Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2013., 03:24   #1
Nagradna igra za Noć Vještica

Nisam baš siguran kako će ovo završiti i da li netko ovo čita ali tko zna, vidjet ćemo na kraju mjeseca.

Bliži se Noć Vještica a ja imam knjigu viška (Io Lar "Paganizam u Teoriji i Praksi"). Poslati ću je poštom sretnici/sretniku koji odgovori na pitanje :

Na koji je način Horus prevario Seta kad se dotični hvalio pred bogovima da je Horus pod njegovu vlašću?

Ako je to teško pitanje onda mi samo recite naziv žene koja je bila pionir u proučavanju Voodoo religije, jedna od prvih koja je se bavila eksperimentalnim filmom i koju je "zahajala" Erzulie.

Ako ne znate ništa od navedenog....a ništa, platite mi pivo

E sad, pošto nije problem izguglati odgovor svatko uz odgovor mora staviti i jedan broj od 1-42, 3.11. je izvlačenje lota 6/42 i čiji se broj pojavi među 6 dobiva knjigu

Kako bi zadržali anonimnost na forumu sa starim nikom (ipak će mi trebati ime,prezime i adresa) najbolje bi bilo da se registrirate pod novim nikom i onda odgovorite na pitanje.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 20.10.2013., 15:00   #2
da ne kompliciramo, 2 pive....
btw, kaj te knjiga toliko oduševila da ju ne želiš ni na polici da skuplja prašinu?
tanita is offline  
Old 21.10.2013., 15:50   #3
Eh, nitko ne želi knjigu. Pokušao sam i sa paganima ali njih je strah da im se šef ne naljuti ako ne kupe knjigu

Ili su teška pitanja ili ovaj dio foruma nije tako prometan

Izgleda da će otići za te dvije pive

Pričekati ću još malo a onda zaključavam.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 21.10.2013., 15:59   #4
zakomplicirao si... i da želim knjigu, ne bi mi se dalo sve te korake napraviti.
Zašto jednostavno ne prodaš na njuškalu, ili ne pokloniš u lokalnoj knjižnici?
fleur amour is offline  
Old 21.10.2013., 16:05   #5
Duhovnjaci ljenjivci...ništa novo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 21.10.2013., 16:28   #6
Trebao bi ti nama platit pive da ju uzmemo

Ili to ili dat neki certifikat uz nju, to je in i za to se placa
:quantum-shamanic healing operative:
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 21.10.2013., 16:38   #7
Mislim da ću je pokloniti...
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 21.10.2013., 17:26   #8
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Duhovnjaci ljenjivci...ništa novo
ma ne..

ja mislim da su svi pagani vjerojatno kupili knjigu..
a možda su i morali po partijskoj direktivi..
fleur amour is offline  
Old 21.10.2013., 17:47   #9
Probaj na zenskom kutku ili tako necemu
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 21.10.2013., 20:56   #10
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Eh, nitko ne želi knjigu.
Pa nisi ju trebao popljuvati prethodno
__________________
“In the small matters trust the mind, in the large ones the heart.”
Lovecat is offline  
Old 22.10.2013., 14:28   #11
Nudim hirter za knjigu
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Old 22.10.2013., 14:46   #12
Nagradna igra je neslavno prošla, a ja mislio da će biti jagma za tim jedinstvenim primjerkom.

Prodano za Hirter

...i zaključano.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.