Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2010., 04:15   #1
Numerološko značenje broja 19

Što znači broj 19 kao datum rođenja?

neki kažu da je to jako sretna broj...a negdje sam čitala da je težak,zbog karmičkih dugova?
lilith_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 07:49   #2
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
Što znači broj 19 kao datum rođenja?

neki kažu da je to jako sretna broj...a negdje sam čitala da je težak,zbog karmičkih dugova?
Broj 19 sam po sebi nije najsretniji broj, upravo iz razloga jer ga povezujemo sa karmičkim dugom.
Ovaj broj te tjera da naučiš biti neovisna i slobodna. Mogla bi se osjećati kao žrtva, da drugi dominiraju nad tobom i ograničavaju te u životnim putevima.
Posljedica ovakvog ponašanja je zlouporaba moći i položaja u prethodnoj inkarnaciji.
Obično osobe koje imaju u svojem datumi rođenja su sebične, netolerantne,agresivne i imaju izražen ego.
Teško surađuju sa drugim ljudima jer nikako se ne mogu "uklopiti" i osjećaju se odbačeno.
Najgori položaj broja 19 je na nivou Ekspresije jer osoba se mora dobro potruditi da se izbori za materijalnu i društvenu samostalnost, a isto tako na nivou Srca nije dobro došao.
Ukoliko se pak nalazi na nivou Događaja on označava kratko trajanje, obično se to odnosi na novi početak gdje je potrebno uložiti puno truda i energije da bi nešto ostvarili.
__________________
Kad nekome daš cijenu veću od one koju stvarno ima, on te na kraju proda baš za tu razliku.
only-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 23:36   #3
Quote:
lilith_zg kaže: Pogledaj post
Što znači broj 19 kao datum rođenja?

neki kažu da je to jako sretna broj...a negdje sam čitala da je težak,zbog karmičkih dugova?

19 se u numerologiji ne uzima kao datum rodjenja. 19 se svodi na 10 ili na 1.

S bioloske strane, za zenske osobe je 19 godina simbol stupnja postizanja
MoD-a, vjesticjeg stupnja koje se time bave, a za muskarce je vazniji 21 rodjendan.

Imas na engleskoj-americkoj wikipediji, sve podatke za svaki broj pa moyes pogledati tamo sve zanimljivosti vezane za broj 19
__________________
North Wind & Diamond
Matija Korvinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 14:45   #4
Mozda 19.a staza na drvu zivota, moras vidjet boju , kartu i koje sefirote povezuje
Svjetlosni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:36.