Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Osvaja...
Nadal 5 20.00%
Federer 6 24.00%
Ćilić 7 28.00%
A. Zverev 1 4.00%
Thiem 0 0%
Dimitrov 0 0%
Goffin 1 4.00%
Carreno Busta 0 0%
Del Potro 2 8.00%
Tsonga 1 4.00%
Querrey 0 0%
drugi 2 8.00%
Glasovatelji: 25. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2017., 17:47   #41
Krajinović u finalu
vabank is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:42   #42
bravo Filipe :klap:
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 18:51   #43
Auuu e neka misli ko sta hoce ali nema bolje legure od sprko-hrvatske
Moze li Krajinovic osvojiti ovaj turnir pa da cudo bude kompletno ?
__________________
Za vas onaj Glembay drži u ruci crkvu, a za mene krvavi nož! Kako za koga!
podgoričanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 21:19   #44
Ovaj masters u Parisu uvijek je znao ponudit lude scenarije(tamo je i D.Ferrer uzeo prvi i jedini masters) ali da ce u finalu igrat Krajina i Bječva to se nitko nije mogao nadat. Znaci Sock sutra za zavrsni master ili Filip za masters iz kvala. Uglavnom za nesto sto vjerovatno vise nikad nece ponovit.
jaky275 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 21:28   #45
nevjerojatno
Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 21:37   #46
ajd sock i nije toliko čudo, al krajinović...čovjek je u karijeri jedva u nekoliko navrata ulazio u top 100...
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 22:01   #47
https://twitter.com/doublefault28/st...38481460039680

blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 12:44   #48
Samo da esam Dodiga i Španjolca, razigrali se za kraj sezone
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 14:24   #49
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Oh, Julien, kakva bi ovo prica bila.

#11
Eh, bila bi to priča... Ovako će Julien koji za mjesec i pol slavi 36. rođendan ući u povijest kao najbolji od igrača koji nikad nisu osvojili atp turnir...
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 17:51   #50
Veli komentator na SK da se ponadao da će se nastaviti tradicija da će svakih 12 godina Hrvat igrati finale Mastersa u Parizu.

Pa i nastavila se. Krajinović je po ocu Hrvat.
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:19   #51
Kakav veličanstveni uspjeh za sve nas, baš zato što se Krajinovićev tata zove Stjepan, a ne Stevan.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-sto-sam-Srbin
sumrak200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:32   #52
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Samo da esam Dodiga i Španjolca, razigrali se za kraj sezone
Nisam očekivao da će proigrati jer je Dodo ususret Umagu imao govor da se ne slažu oko rasporeda i da razmišlja o ima li smisla zajedno igrati.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 23:41   #53
Quote:
sedan kaže: Pogledaj post
Veli komentator na SK da se ponadao da će se nastaviti tradicija da će svakih 12 godina Hrvat igrati finale Mastersa u Parizu.

Pa i nastavila se. Krajinović je po ocu Hrvat.
a dodiga se ne računa?
al jebiga oba izgubila finale
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:13   #54
Quote:
sumrak200 kaže: Pogledaj post
Kakav veličanstveni uspjeh za sve nas, baš zato što se Krajinovićev tata zove Stjepan, a ne Stevan.

http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...-sto-sam-Srbin
a ti si dokazao s ovime što točno ? da je mali Srbin i da igra za Srbiju? jel netko to možda osporio? tip je rekao da mu je stari Hrvat, i ti tu činjenicu ne možeš promjenit kao ni on. a to što on osjeća sebe ko Srbin u Srbiji, me mori znaš koliko, u hrvatskoj ima stotine takvih ko on kojima su otac ili majka srpske nacionalnosti pa se oni vide ko Hrvati, pa je Vučić nedavno sav zapjenjen rekao da što mali navija za Rijeku ili Dinamo, kad ima Paritzan i Zvijezdu što su po njemu "mnogo veći klubovi". uglavnom, mene oni uopće ne zanimaju, niti se zamaram time ko je koje nacionalnosti ako ne nastupa za hrvatsku, ali i onaj Štefanek koji je osvojio zlato na Olimpijadi je pouzdano po ocu Hrvat, i jel mjenja to činjenicu da ovaj nastupa za Srbiju ? ne mjenja, niti to itko osporava, ali su činjenice da su im očevi obadvojici iz hrvatske. a ti i tebi slični to možete interpretirat kako god vam paše, ne nastupaju ljudi slučajno pod zastavom, niti će takvi ko ti biti sretniji i pratit sport vatrenije ako ne bude tih zastava pokraj njihovih imena. a da oni samo sebe predstavljaju, onda te zastavice ne bi bile kraj njihovog imena, dakle ako je tebi nebitno to tko je kakve nacionalnosti i za koga nastupa, poštedi nas druge kojima je to bitno i nemoj nama sugerirat da je to nebitno zato jer je tebi nebitno, jel kužiš poantu moje replike ?



jel te smetaju ove kockice možda, možda da ih zabranimo jer ti smatraš da nacionalnost nije bitna i da nije bitno što Marin predstavlja i svoju zemlju dok nastupa.
flyingMachine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 20:08   #55
Ovo je forum gdje iznosimo svoja mišljenja i stavove, koliko god ona bila pametna ili glupa. Slobodno navijaj za koga hoćeš i broji krvna zrnca kome hoćeš, a ja ću slobodno iznositi svoje mišljenje o tome. Nismo valjda toliko ugroženi da nam smeta kad netko misli i govori drugačije od nas?

Ajmo naši i tako to

EDIT: Na slici tenisač porijeklom iz nama susjedne države nosi odoru koja se sastoji od kvadratića, kockice su trodimenzionalna tijela. Kockaste glave mi smetaju, dresovi malo manje. Inače, nama susjedna država iznjedrila je dosta dobrih tenisača, osim navedenog, tu su još i Ljubičić (iz Banja Luke, danas Republika Srpska), Dodig (iz mjesta gdje caruje fluorescentna gospa) i Džumhur (Sarajevo, danas u Federaciji BiH). Pa onda Petkovićka na WTA, nađe ih se još. Dotični iz ljubavi prema domovini (koja god bila), porez plaća u nekoj trećoj zvanoj Monte Carlo.

Uživaj u tenisu, domoljublju i svemu što te veseli Krajinović dosta dobar meč odigrao, ima solidan backhand, ali drago mi je za Socka, simpatičan je, iako mu je tenis bezvezan i sirov nekako malo.
sumrak200 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 00:44   #56
Borna Veliki is back!
Zajedno s nacionalizmom i pokvarenim Enterom.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:50.