Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2018., 19:12   #1
Privlačnost u vezi/očekivanja od partnera

Pozdrav ljudi, nova sam ovdje, i čitala sam slične teme, ali svatko od nas je individualan i ima ipak različite probleme,pa sam odlučila da je najbolje da ja otvorim svoju temu,jer me zaista jako zanima što ljudi misle o tome sve skupa.
Dakle u vezi sam skoro 5 godina s dečkom koji je imao 24 kad me upoznao,i bio je nevin tad, ja sam mu bila prva i jedina.I prije neg pitate,ne nije objektivno ni ruzan ni nezgodan,naprotiv redovno trenira, izgleda sasvim u redu i normalno,i vrlo je inteligentan,sto se meni jako dopalo,i to mi je vrlo vazno.
E sad, ja imam 23, i cjeli zivot u krug imam problema s kilama,nije to nes strasno sad,al ono punija sam, sto se drugih deckiju tice u zivotu,bilo ih je zaista jako puno koji su se i upucavali,i imala sam i veza,uvijek sam mogla imati koga hocu,moram priznati.S njim sam dakle par godina, i u pocetku me upoznao jos deblju neg sam sad,a on je fit,i bilo je sve napeto,i sex i veza sve odlicno...vrlo je vjeran, i nije bas tipican muskarac koji slini okolo, osrednje sexualan ajmo rec,manje neg drugi muskarci svakako.I sada prije nekih godinu i pol ja sam isla rjesit te kile,skinula sam 20 i bila utegnuta,fit, i prilicno zgodna,i dalje ne bas mrsava al gradena sam tako da imam ovecu okruglu guzicu,jake bokove i noge i tanak struk, niza sam.I cinio se ok i zadovoljan tad, mada je uvijek govorio da bi mogla jos malo ovo il ono popravit i td,nakon tog stvari su izmake kontroli i udebljala sam se 10 natrag...iako je sex redovan i dalje, primjecujem da nije ko prije,i da mu nisam napeta ko prije,pitala sam ga jeli u tom problem,i rekao je da nisam ko prije napeta da,al da me voli..da se nada da cu rjesiti to...sve mi je to nekako uslo izaslo na drugo, ali sam pocela evo opet trenirat i paziti...da bi nekidan kad je bio na poslovnom putu,nismo se vidjeli par dana, poceo zvucat drugacije, i toboze iz sale a onda za ozbiljno predlagao da bi se trebali sexati u troje, jedan put da je tip s nama,drugi put cura...pobjenisla sam, i izbila je svada, pored drugih tipicnih problema koje imamo,jos i to...jednostavno on je neko dosta drukciji i sramezljiv u vezu cura,i to me jako iznenadilo...kasnije nije ni vazno,dosli smo do zakljucka da buduci da me ne zeli varati, i radit iza leda, u biti je tak prjedlog u troje bio tako da bi on mogao mozda pojebat neku zgodnu zensku,al da je sudjelujem pa se nebi osjecao krivim, rekla sam da je to moja teorija,i slozio se i bilo mu je neugodno...a meni je evo grozno vec par dana, grize me to i boli...u glavi mi je stalno da bi zelio pojebat nekog drugog, znam da je to mastarenje,al isto boli,ko zna bili on to uopce izveo,al rekao je da jer sam se udebljala masta o takvim stvarima a da prije nije...osjecam ogroman pritisak da smrsavim sada,i sto prije...volim ga, al strah me,i boli me misao da bi htio ikad nekog drugog...mentalno mu skroz odgovaram,al fizicki nikad necu biti po njegovu standardu ako ne skinem po njegovom misljenju 20 kila, smjesno je sto inace imam samiopouzdanja,kad izlahzim van stalno neko prilazi,bare me, pilaju cesto i okrecu se zamnom (bez lazne skromnosti) mozda zbog te grade, i nekog domina stila crveni ruz crna kosa,koji furam...i zanima me jeli to ok, jel bih trebala zena mjenjat izgled radi decka il muza, dali biste vi bili povrjedeni s ovim?samo trazim neka misljenja,jer okolo stalno neko slini zamnom, i bio bi presretan da sam i ovakva njegova,a on ko da se hladi sexualno,ako nista ne promjenim.
Newra33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:25   #2
Jel mozemo pojednostaviti stvari, ti si punija on je fit.

Prije je bio nakuren na tebe, sad vise nije, ili znatno manje...

Da rijesis problem predlazes da uzmete trecu i da ju on kresne pred tobom?

Jel to to u konacnici?
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:29   #3
Quote:
Newra33 kaže: Pogledaj post
Dakle u vezi sam skoro 5 godina s dečkom koji je imao 24 kad me upoznao,i bio je nevin tad, ja sam mu bila prva i jedina.
tvoje kile nisu vjerojatno toliko problem koliko ovo.

jako ste mladi, niste još zapravo niš' ni probali.

očekivati da on neće ništa više 'probati' je ruku na srce nerealno i ono što ti je predložio je korektno s njegove strane.

što god ti odlučila, on će probati. na tebi je samo da odlučiš da li ćeš to tako prihvatiti ili ne.

a smršavi radi sebe, ne radi drugih. ni radi veze.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 19:34   #4
Quote:
Newra33 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi, nova sam ovdje, i čitala sam slične teme, ali svatko od nas je individualan i ima ipak različite probleme,pa sam odlučila da je najbolje da ja otvorim svoju temu,jer me zaista jako zanima što ljudi misle o tome sve skupa.
Dakle u vezi sam skoro 5 godina s dečkom koji je imao 24 kad me upoznao,i bio je nevin tad, ja sam mu bila prva i jedina.I prije neg pitate,ne nije objektivno ni ruzan ni nezgodan,naprotiv redovno trenira, izgleda sasvim u redu i normalno,i vrlo je inteligentan,sto se meni jako dopalo,i to mi je vrlo vazno.
E sad, ja imam 23, i cjeli zivot u krug imam problema s kilama,nije to nes strasno sad,al ono punija sam, sto se drugih deckiju tice u zivotu,bilo ih je zaista jako puno koji su se i upucavali,i imala sam i veza,uvijek sam mogla imati koga hocu,moram priznati.S njim sam dakle par godina, i u pocetku me upoznao jos deblju neg sam sad,a on je fit,i bilo je sve napeto,i sex i veza sve odlicno...vrlo je vjeran, i nije bas tipican muskarac koji slini okolo, osrednje sexualan ajmo rec,manje neg drugi muskarci svakako.
Nakon ovoga stvarno očekuješ da te itko ozbiljno shvati?
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:02   #5
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Nakon ovoga stvarno očekuješ da te itko ozbiljno shvati?

Samo sam htjela time reci o mom iskustvu,i o njegovom radi usporedbe, odnosno htjela sam rec da radi izgleda nisam imala problema u pronalazenju deckiju, da dobijete neki objektivni dojam o kolikom se problemu radi,posto ja ne mislim da je velik.
Newra33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:05   #6
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
tvoje kile nisu vjerojatno toliko problem koliko ovo.

jako ste mladi, niste još zapravo niš' ni probali.

očekivati da on neće ništa više 'probati' je ruku na srce nerealno i ono što ti je predložio je korektno s njegove strane.

što god ti odlučila, on će probati. na tebi je samo da odlučiš da li ćeš to tako prihvatiti ili ne.

a smršavi radi sebe, ne radi drugih. ni radi veze.


Ja sam rano pocela s deckima i izlascima,sa 14, i iskustva imam, ne sramim se reci, probala jesam,sve i svasta znam da je vama nerealno shvatiti da nisu svi muskarci bas to tipicni muskarci,ima veze s njegovom psiholoskom stranom, kao prvo,nije zelio sex s drugim curama,ne jer nije mogao,nego jer je htio da bude s nekim kog voli,a drugo,prije veze samnom,a slucajno smo se upoznali,planirao je cak neimati nikoga,poc u legiju stranaca,ili barem u misije,jer je u vojsci,cudan je tip, i vrlo malo posvecuje sexualnome, rekao je da karakterno i u licu savrseno pasem svemu sto je htio,jedino se radi o toj tezini.i ne smatram da je nerealno da nece probat nikog,moj vlastiti brat i zena mu oboje su jedno drugom prvi,i u braku su 10 godina, sretni i s djecom, a buduci da mi je njegova zena prijateljica, i taj dio veze im je odlican,i nije im nikad nista falilo.Tako ima more primjera, poanta je koliko si zadovoljan.
Newra33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:09   #7
Quote:
Newra33 kaže: Pogledaj post
...
...i zanima me jeli to ok, jel bih trebala zena mjenjat izgled radi decka il muza, dali biste vi bili povrjedeni s ovim?samo trazim neka misljenja,jer okolo stalno neko slini zamnom, i bio bi presretan da sam i ovakva njegova,a on ko da se hladi sexualno,ako nista ne promjenim.
Meni osobno briga o svom fizickom izgledu znak je postovanja i brige i prema sebi i prema partneru.

Ali ovo - da fizicki nikad neces biti po njegovom "standardu", da hoce trojac kako bi seksao "zgodne cure" i o tome masta jer si se ti eto udebljala a prije eto nije, te tvoja dilema trebas li smrsaviti kako bi vlastitog decka bila dostojna....
Bjez od toga.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:21   #8
Quote:
Newra33 kaže: Pogledaj post
Samo sam htjela time reci o mom iskustvu,i o njegovom radi usporedbe, odnosno htjela sam rec da radi izgleda nisam imala problema u pronalazenju deckiju, da dobijete neki objektivni dojam o kolikom se problemu radi,posto ja ne mislim da je velik.
Stvarno ste savršeni jedno za drugo.
Ne znaš tko je isprazniji.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:26   #9
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Stvarno ste savršeni jedno za drugo.
Ne znaš tko je isprazniji.

Gle ok je ako tako mislis,ali tesko je rec sto netko tocno misli i osjeca ovako preko tipkanja, pokusavala sam opisati situaciju i nas najbolje a najkrace kako sam mogla, i daleko od tog da sam plitka, jer npr da je obrnito,nikad mi nebi smetalo sto ne izgleda ko prije, niti o tome razmisljam,niti sam,dok nije spomenuo to,pa sam se pocela pitati koliko je zbilja vazno.
Newra33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 20:50   #10
Ne znam što da ti kažem. Ovisi o tebi zapravo, jer u redu- ti možeš skinuti sad još 10kg,ali onda opet - ako ostanes trudna, pa kad rodiš opet ćeš morati mršaviti... mislim, zar se želiš uvijek u "debljoj" fazi deprimirati jer mu nisi napeta?

Ja sam bila u sličnoj situaciji... također sam oblije figure ... imala sam uvijek mrsavije i deblje faze, ali nikad nisam bila mrsavica niti gojazno debela. ima tu cica i guzica, uzak struk, visoka sam i fizički aktivna... i nebi me svaki muškarac poželio jer ukusi su razlučiti, ali nikad mi muške pažnje nije falilo...možda je to do cica i guzica, možda do stava, možda do karaktera, možda zbog lica.. koga briga zapravo u ovoj priči?

Uglavnom, svojedobno nađoh frajera od 2metra i 130kg... pokraj njega sam mrvica. i tako zbarimo se mi i zaljubimo,međutim sex nikad nije prošljakao.. imao je on tu i nekih drugih problema o kojima sam na nekim temama i pričala, ali u duhu ove: priznao mi je da ja njemu nikad neću biti sexy i napeta kao što su mu sexy i napete cure koje nemaju bokove, imaju mini cićice, i na 175cm imaju 50tak kg.

... ali što se njega tiče... to nije toliko bitno jer on mene voli ko osobu, ko karakter, ko neko s kim bi on proveo život, jer sex nije najbitniji.

neko vrime sam razmišljala o tome kako sam ja u kurcu, i kako sam plitka i dali to što mi to smeta ima veze s mojim samopouzdanjem? dali mi to možda ne bi trebalo smetati? dali bi trebala biti sretna što me voli ko osobu i to što jesam bez obzira na fizički izgled??

međutim, meni je sex kao komponenta ipak bitan dio veze... pa i ono kad me moj decko pogleda sa vatrom u očima i znam da me želi

... shvatila sam da je jako ružno kad se u svakom aspektu života osjećam privlacnije i sexipilnije od onoga u svojoj spavaćoj sobi.

... kad primjećuješ da te neki drugi muškarci odmjeravaju i prilaze a ti ih odbijas jer imaš decka kojeg voliš, kojem kad dođeš doma u stiklama on kaže da ih skines jer tvrdi da su ti ne stoje dobro

...kad kupuješ samostojeće čarape za haljinu, i teta u dućanu nabaci osmijeh implicirajuci kako su sexy a ti znaš da ih kupujes samo iz prakticnih razloga jer također, ni samostojeće mu na meni nisu sexy

ja sam nažalost shvatila da ne mogu živiti s tim. kao da sam cokoladna torta ispred nekog tko voli voćne torte. može me i on, i vi prozvat plitkom i površnom ali takva sam.

a autorice draga, na tebi je da shvatiš kakva si ti, mi ti jako slabo možemo pomoći donijeti odluku.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:02   #11
Quote:
Newra33 kaže: Pogledaj post
cudan je tip, i vrlo malo posvecuje sexualnome, rekao je da karakterno i u licu savrseno pasem svemu sto je htio,jedino se radi o toj tezini.i ne smatram da je nerealno da nece probat nikog,moj vlastiti brat i zena mu oboje su jedno drugom prvi,i u braku su 10 godina, sretni i s djecom, a buduci da mi je njegova zena prijateljica, i taj dio veze im je odlican,i nije im nikad nista falilo.Tako ima more primjera, poanta je koliko si zadovoljan.

ma.... ne želim ti rušiti snove, ali imam dosta više godina od tebe i nikoga u bližem i/ili daljnjem okruženju tko ima slučaj da je ostalo na prvome. nije nemoguće, ali ono... teško. pogotovo teško uz ovakve stavove koje iznosiš...



Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
ja sam nažalost shvatila da ne mogu živiti s tim. kao da sam cokoladna torta ispred nekog tko voli voćne torte.
lijepa poredba.
i apsolutno stoji.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:28   #12
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Jel mozemo pojednostaviti stvari, ti si punija on je fit.

Prije je bio nakuren na tebe, sad vise nije, ili znatno manje...

Da rijesis problem predlazes da uzmete trecu i da ju on kresne pred tobom?

Jel to to u konacnici?
ako je ovo sazetak onda je zenska stvarno sve zacrtala u glavi

nece to uspjet. to ce neko vrijeme uspjevat. ne znam nista o njemu, koji su njegovi apetiti. hrvati se drze familije, i ako mu je zena onda je dovoljno da se pravi da nista ne zna kad ga nema vikendom i kad laze na kojoj proslavi je.

ovo sto smislila je nepotrebno. zvuci mi kao glupava americka igrica.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:54   #13
Quote:
dden kaže: Pogledaj post
ako je ovo sazetak onda je zenska stvarno sve zacrtala u glavi

nece to uspjet. to ce neko vrijeme uspjevat. ne znam nista o njemu, koji su njegovi apetiti. hrvati se drze familije, i ako mu je zena onda je dovoljno da se pravi da nista ne zna kad ga nema vikendom i kad laze na kojoj proslavi je.

ovo sto smislila je nepotrebno. zvuci mi kao glupava americka igrica.
to je on predložio
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2018., 23:59   #14
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
to je on predložio
sto je on predlozi da ga ova gleda dok on uziva u novoj cokoladi? ako joj to ne smeta i zeli zadrzat status njegove zene. rasprava gotova

ps da ce ona skinut kile, to je ne moguca misija i tog treba bit svjesna. bolje ne stvarat dramu vec dominatnijem udovoljit.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 00:03   #15
Ma cijela ova spika je full kontradiktorna na vise mjesta, mogao bi povadit sve i analizirat ali mi je prejeftino bavit se time.

A propos tko je predlozio, takoder je kontradiktorno, prvo kaze ona da je on, a onda kaze da je to u biti njena teorija.

Citaj:

- kasnije nije ni vazno,dosli smo do zakljucka da buduci da me ne zeli varati, i radit iza leda, u biti je tak prjedlog u troje bio tako da bi on mogao mozda pojebat neku zgodnu zensku,al da je sudjelujem pa se nebi osjecao krivim, rekla sam da je to moja teorija, -
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 00:19   #16
Opako me matematika jebe u ovoj priči! Pa ti si ženo pobogu kroz godine skinula oko 60 kila i on bi da još 20 skineš? A veliš da si u startu svejedno bila opako zgodna i mogla si imat koga hoćeš? WTF?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 00:56   #17
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Opako me matematika jebe u ovoj priči! Pa ti si ženo pobogu kroz godine skinula oko 60 kila i on bi da još 20 skineš? A veliš da si u startu svejedno bila opako zgodna i mogla si imat koga hoćeš? WTF?!


amm kakvih 60..nerazumjem di je ovo poslo,skinula sam 15 i bila skoro idealne kilaze, i vratila 10 natrag i to je sve..to je trenutno stanje.
Newra33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 00:58   #18
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ma cijela ova spika je full kontradiktorna na vise mjesta, mogao bi povadit sve i analizirat ali mi je prejeftino bavit se time.

A propos tko je predlozio, takoder je kontradiktorno, prvo kaze ona da je on, a onda kaze da je to u biti njena teorija.

Citaj:

- kasnije nije ni vazno,dosli smo do zakljucka da buduci da me ne zeli varati, i radit iza leda, u biti je tak prjedlog u troje bio tako da bi on mogao mozda pojebat neku zgodnu zensku,al da je sudjelujem pa se nebi osjecao krivim, rekla sam da je to moja teorija, -

to je on predlozio ali shvatio je da se radi o tome da nikad nebi u biti to ucinio,nego da je to bio prjedlog misleci da cu ja pristat, i nikad se nije radilo o trojcu i uzivanju u troje,ne zapravo,nego o tom da moze jebat nekog zgodnijeg al kako nezeli meni iza leda,jer me nezeli prevarit,mislio je da ako upakira to u sex u troje,da je sudjelujem,da cu pristat,jer mozda necu shvatit o cem se radi,tj da ukratko zeli jebat nekog drugog.
Newra33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 01:15   #19
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Ma cijela ova spika je full kontradiktorna na vise mjesta, mogao bi povadit sve i analizirat ali mi je prejeftino bavit se time.

A propos tko je predlozio, takoder je kontradiktorno, prvo kaze ona da je on, a onda kaze da je to u biti njena teorija.

Citaj:

- kasnije nije ni vazno,dosli smo do zakljucka da buduci da me ne zeli varati, i radit iza leda, u biti je tak prjedlog u troje bio tako da bi on mogao mozda pojebat neku zgodnu zensku,al da je sudjelujem pa se nebi osjecao krivim, rekla sam da je to moja teorija, -
njena je teorija da je razlog što je to predložio da može pojebat neku zgodnu žensku
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 01:17   #20
Quote:
Newra33 kaže: Pogledaj post
amm kakvih 60..nerazumjem di je ovo poslo,skinula sam 15 i bila skoro idealne kilaze, i vratila 10 natrag i to je sve..to je trenutno stanje.
I sad on traži da izgubiš 20? Sam to bar dobro zračunal il me godine jebu?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger