Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2018., 18:29   #1
Mobitel upao u vodu.

Pozdrav,mobitel mi je upao u vodu (wc solju),bio je 10 sek mozda u vodi,odmah sam izvadio bateriju,karticu,osusio ga i ujutro ga stavio u rizu.Nakon 2 dana sam upalio telefon ,ali se vidilo na screenu da je voda jos uvijek unutra,bilo ja preko citavog screena ali eto sada ima samo u vrhu telefona,ne znam dal ce to riza sve izvuci jer je vec 8 dana u rizi telefon,ne znam dal smijem tako da ga koristim da nebi jos gore bilo.
mirix is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 18:31   #2
Quote:
mirix kaže: Pogledaj post
Pozdrav,mobitel mi je upao u vodu (wc solju),bio je 10 sek mozda u vodi,odmah sam izvadio bateriju,karticu,osusio ga i ujutro ga stavio u rizu.Nakon 2 dana sam upalio telefon ,ali se vidilo na screenu da je voda jos uvijek unutra,bilo ja preko citavog screena ali eto sada ima samo u vrhu telefona,ne znam dal ce to riza sve izvuci jer je vec 8 dana u rizi telefon,ne znam dal smijem tako da ga koristim da nebi jos gore bilo.
Rastavi ga full, i osusi fenom, jebo rizu, tak sam par mobitela popravio i prodao, ljudi su glupi pa mob bace, sam ga rastavi full

Poslano sa mog BL5000 koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 19:55   #3
Kako mislis,da skinem samo do maticne ?
mirix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 20:55   #4
I matičnu odvoji, ekran mozes ostaviti jer se nis ne krije na njemu. Osim fena mozes stavit gore na radijator od centralnog da isuši vodu. Inaće izbjegavaj ekraj direktno na toplinu kao radijator da ne rastopis neki premaz iznutra.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:05   #5
Hvala vam,pokusat cu.
mirix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.