Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2011., 09:15   #1541
Quote:
tn1 kaže: Pogledaj post
nemoj se nadati da ćeš u toj prezentaciji saznati išta malo detaljnije ili stručnije... ta prezentacija je reklamna i služi za "navući" one koji ne znaju ništa o predmetu i uvjeravam te da ćeš tu na forumu saznati daleko više (točnijih) informacija nego na prezentaciji...
tocno ovo - BHVovci o ovom programu znaju manje nego satro, talia i sloggy - oni vas samo zele ubacit u program i uzet novce

druga stvar - mora IEC program preko ambasade profunkcionirat (guglajte ljudi !!) - pa cete ustedit 5000kn koje smo mi dali BHVu

treca stvar - na ovom forumu bi se trebala trazit osobna iskustva o zivotu u kanadi, neke sitnice vezane za emigraciju - a ne tehnicka pitanje o preseljenju - ja osobno i nebi virova forumasima - radije bi se uvjeria sam na stranicama kanadske vlade i ambasade u zg-u...
tipST is offline  
Old 23.03.2011., 11:29   #1542
Quote:
tipST kaže: Pogledaj post
- ja osobno i nebi virova forumasima - radije bi se uvjeria sam na stranicama kanadske vlade i ambasade u zg-u...
slazem se s ovim, jer niko od nas nije nedavno prosel kroz proces.

ima jedan forumas iz hr koji je prosel kroz sve to, cak je i na jednom kakadskom topiku i detaljno opisal svoj proces za skilled worker. znaci, osobno iskustvo je tu, natipkano, samo ga treba naci
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 23.03.2011., 16:29   #1543
Cool pozdrav

Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
slazem se s ovim, jer niko od nas nije nedavno prosel kroz proces.

ima jedan forumas iz hr koji je prosel kroz sve to, cak je i na jednom kakadskom topiku i detaljno opisal svoj proces za skilled worker. znaci, osobno iskustvo je tu, natipkano, samo ga treba naci
evo malo i mene da se javim....

čini mi se da je ovaj pdf postao samo servis za emigraciju...sve 5 ali naslov je zaposlenje u Kanadi iako mislim da je i to pretjerano...osobno bih više volio čuti od vas dragih skoyevaca i talie kao pridruženog člana? kaj vas muči,cijena benzina?poskupljenja,kaj je jeftino...jel vas jebe Stephen Harper
ili vas boli k jer se špancirate po planinama,vrijeme,di ste se dobro napili...kaj se isplati vidjeti...slika šaljite..ovak je bezlično ponavljanje jednih te istih pitanja i odgovora..
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Old 23.03.2011., 17:02   #1544
Fala kaj si se javio!
Iskreno boli me k... za Harpera jer nema prave alternative, nadam se da bankari nece dici prime rate jer mi je mortgage vezan za varijabilnu kamatu pa nek' potraje ovako, benzin ko benzin - skocio 20% ali kaj se moze jer moramo se voziti a i jos uvijek je jeftino.

Preporucam svima u Torontu Brazen Head Pub (King West) za otici popiti si koju dobru pivu i malo se druziti sa kanadskom mladezi Slike su na facebooku za frendove, ne moraju svi znati kak' izgledaju pijanke u Kanadi...

Kaj jos? Pao snijeg danas u Torontu, nikak da zatopli, zazelenit ce u svibnju tek. Sljaka se punom parom (viva truli kapitalizam), ali zato svaki mjesec 100 maraka u dzep
facasplaca2 is offline  
Old 23.03.2011., 17:13   #1545
volim proljece u kanadi: slusam Arcade Fire, gledam snijeg kroz prozor i razmisljam kud cu na skijanje za vikend!

P.S. konzervativac sam u dusi, da mogu nosil bu Harper zurku (helmet head)
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 23.03.2011., 17:19   #1546
zg in festival

Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
volim proljece u kanadi: slusam Arcade Fire, gledam snijeg kroz prozor i razmisljam kud cu na skijanje za vikend!

P.S. konzervativac sam u dusi, da mogu nosil bu Harper zurku (helmet head)
hehehe..jebeno..imam i ja Arcade fire...sve albume sam skinul na iphonu se vrti non stop..sad dolaze na zg in festival pa morti i pogledam live....
mmm..gledajući povijest liberali su više puta na vlasti ..a kaj se tiće skijanja čim dođem odmah se bacam na posel..lord of the board in two days..za sad sam još uvijek na čaju i weiss kobasama
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Old 23.03.2011., 17:22   #1547
Quote:
Warlock kaže: Pogledaj post
hehehe..jebeno..imam i ja Arcade fire...sve albume sam skinul na iphonu se vrti non stop..sad dolaze na zg in festival pa morti i pogledam live....
mmm..gledajući povijest liberali su više puta na vlasti ..a kaj se tiće skijanja čim dođem odmah se bacam na posel..lord of the board in two days..za sad sam još uvijek na čaju i weiss kobasama
da, znam da buju v zg, jer su mi frend i njegov teen sin ludi za njima

a gramiji su bili vrhunac iznenadjenja, gledal sam uzivo i nisam mogel vjerovat....al da je i mali biber pobedil isto bi bilo dobro-i on je kenejdijan
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 23.03.2011., 17:27   #1548
Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
da, znam da buju v zg, jer su mi frend i njegov teen sin ludi za njima

a gramiji su bili vrhunac iznenadjenja, gledal sam uzivo i nisam mogel vjerovat....al da je i mali biber pobedil isto bi bilo dobro-i on je kenejdijan
taj bieber je kenjađanin...jebate nisam čul ni jednu pjesmu od tog lika a digo se tsunami za njim..ono wtf?...( hvala bogu kaj nisam čuo )
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Old 23.03.2011., 17:30   #1549
Quote:
Warlock kaže: Pogledaj post
taj bieber je kenjađanin...jebate nisam čul ni jednu pjesmu od tog lika a digo se tsunami za njim..ono wtf?...( hvala bogu kaj nisam čuo )
ocito nemas tween ili teen kcer

hebate, pa ima i jedan od najgledanijih/najuspjesnijih dokumentaraca u povijesti

http://justinbiebermovie.info/
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 23.03.2011., 17:37   #1550
Quote:
facasplaca2 kaže: Pogledaj post
Preporucam svima u Torontu Brazen Head Pub (King West) za otici popiti si koju dobru pivu i malo se druziti sa kanadskom mladezi Slike su na facebooku za frendove, ne moraju svi znati kak' izgledaju pijanke u Kanadi...
ej ej, i ja sam skoro tu - ocu i ja pit kanadske piveee

Quote:
Kaj jos? Pao snijeg danas u Torontu, nikak da zatopli, zazelenit ce u svibnju tek. Sljaka se punom parom (viva truli kapitalizam), ali zato svaki mjesec 100 maraka u dzep
uf - a ja planira prolice u torontu - ok kuzim, ostavili ste i meni malo zime (hvala)

(jos 13 dana)
tipST is offline  
Old 23.03.2011., 17:39   #1551
lol

Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
ocito nemas tween ili teen kcer

hebate, pa ima i jedan od najgledanijih/najuspjesnijih dokumentaraca u povijesti

http://justinbiebermovie.info/
jok ,moja mala bu 2 yahre u 7 mjesecu...a ak ju čujem da takav šit upali zabranjujem ipodve,phonove i sl.....tata bu ju usmjeril...prva lekcija Rolling Stones,druga smotat pljugu,treća.ne šmrči prah jer botanika je eko....
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Old 23.03.2011., 17:51   #1552
Quote:
Warlock kaže: Pogledaj post
jok ,moja mala bu 2 yahre u 7 mjesecu...a ak ju čujem da takav šit upali zabranjujem ipodve,phonove i sl.....tata bu ju usmjeril...prva lekcija Rolling Stones,druga smotat pljugu,treća.ne šmrči prah jer botanika je eko....
aha.....i onda bus se zbudil iz sna, a đastin bu tambural na ajpodu
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 23.03.2011., 18:04   #1553
Cool Unfortunately, you are right

Quote:
šatro gospon kaže: Pogledaj post
aha.....i onda bus se zbudil iz sna, a đastin bu tambural na ajpodu
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Old 23.03.2011., 18:05   #1554
sitno

Quote:
Warlock kaže: Pogledaj post
još 45 min.radim a nasrali se u Banku ko da je pekara...pizda im materina
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Old 23.03.2011., 18:07   #1555
Quote:
tipST kaže: Pogledaj post
ej ej, i ja sam skoro tu - ocu i ja pit kanadske piveee
uf - a ja planira prolice u torontu - ok kuzim, ostavili ste i meni malo zime (hvala)
(jos 13 dana)
Nemas se cemu veseliti kaj se kanadske pive tice, mrvicu bolja od americke pive/vode. Zato postoje pubovi s irskim pivama, stellama i heinekenima

Koje proljece, ako ne padne snijeg u travnju to ce biti rekord - u zadnjih 50 godina bar je jednom padao snijeg u Torontu u travnju.

Samo ti nama dodji!
facasplaca2 is offline  
Old 23.03.2011., 18:08   #1556
Quote:
Warlock kaže: Pogledaj post
još 45 min.radim a nasrali se u Banku ko da je pekara...pizda im materina
Kaj nisu culi za online banking?
facasplaca2 is offline  
Old 23.03.2011., 18:13   #1557
Quote:
facasplaca2 kaže: Pogledaj post
Nemas se cemu veseliti kaj se kanadske pive tice, mrvicu bolja od americke pive/vode. Zato postoje pubovi s irskim pivama, stellama i heinekenima
Ja volim pivu kaj delate gore u Chamblyju.
Evil Kanevil is offline  
Old 23.03.2011., 18:16   #1558
jok

Quote:
facasplaca2 kaže: Pogledaj post
Kaj nisu culi za online banking?
kj je najgore sve balavurdija..studenti jelte intelektualci a ne znaju bankomat koristit
__________________
...maknite ruke s mog volana,maknite dupe sa mog zica ja putujem bez GPS-a ,GPS-a sa nebesa....
Warlock is offline  
Old 23.03.2011., 18:23   #1559
Quote:
Evil Kanevil kaže: Pogledaj post
Ja volim pivu kaj delate gore u Chamblyju.
evo, kod face u kvartu delaju fini pilsner, Steam Whistle, a on radje trusi Heine.....
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Old 23.03.2011., 18:25   #1560
Quote:
facasplaca2 kaže: Pogledaj post
Koje proljece, ako ne padne snijeg u travnju to ce biti rekord - u zadnjih 50 godina bar je jednom padao snijeg u Torontu u travnju.

Samo ti nama dodji!
zato trava bolje raste kad sunce izadje
__________________
Aj em Šatro Gospon end aj otorajz dis mesiđ!
šatro gospon is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:18.