Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2016., 02:29   #201
Pozdrav!

Može li mi netko pomoći i reći u par rečenica kako izgledaju početnički satovi tenisa za odrasle?

Imam 24 godine, nisam nikad bio sportski tip ili trenirao nešto kontinurano, ali kako tenis pratim već godinama, volio bih probat. Imam kul ali stresan posao, pa se trebam malo ispucati

Već se zamišljam kako dobijam lopte u glavu i sramotim na terenu, no valjda nije tako strašno?

Hvala na odgovorima!
canazirk is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2016., 09:37   #202
Aerobno zagrijavanje, malo istezanja..

Pravilno drzanje reketa..pa ces malo lopticom i reketom, malo pimplat lopticom da ti ne padne na pod, da osjetis malo tezinu loptice na reketu, izvodenje bazicnih udaraca u prazno prvo da malo kordinacije dobijes uz pravilno drzanje za svaki udarac..pa pustit lopticu iz ruke i prebacit je prek mreze.. Itd..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 09:37   #203
trener

Molim i inbox ako ima trener tenisa, 2 djece su u pitanju, za dogovor, lp.
__________________
Ljudska glupost u akciji - najjača sila u svemiru!!!!
bobanzvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 16:33   #204
postoji li skola tenisa za odrasle u Splitu? nesto kao grupni trening sa opcijom individualnog treninga ako to netko zeli.


hvala
Johnny Kukumar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2018., 12:09   #205
trener split

Ako je tko zainteresiran za privatne sate tenisa u Splitu nek mi se javi u inbox.
Uncle Toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2019., 01:03   #206
Koje su najbolje teniske škole i treneri u Zagrebu za djecu do 12 godina?
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2020., 10:45   #207
Iskusni tenis trener daje poduku individualno i grupno. Najbolji savjeti s kojima ćete brzo proigrati i savladati školski tehniku. Tenis je lakši nego što mislite uz dobrog trenera. Nauči pristojno igrati i najveći antitalent.
poslovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 12:02   #208
Traži se trener

Tražim ''trenera'' Vukovarsko srijemska, inače igram tenis i treniram ga ali mi nije dovoljno, želim još. Pa ako ima netko da bi mogao par puta tjedno solo samnom otići, naravno plaćam po dogovoru. Pa i par puta mjesečno bi bilo ok. Ne mora biti ni trener, samo da se bavi dosta dobro tenisom. Željela bih veći napredak a i lakše je uvijek kad sam solo jedan na jedan nego kad sam u grupama koje treniramo. Javite se u privatne poruke.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 23:38   #209
Odakle si? Iz iste smo županije, poznajem nekoliko trenera. Igram tenis.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2020., 11:53   #210
Quote:
perinjo kaže: Pogledaj post
Odakle si? Iz iste smo županije, poznajem nekoliko trenera. Igram tenis.
Javila sam se u poruke.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 11:34   #211
Bok, bok!

Gdje bi jedna odrasla osoba (ja ) mogla nauciti igrati tenis? Znaci, cisto rekreativno.
Najbolje naci neki teniski klub ili kako to funkcionira?
Da li uopce sad ima skola tenisa ili bolje pricekati da se smiri cijela ova situacija?

Lokacija: pozeljno Zagreb zapad, pa moze dalje prema Sv. Nedelji i Samoboru.

Hvala
Akuda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 13:55   #212
Quote:
Akuda kaže: Pogledaj post
Bok, bok!

Gdje bi jedna odrasla osoba (ja ) mogla nauciti igrati tenis? Znaci, cisto rekreativno.
Najbolje naci neki teniski klub ili kako to funkcionira?
Da li uopce sad ima skola tenisa ili bolje pricekati da se smiri cijela ova situacija?

Lokacija: pozeljno Zagreb zapad, pa moze dalje prema Sv. Nedelji i Samoboru.

Hvala
Jako rijetko primaju odrasle ljude na tenis koji nisu trenirali kao mali, kod nas u slavoniji niko ne prima starije od 7-10 godina. Za zagreb ne znam ali vjerojatni je veća šansa nego za slavoniju. Odeš u teniski klub i pitaš, nejvjerojatnije će ti ponuditi da ti drze sat vremena 1 na 1 100 kuna što je naravno previše, to rade ovdje odraslima. Odi pitaj u teniski klub i ako taj odredjeni nema uputit će te ako negdje i gdje ima. Ako nema ni tamo onda ništa. A i ako nađeš 3 puta tjedno za odrasle to će bit sve samo ne tenis. Smijurija. Tu zaboravi na profesionalno i turnire i tako. Rekreativne turnire možda nekad al ostali zaboravi.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 16:14   #213
Pričaš gluposti, u Osijeku možeš uzeti sate tenisa za početnike i s 50 godina, ako treba, pošaljem i kontakt
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 16:37   #214
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Pričaš gluposti, u Osijeku možeš uzeti sate tenisa za početnike i s 50 godina, ako treba, pošaljem i kontakt
Pa šta sam i rekla. Sate koje masno naplaćuju konkretno u vinkovcima 100 kuna po satu. A ne grupne treninge što idu par puta tjedno. Čitaj. Ne pričam gluposti to sam i navela. Možeš svugdje uzeto sate koje masno naplate a da će je primiti da baš trenira neće.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 16:41   #215
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Pričaš gluposti, u Osijeku možeš uzeti sate tenisa za početnike i s 50 godina, ako treba, pošaljem i kontakt
Aj ak si tak pametan nazovi TK Vinkovce pa vidi šta će ti reć. Druga stvar ne vrijedi gospodji gospodinu kontakt osijek jel ne vidiš da je zg?
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 16:42   #216
U Osijeku su jesenas organizirali grupnu školu za starije i čak su prva 2 tjedna bila besplatna, tako da iznosis netočne i neprovjerene informacije

Tko je spominjao Vinkovce osim tebe u zadnja 2 posta? U prvom spominješ Slavoniju i komentiraš kako je sigurno isto u Zagrebu, zato jer u selendri Vinkovcima nema toga
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 16:50   #217
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
U Osijeku su jesenas organizirali grupnu školu za starije i čak su prva 2 tjedna bila besplatna, tako da iznosis netočne i neprovjerene informacije

Tko je spominjao Vinkovce osim tebe u zadnja 2 posta? U prvom spominješ Slavoniju i komentiraš kako je sigurno isto u Zagrebu, zato jer u selendri Vinkovcima nema toga
A di su vinkovci dubrovacko neretvanska? Uzela sam za primjer da teško primaju u vinkovcima nikako. Šta joj vrijedi mu osijek ako je iz zg. I napisala sam da ode i da pita a ne da je ga neće primiti i da 100% nema. Ti mu/joj nudiš broj 250 km udaljen.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 16:54   #218
Pa ako ima u Osijeku, velika je vjerojatnost da ima i u Zg, što je u suprotnosti s tvojom tezom da ako nema u Vinkovcima, nema nigdje u Hrvatskoj
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2020., 16:55   #219
Quote:
tomi kaže: Pogledaj post
Pa ako ima u Osijeku, velika je vjerojatnost da ima i u Zg, što je u suprotnosti s tvojom tezom da ako nema u Vinkovcima, nema nigdje u Hrvatskoj
Napisala sam da ode, da ne znam za zagreb i da je za zagreb veća šansa i da ode i da pita, nabavi naočale a ja odo na trening. Imam i ja brojeva pa joj mu ne nudim bogu iza bubrega. A ti probaj otići u LA platim ja avionsku do amerike pa idi pitaj da igras NBA.
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2020., 19:37   #220
@Machinist1998, ako sam ja tebe dobro razumio, ti bi nekog tko bi s tobom trenirao svaki dan i pripremao te za teniske turnire? Trebaš razumjeti da većina teniskih trenera kod nas ima svoj redoviti posao i paralelno s njim drže treninge, kao neki dodatni posao. Nitko od njih od toga ne živi. A mogu samo zamisliti kakva bi cijena treninga bila da žive samo od toga.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:40.