Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2018., 22:21   #1301
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
nekoga*

Glad je prejebena motivacija; kako reče Robert Plant: "I like to need things..."

a baš si nazisova.

napravio sam prije godinu dana socio eksperiment na okcupidu. imao sam dva profila. prvi uredna fotografijae, sve normalno, o meni i svijetu normalno. nisam nikome slao poruke. dobio sam lajkova na profil ali niti jedna ženska persona mi nije poslala poruku.

drugi profil. neki zezantski kao kreativni nickname. apstraktna fotografija. o sebi i svijetu isto tako napisao neku zezanciju i razbacivao se onelinerima. bez svoje fotografijae. dobio nešto lajkova, manje od prvog profila... ALI ... dobio četri poruke, od toga dvije da sam zanimljiv - iako nismo ni razmijenili jednu rečenicu, a u jednom slučaju nakon kratkog dopisivanja sam dobio i poziv na kavu, od cure koja ok izgleda...

napomenut ću da su te žene bile u rasponu od 30-35, pa im je možda manje bilo bitno vidjet sliku...

dakle, igra dojam...
pa vi sad recite da žene ne uletavaju...
nezovemsebojan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:07   #1302
Ljudi kod ulijetanja muškima, pored društvene stigme, smanjenih šansi s njim, i vjerovatnosti da će ostati pasivan, postoji još gori problem... Kompleksaši.

Iskompleksirani momci vole da skupljaju ženske fanove da nahrane ego, podignu si status, rezerve jer se boje da ne ostanu sami, ili cure kojima čisto lažu jer žele seks. Nezainteresirane žene sa malim samopouzdanjem ovo generalno ne rade muškima. Štoviše, ako je cura iskompleksirana, bit će je stid da joj priđe neko za koga ona misli da je "ispod nje". Pa će još to i skrivati i bježati što je noge nose. Zato je nama ženama po pitanju ovih parazita puno gora situacija, nego muškima.

A ako je to tip koji nikad ne prilazi, šanse da je iskompleksiran i otrovan rastu za nekih 50% iz mog iskustva. Pa ti curo priđi... xD
pikatchoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 14:54   #1303
Quote:
pikatchoo kaže: Pogledaj post
Ljudi kod ulijetanja muškima, pored društvene stigme, smanjenih šansi s njim, i vjerovatnosti da će ostati pasivan, postoji još gori problem... Kompleksaši.

Iskompleksirani momci vole da skupljaju ženske fanove da nahrane ego, podignu si status, rezerve jer se boje da ne ostanu sami, ili cure kojima čisto lažu jer žele seks. Nezainteresirane žene sa malim samopouzdanjem ovo generalno ne rade muškima. Štoviše, ako je cura iskompleksirana, bit će je stid da joj priđe neko za koga ona misli da je "ispod nje". Pa će još to i skrivati i bježati što je noge nose. Zato je nama ženama po pitanju ovih parazita puno gora situacija, nego muškima.

A ako je to tip koji nikad ne prilazi, šanse da je iskompleksiran i otrovan rastu za nekih 50% iz mog iskustva. Pa ti curo priđi... xD
Tako je. Don't fix what ain't broken
I to govorim iako me boli kurac za društvo, iako joj to ne bi umanjilo šanse sa mnom, nisam pasivan nit sam kompleksaš. Jednostavno, nema potrebe dirat ono što je priroda kultivirala milijunima godina.

Jedini razlog zašto uopće i pričamo danas o ovoj temi je taj što su uloge počele blijedit pod štiklom jebenog trećeg vala feminizma pa su obje strane totalno izbezumljene i ispiždene. To ti je kad se politička korektnost otme kontroli, pa jedna skupina komotno zastupa poziciju "nisam ja muško/žensko, to je sve isto anyway", a druga zahtjeva da se ništa ne mijenja iako se prisilno svima nama promijenilo i nametnulo štošta.

Obje strane misle da su u pravu i da je baš super što je tako, a zapravo su obje na gubitku i nitko nikog nije nadmudrio osim samih sebe (ali to ni ne kuže). Vrh.

Muško mora bit muško, a žensko žensko; i nikakve brkate debele feministice i pičkasti milenijalci to neće promijenit naderavanjem.

Samo čekam da ovo pređe sa sprdnje u realnost.
Mislim, ako već nije...
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:18   #1304
Zašto?

Jer ne želimo. Vrlo jednostavno.

Zašto?

Drugi put...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 02:29   #1305
A zašto da prilaze kada im se svakodnevno upucava po 10-ak frajera minimum, ako barem na nešto liče?

Prilaze, ali samo njih top 5-10%. Pare, status, predselekcija od strane drugih žena, vođa muškaraca, itd. U tom slučaju prilaze. Anonimusima ne prilaze.
Knosos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 09:33   #1306
Quote:
The Ambadassor kaže: Pogledaj post
Tako je. Don't fix what ain't broken
I to govorim iako me boli kurac za društvo, iako joj to ne bi umanjilo šanse sa mnom, nisam pasivan nit sam kompleksaš. Jednostavno, nema potrebe dirat ono što je priroda kultivirala milijunima godina.

Jedini razlog zašto uopće i pričamo danas o ovoj temi je taj što su uloge počele blijedit pod štiklom jebenog trećeg vala feminizma pa su obje strane totalno izbezumljene i ispiždene. To ti je kad se politička korektnost otme kontroli, pa jedna skupina komotno zastupa poziciju "nisam ja muško/žensko, to je sve isto anyway", a druga zahtjeva da se ništa ne mijenja iako se prisilno svima nama promijenilo i nametnulo štošta.

Obje strane misle da su u pravu i da je baš super što je tako, a zapravo su obje na gubitku i nitko nikog nije nadmudrio osim samih sebe (ali to ni ne kuže). Vrh.

Muško mora bit muško, a žensko žensko; i nikakve brkate debele feministice i pičkasti milenijalci to neće promijenit naderavanjem.

Samo čekam da ovo pređe sa sprdnje u realnost.
Mislim, ako već nije...
Ako nešto napišeš 100 puta neće postati istina.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:41   #1307
Ja uopste nisam stekla utisak da ne prilaze.
Zanimljiv mi je nacin na koji to rade.
Obicno izjavom tipa: ja nikad nikome ne prilazim prva, ja se nikad nikome ne obracam prva I tako to slicno.
Valjda time (poneke I ponekad ) zele da umanje cinjenicu da su one te koje se napravile prvi korak. Sto je po meni totalno besmisleno, jer je sasvim okej ako ti se neko dopadne a vidis da ne reaguje, da preuzmes stvari u svoje ruke. Za one koji su taj tip zena. Cemu ta prenemaganja.

Mislim da se realno vecina zena oseca bolje kada im muskarac prvi pridje ali sta raditi ako ih ne primeti a one bacile oko?

Ali mi je fascinantnija pojava zena koje proganjaju muskarca do besvesti, cak I kada ih ostavi ili jasno stavi do znanja da ne zeli nista sa njom. Tako da nisam vise bas tako sigurna da je zenama to problem, cak mislim da su sve cesci slucajevi gde ce se svim silama truditi da ga zadrze ili privuku njegovu paznju. Bukvalno do ocaja. Koliko je slucajeva bilo izmisljenih trudnoca, obecanja, do toga da mu ugroze porodicu, dodju skoro na kucni prag, posao...ne znam bas da li su zene toliko pasivne.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 22:38   #1308
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Da li vam muškarac pada u očima kao muškarac, frajer, lovac ako vidite da ne čini prvi korak a sviđate mu se?
Jako pada kada shvatim da se ego poigravao sa mojim srcem.

Ljudi oba pola ne čine prvi korak/uopšte ne čine niti jedan korak koji se računa tj. ne čine sebe na normalan način dostupnim nekome ko im je zanimljiv ili ih čini srećnim, zato što im je ego veći od srca.

Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ljudi ko da ne djeluju po svom osjecaju nego imaju sliku kako bi to i to trebalo izgledat, a onda ako nije tako - ti si pizdek a ja sam ocajna napasnica. :klap:
Da, ljudi ne deluju po osećaju jer se njihovo (ne)delovanje u velikoj meri zasniva i na usađenim normama ponašanja. Važnije im je kako će izgledati u očima drugih ako nešto (ne) naprave, i to obavezno više drže do mišljenja onih koji ne bi postupili bolje od njih.
Društvo ima kolektivni narcistički i psihopatski poremećaj ličnosti. Ti poremećaji nisu više odlika retkih jedinki. Skoro svaka jedinka uklapa se u neke karakteristike narcisa i psihopate. Mislim da psihičke osobine koje se prenose sa generacije na generaciju na kraju postaju deo genetskog koda čoveka.
Mi živimo u svetu sujete i emotivno slabih i oštećenih ljudi, u kom je društveno prihvatljivo ponašanje manipulisanje emotivnim raspoložnjem drugog čoveka za ostvarenje ciljeva ega. Mnogi ljudi koji odstupaju od tog šablona ponašanja osećaju se obeshrabreno i poraženo.
Sve je to pažljivo osmišljeno u svrhu uništenja čoveka. Nisu potrebni srećni ljudi. Potrebno je da bude što manje ljubavi i sreće u svetu. Ljudi su slepi za kolektivne manipulacije i stoga podložni istim.
Euphrosine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger