Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2017., 00:22   #841
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Ugl tipujem da je zadnja scena hodnik isključivo zbog ozeta tj ljubomorisanja jednog i nemogućnosti skrivanja nemoguće ljubavi drugog. Ta scena pokriva oboje plus šok moment u vidu Ece. Dolazi Hazan i kraj u 23oj će nešto promrljat ispred nje i svak svojoj kući. Ece ima adut protiv Yage.

Ako je Yago u hodniku iskulirao Sinana, a ovaj blebnuo da se Yago zetelebao i Ece čula, ostaje nepokriveno Yagino otkrivanje aška koje se pokriva jedino grobljem čija scena ide prije. I Ece ima poluadut.



Ajd ln.
Iz tvojih usta u bozije usi. Ne znam samo sta nam priznanje Sinanu donosi,jos gore zaplete. Ali ja ne vidim Yaza da tako nesto otkrije posle Sinanovog tantruma na hodniku,ali sve je moguce,da mu pukne film. Makar da aligator zna,ali tek ce onda da bude nesnosan,cak i zao. Sada nije zlih namera prema bratu ni njoj,ali ako mu Yago kaze ajme,jadni smo ti mi.

Znaci jedino posle ovog mrkog pogleda nakon imas li hrabrosti,da Yaz odlepi i kaze mu. Slika i zvuk nisu uskladjeni,to kada mu kaze,nije Hazan tu. Nesto drugo prica otvaraju mu se usta. Je li Ece sve vreme tu?
A ovaj je bezobrazan do zla boga. A da vidis onda koliko ima hrabrosti. Mozda si necemu na tragu,videcemo.

Medjutim sada snimaju tamo svi zajedno u onom raju,pa bi bilo skakljivo ako Sinan zna,ali mozda je bio primoran zbog posla da ide Sama se sebi smejem kako ovo zvuci Ili ide da nadgleda abija da ne naskace na Hazan Mislim Hazim ipak misli da je i on ukljucen u projekat

Hajde Iyi ..... gecelar

Zadnje uređivanje YagHaz : 10.11.2017. at 00:41.
YagHaz is offline  
Old 10.11.2017., 02:59   #842
košulja je tamno zelena .. a on je ozbiljan nakon razgovora (objašnjenja na pitanje "što mi radiš")


što mi radiš?



Ima jedan detalj.. šareni šal na Hazan, po kojem ja mislim da Sinko vidi dva ulaska Yaza kod komšinice..
eMarina13 is offline  
Old 10.11.2017., 03:34   #843
Ja mislim da ona jednom ide kod Yaza, a jednom mozda ulazi i u svoj stan.














__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is offline  
Old 10.11.2017., 05:24   #844
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post
@Paz999 :five ja ovo od tebe prihvatam kao vrhunski kompliment,hvala :top Prosto uzivam kada nasmejem ljude :cheer
Mislila sam na komentare fanova na IG-u , ali i vaši su zabavni naravno


**********

Mirišem je... kao cvijet...miris čist...i drag.............


I modno usklađena (ultima moda)


Nego, nešto mi "zvoni" od neki dan. Ono "dijete zarobljeno u tijelu muškarca". Ma jel to Master Djevac . Pa bolje da su njega vodili hećimu, a ne našega "goluba prevrtača"

******
Mina,

L'amica geniale :klap:. Ece mrvicu "baca" na Lilu, galiba
__________________
Sklopio sam oči. U mraku si ostala ti. U mraku si ležala. Pod mojim zatvorenim kapcima stojiš ti ljubavi moja. Pod svojim zatvorenim kapcima čujem pjesme. Ondje sve počinje s tobom. Ondje nema ništa vezano za moj život prije tebe. I ništa što ne pripada tebi.
_______________________________________________
I
Paz999 is offline  
Old 10.11.2017., 06:37   #845
Ne znam moze li auto ici i na benzinske pare? Da Hazan posudi maramu Sinanu.

@11stice Alp i video citanja knjige. I to pod svjetlom kamina i bez svojih naocala

Novi od @Zorice za dobro jutro mazdomu

https://youtu.be/V_19huHB1aw

Svanut ce i maloj Hazan kako se cini

Sublimacija najvaznijeg iz fragmana

https://www.instagram.com/p/BbRs-tHnzPk/
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.

Zadnje uređivanje tagoresky : 10.11.2017. at 06:54.
tagoresky is offline  
Old 10.11.2017., 06:52   #846
@Masher, svaka čast za post
@GraceKelly 500+ congrats
@Lonis welcome sve te razumem, bukvalno prođoh istim putem, nema ni 10 dana

Čitam vas i kao da se vozim na emotivnom roller coaster-u - up and down, ni na nebu ni na zemlji
Ko što rekoh jednom vi zaista poput CSI izanalizirate sve moguće opcije, tako da su sve varijante u igri i retko šta može da iznenadi.

I meni smeta ovaj circulus vitiosus i ne bih volela da se otegne u beskonačnost.
Ne verujem da će Yağız ikome priznati svoja osećanja - i ja mislim da on priča na grobu, jer nije on lik koji druge opterećuje svojim problemima i sumnjama.

Čitam tweetove kod Dodo i baš su napisali nešto o čemu i sama razmišljam - kako je moguće da Sırma, dakle žena, umesto da kreira jedan ženski lik (i to jedan od glavnih likova) u bolju verziju sebe, ona je polako ukopava i degradira.
Hazan je lik koji ima puno mogućnosti da napreduje, da postane svesna i sebe i okoline, da izađe iz čaure i upozna svet, spusti gard, promeni pristup, a zadrži stavove, da se prilagodi, bude odlučnija i sigurnija. Čak i to što je ćerka od Fazliet hanım može da bude njen plus, ne u smislu role-modela, već eto, majka je premazana svim bojama, pa bi trebalo lakše i da čita ljude.
Ali onda Sırma napiše takve replike da se zapitaš da li je Hazan podvojena ličnost. I taman ti se čini kao trgla se, neće više, kad eno je opet slini. Pa majku mu Božiju, daj Sirma saberi je. Promena kod nje najmanje treba da bude u odeći i frizuri i lokaciji, već napraviti od nje nekog ko stoji na nogama čvrsto (pa makar i imala štikle od 10m). I ne mislim da treba taj napredak da bi bila vredna Yağız-a (jer on je već u ovakvu nju zaljubljen i voli je - prihvatio je takvu kakva jeste), već zbog nje same, jer ona to zaslužuje.
Meni je Hazan manje više, do sada drag lik, sa dosta dobrih karakternih osobina i što Masher kaže, kao srna sa onim njenim očima pomalo preplašena.
Razumem ja da ona pati i slično, ali neke scene se mogu suptilnije odraditi jer meni ovo sa mirisanjem Sinanove marame liči na neke predatore, psihopate ili pse tragače - šta ja znam, ne deluje mi normalno, nekako da je samo gleadala u nju bilo bi mi lakše.
Ili eto DIF-ovka pa nek lepo otrči par krugova sa sluškama u ušima, izudara onu boksersku vreću sa sve zalepljenim plakatom Sinana ako želi , ili pusti neku baladu #TužnaPesmaNaStoNačina i tuguje sama sa sobom, ali ovo sa maramicom mi je baš pokvarilo utisak.

Ostatak fragmana je manje više već viđen, te reči smo već čuli, samo je druga lokacija i odeća.

Kusura bakma, posvetih post Hazan ali nisam se baš osećala prijatno posle one scene u fragmanu.

Neyse, hajde da se nadamo da možda to u epizodi i ne izgleda tako.
Lep dan svima i dobar Ön İzleme

@tag super video, Zorici, ko mnogo puta do sada, svaka čast

Zadnje uređivanje The Muse : 10.11.2017. at 07:04.
The Muse is offline  
Old 10.11.2017., 08:22   #847
Quote:
Paz999 kaže: Pogledaj post
Mislila sam na komentare fanova na IG-u five:, ali i vaši su zabavni naravno :cheer




Nego, nešto mi "zvoni" od neki dan. Ono "dijete zarobljeno u tijelu muškarca". Ma jel to Master Djevac . Pa bolje da su njega vodili hećimu, a ne našega "goluba prevrtača"

******
Obostrano je.Još se sjećam onog tvog o poslu DJ-a

Ovom analogijom , kad Hazan reče da je Sinan sačuvao dijete u sebi on se onim svojim trebama iz diska kad stignu u sobu sklupča u krilo, mazi se i priča o sebi dok ne zaspe.


Hvala @11stici na ovom podsjećanju
Pouka o ljubomori by Yagiz Egemen, početak 10. epizode

https://youtu.be/j943K1Ok9K8?t=219

"Nitko nema pravo da s ikim ovako razgovara.Niti taj vjerenik, ili što već.Niti njegova majka.
Ece:Yasin je ustvari jako dobar i jako me voli.Ali eto ljubomora...
YE:Nije te ni saslušao , čak nije dao ni da progovoriš.
Ali vi djevojke volite ovakve stvari, zar ne?
Da vas podguruju, da vam ne dozvoljavaju da pričate, da vam kažu sve što im padne napamet.
Da vas ne sluša, da vas ne pokušava da shvati.Onda kasnije krivite sebe.
Ne radite takve stvari.Ne radite!
Ako te voli slušati će te, shvatiti će, dati će ti da pričaš.
Ako te voli, prvo će kao čovjek poštovati tvoju ljubav."

Tu je lekciju dobila mala Ece.

A spooky mother Kerime u prošloj epizodi isto ima koju mudru o ljubomori.Ona savjetuje Hazan

Kerime."Nije to okrutnost.To je zbog ljubavi.U Sinanovu srcu gori vatra ljubomore.Kad ljubomora jednom zavlada srcem glođe te kao vuk.Čovjek ostane i bez srca i bez pameti.Tako je."

Pa vi sad cure birajte koga će te poslušati
__________________
"Glupost u suštini nije defekt intelekta, nego ljudskosti" D.B.

Zadnje uređivanje tagoresky : 10.11.2017. at 08:41.
tagoresky is offline  
Old 10.11.2017., 09:21   #848
Quote:
The Muse kaže: Pogledaj post
....
Čitam tweetove kod Dodo i baš su napisali nešto o čemu i sama razmišljam - kako je moguće da Sırma, dakle žena, umesto da kreira jedan ženski lik (i to jedan od glavnih likova) u bolju verziju sebe, ona je polako ukopava i degradira.
Hazan je lik koji ima puno mogućnosti da napreduje, da postane svesna i sebe i okoline, da izađe iz čaure i upozna svet, spusti gard, promeni pristup, a zadrži stavove, da se prilagodi, bude odlučnija i sigurnija. Čak i to što je ćerka od Fazliet hanım može da bude njen plus, ne u smislu role-modela, već eto, majka je premazana svim bojama, pa bi trebalo lakše i da čita ljude.
Ali onda Sırma napiše takve replike da se zapitaš da li je Hazan podvojena ličnost. I taman ti se čini kao trgla se, neće više, kad eno je opet slini. Pa majku mu Božiju, daj Sirma saberi je. Promena kod nje najmanje treba da bude u odeći i frizuri i lokaciji, već napraviti od nje nekog ko stoji na nogama čvrsto (pa makar i imala štikle od 10m). I ne mislim da treba taj napredak da bi bila vredna Yağız-a (jer on je već u ovakvu nju zaljubljen i voli je - prihvatio je takvu kakva jeste), već zbog nje same, jer ona to zaslužuje.
Meni je Hazan manje više, do sada drag lik, sa dosta dobrih karakternih osobina i što Masher kaže, kao srna sa onim njenim očima pomalo preplašena. :trep :
Razumem ja da ona pati i slično, ali neke scene se mogu suptilnije odraditi jer meni ovo sa mirisanjem Sinanove marame liči na neke predatore, psihopate ili pse tragače - šta ja znam, ne deluje mi normalno, nekako da je samo gleadala u nju bilo bi mi lakše.
Ili eto DIF-ovka pa nek lepo otrči par krugova sa sluškama u ušima, izudara onu boksersku vreću sa sve zalepljenim plakatom Sinana ako želi : mljacko:, ili pusti neku baladu #TužnaPesmaNaStoNačina i tuguje sama sa sobom, ali ovo sa maramicom mi je baš pokvarilo utisak.:rolleyes :


Neyse, hajde da se nadamo da možda to u epizodi i ne izgleda tako.
Lep dan svima i dobar Ön İzleme :kokice :

@tag super video, Zorici, ko mnogo puta do sada, svaka čast
Quote:
tagoresky kaže: Pogledaj post
Obostrano je.Još se sjećam onog tvog o poslu DJ-a

Ovom analogijom , kad Hazan reče da je Sinan sačuvao dijete u sebi on se onim svojim trebama iz diska kad stignu u sobu sklupča u krilo, mazi se i priča o sebi dok ne zaspe.


Hvala @11stici na ovom podsjećanju : top:
Pouka o ljubomori by Yagiz Egemen, početak 10. epizode

https://youtu.be/j943K1Ok9K8?t=219

"Nitko nema pravo da s ikim ovako razgovara.Niti taj vjerenik, ili što već.Niti njegova majka.
Ece:Yasin je ustvari jako dobar i jako me voli.Ali eto ljubomora...
YE:Nije te ni saslušao , čak nije dao ni da progovoriš.
Ali vi djevojke volite ovakve stvari, zar ne?
Da vas podguruju, da vam ne dozvoljavaju da pričate, da vam kažu sve što im padne napamet.
Da vas ne sluša, da vas ne pokušava da shvati.Onda kasnije krivite sebe.
Ne radite takve stvari.Ne radite!
Ako te voli slušati će te, shvatiti će, dati će ti da pričaš.
Ako te voli, prvo će kao čovjek poštovati tvoju ljubav."

Tu je lekciju dobila mala Ece.

A spooky mother Kerime u prošloj epizodi isto ima koju mudru o ljubomori.Ona savjetuje Hazan

Kerime."Nije to okrutnost.To je zbog ljubavi.U Sinanovu srcu gori vatra ljubomore.Kad ljubomora jednom zavlada srcem glođe te kao vuk.Čovjek ostane i bez srca i bez pameti.Tako je."

Pa vi sad cure birajte koga će te poslušati
Oba posta Što više reči

@matriks.. misliš da kad ima šarenu maramu zapravo sama ulazi u Yazov stan, a ne u svoj?
Onda puno kasnije se obuće za po kući i opet zakuca komšiji na vrata.. shvatila da nije u strci stigla kupiti čaj.

svejedno.. danas popodne čekamo isječak a sutra što bude..
eMarina13 is offline  
Old 10.11.2017., 09:37   #849
Quote:
Paz999 kaže: Pogledaj post

Nego, nešto mi "zvoni" od neki dan. Ono "dijete zarobljeno u tijelu muškarca". Ma jel to Master Djevac . Pa bolje da su njega vodili hećimu, a ne našega "goluba prevrtača"
Kad se to kaže za Matera misli se na psihološku prirodu tog čovjeka i njegovo stanje, a ne na fiziološko (seksualne potrebe). To je "dijete" po pitanju osjećanja koje nikad s nikim nije mogao da podijeli, odvojenost od porodice i nemogućnost podijeliti s nekim strahove, želje, težnje, sve sitnice koje čine jedno djetinjstvo...on je morao sve da prihvati zrelo i odraslo, da da sve od sebe da što prije završi školovanje da bi im se vratio. Momak nije imao djetinjstvo. Ostalo mu je dosta toga nedorečenog, mnogo noći nepoljubljenih od majke, mnogo rana od igre kad ogrebeš koljenja do onih čarki druge djece, i do ličnih strahova, stalno sam u tuđini. Jašta da je dijete i da mu sve to fali, ali nažalost tom djetetu ni dan danas nema ko da kaže kako si? Zagrli ga...bude tu.
Mensury is offline  
Old 10.11.2017., 09:48   #850
Okačili jutros oko 8 piše danas.
Znači Yago još tu.. Ovo je ispred vile je li?
Mensury is offline  
Old 10.11.2017., 09:52   #851
@Mensury, to je iz Yagine prve scene, E1, S1. Stara slika.
@Adadjo, dobro si sinoc ukazala na ono iz E5, i da ce se Sinanu Hazan svesti na rivalstvo s Jagom, jer je to jedino gdje ga je "dobivao".
11sati is offline  
Old 10.11.2017., 10:03   #852
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
@Mensury, to je iz Yagine prve scene, E1, S1. Stara slika.
@Adadjo, dobro si sinoc ukazala na ono iz E5, i da ce se Sinanu Hazan svesti na rivalstvo s Jagom, jer je to jedino gdje ga je "dobivao".
Hahahaha pa što varaju ovaj neiskusni narod A ja se cćudinm kako mu ke lijepa kosa. Znam da mu je sad nešto prvi ovaj čuperak malo poplavio.
Mensury is offline  
Old 10.11.2017., 10:15   #853
Jutro ultra mazohisti

@tag Odlični savjeti vezano za ljubomoru, da li će mi srnu pred sebe pa objasniti joj

the muse jah, razumijem ja da ti je ostao gorak ukus u ustima nakon posta o srni, koprcam se u rovu vezano za srnu, ali još ne mogu prevaliti da napišem yeter vilo, radije krivim uvaženu Sirmu, Sarmu kako se već zove, ko će koga neg svoj svoga (žena ženi vuk)

Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Drugi par na listi je iz dnevne serije i u 220 epizoda jos se nisu poljubili.
Zanimljiva ljestvica.
Prvi na listi par koji jos i nije par, drugi na listi par koji je pred drugim vjencanjem, a jos bRez poljupca.
Zivi dokaz da turske serije prate mazohisti.

Sinanu, bas kao i njegovom ocu Hazimu, prija divljenje Hazan, to sto ona zmiri na sve njegove mane i opravdava ih djecijom dusom, sto je on njoj bio junak bez ikakvog truda.

Tako i Hazim, zivi u zabludi da je za Ece kahraman, pa mu to posebno dobro dodje kad je sve u zivotu sjebao da gore nije mogao, a ona mu se divi kako je divan i krasan.

Ece u Hazimu vidi kahramana samo kad je gur-guzici. A inace joj je sredstvo za raznorazne osvete.
Sinan je bolje srece od babe, jer ga Hazan ne koristi u osvetnicke svrhe, ali i njoj se otvaraju oci pa od njegovog kahramanskog oreola ne osta nista.

Šta je ovo Pitanje nametnuto ovim gore navedenim činjenicama, jel ako se slučajno glavni par vjenča i serija ukida, ono da ne dođe do razmjene tekućina?

paralela Sin boy i Hazim efendy

Nemam ništa napisati pametno, sve ste pokrile, u oba pravca, splaho mi entuzijazam

P.S. trenutno stanje, kerime na srnu (usput i mene) , eto ti je hblo te srna pa srna hbo je Sin boy idi njemu i jeste jedno za drugo, i ti i njušenje i sve u pm kad si glupa ko točak, ma i točak pametan, slijede nadimci raznih životinja i sve u mom pravcu ko da sam ja scenario pisao Jah, velim joj Sirma vještica,vidiš ti što je klacka, yok nije Sirma neg ja i srna
Pitam šta bi bilo da je njušila masterovu košulju (hajmo reć tu tamno zelenu il dzenaza look)? Svoj ti poso,drugo je to...
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 10.11.2017., 10:15   #854
Gunaydin mazdomu

@matrix moze da bude zbunjujuce jer su vrata u zagradi Istanbloom crna a vrata u zgradi gde je fizicki Hazanin stan gde snimaju zapravo,su bela. Pa kada se ona unutra naslanja su bela,a kada otkljucava su crna. Ali ja mislim da na ovom tvom drugom gifu ona otvara vrata svog stana.

Prvi gif,ona vodi Yaza u svoj stan jer idu u taj hodnik od lifta. On nju prati,zbunjeno,znaci ona vodi. Nije njegov stan. A drugi gif opet ona otkljucava ali kao da gleda u Sinana,ne Yaza,ne znam mozda je do montaze. To cemo videti. Ili on spijunira kako ona ulazi sa Yazom kod nje.
A za njegov stan to imamo u tvom trecem gifu,kada se on presvuce,verovatno kasnije scenu. Jer je u svom stanu u tamno zelenoj kosulji

Btw mislim da je sareno tasna,tj da ovaj deo kao marama,je u stvari kais tasne,zato je onako na ramenu.


@Paz Nisam te shvatila

@The Muse i @tag postovi ogromni za kvotanje,odlicni evo vama ovako

Inace @The Muse za oblacenje to sam i ja juce rekla. Totalno nerealno,ali totalno. Erkek fatma koja je zivot provela u dronjcima nenasminkana i neocesljana,sada je full sredjena riba. Prvo odakle ovolika garderoba? Vidi li neko od vas ovu nasu Hazan da ide u kupovinu po fancy buticima? Odakle tolike pare,hajde da kazemo od plate. Ali da je za mesec dana naucila da se ovako doteruje,ne pije mi vodu. Ali da kazem sve u sluzbi da Deniz izgleda lepo u ulozi kao lice kozmeticke kuce,i da imamo sta da gledamo i mi i Yago.

Ili je Yago u onoj 14. epizodi kao Kristijan Grej pokupovao pola Istanbula i snabdeo je komplet sa garderobom kolekcije jesen/zima.


A @tag nemoj mi jos reci da ne zelis da vidis ljubomornog Jagisu? Mislim da bi bila ogromna razlika izmedju te ljubomore i ovoga sto Jagiz opisuje Ece za Jasina. Ovo sto izvodi Jasin i nije ljubomora,ona slatka,mozda i zdrava u malim kolicinama. To samo Ece iskoristi tu rec,Jago ne. Meni ljubomora kada je kontrolisana da ne eskalira u fizicki napad ili neki uzasan verbalni,nije los osecaj. Svako prema svom nahodjenju. Jasin je posesivan i bolestan. Ja bih bas volela da vidim Yaza ljubomornog. Ali te dve emocije ovo sto opisuje Yaz i ovo sto bih volela da vidim su mi totalno suprotne.

@masher nema na cemu! trenutno samo,progledace

Zadnje uređivanje YagHaz : 10.11.2017. at 10:54.
YagHaz is offline  
Old 10.11.2017., 10:22   #855
YagHaz jest da vam je u nemilosti ali hvalaaaa na sličici , nebitan mi razlog
__________________
Once they were particles of light
now they are the radiant sun...
https://youtu.be/izyZLKIWGiA
masher is offline  
Old 10.11.2017., 10:49   #856
Komentar koji ide uz ovu sliku na FNVK stranici ne bih prevodila, jer ili je GT danas nešto posebno ljut, ili se meni čoooook ne svidja spominjanje eventualne Hazanine patnje.
Koje bre više ublažavanje patnje

Hazan, Sinan’ın canını yakmak için yaptığı planlarla kendi acısını dindirebilecek mi dersin? #fazilethanımvekızları yeni bölümüyle yarın akşam Star’da!

zambak32 is offline  
Old 10.11.2017., 11:09   #857
Quote:
M@3X kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ona jednom ide kod Yaza, a jednom mozda ulazi i u svoj stan.
Tu u tvojim gifovima otkljucava svoj stan i stoji naslonjena na vrata u svom stanu.

Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post

@matrix moze da bude zbunjujuce jer su vrata u zagradi Istanbloom crna a vrata u zgradi gde je fizicki Hazanin stan gde snimaju zapravo,su bela. Pa kada se ona unutra naslanja su bela,a kada otkljucava su crna. Ali ja mislim da na ovom tvom drugom gifu ona otvara vrata svog stana.
A moja YagHaz sto ti mozes zbunjivati narod. , to nema nigdje. vec sam ovo objasnila, a sad moram ponovo sa dokazima.
Vrata u Istanbloomu, gdje je Yagina rezidencija su bijela i s vanjske i s nutarnje strane. I hodnici su bijeli, sterilni, stoga poprilcno nezanimljivi za snimanje.



Hodnici kod Hazan su obuceni u neke ploce s teksturom drveta (meni izgledaju luksuznije nego Istanbloomski, a i kameri ugodnije, em boja, em tekstura). Vrata, ona vanjska ploca (okrenuta prema hodniku) je tamno smedja, da se uklopi u taj smedji flow, a ne da bude kao saka na oko.

^^Vidimo Hazanina vrata s vanjske strane na desnoj strani slike. Spijunka, brave i kvaka.
To ona i otkljucava, cak se na jedvite jade naziru horizontalne lajsne tih vrata.



A Hazanina vrata sa unutrasnje strane su bijela, opet da se uklope u interijer. Nista neobicno da nisu sa obje strane iste boje. Tu Hazan stoji kod sebe u stanu, vidimo i po tapetama s teksturom sirove svile.



Quote:
Mensury kaže: Pogledaj post
Hahahaha pa što varaju ovaj neiskusni narod A ja se cćudinm kako mu ke lijepa kosa. Znam da mu je sad nešto prvi ovaj čuperak malo poplavio.
I meni je tu jako zgodan, a kad se sjetim da mi uopce nije bio nista posebno atraktivan u prvoj epki do hotelske sobe. Mislim, kako mi se sve vise svidjao lik, tako mi je Yago postajao ljepsi.
11sati is offline  
Old 10.11.2017., 11:15   #858
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
Tu u tvojim gifovima otkljucava svoj stan i stoji naslonjena na vrata u svom stanu.

A moja YagHaz sto ti mozes zbunjivati narod., to nema nigdje. vec sam ovo objasnila, a sad moram ponovo sa dokazima.
Vrata u Istanbloomu, gdje je Yagina rezidencija su bijela i s vanjske i s nutarnje strane. I hodnici su bijeli, sterilni, stoga poprilcno nezanimljivi za snimanje.

Hodnici kod Hazan su obuceni u neke ploce s teksturom drveta (meni izgledaju luksuznije nego Istanbloomski, a i kameri ugodnije, em boja, em tekstura). Vrata, ona vanjska ploca (okrenuta prema hodniku) je tamno smedja, da se uklopi u taj smedji flow, a ne da bude kao saka na oko.

^^Vidimo Hazanina vrata s vanjske strane na desnoj strani slike. Spijunka, brave i kvaka.
To ona i otkljucava, cak se na jedvite jade naziru horizontalne lajsne tih vrata.


A Hazanina vrata sa unutrasnje strane su bijela, opet da se uklope u interijer. Nista neobicno da nisu sa obje strane iste boje. Tu Hazan stoji kod sebe u stanu, vidimo i po tapetama s teksturom sirove svile.
Cok pardon cok Zanemarite

Hebote zaboravila sam da su Jagisina vrata bela #150

Meni hic onda nije jasno na cija se vrata naslanja bela iznutra jer na ovoj tvojoj slici trecoj vrata su iznutra braon,a ti kazes da su bela. Sta ovo na slici stoje otvorena vrata? Pa se vidi spoljasnja strana? A ja na mojim vratima,a i ti sigurno imas i spijunku i bravu i kvaku na obe strane,realno To mi nije dokaz da su spoljna strana,jedino ako kamera ne stoji u hodniku,a vrata skroz otvorena u ovoj sceni,slika 3.

I da ima i u mojoj zgradi vrata jedna strana jedne boje druga druge.

A moj post i nije o boji vrata u sustini nego gde ona ulazi to sam pogodila,u svoj stan i ona otkljucava,na takav post sam se osvrnula od @matrix i @emarine.
YagHaz is offline  
Old 10.11.2017., 11:22   #859
Quote:
YagHaz kaže: Pogledaj post

Meni hic onda nije jasno na cija se vrata naslanja bela iznutra jer na ovoj tvojoj slici trecoj vrata su iznutra braon,a ti kazes da su bela. Sta ovo na slici stoje otvorena vrata? Pa se vidi spoljasnja strana?
joj, nama ne treba fragi, imamo mi svoju zabavu.
Ako mislis na ovu sliku:
http://oi65.tinypic.com/2hcqnfc.jpg
Vrata su izvana smedja. Ta strana sto vidi je vanjska strana. Vrata su otvorena prema unutra (znaci kao sva ulazna vrata), i mi vidimo povrsinu koja je inace prema hodniku. Kamerman stoji u honiku, i snima dosta sirokokutnim objektivom da stan izgleda sto prostaniji.
11sati is offline  
Old 10.11.2017., 11:24   #860
Quote:
11sati kaže: Pogledaj post
joj, nama ne treba fragi, imamo mi svoju zabavu.
Ako mislis na ovu sliku:
http://oi65.tinypic.com/2hcqnfc.jpg
Vrata su izvana smedja. Ta strana sto vidi je vanjska strana. Vrata su otvorena prema unutra (znaci kao sva ulazna vrata), i mi vidimo povrsinu koja je inace prema hodniku. Kamerman stoji u honiku, i snima dosta sirokokutnim objektivom da stan izgleda sto prostaniji.
Sada kuckam isto,kamerman je u hodniku a vrata su otvorena

Hvala na pojasnjenju,makar sam potrefila gde ulazi.

Ja sam sve lose povezala,samo jer sam zaboravila Jagisinu boju vrata i hodnik. Znaci ovo nista nije u Istanbloomu ni snimano.

Sem kada sede kod njega u stanu. Trebala sam da pazim na casu kada si ti to ranije objasnila,ja se ne secam tog posta.

I da se razumemo ja sam bila zbunjena jer Avsari zbunjuju narod. Snimaju komsijske stanove u dve zgrade,gde su hodnici dve razlicite boje i vrata dve razlicite boje u hodniku.
Jagisina bela,a njena vrata spolja tamna. I onda popusi ti da je to stan do stana.

Zadnje uređivanje YagHaz : 10.11.2017. at 11:47.
YagHaz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.