Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 16:37   #181
Zvuče ko da bi mogli bit forumaši pa neću riskirat da me prepoznaju
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 18:28   #182
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post

Mislim da me zapalilo to kaj je istovremeno strog, nježan, pažljiv, a opet nekak dominantan i muževan
A ja sam na prvu jaka i samostalna, ali ispod površine nježna princeza kojoj treba zaštitnik i jako muško, a on je to skužio i tu smo se spojili ko dvije puzzle.
Ma nemoguće da je tako jednostavno Možda je istovremeno i visok i nizak, i bogat a opet siromašan

Plus, jesi uračunala mjesec koji je ušao u treću kuću

P.S. inače ne postoji pojam jako muško. to su vaše tlapnje. Postoji samo muško koji to dobro glumi (sebi i drugima). Žene su redovito psihički jače od muškaraca, smiješno je da od njih traže da budu muževniji što znači psihički jači. To je kao John Wayne, super macho ali zateleba se ko klinac i slini za jednom cijeli film. Naravno jer nema morala ni snage da se othrva izazovu. Tipično jako muško
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:35   #183
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
zapravo trebalo bi ga pljunuti u facu kad ti to kaže jer te u startu ponizio kao čovjeka i ženu.
Trebalo bi. No to bi bilo kao da kriviš drek s ceste jer si u njega ugazio.

Hazen je dobro napisala, riječ je o praznom sadistu, osobi koja se ostvaruje kroz tuđe suze.

Obično na takve padnemo kad smo u nekom životnom grču, ranjene, jadne same sebi pa kad ti netko kaže: Hej, ti mi se ne činiš vrijedna truda, mislimo da se na glupav način zapravo upucava.

A dok shvatimo da je osoba ono na što su nas prijatelji upozorili, nitko i ništa, već smo oplakale.

Takvi biraju 2 kategorije. Ranjene i glupače. Glupače nerado jer nisu toliki izazov, ali u nedostatku pravog plijena posluže i one.

Žalosno je kad su pritom uspješni i zgodni pa se onda desi što se yuni desilo. Misliš da vrijede.

Puno je lakše kad se doslovno radi o dreku na cesti. Oplačeš, opereš, preboliš. Smrdi kad prođeš, jedino to.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:44   #184
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Trebalo bi. No to bi bilo kao da kriviš drek s ceste jer si u njega ugazio.

Hazen je dobro napisala, riječ je o praznom sadistu, osobi koja se ostvaruje kroz tuđe suze.

Obično na takve padnemo kad smo u nekom životnom grču, ranjene, jadne same sebi pa kad ti netko kaže: Hej, ti mi se ne činiš vrijedna truda, mislimo da se na glupav način zapravo upucava.

A dok shvatimo da je osoba ono na što su nas prijatelji upozorili, nitko i ništa, već smo oplakale.

Takvi biraju 2 kategorije. Ranjene i glupače. Glupače nerado jer nisu toliki izazov, ali u nedostatku pravog plijena posluže i one.

Žalosno je kad su pritom uspješni i zgodni pa se onda desi što se yuni desilo. Misliš da vrijede.

Puno je lakše kad se doslovno radi o dreku na cesti. Oplačeš, opereš, preboliš. Smrdi kad prođeš, jedino to.
Moje iskustvo je da je većina ljudi na neki način ranjena pa eto čini se da većina na to nije imuna. U prilog tome ide i činjenica da se većina nas ponaša na takav način, dakle pokušavamo biti hladni i iskalkulirani kad je netko novi u igri, pa oni ranjeni kasnije ipak popuše jer emocionalno nisu dorasli pravim vampirima koji su još i lijepi i zgodni i znaju da imaju izbora, glupača ima koliko god hoćeš...

Ja sam u startu potpuno iskren. Tko to cijeni super, tko nije ionako nema volje petljati se u startu u nešto iskreno i ozbiljno pa odleprša.
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 19:47   #185
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo je da je većina ljudi na neki način ranjena pa eto čini se da većina na to nije imuna. U prilog tome ide i činjenica da se većina nas ponaša na takav način, dakle pokušavamo biti hladni i iskalkulirani kad je netko novi u igri, pa oni ranjeni kasnije ipak popuše jer emocionalno nisu dorasli pravim vampirima koji su još i lijepi i zgodni i znaju da imaju izbora, glupača ima koliko god hoćeš...

Ja sam u startu potpuno iskren. Tko to cijeni super, tko nije ionako nema volje petljati se u startu u nešto iskreno i ozbiljno pa odleprša.
Pa ne. Kad sam ulazila u obostrano željenu vezu gdje me se držalo kao kap vode na dlanu, nisam bila ni ljubavno ranjena ni dokusurena životom.

I to se osjeti.
Maria34 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.