Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 08:03   #61
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Zajebavaš? Prva ti ima najljepše oči? Prva izgleda ko Kinez, čemu su doprinijele njene sitne kinez looking oči.
I ova iz Vukovara Ivana Grgurević ima ne baš svakodnevne oči, oči su joj rijetko lijepe. Ono baš baš prelijepe. Inače, meni osim one iz Karlovačke županije svaka ima ljepše oči od prve i generalno su prva i zadnje dvije najmanje lijepe.
Inače stavila sam ovdje ne zbog topica nego nisam znala gdje da stavim, a naišla sam na članak.
Prva definitivno ima.najljepše oči a po meni i oblik lica. Ne znam curu, možda je samo dobro ispala, treba ju vidjeti u pokretu. Oči su joj krupne, nisu buljooke ali nisu ni sitne kineske kako si napisala. Azijati imaju totalno drugačiji oblik očiju i drugačiji kapak a ta cura ima više izdužene nego kose.

Ove što si navela da imaju nesvakidašnje plave oči ne stoji. Takvih plavookih ima na lopate. Uguglaj Cilian Murphy pa ćeš vidjet što je nesvakidašnja nijansa plave.
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 09:48   #62
Ne zajebavam se, ostale oci pokraj njezinih izgledaju obicno i zaboravno.
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:22   #63
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
Prva definitivno ima.najljepše oči a po meni i oblik lica. Ne znam curu, možda je samo dobro ispala, treba ju vidjeti u pokretu. Oči su joj krupne, nisu buljooke ali nisu ni sitne kineske kako si napisala. Azijati imaju totalno drugačiji oblik očiju i drugačiji kapak a ta cura ima više izdužene nego kose.

Ove što si navela da imaju nesvakidašnje plave oči ne stoji. Takvih plavookih ima na lopate. Uguglaj Cilian Murphy pa ćeš vidjet što je nesvakidašnja nijansa plave.
Meni prva ima uz onu Karlovačku najružnije oči. I oči ne da joj nisu krupne, nego veze s krupnim očima nemaju. Sitne mišooke kinez looking oči. Nevjerojatno da su te oči nekome krupne.
Možda tebi izabacuje neku drugu kao prvu?
Nisam rekla da imaju nesvakidašnje plave oči, nego da su im oči nesvakidašnji lijepe, i Sabina i ta Ivana imaju preeedivne oči. Boja im ljepša biti ne može. Cilian Murphy mi ima freaky boju očiju, ne sviđa mi se.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:23   #64
Quote:
Laaaa13 kaže: Pogledaj post
Ne zajebavam se, ostale oci pokraj njezinih izgledaju obicno i zaboravno.
Ajme, ne vjerujem. Meni je ta prva ko zalutala, masa ljepših cura od nje. A oči su joj uz karlovačku najružnije. Fakat su ukusi ono wow.

ps. možda ja imam drugačiju percepciju? Neki dan mi je rekla frendica da Angelina Jolie ima KRUPNE OČI NA GRANICI BULJAVOSTI. Ja njene oči smatram srednjima, ono normalnima čak mi i nisu krupne, a kamoli na granici buljavosti. Meni nije veliko = buljavo. Meni su recimo velike oči od Diane Molodvan ili Adriane Lime, i iako imaju velike oči - njihove oči nisu samim time buljave, samo su velike.

Zadnje uređivanje malin : 25.09.2017. at 14:43.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 16:19   #65
Meni isto najljepse oci ima prva (ona mi je i najljepsa). Ona i ova iz Varaždinske županije.

Romanova mi je obicna skroz.
__________________
It is what it is.
Frankster is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:42   #66
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Meni prva ima uz onu Karlovačku najružnije oči. I oči ne da joj nisu krupne, nego veze s krupnim očima nemaju. Sitne mišooke kinez looking oči. Nevjerojatno da su te oči nekome krupne.
Možda tebi izabacuje neku drugu kao prvu?
Nisam rekla da imaju nesvakidašnje plave oči, nego da su im oči nesvakidašnji lijepe, i Sabina i ta Ivana imaju preeedivne oči. Boja im ljepša biti ne može. Cilian Murphy mi ima freaky boju očiju, ne sviđa mi se.

vidiš kako se ukusi razlikuju. da staviš te cure na muški kutak ili ljes svakome bi tipu neka druga bila zgodna. možeš probati

meni su te tvoje toliko prosječne da ne mogu više biti. ništa mi tu nije nesvakidašnje za past na dupe.

od lijepih plavookih selebritija vodianova ima divne oči, angelina, lima itd. to mi je za past na dupe
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:06   #67
http://www1.pictures.zimbio.com/gi/C...2KZT8i6T2l.jpg
http://i2.wp.com/pmcwwd.files.wordpr...40%2C415&ssl=1
__________________
It is what it is.

Zadnje uređivanje warpedcat : 07.10.2017. at 13:41.
Frankster is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 18:47   #68
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
vidiš kako se ukusi razlikuju. da staviš te cure na muški kutak ili ljes svakome bi tipu neka druga bila zgodna. možeš probati

meni su te tvoje toliko prosječne da ne mogu više biti. ništa mi tu nije nesvakidašnje za past na dupe.

od lijepih plavookih selebritija vodianova ima divne oči, angelina, lima itd. to mi je za past na dupe
Definitivno se razlikuju, da. Kao i mišljenja.
Sad sam pročitala na nekom blogu, da cure/dečki, ljudi jel koje žele biti lijepi i ulažu u svoj izgled su "shallow". Ili tipa maštaju da ne znam izgledaju kod Adriana Lima. (neka cura je napisala da bi ubila da tako izgleda). Wtf? Ako jednako ulažeš u sve aspekte svog bića da tako kažem, nisi shallow? Ne?
Ubili bi nam temu Mi tu svršavamo na lijepa lica.

E da, Vodianova mi nema lijep oblik očiju, i malo su preudaljene joj oči za moj ukus. Alienovski mi ona izgleda. Ali nikak nemrem shvatiti kak vam ta prva ima krupne oči. Gledam i ne vidim to.

Evo meni jedne lijepe.
https://www.instagram.com/alexandra_evglevskaya/
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 14:56   #69
Quote:
thranduils kaže: Pogledaj post
ovo mi se sviđa samo kad ne drži do sebe. spičkanost joj ne stoji.
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 16:25   #70
malin, ova koju si stavila ne liči na ljudsko biće zbog silnih filtera i vjerovatno plastičnih operacija. imam osjećaj da će zbog tehnološkog otuđenja sve više ljudi preferirati umjetnu, robotsku ljepotu
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:32   #71
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
malin, ova koju si stavila ne liči na ljudsko biće zbog silnih filtera i vjerovatno plastičnih operacija. imam osjećaj da će zbog tehnološkog otuđenja sve više ljudi preferirati umjetnu, robotsku ljepotu
A tek muškarci. Si vidjela kak su im već dobre robotske lutke napravili, izgleda ko zmaj, a radi sve što joj kažeš.
Inače, kako sam užasno moralna inače osoba, ono baš se seciram kaj misliš o tom šta sam napisala da cure koje ono žele biti lijepe, sređuju se i to su "shallow". Ne znam, ne mislim da su ove neugledne nešto posebno "deep" samim time što se uopće ne šminkaju i ono ne uređuju.
Mišljenja pliz? Danas se skoro nisam našminkala, da ne budem "shallow", fakat sam glupa, pročitam nešto i gotovo, sad moram čuti mišljenja. Kaj su onda curke s umjetnim trepavicama? Ili nedajbože silikonima?
Ja zapravo mislim da postoji dva tipa ljudi, tipa dva tipa human nature 1. prvi koji se poimaju/doživljavaju putem svog tijela, kao dio njih što tijelo i jest i samim time im to utječe na samopouzdanje i takvi žele biti lijepi.
i drugi tip 2. (ako postoje takvi, ne znam što/da li baš to leži iza ne uređivanja i zapuštenosti) oni koji se ne doživljavaju putem tijela, pa im to nije bitno.
E sad, tko odlučuje koji način je ispravan? Svatko za sebe, ljudi se razlikuju. Ali ne smatram da su ovi koji zanemaruju tijelo u potpunosti dublji. Što god to značilo.
Platila bih vam za mišljenja! Pomozite moralnom dijelu moje ličnosti koja ne želi biti "shallow", a voli štikle i biti lijepa! (naravno kao samo dio mene)

Zadnje uređivanje malin : 26.09.2017. at 18:08.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 17:43   #72
ne mogu olakšati dvojbe jer nemam pojma. trebala bi tu temu otvoriti negdje drugdje npr na pdf-u psihologija

ja se dosta šminkam i kažu mi da sam i stalno sređena iako sam ja sama sebi nedovoljno. znači, ono što j meni zapušteno drugima znači biti sređeno

nemam pojma zašto to radim i da li sam plitka? esteta sam. lijepi prizori me duševno hrane, lijepe boje, ljepota prirode, životinja, ljudi,...i ostala osjetila su mi bitna. valjda sam fizički tip ali tko nije
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:07   #73
Da, možda bi trebala otvoriti negdje drugdje. Zapravo, nakon dubokog razmišljanja zaključila sam da netko tko u potpunosti zanemaruje svoje tijelo, samim time nije dublji od nekog tko je lijep i bitna mu je ljepota. Možda netko tko ulaže u izgled i to mu je bitno, čita deset puta više knjiga od nekog tko tijelo zanemaruje, možda je pet puta bolja osoba, a možda su jednako načitani i jednako se bave i unutarnjom stranom, ličnosti, karatkerom i znanjem. Ako se jednako bave "nutrinom" jednako su "duboki" iliti "deep". A uostalom ne moramo biti "toliko" duboki, jer nismo isključivo "duše" da to i trebamo biti. Sasvim je u redu željeti biti zgodan/lijep i pritom raditi i na svim ostalim aspektima sebe.
Ljudi zapravo niti kuže filozofiju niti kuže psihologiju, ali se razbacuju etiketama na sve strane. Jadno.

Zadnje uređivanje malin : 26.09.2017. at 18:18.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:14   #74
pps. na pdf-u psihologija. Lol. Nema mi smješnije stvari od "znanstvene grane" psihologije. Psihologija nije znanost, sami psiholozi k**** ne znaju, tj svaki mental disorder se temelji na *mišljenju*, a ne na dokazanoj diferenciranosti mozga tj. nekoj moždanoj anomaliji koja je uzrok određenom ponašanju.

"Medical diagnoses are real. When you learn you have pneumonia, diabetes or even cancer, you quickly discover that there are potential remedies. There are scientific tests and studies to diagnose the disease and to evaluate its treatment. Medical diagnoses don’t demean your mind and your soul, they describe your bodily impairments.

Psychiatric diagnoses are not genuinely medical; they are not based on biological defects or disorders. There are no objective tests. They are not about the body; they are about the mind and spirit. The medical aura that surrounds psychiatric diagnoses give them a false validity. Psychiatric diagnoses are not rooted in science BUT IN OPINION."
http://www.huffingtonpost.com/dr-pet..._b_618507.html

Ubit će me moderatori, ajme oprostite!!!!! Ali baš sam htjela čuti mišljenja, moje frendice ne znaju. Pa moram pitati širi puk, ima ovdje pametnih ljudi.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 18:53   #75
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
meni je ovo grozno umjetno
naročito usta, nagrđuju lice
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 23:26   #76
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
prva, tea mlinarić. ostale ne mogu zapamtiti
Pobijedila ti je ta! Bravo!
Meni je ta koma.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 07:42   #77
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
pps. na pdf-u psihologija. Lol. Nema mi smješnije stvari od "znanstvene grane" psihologije. Psihologija nije znanost, sami psiholozi k**** ne znaju, tj svaki mental disorder se temelji na *mišljenju*, a ne na dokazanoj diferenciranosti mozga tj. nekoj moždanoj anomaliji koja je uzrok određenom ponašanju.

"Medical diagnoses are real. When you learn you have pneumonia, diabetes or even cancer, you quickly discover that there are potential remedies. There are scientific tests and studies to diagnose the disease and to evaluate its treatment. Medical diagnoses don’t demean your mind and your soul, they describe your bodily impairments.

Psychiatric diagnoses are not genuinely medical; they are not based on biological defects or disorders. There are no objective tests. They are not about the body; they are about the mind and spirit. The medical aura that surrounds psychiatric diagnoses give them a false validity. Psychiatric diagnoses are not rooted in science BUT IN OPINION."
http://www.huffingtonpost.com/dr-pet..._b_618507.html

Ubit će me moderatori, ajme oprostite!!!!! Ali baš sam htjela čuti mišljenja, moje frendice ne znaju. Pa moram pitati širi puk, ima ovdje pametnih ljudi.
__________________
It is what it is.
Frankster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 09:55   #78
netko je stavio preveliku sliku, cijeli mi je ekran razvučen. ne mogu ni kvotat.

malin, zasluženo je pobijedila! obično na tim našim izborima totalno fulaju. nije ni čudo što cure vani pomete konkurencija
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 15:54   #79
Quote:
Frankster kaže: Pogledaj post
Super ti je argument! A tek znanstveni dokaz! WOOOW!
Znaš li da će u novom DSM V koji je "Biblija" za sve što dijagnosticiraju ljudima u novom izdanju biti poremećaj ako predugo žališ za voljenom osobom koja je umrla? Ima hrpa kritika same psihologije i njene Biblije koju pišu znaš koliko ljudi - troje. Troje ljudi na temelju svog mišljenja klasificira mentalne "poremećaje". Ne na temelju neuroznanosti i dokazanosti kako mozak radi, nego na temelju mišljenja.

Zadnje uređivanje malin : 27.09.2017. at 17:02.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 00:19   #80


Aya Cash <3

Trenutno je bingam gledajuć "You're the worst", pa mi je još draža.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:09.