Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 23:03   #41
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nije li ovo knjiška definicija paranoje?
I ja sam nekad mislio da je cijeli svijet protiv mene, a istina je da za svakoga postoji neki cvjetak

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Lion Silvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:04   #42
Quote:
Lion Silvach kaže: Pogledaj post
I ja sam nekad mislio da je cijeli svijet protiv mene, a istina je da za svakoga postoji neki cvjetak

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Postoji? Omg.
Znaci, ima spas i za mene

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
__________________
If it doesn't CHALLENGE you, It doesn't CHANGE you.
Weird0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:29   #43
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nije li ovo knjiška definicija paranoje?
Mišljenje da te svi žele sjebati ili nauditi ti, ili to rade bi bilo.

Činjenica da te maltretiraju i sprdaju u školi, šikaniraju, te da te maltretiraju doma(ili se međusobno maltretiraju,a ti si u toj priči), ne bih rekao da je paranoja..

Naveo sam primjer bivše. Brzo se dogodio klik kada smo razgovarali, ali ja sam stvarno, zbog ranijeg stanja, mislio da je sa mnom samo da mene sjebe. Ja sam skužio(konkretno to) u pet minuta. Nekome za nešto slično mogu trebati mjeseci ili godine. Čak i uz iskustvo da nije tako.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 23:49   #44
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
koliko god ovo lijepo zvuči, teško je dati 100% sebe. ne radi kalkulacija, već podsvjesno radi safety zone.
Ne postoji nikakva safety zona kad si zaljubljen. Samo ludilo.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:48   #45
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Nije li ovo knjiška definicija paranoje?
Neka vrsta narcisodnosti... a tek da vidiš reakciju na :"Jesi li svjestan da 99,9% ljudi ne zna ni da postojiš, a ti misliš da te svi hoće zajebat? "
"Pravi" partner treba onda završiti psihijatriju , postati još i psihoterapeut i na slučaju pisati doktorat. Obična osoba koja nema tu naobrazbu nema nikakve šanse
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 14:41   #46
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
koliko god ovo lijepo zvuči, teško je dati 100% sebe. ne radi kalkulacija, već podsvjesno radi safety zone.
Pa kak to? Nisi nikada bila zatelebana ko tuka? Mislim kužim da se ima u startu neka safety zona ali kasnije?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 17:00   #47
Predam sve sa sebe i zadivim ga golom istinom.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 13:41   #48
Rezerviranost je dobra u malim dozama, ali kao i sve - ne valja ako ode u ekstrem.

Nije pametno ici okolo i "davati sebe" u svaki odnos i svakoj osobi koju kratko poznajes, ali nije dobro ni biti rezerviran spram ljudi koji pokazuju osjecaje prema tebi jer ne odlaze oni zato sto si rezerviran vec zato sto ostavljas dojam da su u odnosu sa nekim koga ustvari boli kurac.

Rezerviranost, koliko god opravdana bila, ostavlja "I'm not that into you" dojam, a nitko ne zeli biti u odnosu gdje se osjeca nebitnim ili prolaznim, pogotovo ako je njima iskreno stalo.

Ja nisam rezervirana osim kad jesam (), a jesam onda kad mi je fakat na neki nacin svejedno jel osoba tu ili ne, ali takvi odnosi umru i prije nego zazive jer se meni tako neda.
Zelim u vezi biti s nekim do kog je meni stalo, ali i obrnuto.
Ako pokusavam nesto s nekim do kog mi nije iskreno stalo osjecam se kao supak jer i ta osoba zasluzuje da netko "popizdi" za njom i bude jednako odusevljen bivanjem u vezi.
I to je jedino kad nisam rezervirana.

U mom zivotu se desilo 3 puta. Bilo je bolje ili losije, krajevi su bili vise ili manje fatalni, ali je na neki nacin vrijedilo... Jer je u trenutcima kad je bilo dobro to fakat bilo jebeno.

Znam odredjen broj ljudi sa tvojim mindsetom i mislim da ih je sve vise sto smo stariji jer nas iskustva oblikuju u ono sto smo danas, a svaka packa ostavi negativan trag i potencijalno zdrka iduci odnos...

Ako to zelis promjenit moras sam poraditi na tome jer nece doci neka magicna zena koja ce sasvim promjeniti toliko duboko urezan obrazac.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 18:47   #49
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kak to? Nisi nikada bila zatelebana ko tuka? Mislim kužim da se ima u startu neka safety zona ali kasnije?
tuka mode?
nisam baš tip za to. dvije noge su uvijek bile poprilično čvrsto na zemlji, čak i u fazi zaljubljivanja.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 22:21   #50
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne postoji nikakva safety zona kad si zaljubljen. Samo ludilo.
ludilo je zdravo
plivas u adrenalinu, optika se mijenja, BTK

da nije tako, cemu bi sluzilo?
Miki-Liki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:33   #51
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
tuka mode?
nisam baš tip za to. dvije noge su uvijek bile poprilično čvrsto na zemlji, čak i u fazi zaljubljivanja.
Dosadno!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 08:16   #52
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Ja nisam rezervirana osim kad jesam (), a jesam onda kad mi je fakat na neki nacin svejedno jel osoba tu ili ne, ali takvi odnosi umru i prije nego zazive jer se meni tako neda.
Zelim u vezi biti s nekim do kog je meni stalo, ali i obrnuto.
...
U mom zivotu se desilo 3 puta. Bilo je bolje ili losije, krajevi su bili vise ili manje fatalni, ali je na neki nacin vrijedilo... Jer je u trenutcima kad je bilo dobro to fakat bilo jebeno.
Kod mene je isto: ili sve ili ništa (ako mi nije stalo).
__________________
Black planet
Lucretia V is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2018., 18:51   #53
Predajem se 80% nikada 100% jer vrag baš tad upetlja svoje prste i raspadnemo se. Ovako volim ga i trudim se maximalno za njega tako da ako i prekinemo nikad neće skužiti jel mi teško palo ili ne.. nemam baš velikih emocija za njega, ako i prekinemo tjedan dana odbolujem i za mj dana sam kao nova. No pain at all, ali nejdem u vezu već vrijeme posvetim sebi, a u vezu uđem tek za god dana.

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Devil-Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 23:06   #54
Quote:
Diego Rivera kaže: Pogledaj post
Evo, s obzirom da nisam našao odgovarajuću temu, a pogotovo odgovarajuću aktualnu, otvaram novu
Sad ću malo objasniti zašto..
Recimo, moj je problem da se prilično rezervirano držim u vezi.
Uvijek kao da podsvjesno očekujem kraj (koji onda redovito i brzo dođe) i da me taj 'kraj' što manje pogodi, ne prepustim se potpuno.
A to druga strana osjeti.
I zaista, prekidi me ne pogađaju u toj mjeri kao neke druge, ali zapravo i nisam imao puno veza,a još manje dugih veza.
Da sad ne idem u pretjeranu analizu svoje psihe, reći ću samo da me život dobro našamarao, više puta, pa predpostavljam da otuda i moja rezerviranost u vezama. Nije to opravdanje, to je jednostavno tako.
Drugim riječima, hoću reći da ljudi koji se apsolutno prepuste u vezi, imaju bogatije i sretnije veze, ali kad dođe kraj, to bude, ono...skoro pa fatalno.
Osobe koje su rezerviranije (kao ja npr.) imaju kratke i oskudne veze (vjerovatno zbog te 'rezerviranosti') , ali su im i prekidi..ono...ništa specijalno.
Imate li vi problem s prepuštanjem u vezama?
ja sebe mogu naci u ovom svemu. ali da se zamaram, ne bas. jedino sto me umara upravo to sto moj posao je bit s ljudima. a ljude ne mogu smislit vise. da mogu zaradit za 20 godina da mogu bi na osami i da se bavim samo sobom to bi mi najvise odgovaralo. takav zivot imam i sad ali kad dode period rada ajme.. netko bi uzivao sto ja radim meni to izgleda kao da me netko ubaci unutar zvona

sto se tice cura. ajme koliko ih ima na nekim mjestima. zar je to stvarno problem? izgleda da je. neces vjerovat kako je ugodno bit na mjestima di one zapravo probijaju led, a ne ti
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:54   #55
kad volim dajem se cijela
nema kalkuliranja niti ega
ali ako osjetim da to druga strana koristi isto sam tako u stanju samo u jednom trenutku to prekinut bez obzira sto volim
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:57   #56
nemojte se drzat rezervirano
samo jedan zivot imamo, volite,ludujute,ljubujte
ne kaze se bzvz da si oprastamo ono sto napravimo, ali si ne prastamo ono sto ne ucinimo u zivotu
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 15:59   #57
Quote:
Weird0 kaže: Pogledaj post
Postoji? Omg.
Znaci, ima spas i za mene

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
"pobjednici" nisu oni koji uvijek pobjedjuju, "pobjednici" su oni koji nikad ne odustaju
Gioia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:19   #58
Onoliko koliko se drugi daje, koliko on energije ulaze toliko i ja.
Naucila sam da je to najsigurnije, nakon svega.
Malo tko ti se predaje potpuno... Malo tko ti se otvori cijeli. Onaj tko to napravi vrijedi.
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:22   #59
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Mislim da mnogi ljudi danas, kada se partnere mijenja kao čarape, jednostavno nemaju niti razloga niti kapaciteta dublje riskirati i dublje emocionalno ući u vezu. Stariji su više vjerovali u ljubav i zajedništvo, više i ulagali..
Prije zene nisu imale izbora pa su morale trpiti svasta
moje misljenje
odnosi su uvijek isti, i slomljena srca su uvijek ista.
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 17:25   #60
Kako se to računa, ti dajovi? Veliš, energija, jel u džulima ili elektrovoltima?

Kako procijeniš, na temelju čega, koliko tko daje, i kako prema tome baždariš svoje davanje? Može primjer? Kako znaš kada je netko cio otvoren? Da nema negdje pohranjenu neku skrivenu rezervu energije?
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.