Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 17:24   #221
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Trolčino
3+1 - troll koji vjeruje u duhove :thumbdown::thumbdown:
rocky, cemu nervoza?ne znate odgovor? to me cudi, vi kao "autoritet u podrucju nauke" pa ne znate

rocky, ljudi citaju ovo i sto ce zakljuciti na osnovu vasih "odogovora i tvrdnji"?
da nista neznate, da ste neznalica koja se zeli prodati pod pametnog covjeka.

rocky, vec sam vam rekao, spin elektrona je 1/2 i proizlazi direktno iz Diracove jednadzbe.
culi ste za Diracovu jednadzbu? rijesite je i vidjet cete koliko je glupa vasa tvrdnja da je spin elektrona 3.

ili vi imate neko drugu matematicku pozadinu? hocete li nam je pokazati?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 22.08.2014., 18:39   #222
Quote:
rocky, cemu nervoza?ne znate odgovor? to me cudi, vi kao "autoritet u podrucju nauke" pa ne znate
Rocky ne objašnjava nit je ikad spominjao duhove božo mi oprosti 3+1vD bi bio elektron promatran u zrcalu - al čak ni Noriss nema svog živog dvojnika u prostor/vremenskom kontinuumu trolčino.

okanite se gluposti i trolanja please

Quote:
ili vi imate neko drugu matematicku pozadinu? hocete li nam je pokazati?
Uskoro u Stockholmu - napisao sam to više puta
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 22.08.2014., 18:46   #223
kolega dr.zecopas pučkoškolsi diplomirani Vaša matematika nije suficijentna ni da vašoj stranci (HDZ-u kojem pripadate) izračunate (uz predviđanja iz tarota) ukupan dug i PDV a kamoli državni proračun za 2015g.

Mislim da ni božja čestica vam neće pomoći u izračunu

Zadnje uređivanje r.o.c.k.y.007 : 22.08.2014. at 18:52.
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 22.08.2014., 19:05   #224
Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Rocky ne objašnjava nit je ikad spominjao duhove božo mi oprosti 3+1vD bi bio elektron promatran u zrcalu - al čak ni Noriss nema svog živog dvojnika u prostor/vremenskom kontinuumu trolčino.

okanite se gluposti i trolanja please
rocky, opet zelite biti zabavni, ali niste. ljudi cekaju matematicku pozadinu koja pokazuje da je spin elektrona 3.
tvrdim da je to idiotarija i da ste vi sarlatan i neznalica, te da trkeljate budalastine.
rocky, tvrdite li jos uvijek da je spin elektrona 3?

Quote:
r.o.c.k.y.007 kaže: Pogledaj post
Uskoro u Stockholmu - napisao sam to više puta
napisali ste i da cete raditi u CERN-u ove godine, da je masa atoma određena elektronima, da je elektricni potencijal ovisan o masi, da je prostor-vrijeme 1D, da postoji Planckov zakon gravitacije, da postoji Newtonov zakon poluga, da je spin fotona 2+1 vremenski (konstantno), da je Sunce kristal, da foton nema dualnu prirodu..., puno toga ste napisali i samo potvrdili kako ste polupismnena bahata neznalica.

rocky, tvrdite li jos uvijek da je spin elektrona 3?
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 22.08.2014., 19:13   #225
Quote:
rocky, tvrdite li jos uvijek da je spin elektrona 3?
prvi put
Quote:
rocky, tvrdite li jos uvijek da je spin elektrona 3?
drugi put

treći put- prodano na kile
Quote:
"me=6.222828991 *10-31kg"-rocky


rukica vam se trese od trolanja?

foton spin2+1vD- pa s kim foton da ima dualnu prirodu ???
elektron spin3 vidi me kuku, ulovi me
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 22.08.2014., 19:19   #226
Quote:
Rocky ne objašnjava nit je ikad spominjao duhove božo mi oprosti 3+1vD bi bio elektron promatran u zrcalu - al čak ni Noriss nema svog živog dvojnika u prostor/vremenskom kontinuumu trolčino.
sorry dr.zecopas diplomirani pučkoškolac da li ste mislili pritom na anihilaciju ili teleportaciju ???
(možda sam loše procjenio vaše neznanje )
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 22.08.2014., 19:31   #227
Quote:
Ajd ne oftopičari nego daj mi tenzorima izrazi spin2+1vremensku dimenziju fotona - to je bitno.
postavio sam zadatak quarku - nema rezultata

možda njegov mentor dr.zecopas ima formulu ?

vidi graf. - okreće se vrijeme i prostor

[IMG][/IMG]

i gle čuda još- fotonima možemo komunicirati EM valovima brzinom svjetlosti " c " u prostor/vremenu .
r.o.c.k.y.007 is offline  
Old 22.08.2014., 20:17   #228
rocky, natipkali ste tri posta u kojima nista niste rekli, ali bas nista. je li razlog neznanje ili nesto drugo?
vi, kao "alternativni naucnik" trebali bi imati neke svoje papire na kojima ste raspisivali "jednacine" iz kojih slijede vase ingeniozne tvrdnje, kao npr. spin elektrona je 3.
mozete li nam pokazati kako ste dobili taj rezultat?
ili cete nastaviti pisati pizdarije i samo potvrđivati ono sto vec svi znaju...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 22.08.2014., 21:03   #229
Mislim da je bilo dovoljno mentalnih proljeva i "jebe lud zbunjenog" shema. Ovo je više nenormalno za čitat. Baj baj.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:56.