Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2017., 16:03   #121
Duže veze najčešće umiru polagano, i ja znam slučajeve da se gledaju stanovi, a onda naizgled najednom prekid. Nije tako lako napraviti taj rez, ali je obično radikalan
Neki uđu odmah u novu vezu, neki su dugo sami, nema pravila
Mislim da nakon takvog prekida čovjek postane jako osjetljiv na potencijalne zamke, tako da se u novoj vezi drugačije postavi, izbjegava dugo hodanje itd
__________________
i kad je gotovo za mene znaj tek tad je počelo
Billie Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 20:39   #122
Prijatelju, upravo prolazim kroz takvo razdoblje. Godinu i par mjeseci je od prekida. Pisao sam na forumu o mom "slučaju", tako da ovdje ne bih ponavljao. Mogu ti samo reci da je svaki slučaj individualan. Moja bivša sd odmah nakon našeg prekida vratila bivšem pa opet prekinula s njime i sad je čujem s nekim razvedenim, ali taj nije baš da nije potkovan financijski.
I sa svim ti saznanjem nije mi bilo lako. Volio sam je zaista, naravno nisam bio med i mlijeko i svatko ima svojih mana. Ali sam bio uvijek iskren i gradio vezu na iskrenim temeljima. Mogu ti samo reci, da ne forsira drugu curu jer ne funkcionira. Pokušaj otplakati svoje, odtzgovati i kreni dalje....Vrijeme zaista olakšava puno toga, a s vremenom će ti se vratiti i samopouzdanje i želja za drugim djevojkama. I onda ćeš lagano shvatiti da si se spasio i da te negdje čeka druga i puno bolja iskrenija djevojka. Nemoj forsirati, ali vjeruj da će doći. Ja sam danas puno puno bolji i radujem se i poslu i zivotu. Doći će sve na svoje.
Ronnie_R9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 22:12   #123
Vjerujem da se treba odmaknuti od bilokakvih saznanja kaj ta bivša radi jer poslije prekida ona ionako nema veze s tim kakvi smo i kaj radimo nakon prekida. Ja sam shvatio i još koliko sam čitao o tome i svemu, kolko se mi ustvari ponašamo i ovisnički u tom slučaju. Ono, vrijeme nakon prekida je ustvari i vrijeme odvikavanja

I to mi je malo promijenilo perspektivu. Dobro, nemam nekih poroka, znao sam tu i tamo zapalit, al nikad nisam morao prestajati pušiti da bi mi to bilo problem ko nekima koji nikako ne mogu i slično. O težim stvarima da i ne pričam

Ono, ipak, fale ti, osim emocionalnog dijela i fizički dodir, zagrljaji, pa svi oni intimni trenuci. Lako se čovjek veže za to. Sad nekoliko dana kako sam to osvjestio nemam crnih primisli. Sjetim je se, al se brzo preusmjerim kak si sve to ionako umišljam.

Slažem se da treba neko vrijeme "odležat", al treba se što prije i trgnut, promijenit rutinu, nać neku zanimaciju. Mislim da sam na dobrom putu
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:07   #124
Malo mi je trebalo.. Mislim ta veza je išla u propast pola godine. Osjećaji su se gubili dugo vremena. Pokušavam realno razmišljati i ako nije išlo, nije i ne treba se prisjećati. Zato ne razmišljam o tome i želim bit sama neko vrijeme dok si ne posložim druge stvari. U sljedeću vezu želim ući 100% sigurna i sa što manje vlastitih problema.
__________________
I start to complain that there is no rain..
Disease is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 22:55   #125
Nisam netko tko se brzo veže za ljude, pa niti zaljubljuje. I prije njega je bilo puno duljih i boljih veza koje sam bez problema prebolila, ali ovu zadnju kao da nikako ne ide. Bili smo u vezi samo 4mj., veza je bila užasna, jedva sam čekala da ta agonija napokon završi, ali kad se zapravo zaljubiš, jednostavno sve bude bolnije, a još bolnije kada se krivo zaljubiš. Iako su to bila samo 4mj., dulje je trebalo da prebolim nego što je veza trajala. On je pravi primjer osobe kakvu ni pod razno ne želiš u svome životu, ali svejedno zavoliš. Još mi se nakon prekida javljao, htio da opet budemo zajedno.. iako sam toliko plakala (i nisam mogla vjerovati koliko ljubav može boliti), jednostavno odlučila poslušat razum, a ne srce. Jer sam shvatila ako ću slušati srce koje želi da opet budem s njim samo će mi bit još gore.. I tako sam konačno odlučila nastavit s životom, prekinula s njim komunikaciju, blokala na svemu,natjerala se da više nikad ne pogledam na njegov profil. I rekla sama sebi da ga ne zaslužujem u svome životu, kao ni on mene. Shvatit će što je izgubio, a tada će biti kasno.Vjerojatno već i je. Trudim se na sve načine da više uopće ne mislim na njega, niti na tu vezu, ako mi dođe neko sjećanje ili neka misao, odma počnem razmišljat o nečemu drugome. Vjerujem da nakon nekog lošeg iskustva, dolazi bolje... Za one koji su vjernici, meni je pomogla molitva. S obzirom da se ljudima neda slušati tuđe jadikovke, bar onda si olakšam na taj način da razgovaram s nekime.. Zato vas sve upotpunosti razumijem i znam da nije lako pogotovo kad vodiš borbe sam sa sobom, a ipak je to gubitak nekog iz života, ali jednostavno se treba pomiriti s time i pokušati krenuti dalje.. Sretno svima
LutkicaZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:26   #126
Za veliku ljubav najmanje tri godine, pa i više.
Izvana izgledaš normalno, možeš funkcionirati i to, a iznutra - ajme, majko!
Ali to je sve individualno.
I još sam ja ostavljala od straha da me ne preduhitre i ostave mene. Sad se mislim, baš čudno. Možda bi sve bilo dobro
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:22   #127
Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ja depru odradim još dok sam u vezi... jer jelte, uvik nađem mamlaze koji nemaju muda da prekinu pa to ostane na meni da odradim... a ne mogu prekinut dok god zapravo ne "prebolim" osobu...
Tako da nakon prekida ja sam ko nova. Ne spremna za novu vezu, ali uglavnom mi sunce jače sija...


Vau da u nick-u nemaš blonde mislio bi da si moja bivša


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:24   #128
Jeste li ikada ostavili nekoga bez da ste imali otvorenu drugu opciju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:28   #129
Quote:
qwertz90 kaže: Pogledaj post
Vau da u nick-u nemaš blonde mislio bi da si moja bivša


Sent from my iPhone using Tapatalk
hahhaa dakle ti si mamlaz koji nema muda?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:31   #130
Prekid je lako napraviti ako se ne radi o zajednickom zivotu, financijama i slicno. Mimo toga, treba vremena i kako tjuner rece, bitno je ono cime se bavis u tom periodu nakon prekida.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:46   #131
Koliko vam je dugo trebalo da prebolite prekid?

Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
hahhaa dakle ti si mamlaz koji nema muda?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk


Ne ona je bila...a ja sam svo to vrijeme svoja muda praznio na njoj


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 16:27   #132
Ovisi kakva si osoba. Osobe karakterne s jakim samopouzdanjem brze nastave zivjeti. Sto znaci preboliti? Ono tesko razdoblje kada si sjeban traje cca 6 mjeseci. I u tom razdoblju je najbolje trgnuti se. malo se sebi posvetiti, naci neku zanimaciju i ispuniti svoj dan. neki sport, instrument, plesna skola ili bilo sto, sto ti okupira tjelo i um. Nikako ne gledati stare fotografije i biti sam. Mozda nekome ne ali meni su pomogle kratke veze bazirane samo na seksu. Bitno je pomiriti se sa situacijom sto prije. Ako je cim prije vidis s drugim to je dobro makar ti mislis da ti je najgori dan u zivotu. Mozda jest ali slijedi nakon toga olaksanje. Najteza stvar je ubiti i zadnju nadu. Nema sanse da se prvih mjeseci pomiris s prekidom. Pa mozda me voli, mozda se pomirimo, mozda joj mogu poslati poruku..... NE! Onda kada sam sebi reces nje vise nema to je velika pobjeda. Sto jos da kazem prvi put je najgore, a svaka sljedeca imas iskustva, i lakse je.
davor_du is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:19   #133
Mislim da je najveća stvar ipak u otporu. Ako nije više denial, negiranje da je gotovo, onda je očajavanje jer nema izvora intimnosti u blizini, također otpor.

Čim si razbistriš da nije neki problem to kaj je gotovo i da nemreš sam tak ući u novi odnos i da je to ok, onda si napravio nešto.

Evo, svaki dan novija spoznaja koja me vodi potpunom oporavku Let it go, let it go...
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 18:02   #134
mene je jednom cura ostavila zbog mog prijatelja.bilo je strasno,bolno.,.ali najvise me je boljelo zbog toga,sto sam imao osjecaj kao da me je prijatelj pobjedio,da je bolji od mene.,.,.da me je ostavila zbog nekog ne poznatog lika,bilo bi mi 90% lakse to preboljeti.ali danas na sve to gledam kao na nesto pozitivno.proslo je vec vise 3 godine,a oni su jos danas skupa,sretni.,. a i ja sam sretan zbog njih,jer znam da ova cura nije bila za mene.. danas mi uopce nije jasno kako sam mogao biti sa njom.
hrvatmusketir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 21:58   #135
Quote:
qwertz90 kaže: Pogledaj post
Jeste li ikada ostavili nekoga bez da ste imali otvorenu drugu opciju..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Naravno. Tada nisam ni sama znala jesam li luda ili hrabra sto to radim. Danas mi je drago da jesam.
NightDive is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 09:04   #136
Ovo mi je valjda najkorisniji članak dosad, i tu mislim stat

LINK

Treba se trgnut, a ja sam i donio neke odluke za sebe. Treba malo mijenjat rutinu.
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:37   #137
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Naravno. Tada nisam ni sama znala jesam li luda ili hrabra sto to radim. Danas mi je drago da jesam.
Hrabra zato kaj ostavljaš nekog,a nemaš nikog drugog na lageru? Jel ovo zajebancija neka?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 12:38   #138
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
Ovo mi je valjda najkorisniji članak dosad, i tu mislim stat

LINK

Treba se trgnut, a ja sam i donio neke odluke za sebe. Treba malo mijenjat rutinu.
Samo nemoj nekaj ekstremo krenut delat. Najsmješniji su mi oni kaj pronađu Boga. Daj si vremena i budi u kurcu. Ja ne bi nikaj preveć mjenjal na tvom mjestu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 13:35   #139
Ljude koji prebolijevaju prekid prezirem. Nema pretencioznijih bića.
Pyrinto is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 13:40   #140
Quote:
Pyrinto kaže: Pogledaj post
Ljude koji prebolijevaju prekid prezirem. Nema pretencioznijih bića.
Ma mama ti pretenciozna!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger