Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 12:52   #21
Quote:
Angelica07 kaže: Pogledaj post
Mene zanima oko poštarine, ja što otvorim, vidim samo fedex, DHL, TNT i sve je preskupa poštarina.
klikni gore opciju free shiping
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:53   #22


rejbanuše 3komada 22dolara s kutijom krpicom i certifikatom.
paypal
tracking no i poslano u roku od jedan dan
http://www.aliexpress.com/item/HOT-F...743123897.html
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:59   #23
super je to sve, a carina????
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:03   #24
Sarita hvala
andio is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 13:10   #25
Quote:
seceruuu kaže: Pogledaj post
super je to sve, a carina????
rejbanuše prijavljuju iznad 5 kom
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 14:07   #26
Quote:
Angelica07 kaže: Pogledaj post
Mene zanima oko poštarine, ja što otvorim, vidim samo fedex, DHL, TNT i sve je preskupa poštarina.
Kada s lijeve str izabereš šta želiš (odjeću,obuću...),otvore se opcije isto kao na ebay,tu oznaći šta želiš(free shipping,1 piece only...).Ja odma "uklonim" skupe opcije slanja

Quote:
myboys kaže: Pogledaj post


rejbanuše 3komada 22dolara s kutijom krpicom i certifikatom.
paypal
tracking no i poslano u roku od jedan dan
http://www.aliexpress.com/item/HOT-F...743123897.html
Zar je bitno koliko kom uzmeš,fake je fake

edit: još 1 sellerica koji prima pp http://www.aliexpress.com/store/508325
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 15:19   #27
je je bitno je.
starke kazne i za zniranac. a rejbanuse iznd 5
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 15:55   #28
jel tu ima bidanja ili je sve buy it now?
našla sam prekrasne vansice, i fred perry majice, to bi sve carinili jel? :S
bigi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 17:56   #29
Quote:
Sarita 17 kaže: Pogledaj post
Kada s lijeve str izabereš šta želiš (odjeću,obuću...),otvore se opcije isto kao na ebay,tu oznaći šta želiš(free shipping,1 piece only...).Ja odma "uklonim" skupe opcije slanja



Zar je bitno koliko kom uzmeš,fake je fake

edit: još 1 sellerica koji prima pp http://www.aliexpress.com/store/508325
i meni je ovo suludo, pa fake je fake, što onda ne odobre 1 par cipela Louboutin, 1 torbu chanel itd?kupovina fakea je kažnjiva, pa kupio ti jedan il sto
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 19:36   #30
zato jer ovisi o proizvodjacju. on radi zahtjev i daje punomoc odvjetnickom drustvu
http://www.vukmir.net/hrvatski/index.html
a ovi zastupaju vecinu
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 19:38   #31
Quote:
bigi1989 kaže: Pogledaj post
jel tu ima bidanja ili je sve buy it now?
našla sam prekrasne vansice, i fred perry majice, to bi sve carinili jel? :S
nema bidanja al se da cjenkat
myboys is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 22:47   #32
http://www.trustpilot.com/review/www.aliexpress.com kako to da tu imaju tako strašna iskustva?
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 23:09   #33
ninich koliko vidim ima dobri i loši,ka i svugdi (forum,ebay...) Ja isto gledam da seller ima fb barem 80% dobar + plaćam jedino pp
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 11:14   #34
ja sam do sada samo jednom naručila preko te stranice i to jedan badić i cipele,to je bilo prije nekih 25 dana i za jedno i drugo tracking status kaze da se stvari nisu pomakle iz Kine,nisam platila paypalom i sad mi ostaje samo prepirat se s njima jer iskreno sumnjam da će to ikad i stići do mene :S
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 12:42   #35
Ne kužim čemu panika, pa ni dosta mojih stvari sa ebaya se prema trackingu nisu pomakle iz Kine u istom tom intervalu. Koliko sam vidjela, rok za isporuku je kod svih 60 dana. Ako nisi platila preko PayPala, imaš opciju da digneš dispute preko Aliexpressa, piše ti pored svake narudžbe do kad je zadnji rok za dići dispute, čak u sekundama odbrojava.

Koliko sam ja to shvatila, ako plaćaš putem paypala, onda te ne štiti Aliexpress. Ukoliko platiš Visom ili nekom drugom karticom, zaštićen si od njihove strane te oni čuvaju tvoj novac i ne daju ga seleru sve dok ti ne potvrdiš da si primila paket. U tom slučaju se prodavačima ne isplati muljati sa pošiljkama, jer novac neće dobiti.

Meni se čini da je sistem dosta dobar, samo mi nije jasno zašto se svi boje platiti diektno preko kartice? Nemate kartice koje oni podržavaju ili se bojite hakiranja računa? Ja sam masu puta naručivala na taj način iz Hrvatske i nikad nije bilo problema, a sistem zaštite podataka (broj kartice) je isti i na Aliju i recimo ako naručuješ knjige preko Profila ili Školske knjige...

Naručila sam ovih dana 3 stvarčice (za sve sam dobila TN), javiti ću ovdje za koliko vremena i u kakvom stanju su stigle...

P.S. Vezano uz rejting prodavača, što na ovoj stranici smatrate pristojnim rejtingom? Recimo na ebayu ne naručujem od prodavača koji ima rejt manji od 98%, dok mi se ovdje i 90-95% čini sasvim solidnim...
TkoPita-NeSkita is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 14:25   #36
Quote:
myboys kaže: Pogledaj post
nema bidanja al se da cjenkat
ma da?

http://www.aliexpress.com/item/Free-...776402258.html našla sam ovu košulju, jel vidim dobro da je 7 dolara? da ne bi kupila lot po 22 dolara :S. pitala sam sellera jel prihvaća pp, kaže da prihvaća. onda znači mogu kupit? ispričavam se na glupim pitanjima al ono, prvi put sam čula za ovu stranicu kad ste otvorile temu i sad se učim

- sad vidim da ne mogu kupit jednu pojedinačno, ima tko link za ovu košulju, bilo na ebayu, bilo na nekoj drugoj stranici? :/
bigi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 14:50   #37
Quote:
little CoCo kaže: Pogledaj post
ja sam do sada samo jednom naručila preko te stranice i to jedan badić i cipele,to je bilo prije nekih 25 dana i za jedno i drugo tracking status kaze da se stvari nisu pomakle iz Kine,nisam platila paypalom i sad mi ostaje samo prepirat se s njima jer iskreno sumnjam da će to ikad i stići do mene :S
može link šta si naručila?
ako ima tko link za najjeftiniji ovaj badić
http://www.aliexpress.com/item-img/H...728186308.html
__________________
....ne mogu mi oduzeti snove...

Zadnje uređivanje seceruuu : 30.03.2013. at 15:29.
seceruuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 16:25   #38
Quote:
TkoPita-NeSkita kaže: Pogledaj post
Ne kužim čemu panika, pa ni dosta mojih stvari sa ebaya se prema trackingu nisu pomakle iz Kine u istom tom intervalu. Koliko sam vidjela, rok za isporuku je kod svih 60 dana. Ako nisi platila preko PayPala, imaš opciju da digneš dispute preko Aliexpressa, piše ti pored svake narudžbe do kad je zadnji rok za dići dispute, čak u sekundama odbrojava.

Koliko sam ja to shvatila, ako plaćaš putem paypala, onda te ne štiti Aliexpress. Ukoliko platiš Visom ili nekom drugom karticom, zaštićen si od njihove strane te oni čuvaju tvoj novac i ne daju ga seleru sve dok ti ne potvrdiš da si primila paket. U tom slučaju se prodavačima ne isplati muljati sa pošiljkama, jer novac neće dobiti.

Meni se čini da je sistem dosta dobar, samo mi nije jasno zašto se svi boje platiti diektno preko kartice? Nemate kartice koje oni podržavaju ili se bojite hakiranja računa? Ja sam masu puta naručivala na taj način iz Hrvatske i nikad nije bilo problema, a sistem zaštite podataka (broj kartice) je isti i na Aliju i recimo ako naručuješ knjige preko Profila ili Školske knjige...

Naručila sam ovih dana 3 stvarčice (za sve sam dobila TN), javiti ću ovdje za koliko vremena i u kakvom stanju su stigle...

P.S. Vezano uz rejting prodavača, što na ovoj stranici smatrate pristojnim rejtingom? Recimo na ebayu ne naručujem od prodavača koji ima rejt manji od 98%, dok mi se ovdje i 90-95% čini sasvim solidnim...
to sam i ja mislila i dignula sam dispute ali seller ima pravo da odbije tvoj dispute i napisao mi je da se ne brinem da ce stici nakon slijedecih 10 dana i dalje nista jos se nije pomaknulo od tamo i s obzirom da prvi put naručujem s te stranice i nisam platila paypalom naravno da mi nije svejedno. danas je 29 dan i još se nije pomaklo iz Kine nijedno ni drugo meni je to malo čudno...
http://www.aliexpress.com/snapshot/220197114.html
Taj badić sam naručila.

evo što mi je sad zadnje odgovorio:
Dear friend ,
Are you first time via China post ? when you can track tracking number it's mean your order have been ship out , don't worry friend

Best regards

Nakon što sam joj napisala da već preko 3 godine kupujem preko ebaya iz Kine i da mi je malo čudno da ni nakon 30 dana nema pomaka...
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 17:20   #39
little CoCo ma valjda ce doć Evo i meni se nisu makla 3 itema,od 26.2. Dobro,ja san platila pp pa me nije ni "briga" (s ebaya itemi).Meni se ti diputei ćine isto ka na ioffer,možeš dignit ali ništa od toga
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 18:55   #40
pretpostavljam da nemaju pp vecinom jer im on uzima proviziju. npr. western union je naplacuje kupcu, i to puno. za 15 funti me traze oko 5 za transfer. zbog tih placanja vec dugo razmisljam o 'cash card', al i one naberu troskova kroz clanarine i provizije.
stela.mars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.