Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2007., 15:08   #21
jel ima neko njenu natalnu kartu?
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 15:15   #22
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
jel ima neko njenu natalnu kartu?
Eno mi je u novcaniku... Zakaj pitas?
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 16:04   #23
Quote:
Screamed at the sky kaže: Pogledaj post
Ne kužim ....iskreno, meni je najmanje važno kakav neko ima glas ...jebe se meni dal ona ima savršenu tehniku i dal može dignut visoki C ko Aguilera...puno više cijenim zanimljivu boju glasa, a ona je ima....jebo Vas glas , da je glas presudan, svima bi Pavarotti bio najdraži pjevač Nikad to nisam razumjela...svaka čast Mariah i Christini i sličnima, al jebiga kad je meni puuuno važnije da netko ima ono nešto, da vlada scenom, hipnotizira publiku, muzikalnost, pokret, pogled i strast a Britney je u tome bila br.1.....



ja mislim da su je djeca sjebala
__________________
To get something you never had, you have to do something you never did.
sve_naopako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 18:31   #24
Ona, kao i mnogi drugi pjevači u Americi (a poneki i kod nas) je žrtva nezasitne roditeljske želje za novcem i slavom. Kakvi bi mi svi bili da su nas roditelji od pete godine vukli po raznim talent-showovima i prodavali za lovu? Ne pratim uopće što se dešava s tom curom, ali mi to sve sliči Michaelu Jacksonu, Macaulay Culcinu, Drew Berimore i sl. tužnim pričama.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 20:28   #25
ja mislim da je ona odurna. fuj.
i neću ni spominajt da je imala barem pet plastičnih operacija prije 18. godine.
i da stavlja djeci alkohol u mlijeko..mislim, kako netko uopće nju može braniti?! nadam se da će joj oduzeti djecu prije nego što ih ubije.
__________________
nema više labavo!
kaduljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 21:26   #26
Neki dan je na sudu izjavljeno da se ona drogira i da je alkoholicarka. Njezin bivsi hoce da ima djecu kod njega jer bi onda dobio vise love od nje. Sad je potpisala dokumente gdje ce ga izdrzavat mjesecno dok ne umre ona ili on....

On je nju skroz promjenio, bila je ok cura prije njega. Sad je skroz poludjela. Mrzim sta je fotograferi prate u stopu i svaki stvar sta uradi je sutradan na prednjoj strani.

Nije lako biti mama sa dvoje male djecice bez ikakve familije oko tebe. Ali sama si je kriva za sve to. Sama je prekinula vezu sa mamom/sestrom/bratom....

Ona je krenula nizbrdo cim je rodila. Mozda je drzi neka post-porodjajna depresija....Ne razumijem zasto se stalno namjerno slika kad izlazi iz auta bez donjeg rublja...u tome je stvarno pretjerala.

Nadam se da ce se vratit na onu staru zenu radi djece. Preslatki su!
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 21:29   #27
Quote:
Screamed at the sky kaže: Pogledaj post
Ok, znam da će me većina popljuvat, al meni je ta cura oduvijek draga

Apsolutno mislim da je spremna za ludaru , ali, ali......nisu stvari tako jednostavne...stvarno treba pogledat njen život....mislim,duboko sam uvjerena da nemreš bit normalan kad te život sa 15.g. digne na top-of-the-world razinu.....od tad je ona na vrhu..neminovno je bilo da će ovako završit....ok, možete mi bacat argumente zašto Justin i Aguilera i slični nisu pukli, ali svi znamo da svijet nikad nije bio toliko opsjednut njima koliko njom...kao i dan danas...bez obzira šta je danas to u negativnom kontekstu.....i onda te tip kojeg voliš i kojem si izrodila 2 djece vara i želi samo tvoju lovu, onda te starci napuste i ostaneš solo i cijeli svijet koji te je nekad obožavao se okrene protiv tebe jer shvate da imaš mane....

Kad ko dijete postigneš sve za šta se ljudi cijeli život bore, i još ne dođu ni blizu tome, izgubiš osjećaj za smislom, ciljem...imam osjećaj da ga je ona pokušala nać u tipovima, provodima, na kraju i djeci...sve samo da se osijeća ispunjenom...mislim da je slična priča i s Angelinom...idem usvajat djecu diljem svijeta da se osijećam ispunjenom ...eto, i njoj su trebale godine da tu svoju prazninu ispuni nečim konstruktivnim i pohvale vrijednim...inače, svi znamo da je bila još gora od Britney....al opet, mislim da je i Angie i dan danas tempirana bomba, koju samo trenutno zadovoljava ovakav život....

Sve u svemu, mislim da je Britney preosjetljiva,neiskvarena,pristojna osoba koja se kao takva nije snašla u užasnom svijetu oko sebe...
potpisujem od prve do zadnje riječi
Lory is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 22:58   #28
Quote:
kaduljica kaže: Pogledaj post
i da stavlja djeci alkohol u mlijeko..mislim, kako netko uopće nju može braniti?!
jel to tacno?! Mislim,onda je stvarno luda,pa sto je ne zatvore zbog toga,ipak je to krivicno delo
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 23:47   #29
Britney Spears & Anna Nicole Smith have identical astrological charts
http://www.celebguru.org/entry/britn...ogical-charts/
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2007., 23:52   #30
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 02:54   #31
Ovako nekako i meni izgleda izlazak petkom...
http://x17video.com/celebrity_video/...night_of_c.php

A ovo mi je preeeegrozno...jadan mali...
http://x17video.com/celebrity_video/...an_preston.php

Eto,baš nabasala na fresh sliku......nemogu vjerovat šta rade od nje...
Screamed at the sky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 03:15   #32
Znam da je drukčija sad nego u idealnim danima, ali svejedno...

I'd hit it.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 05:31   #33
Quote:
I28 kaže: Pogledaj post
Britney Spears & Anna Nicole Smith have identical astrological charts
http://www.celebguru.org/entry/britn...ogical-charts/
Hvala,ma neverujem im,kao prvo gde su te karte da vidimo,a kao drugo nema iste karte na svetu,ima slicnih,ali cak ni blizanci nemaju potpuno iste karte.Ja sam htela da vidim njenu kartu,jer me zanima koliko jako joj se vide te sklonosti depresijama i sl..

sorry za off
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 14:23   #34
ja ću kupit njen novi album čim se riješi onih groznih čizama

__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 15:33   #35

kako je nekad super izgledala
__________________
"Lifes to short to have on a bad outfit..."
I28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:24   #36
kaduljica, da te ispravim Britney nije iz Texasa nego Louisiane.
Sta je rekla Screamed at the sky (a i ja tako mislin) da je Britni osjetljiva, neiskvarena i dobra osoba i zato je na sve ovo ovako i reagirala.O Britni mislin sve najlipse i ko kaze da ona nema glasovne sposobnosti samo neka pogleda pocetak ovog videa (prvu minutu) i sve ce mu bit jasno.. http://www.youtube.com/watch?v=FkhkqAhG318

Sta se tice njene karijere, ruku na srce cura je postigla sve sta se dalo postic u show businessu.Svako od nas ima problema u zivotu, perioda kada nam je tesko, pa tako i ona.Samo kad malo bolje i pogledate njene eksese u zadnjih godinu dana nije tesko zakljucit da se radi upravo o jednoj osjetljivoj i iskrenoj osobi koja sve prima srcu.I ovo sta se prica o njoj u tabloidima, mislin da je to samo 5% sta javnost zna i vidi o Britney.

ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:41   #37
Quote:
Screamed at the sky kaže: Pogledaj post
svaka čast Mariah i Christini i sličnima, al jebiga kad je meni puuuno važnije da netko ima ono nešto, da vlada scenom, hipnotizira publiku, muzikalnost, pokret, pogled i strast a Britney je u tome bila br.1.....
Upravo to Britney ima.Samo pogledajte ovaj video sa jednog koncerta.Puna energije, karizme i zivota.Strava!

http://www.youtube.com/watch?v=iQRDxphWkfg
ice cream girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2007., 22:49   #38
Moje mišljenje; nekad je bila zgodna, slatka i popularna, a danas je loše odjevena, poprilično nemoralna bivša pop zvijezda žedna skandala i gledanja vlastitih slika na naslovnicama.
 
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 12:23   #39
pa čekajte. zašto pričate kao da je njoj život sta. ka postoji ona prije kevina i sad r.i.p. britney. al to nije tako. ona je zapala u krizu iz koje se nije lako izvuć samo s mtv ponudom da otvori video awards u las vegasu. treba proć ipak malo više vremena a ja se nadam da će uspit. go britney!
kad je bila popularna nije mi bila draga, a sad kad je baš nema na sceni jasno mi je da je imala specifičan imiđ koji ne mogu nadomjestiti ni pussycat dolls ni rianna ni one sweet sugar babe
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 16:42   #40
a brižna.nije se lako naći u takvoj situaciji.
third eye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.