Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 21:40   #121
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Ne vidim svrhu mijenjanja sebe na radikalne nacine da si nadem partnericu, jer ja iskreno nemogu nabaciti laznu personu i u takvoj vezi biti.


Bas sam si nekako mislio da ces doci do ovog zakljucka.

Znas, ja bih tebe sada pitao, imas li curu i da li si onako opcenito zadovoljan sa svojim ljubavnim zivotom do sada? I da, ovo te pitam.

E sada, kako god ti odgovorio, skrenuti cu ti paznju na jednu izjavu osobe koju inace bas ne cijenim, ali je eto, to njen citat. Radi se o Einsteinu (btw, tip je bio i zenskar pored drugih stvari, a njegov opceniti odnos prema zenama je nesto sto nimalo ne odobravam, pa tako ni njegovo vrijedanje svoje prve zene koja mu je izmedu ostalog i skrivila cuvenu E=mc2, posto on sam je bio nikakav matematicar, a ona je bila vrsni matematicar, te je zasluzna puno vise nego on za cijeli niz danas izuzetno poznatih matematickih formula).

Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. - Albert Einstein.
Ludost: Ako radimo isto iznova i ocekujemo drugacije rezultate

Ti se ne moras mijenjati. To je sve tvoja odluka. Cinjenica je da si vjerojatno dovoljno star da je proslo dovoljno vremena da vidis da li ti ovakav kakav jesi sada mozes ostvariti ciljeve koje zelis.

Ako zelis ostvariti neke druge ciljeve, a koje do sada nisi mogao ostvariti, morati ces se pribliziti ostvarenju tih ciljeva.

Najjednostavnije receno, ciljevi su uglavnom "nepomicne mete", a mi smo ti koji im se moramo priblizavati. Pomalo kao u onoj prici o brdu i Muhamedu. Ako nece brdo Muhamedu, onda mora Muhamed brdu.

Kada se promijenis na nacin da se priblizis nekom cilju, cilj se ostvaruje. Ti nemas nikakvu sansu natjerati cilj da se tebi priblizi.

Uglavnom, ti vidi sto zelis. Ne bih rekao da su Hrvati i Hrvatska krivi zbog tvojeg ljubavnog zivota, ali je i to klasicni sindrom okrivljavanja nevinih za vlastite greske.

Za kraj, da ne bi bilo zabune, ja ne kazem da se ti moras mijenjati. Niti me briga, niti mi ide u dzep ili iz njega, ti budi sto god ti zelis. Jednostavno, tvoje je da odlucis sto zelis.
__________________
Nema milion istina, ali ima milion tumacenja iste...
Ashton66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 21:48   #122
Unhappy

Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Znaš u čemu je problem? Što ti misliš da je tvoj problem - Hrvatska. Unatoč očitim manama iste o kojima će se složiti svatko iole inteligentan, osoba koja u dva desetljeća svog života nije upoznala baš nikoga s kim bi mogla otići na kavu nema problema sa Hrvatskom nego sa samim sobom. To ćeš skužiti odeš li u bilo koji kutak svijeta. Sama činjenica da te privuklo nešto tako banalno, površno i neinteligentno kao PUA pokazuje na kojoj si razini svijesti sa ženama i ljudima uopće, a činjenica da nisi prihvatio savjete koji idu u tom smjeru govori nešto o tebi.
Joj, ispricavam se mlada damo, upravo sada sam otisao na tvoj profil i vidim da pise ZENSKO Ne zelim da mislis da sam grub prema curama (ustvari je suprotno) ali molim te reci mi iz svog zenskog stajalista, na koji nacin da ja sarmiram cure i zadovoljim ih, jer kako ti kazes problem je u meni?
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:01   #123
Quote:
flipflop7 kaže: Pogledaj post
govori o puno toga, a ova recenica govori i o tome da mislis da si netko i nesto jer si VSS, a zapravo radis sablonski posao koji je toliko zahtjevan da imas vremena gubit vrijeme po netu piskarajuci pizdarije.
tipicno balkanski. puno prica, malo zna, a jos manje i radi.
hahahahaah hahaha i opet hahahaah. Joj nisi mogao bit dalje od istine
newsflash - i ja sam VSS kao i ti, također podrucje prirodnih znanosti
ja volim ljude iz tehnickih podrucja, međutim vrlo je jasan trend iskompleksiranosti i fiktivne nadmoci kod njih, kao i manjak socijalne inteligencije. Misle da zato sto su znali izvest integrale i rijesit jednadzbe s milijardu nepoznanica da nesto znaju... a zapravo su nesposobni i nesredjeni za zivot - zato obicno i zavrse na nekom bezveznom poslu gdje im je ocigledno toliko dosadno da pobjegnu tipkat na forum.
Između ostaloga, zbog takvih poput tebe i dolazi stereotip o ferovcima koji kao sto se vidi ima istine u sebi. Jebena je ta tvoja ekipa cim ti je toliko dosadno u zivotu.
mislim da sam sve tekao
aj bok
Gle, od prvog posta je očito da ti imaš problema.
Kažeš da si završio neki faks, a sa zavisti gledaš na ferovce?
Onda si završio nešto težine srednje škole, pa te vrijeđa kad te “netko postavi na tvoje mjesto”.
Ako ti je konačni argument popovanja kontra foruma na kojem i sam pišeš, zaključio bi da si nezaposlen i da živiš s roditeljima.
Sto objašnjava zavist prema konobaru s početka priče
Pretpostavljam da si i solo?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:12   #124
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Gle, od prvog posta je očito da ti imaš problema.
Kažeš da si završio neki faks, a sa zavisti gledaš na ferovce?
Mislim da bi mogao biti s TVZ-a.
Crazy Diamond is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 07:56   #125
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Primjer onoga o cemu sam govorio. Napadi bez temelja, a konkretnog savjeta nema. Problem je u meni, ja sam taj koji se treba ispraviti, no naravno kako popraviti situaciju? Who knows. Nije problem 'pronaci' osobu, problem je mentalitet drugih, sto bi razumio da si procitao moj post do kraja.
Gle.. 'pomoć' koju tražiš nećeš pronaći ovdje na forumu (općenito teško na netu), jer... nakon što sam iščitao tvoje iskrene postove i iskustva tvoj problem je ili u antipatičnosti, ili u zatvorenosti, ili u preotvorenosti, ili u samoj mogućnosti da uživo i muškarcima i ženama djeluješ jednostavno i konačno kao - čudak (wierdo).

Problem ti je (očekivano) prije svega i sam govor tijela, vjerojatno i grč u glasu, da ne spominjem maštovitost u rječniku. Mislim.. u teretani ne stvorit (simpatičano-evolutivan) odnos s ikime je.. ozbiljan problem.

Riješenje na sve to što te muči ovdje na forumu nećeš pronaći, niti ti itko problem koji te muči može objasniti, čak ni profesionalac. K tome još gore, ovdje je puno više forumaša s identičnim problemima i konfuzijama već rješenjima. Žene ionak ni same ne znaju što ih točno privlači pa te ni one ne mogu opskrbiti smjernicama, niti bi te informacije bile točne jer svaka žena ima svoj tajni pretinac, pa bi samo još više lutao u toj svojoj "romantično-interesnoj psihozi".

A taj (tvoj) problem je mentalne (push) prirode. Ulaziš u odnos s očitim interesom. To ljudi detektiraju i bez da kažeš A.

Da bi stvarao intrigantan odnos s bilokime, u današnje vrijeme, morat ćeš poradit na govoru tijela i karizmatičnosti, jer hrvatska djevojka i žena očekuje od muškarca da je dotični nadigrava u tom mentalnom dijelu. Točnije, ženu moraš nadigrati u elokventnosti što mnogim muškarcima danas može bit problem jer ne žive agresivno sociološki kao žene.

To možeš, možeibtno postići na slijedeći način:
- čitajući ženske časopise na glas u sobi gdje si sam, uz uvjet da te nitko ne čuje, i da to nikome nikada ne kažeš.

Čitanje na glas pomoći će mentalnom razvoju karizme, a teme iz ženskih časopisa pomoći će ti da otkriješ ženski um tj. ženski raspon tema, a fotografije kako da se obučeš kako spada. Nakon par tjedana, kad čitanje postane glatko i bez grča, pojavit će se instinktivna potreba za (raz)govorom s nekime tj. sa ženom.

Žena kad osjeti da imaš neku priču za nju obično dođe sama. Kad nabasa gledaj da se zabavi. I to je to.

********
ps: ne mislim da si dečko s lošim namjerama jednostavno ti nedostaje znanja o... ženama ekhm. I dobri i loši ljudi su čudni. To što si ti super ili ne je irelevantno. I nedovoljno.
Sexbot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:51   #126
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Joj, ispricavam se mlada damo, upravo sada sam otisao na tvoj profil i vidim da pise ZENSKO Ne zelim da mislis da sam grub prema curama (ustvari je suprotno) ali molim te reci mi iz svog zenskog stajalista, na koji nacin da ja sarmiram cure i zadovoljim ih, jer kako ti kazes problem je u meni?
Ne moras svoj upis prilagođavati ovisno o tome jesam li muško ili žensko. Ja sam ti svoj savjet već napisala, umjesto što ti je fokus na mriješćenju probaj savladat basic socijalne vještine. Probaj naći prijateljicu makar, žensko biće s kojim će ti biti lijepo i ugodno, s kojim ćeš se smijat i izmjenjivat misli i ideje neovisno o tome hoćete li biti frendovi ili imati troje djece i psa. Probaj žene gledati kao ljude, ne kao potencijalan dobitak i pristupi im kao ljudima pa će i one s tobom komunicirati na isti način. Kao što rekoh, sama činjenica da si pomislio na Pua-u kao na nešto primjenjivo u muško-ženskim odnosima za tvoju situaciju pokazuje koliko malo znaš o komunikaciji sa suprotnim spolom i koliko zapravo suprotni spol ne razumiješ i ne poštuješ.

Očajnici koji samo žele zbarit svim silama odašilju tu neku jadnu vibru koja se ful osjeti. Postoje dečki koji mogu isfurat solo izlazak i priskrbit si djevu u solo izlasku, ali ti nisi jedan od tih. Zato ti je drugi moj savjet bio da si nađeš društvo. Ne samo zbog cura, nego zato jer je zdravo imati prijatelje i zato jer je iz tvojih postova vidljivo da ti isti trebaju. Poznajem hrpu introvertiranih, osebujnih, inteligentnih ljudi jer me takvi uglavnom privuku, njihova drukčijost ih ne koči u ostvarivanju odnosa. Nemaju tisuću prijatelja kao ekstrovertirane sreće od osoba koje se hrane količinskom pažnjom, ali imaju “svoje” ljude. Zaista misliš da činjenica da ti nikad nisi uspio naći nikakve “svoje” ljude ne govori baš ništa o tebi nego samo o svim ostalim ljudima?

Ljudi ovdje ti nisu savjetovali da se drastično mijenjaš, većina savjeta je bila usmjerena na lokacije i načine na koje možeš pronaći sebi slične ljude s kojima ćeš ostvariti neki odnos i od tog odnosa krenuti stvarati takve odnose dalje. Onda možda kad kreneš sa socijalizacijom skužis u čemu je problem i zašto ljudi ne reagiraju dobro na tebe. Ovako sam zatvoren u četiri zida svog vlastitog razmišljanja vjerojatno ti je lakse gradit iluziju da su svi drugi glupi i ograničeni, a ti jedini pametan.
MonotypeCorsiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 14:18   #127
Quote:
MonotypeCorsiva kaže: Pogledaj post
Ne moras svoj upis prilagođavati ovisno o tome jesam li muško ili žensko. Ja sam ti svoj savjet već napisala, umjesto što ti je fokus na mriješćenju probaj savladat basic socijalne vještine. Probaj naći prijateljicu makar, žensko biće s kojim će ti biti lijepo i ugodno, s kojim ćeš se smijat i izmjenjivat misli i ideje neovisno o tome hoćete li biti frendovi ili imati troje djece i psa. Probaj žene gledati kao ljude, ne kao potencijalan dobitak i pristupi im kao ljudima pa će i one s tobom komunicirati na isti način. Kao što rekoh, sama činjenica da si pomislio na Pua-u kao na nešto primjenjivo u muško-ženskim odnosima za tvoju situaciju pokazuje koliko malo znaš o komunikaciji sa suprotnim spolom i koliko zapravo suprotni spol ne razumiješ i ne poštuješ.

Očajnici koji samo žele zbarit svim silama odašilju tu neku jadnu vibru koja se ful osjeti. Postoje dečki koji mogu isfurat solo izlazak i priskrbit si djevu u solo izlasku, ali ti nisi jedan od tih. Zato ti je drugi moj savjet bio da si nađeš društvo. Ne samo zbog cura, nego zato jer je zdravo imati prijatelje i zato jer je iz tvojih postova vidljivo da ti isti trebaju. Poznajem hrpu introvertiranih, osebujnih, inteligentnih ljudi jer me takvi uglavnom privuku, njihova drukčijost ih ne koči u ostvarivanju odnosa. Nemaju tisuću prijatelja kao ekstrovertirane sreće od osoba koje se hrane količinskom pažnjom, ali imaju “svoje” ljude. Zaista misliš da činjenica da ti nikad nisi uspio naći nikakve “svoje” ljude ne govori baš ništa o tebi nego samo o svim ostalim ljudima?

Ljudi ovdje ti nisu savjetovali da se drastično mijenjaš, većina savjeta je bila usmjerena na lokacije i načine na koje možeš pronaći sebi slične ljude s kojima ćeš ostvariti neki odnos i od tog odnosa krenuti stvarati takve odnose dalje. Onda možda kad kreneš sa socijalizacijom skužis u čemu je problem i zašto ljudi ne reagiraju dobro na tebe. Ovako sam zatvoren u četiri zida svog vlastitog razmišljanja vjerojatno ti je lakse gradit iluziju da su svi drugi glupi i ograničeni, a ti jedini pametan.
Dobro onda, kad ispada da sam ja tupav, ajmo otici van na pivu pa mi ti pokazi kako trabaju izgledati musko-zenski odnosi?
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:21   #128
Quote:
Crazy Diamond kaže: Pogledaj post
Mislim da bi mogao biti s TVZ-a.
Lako moguće, nekaj ga žulja, jbg
@sexbot, priča ti generalno nije loše, ali ženski časopisi...
To treba uzet sa mjerom. Jer autor nema nekih RL iskustva sa ženama, a časopisi se vrte oko 3 teme; kako prihvatiti samu sebe kava jesi, kako smršaviti i najbolji recepti (za kolače i ostalo ).
Osoba koja bi to sve shvatila ozbiljno... To bi ti bila paralela cure koja o dečkima pokušava naučiti iz Men's healtha, Playboya ili Autokluba
Malo bi mogao baciti oko, ali mu nikako ne bi smio biti glavni orijentir.
@MonotypeCorsiva
Iako, može se nekome dogoditi da se osjeća kao riba na suhom, radi jednostavne različitosti, iako je to rijetko.
Koliko sam shvatio autora, on je iz imućnije obitelji, roditelji se više bave poslom, a njemu društvo nikad nije bilo potrebno. Što je koma sama po sebi
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Dobro onda, kad ispada da sam ja tupav, ajmo otici van na pivu pa mi ti pokazi kako trabaju izgledati musko-zenski odnosi?
Ti si tupav po svom vlastitom priznanju, a cura ti pokušava pomoći.
I onda baš kreneš raditi ono kaj ti je rekla da ne radiš

Nemreš bit i jeben i pošten.
Ako tražiš savjet, onda baš i ne možeš izigravati frajera
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 15:56   #129
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ti si tupav po svom vlastitom priznanju, a cura ti pokušava pomoći.
I onda baš kreneš raditi ono kaj ti je rekla da ne radiš

Nemreš bit i jeben i pošten.
Ako tražiš savjet, onda baš i ne možeš izigravati frajera
Aha, sada ni ovo ne valja. Zanimljivo. Sada vasa spika o 'budi razigran' i 'alfa muskarac' je neprikladna Nikako ih nemozes zadovoljiti.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:03   #130
Quote:
Sexbot kaže: Pogledaj post
Gle.. 'pomoć' koju tražiš nećeš pronaći ovdje na forumu (općenito teško na netu), jer... nakon što sam iščitao tvoje iskrene postove i iskustva tvoj problem je ili u antipatičnosti, ili u zatvorenosti, ili u preotvorenosti, ili u samoj mogućnosti da uživo i muškarcima i ženama djeluješ jednostavno i konačno kao - čudak (wierdo).

Problem ti je (očekivano) prije svega i sam govor tijela, vjerojatno i grč u glasu, da ne spominjem maštovitost u rječniku. Mislim.. u teretani ne stvorit (simpatičano-evolutivan) odnos s ikime je.. ozbiljan problem.
Molim te pojasni ovu izjavu.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:26   #131
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Aha, sada ni ovo ne valja. Zanimljivo. Sada vasa spika o 'budi razigran' i 'alfa muskarac' je neprikladna Nikako ih nemozes zadovoljiti.
Vidi se da imaš nulu iskustva

Kak možeš glumiti frajera nekome, ako si u prvom postu opisao sve svoje (ljubavne) jade?
Skuliraj se
Cura ti želi pomoći. Nemreš ju gledati kao na "materijal za mriješćenje".

Ajd objasni kako misliš da si zabavan ako si pozvao jedinu žensku osobu koja ti je pokušala pomoći na "objašnjavanje muško-ženskih odnosa uživo"?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 16:38   #132
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Vidi se da imaš nulu iskustva
Nula iskustva, ali veliko srce; bolje nego puno iskustva, a srce od katrana.

Quote:
Kak možeš glumiti frajera nekome, ako si u prvom postu opisao sve svoje (ljubavne) jade?
Pa zasto ne? To pokazuje moju zrelosti i iskrenost, nisu li to pozeljne osobine?
Quote:
Cura ti želi pomoći. Nemreš ju gledati kao na "materijal za mriješćenje".
Nisam ju gledao kao "materijal za mriješćenje". To si mozda ti tako shvatio.

Quote:
Ajd objasni kako misliš da si zabavan ako si pozvao jedinu žensku osobu koja ti je pokušala pomoći na "objašnjavanje muško-ženskih odnosa uživo"?
Zabava se moze pronaci u bilo kojoj aktivnosti.

Evo tvoj citat:
Quote:
Tvoje je da se zabaviš.
Ako budeš dovoljno zabavan sebi bit ćeš i drugima, pa će ti cure prilaziti.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:19   #133
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Aha, sada ni ovo ne valja. Zanimljivo. Sada vasa spika o 'budi razigran' i 'alfa muskarac' je neprikladna Nikako ih nemozes zadovoljiti.
Pa prvo pokaži da si osoba kojoj se može vjerovati, da u ženi vidiš osobu a ne objekt i kasnije pokažeš da te privlači, ne samo zbog izgleda nego i osobnosti.

Savjeti su dobri i na mjestu samo kao da je tebi bitnije da dokažeš da su svi u krivu umjesto da izvučeš nešto korisno iz njih. Kao da nisi ni došao po savjet nego po potvrdu da si ti tu jedini ispravan a žene su glupe jer ne vide koliko si ti dobar. Kao i svi ostali ljudi u državi jer ti ne žele biti prijatelji.

Svaki savjet možeš primjeniti u određenoj fazi upoznavanja, i neće paliti kod svake žene. Bitno je da shvatiš što generalno žene žele kao i da znaš što ti želiš. A meni se čini da želiš ženu pod svaku cijenu i to svaka žena osjeti. Tako izgledaš jadno i očajno, definitivno ne kao materijal za neko druženje a kamoli vezu.
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:28   #134
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Nula iskustva, ali veliko srce; bolje nego puno iskustva, a srce od katrana.
Nemoj se ljutiti, ali tko ti je rekao da imaš veliko srce?
Ako je to samo tvoje mišljenje...

Ako želiš skužiti nešto novo, moraš prihvatiti da ti je dosadašnji pristup u kurcu i da si ti taj koji se treba promijeniti, a ne svi oko tebe.
Jer realno, s tvojim stavovima se čini da ne bi umočio ni da si zadnje muško na planetu...

Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Pa zasto ne? To pokazuje moju zrelosti i iskrenost, nisu li to pozeljne osobine?
Ne pokazuje.
U prvom postu si pokazao način na koji si jadan.
A u zadnjem da bi htio na tom području biti frajer.
Nejde skupa.
Da si bubnuo koju foru na svoj račun, to bi bilo ok.
Ovako nisi zreo, a iskrenost ti svodi na "ja bi htio karati, al me nejde".
To nikom nije privlačno.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Nisam ju gledao kao "materijal za mriješćenje". To si mozda ti tako shvatio.
Ona je bila ta koja je iskoristila tu frazu.
Nakon toga si uletio ti s potvrdom iste.
Slušaj malo kaj ti drugi pričaju, nemoj biti kao Mujo u vicu na autocesti u Njemačkoj.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Zabava se moze pronaci u bilo kojoj aktivnosti.
Može, ali poanta je da bude smiješno.
Ako se ti sam smiješ svojim forama, a nitko drugi to ne radi, onda ili mijenjaš društvo ili humor.
Imaš problema sa samopercepcijom.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Evo tvoj citat:
Da.
Podrazumjeva se da nisi idiot i da se ne smiješ isključivo na račun drugih.
To je valjda jasno?
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Pa prvo pokaži da si osoba kojoj se može vjerovati, da u ženi vidiš osobu a ne objekt i kasnije pokažeš da te privlači, ne samo zbog izgleda nego i osobnosti.
Savjeti su dobri i na mjestu samo kao da je tebi bitnije da dokažeš da su svi u krivu umjesto da izvučeš nešto korisno iz njih. Kao da nisi ni došao po savjet nego po potvrdu da si ti tu jedini ispravan a žene su glupe jer ne vide koliko si ti dobar. Kao i svi ostali ljudi u državi jer ti ne žele biti prijatelji.
Svaki savjet možeš primjeniti u određenoj fazi upoznavanja, i neće paliti kod svake žene. Bitno je da shvatiš što generalno žene žele kao i da znaš što ti želiš. A meni se čini da želiš ženu pod svaku cijenu i to svaka žena osjeti. Tako izgledaš jadno i očajno, definitivno ne kao materijal za neko druženje a kamoli vezu.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 18:52   #135
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ako želiš skužiti nešto novo, moraš prihvatiti da ti je dosadašnji pristup u kurcu i da si ti taj koji se treba promijeniti, a ne svi oko tebe.
Jer realno, s tvojim stavovima se čini da ne bi umočio ni da si zadnje muško na planetu...


Ne pokazuje.
U prvom postu si pokazao način na koji si jadan.
A u zadnjem da bi htio na tom području biti frajer.
Nejde skupa.
Cekaj, cekaj... Prvo ste rekli da se mijenjati ne trebam, sada mi pristup ne valja i trebam ga promijeniti, a cak mi je i humor los?!?

A kako sam uopce u prvom postu pokazao da sam 'jadan' a u zadnjem da hocu biti 'frajer'? Dosao sam tu pitati par pitanja, a vi meni dajete odgovore koje se krse iz posta u post. Prvo je neko beta ako pita absolutno ne vazno pitanje, ali onda 'samo trazi picke' ako pita potpuno drugo nezavisno i nevino pitanje. Nikad nisam 'trazio picke' a humor mi je takav kakav je, ako vama nije smijesan, tough luck, nekom drugom je.


Klasicno po Hrvatskom mentalitetu ako muskarac izjavi neke probleme, odmah je jadan, ne atraktivan, nije frajer etc. Zasto bi ja morao glumiti nekog alfu tijekom prvog mjeseca veze/upoznavanja, a onda poslije se preobraziti nazad i pricati s curom o ovakvim temama (na primjer). Koja je svrha laganju nekome, kada bi me ona najbrze tako ostavila?? Cini mi se da vecini ovdje je laganje baza svakodnevnih interakcija, meni nije niti ce biti.

Mozda ja i stvarno jesam nekompatibilan s Hrvatskim mentalitetom, kao da stavite kokos u ocean i pitatu ju zasto se utopila.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:14   #136
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Cekaj, cekaj... Prvo ste rekli da se mijenjati ne trebam, sada mi pristup ne valja i trebam ga promijeniti, a cak mi je i humor los?!?
Odgovore si dobio po informacijama koje si dao.

Što više pričaš, to je očitije da promjena mora biti veća.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
A kako sam uopce u prvom postu pokazao da sam 'jadan' a u zadnjem da hocu biti 'frajer'?
Kakvim bi opisao svoj ljubavni život?
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Dosao sam tu pitati par pitanja, a vi meni dajete odgovore koje se krse iz posta u post.
Ne, svi odgovori su apsolutno logični.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Prvo je neko beta ako pita absolutno ne vazno pitanje,
Pitanje nije nebitno, još jednom da ponovim.
Takve stvari se ne pitaju.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
ali onda 'samo trazi picke' ako pita potpuno drugo nezavisno i nevino pitanje.
Gledaš kontekst.
Ako neka cura kaže da voli kobasice, nije isto kada ima meni u rukama i naručuje ručak, kao kad ti šapće za uho, a ruka joj je u tvojim gaćama.

Probaj malo učiti, ljudi ti žele pomoći.
Ako ćeš objašnjavati drugima kako su u krivu, ostat ćeš suh kao sahara.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Nikad nisam 'trazio picke'
Pitao si cure koje si upoznao da li imaju dečka u prvih pola sata komunikacije.

Forumašica ti je htjela pomoći, prvo si ju otkantao, a nakon što si skužio da je žensko, zvao na cugu.
I to ne samo na cugu, nego na "objašnjavanje muško-ženskih odnosa".

Dobro da ju nisi zvao na analni seks.

To se zove očaj.
I to onaj teški.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
a humor mi je takav kakav je, ako vama nije smijesan, tough luck, nekom drugom je.
Još uvijek si solo, zar ne?
Što daje objektivan komentar o tvom humoru.

Moja preporuka bi ti bila, pogledaj neki tečaj na youtubu. Sigurno ih ima. Trebaš moći nasmijati ljude, ljudi se u tvojoj okolici trebaju osjećati zabavno, ali i sigurno.

Humor je vještina, nedostatak istog nije nikome privlačan.
Moraš dosta raditi na sebi.

Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Klasicno po Hrvatskom mentalitetu ako muskarac izjavi neke probleme, odmah je jadan, ne atraktivan, nije frajer etc.
Ne, brkaš stvari.

Pročitaj svoj prvi post kao da je riječ o nekom drugom, a ne tebi.
Probaj zamisliti što bi napisao takvom čovjeku.

Imaš probleme, koji ti zadaju muke, koji te čine jadnim.
Ili si sretan radi njih?

Atraktivnost nije samo izgled.
Što misliš zašto se nekim curama sviđaju zauzeti muškarci?

Frajer nisi. Frajer je osoba koja zna zapaliti ženu, tebi to fali.
Možda jednog dana to naučiš, ali...
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Zasto bi ja morao glumiti nekog alfu tijekom prvog mjeseca veze/upoznavanja,
Ne moraš ti glumiti nikoga.
Početak veze je kada "sunce sja i ružice rastu", odnosno svi se nastoje prikazati u što boljem svjetlu.
I od žena i od muškaraca se očekuje da se trude, pogotovo na početku, jer ono, da li želiš nekog tko će te uzimat zdravo za gotovo?

Priča o alfi je priča o privlačnosti. Ne želiš biti bedak koji nema svoje mišljenje.
Ali ne želiš biti ni bahata i glupa seljačina. To nije alfa, jbg.
Alfa je osoba koja zna što hoće i način na kojeg će do njega doć.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
a onda poslije se preobraziti nazad i pricati s curom o ovakvim temama (na primjer).
Nema tu nikakvih preobražaja.
Ali nećeš s curom pričati na prvom sudaru kako si se osjećao kada ti je npr. umrla baka, deda, ili netko od familije.
Sve ima svoje vrijeme.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Koja je svrha laganju nekome,
Nikad ne lažeš.
Osim ako se zafrkavaš
Npr. ak te pita kaj radiš, a uzvratiš ja sam pilot u NATOvoj bazi kraj Slunja, malo mi hrvatski šteka ali s osmjehom od uha do uha.

Preozbiljan si, pa ispadaš glup.
Nije bitno da si svaki puta ti u pravu.
Svaka budala ima pravo na svoje mišljenje, a nekad je najlakši put do cilja pustit nekome da pokaže koliko je "pametan".
Previše si i tvrdoglav, a to se ne isplati.

Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
kada bi me ona najbrze tako ostavila??
U koliko si veza bio da to nudiš kao empirijski dokaz?
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Cini mi se da vecini ovdje je laganje baza svakodnevnih interakcija, meni nije niti ce biti.
Tebi se čini

Jedno je laganje, jedno je muljanje, a sasvim treće je zafrkancija

S ovakvim mrklim stavom ćeš prije dočekati smrt nego nešto poševiti.
Quote:
DoomguardSun kaže: Pogledaj post
Mozda ja i stvarno jesam nekompatibilan s Hrvatskim mentalitetom, kao da stavite kokos u ocean i pitatu ju zasto se utopila.
Tvoj mentalitet ne bi nigdje prošao.
U Indiji bi ti starci imali problema sklopit ugovoreni brak

Pa jbt. sam o sebi pričaš.
O tvojim stavovima, o tvom načinu, o tvojim principima...

Što možeš ponuditi nekoj curi? Kako ju možeš nasmijati? Koje vrline imaš?
Streljački vod zvuči zabavnije od tebe...


ps. možda da probaš s nekim druženjima gdje su osobe više "ozbiljne"?
Neka molitvena bdijenja ili tome nekaj slično?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:35   #137
Ja ne vjerujem da svakodnevno ljudima predlažete da gledaju videe na youtube-u??!
Pa to je sve fejk, lažno, namješteno.
Još će gledanjem toga netko dobiti lažnu nadu, pa se kasnije još više zbedirat i zatvorit u sebe.

Napadate dečka, a točno znam o čemu je stvar kod njega. Kak mi rekli po domaće "nema muda",
iliti pred-odbija sebe prije bilokakve interakcije s curom koja mu se sviđa. Znam po sebi.
Jbga, viđam takve panjeve sa top curama, i mislim si u sebi "pa kako?!", "Zašt ja ne mogu s njom biti?",
a onda dok dođe do neke prilike, ne priđem ili ne se javim, jer mislim da nemam šanse, bolje ne pokušat
ništa nego dobit odjeb i biti korak bliže depresiji.

Vjerujem da je lik dobra osoba, i da ima smisao za humor, no ne treba brinut,
jer dok pogledaš okolo parove i kolko ima varanja i laži, sve je umjetno, nema tu ljubavi,
ne treba mu biti žao što trenutno nije "dio" toga.
mark 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:37   #138
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
...
Post pun ad hominem-a i religijske diskriminacije, o kojoj nisam ni A rekao. Krasno.

Slusaj ako procitas uvodni post lijepo sam pitanje postavio. Cak je i u imenu Teme. "Pronalazak cura bez drustva i "Pick Up Art"". Ja sam dosao pitati da li se u Hrvatskoj moze naci cura BEZ da imas ikakvo drustvo. Nisam nista govorio o skupljanju prijatelja, svojim vrlinama, izgledu, humoru, niti drugim atributima. Uz to sam malo i pojasnio svoju situaciju, dao background price, i odgovarao na poneka pitanja. A sada idi lupnjava po meni kako ovo nevalja ili ono. "Pick Up Art" sam dodao da vidim ima li itko iskustva s tim i radi li u HRVATSKOJ. Da znam da radi u Sjedinjenim Drzavama, no zanimalo me ovdje. Jer "Pick Up Art" mozes radit imao li ti 1000 prijatelja ili nula. Nigdje se ne zahtjeva da ti je socijalni zivot ispunjen. Na to sam na kraju odgovor dobio i zahvalan sam. ALI! Vi sto tupite po istim temama fulavate moju poantu. Nije mi cilj biti privlacan sto vise cura ili ne, niti sam zato dosao ovdje. Da mi je to cilj lijepo bi nazvao temu "Kako biti privlacniji i naci drustvo".. no nisam.


Specificno sam pitao radi li potraga za curama ako si solo i priznajem da su mi neki forumasi dali direktan i konkretan odgovor. Yuna mi je dala najtocniji odgovor mome pitanju, dok svi vi tupite 'pristup ti je kriv':

Quote:
Da, nezgodno je bez društva. I da nađeš curu, kad tad će doć vrijeme za zajedničke izlaske, izlete, kave itd. Ona će dovest svoje frendice, a ti nikad nikoga pa će bit weird, a mogli bi te prozvat i priljepkom.

Možda da probaš na forumu nać društvo? Par dečkiju za pivo bi se našlo sigurno. Ne morate bit best frendovi, ali barem da se socijaliziraš povremeno i možda nađeš wingmana.
Ne znam jeste li se ovog sjetili ali i da ja imam 450 kg i nemogu se pomaknuti ipak bi nasao barem JEDNU osobu koja je za mene. Meni nije cilj privuci sto vise cura. A sto se tice one tri iz prvog posta:

Quote:
Evo najcudniji odnos koji sam imao. Dakle upoznam tri cure vani u parku, pocnemo razgovarati, sve 5, i ja sve tri pozovem na kavu. One kazu da moze i razmijenimo brojeve. Za par dana se nademo u kaficu, lijepo razgovaramo, ali fakat je bilo lijepo, pa one mene pitaju jesam li u vezi kakvoj. Kazem da nisam pa njima dobacim pitanje "a imate li vi decke?". Kazu da ne, jedna kaze nije za veze, drugoj se neda, treca ima previse posla itd. Ta kava zavrsi lijepo, bio sam 100% korektan prema curama, nisam im se nabacivao ni nista i kazem im hoce li se opet negdje naci, one kazu ok, da cemo se dogovorit. Za par dana im posaljem poruku u grupnom chatu, kad one izjave da imaju decke i ne mogu se sa mnom naci ?!?!? Ja ih pitam kako to da sada imaju a prije par dana nisu, one se naljute, kazu da "ih samo hocu jebat" (njihove rijeci) i promptno me blokiraju ?!?!? Doslovno ne razumijem, jesam li ja tu pogrijesio ili je ovo izuzetak, ili se cak to svima dogada..
Ako primjetite nisam ih trazio za 'picke', niti za seks, niti su me imalo interesirale. Cudilo me je jer ne znam da li se ovako sto i drugima dogada ili ne pa sam zato nadometnuo u pricu.

A ovo je najgora izjava koju sam cuo do sada:

Quote:
Što možeš ponuditi nekoj curi? Kako ju možeš nasmijati? Koje vrline imaš?
Streljački vod zvuči zabavnije od tebe...
Znaci iz ove cijele teme, gdje nisam NISTA o ovome gore pisao, nisam spominjao vrline, nisam pretjerano spominjao cime se bavim, nisam spominjao svoje aktivnosti niti privatan zivot, vi se pitate sto ja imam za pridonijeti nekoj curi?? To nije poanta teme, a naravno da cu ciljati na ljudi koji su slicni meni. Ako ja volim X, bilo bi lijepo da druga osoba isto to voli a ne totalnu suprotnost. A da govorim da mi niste niti vidjeli jednom u zivotu, niti osjetili moj humor, a odmah zakljucucke donosite govori vise o vama nego o meni.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:44   #139
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem da svakodnevno ljudima predlažete da gledaju videe na youtube-u??!
Pa to je sve fejk, lažno, namješteno.
Nisam mu rekao da gleda jackass.
https://www.youtube.com/results?sear...e+people+laugh

Nek nađe nekaj korisno.
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Još će gledanjem toga netko dobiti lažnu nadu, pa se kasnije još više zbedirat i zatvorit u sebe.
Mora čovjek stvoriti svoj smisao za humor.
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Napadate dečka, a točno znam o čemu je stvar kod njega. Kak mi rekli po domaće "nema muda",
iliti pred-odbija sebe prije bilokakve interakcije s curom koja mu se sviđa. Znam po sebi.
Jbga, viđam takve panjeve sa top curama, i mislim si u sebi "pa kako?!", "Zašt ja ne mogu s njom biti?",
a onda dok dođe do neke prilike, ne priđem ili ne se javim, jer mislim da nemam šanse, bolje ne pokušat
ništa nego dobit odjeb i biti korak bliže depresiji.
Jesi čitao njegove postove?
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Vjerujem da je lik dobra osoba, i da ima smisao za humor, no ne treba brinut,
jer dok pogledaš okolo parove i kolko ima varanja i laži, sve je umjetno, nema tu ljubavi,
ne treba mu biti žao što trenutno nije "dio" toga.
Ne.
Poanta svakog bića je da bude sretan.
Čovjeku je forumašica htjela pomoć, a ovaj ju je (malte ne) pozvao na ševu uživo
Treba se malo skulirat.

A za umjetnost i manjak ljubavi, valjda je svatko kovač svoje sreće?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:48   #140
Quote:
mark 88 kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem da svakodnevno ljudima predlažete da gledaju videe na youtube-u??!
Pa to je sve fejk, lažno, namješteno.
Još će gledanjem toga netko dobiti lažnu nadu, pa se kasnije još više zbedirat i zatvorit u sebe.

Napadate dečka, a točno znam o čemu je stvar kod njega. Kak mi rekli po domaće "nema muda",
iliti pred-odbija sebe prije bilokakve interakcije s curom koja mu se sviđa. Znam po sebi.
Jbga, viđam takve panjeve sa top curama, i mislim si u sebi "pa kako?!", "Zašt ja ne mogu s njom biti?",
a onda dok dođe do neke prilike, ne priđem ili ne se javim, jer mislim da nemam šanse, bolje ne pokušat
ništa nego dobit odjeb i biti korak bliže depresiji.

Vjerujem da je lik dobra osoba, i da ima smisao za humor, no ne treba brinut,
jer dok pogledaš okolo parove i kolko ima varanja i laži, sve je umjetno, nema tu ljubavi,
ne treba mu biti žao što trenutno nije "dio" toga.
Dobro napisano. Ustvari uopce nisam u Hrvatskoj niti poceo 'prilaziti' ikome. Dosao sam ovdje vidjeti kako dise sustav, jer sam htio imati inicijalnog znanja i da ne ispadnem idiot. Druzio sam se s curama iz inozemstva, ili koje sam tu i tamo upoznao no bio sam premlad pa iz tih odnosa nije nista bilo. Trenutno se druzim s ljudima online, koje sam upoznao primorno 'online'. U nekim postovima sam izjavio da nemam s kim izaci na kavu, da jer su mi svi prijatelji udaljeni na tisace kilometara. U HRVATSKOJ nemam nikoga, a sad online dating nema smisla, long distance veze ne zelim niti probati, pa sam dosao tu vidjeti kako dating izgleda u Hrvatskoj.

Da jos jednom napomenem svima koji citaju, nisam do sada niti jednoj prisao niti sam bio odbijen zbog loseg humora, sto sam dosadan etc. One tri s kave su se dogodile doslovno random te sam htio te drustvene odnose malo 'isprobati'. I nije da mi fali drustva, imam online ljude, i predobre odnose s njima, no nemogu uzeti iPad, pokrenut Skype i stavit ih za stol u kaficu. Zato bih htio ostvariri neke odnose u zivotu.

Quote:
Napadate dečka, a točno znam o čemu je stvar kod njega. Kak mi rekli po domaće "nema muda",
iliti pred-odbija sebe prije bilokakve interakcije s curom koja mu se sviđa. Znam po sebi.
Ovo je poanta i dobro i napisao, no ja se ne bih koristio tim rijecima. Ne planiram otic negdje u kafic i prilazit curama i biti odbijen sto puta, nisam ni probao, zato sam tu i dosao.
DoomguardSun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.