Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 06:35   #461
skidanje raznih Čini ::
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 23:32   #462
Pozdrav, ako ima neko iz BIH neka se javi
taratej is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 11:30   #463
knjiga

knjiga na hrvatskom jeziku koja se kod nas u hrvatskoj može nabaviti o nekim jednostavnim ritualima za novac, zdravlje, ljubav i sl. ( npr, rituali pomoću svijeća ili tako nešto jednostavno)
imam knjigu vještičje umijeće, međutim to je meni prekomplicirano, iako knjiga je zanimljiva, pa ako netko zna nešto drugo i jednostavnije
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 13:39   #464
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
knjiga na hrvatskom jeziku koja se kod nas u hrvatskoj može nabaviti o nekim jednostavnim ritualima za novac, zdravlje, ljubav i sl. ( npr, rituali pomoću svijeća ili tako nešto jednostavno)
imam knjigu vještičje umijeće, međutim to je meni prekomplicirano, iako knjiga je zanimljiva, pa ako netko zna nešto drugo i jednostavnije
Za knjige ne znam ali imaš puno jednostavnih čarolija na engleskom na netu npr; http://www.spellsofmagic.com/spells.html ja sam si našao neke bijelomagijske koje sam izvršio i koje ću izvršiti.
Mercurr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 20:38   #465
Za knjige ne znam ali imaš puno jednostavnih čarolija na engleskom na netu npr; http://www.spellsofm

a jesu djelovale te magije sa te stranice? (pogledala sam stranicu), hvala
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:05   #466
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
a jesu djelovale te magije sa te stranice? (pogledala sam stranicu), hvala

Djeluju provjereno.To je više individualno.Ja ponekad koristim tamjan uz svijećice (kupim ga za 10 kn aromatični djeluje dobro na moju psihu)Na tome portalu provjerene čarolije pišu ezoteričari ili magovi s svih krajeva svijeta.Ima tamo puno jednostavnih čarolija za početnike i npr za sreću, za novac za ,zaštitu itd.
Uglavnom radi se o magiji svijeća.Ljubavne čarolije koje graniče s crnom magijom bolje je izbjegavati!.
Postoji puno bezopasnih ljubavnih čarolija koje se jednostavno izvode koje nisu usmjerene konkretno na neku osobu i njenu volju već na privlačenje ljubavi.Imam ih na našem jeziku.Mogu ti ih poslati na private messages ako hoćeš.
Mercurr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 01:20   #467
Quote:
Mercurr kaže: Pogledaj post
Ljubavne čarolije koje graniče s crnom magijom bolje je izbjegavati!.
Postoji puno bezopasnih ljubavnih čarolija koje se jednostavno izvode koje nisu usmjerene konkretno na neku osobu i njenu volju već na privlačenje ljubavi.Imam ih na našem jeziku.Mogu ti ih poslati na private messages ako hoćeš.
Nda, sve se bojim da će netko to koristiti.

Svi kroz ljubavnu magiju koriste najgori oblik crne magije tražeči da se konkretna osoba vrati ili zaljubi u njih.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2013., 20:57   #468
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Nda, sve se bojim da će netko to koristiti.

Svi kroz ljubavnu magiju koriste najgori oblik crne magije tražeči da se konkretna osoba vrati ili zaljubi u njih.


Ne znam da baš svi to rade kada je u pitanju ljubavna magija ali da slažem se mnogo ljudi to radi.Ne mareći za posljedice.
Znam starijeg tipa iz Dubrovnika koji se služi "crvenom magijom" na način da koristi ljubavne napitke koje "ukapa" u piče osobama koje želi pridobiti.Koliko znam s jednom takvom osobom je u vezi.No baš me zanima što će se dogoditi kada ćini prestanu djelovati?
Mercurr is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 00:43   #469
Quote:
Mercurr kaže: Pogledaj post
Ne znam da baš svi to rade kada je u pitanju ljubavna magija ali da slažem se mnogo ljudi to radi.Ne mareći za posljedice.
Znam starijeg tipa iz Dubrovnika koji se služi "crvenom magijom" na način da koristi ljubavne napitke koje "ukapa" u piče osobama koje želi pridobiti.Koliko znam s jednom takvom osobom je u vezi.No baš me zanima što će se dogoditi kada ćini prestanu djelovati?
Kao što rekoh, možeš ti to nazvati i pinky fluffy magija no za takve bi trebo postojati zakon koji ih šalje na robiju bez obzira vjerovao netko u to ili ne. To je ravno silovanju...utjecaj na nečije duhovno tijelo i životni put bez pristanka
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.