Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2011., 09:54   #1281
Quote:
Marian Oden kaže: Pogledaj post
Kod djece je radoznalost, ali šta je kod odraslih? Glupost, eto šta je. Recimo da postoje demoni, ne ide mi u glavu što bi odrasla zdrava osoba prizivala nešto za što se zna da je zlo.
Imam misljenje o tome da se to ne bi trebalo raditi. Isto tako mislim da nisu svi demoni zli i losi, jedino su oni losi... hmmm, privlacniji na neki nacin

Quote:
Bat Kol kaže: Pogledaj post
Ovaj je isto grozan
Za ovim je ludio moj buraz za vrijeme tinejdjerskih dana: Ba‘al Zəbûb

Slika mi prevelika, pa postam link:
http://pediaview.com/openpedia/Beelzebub
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 10:17   #1282
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
nisu svi demoni zli i losi, jedino su oni losi... hmmm, privlacniji na neki nacin
zene
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:32   #1283
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Šala, tehuti, šala....

Bio je to samo sarkastično osvrt na intelektualno stanje domaćih "sotonista"
HEHE, ja nisam shvatio očito.



Cover albuma Dark Funerala. Bafi je opet u igri.

Ovo je Bafi u mladim danima:

__________________
You suffer... but why?

Zadnje uređivanje tehuti : 26.05.2011. at 11:41.
tehuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:41   #1284
DA ih pitaš nešto u vezi te slike sigurno bi rekli da je to tisućljetni simbol vraga. I uz sav internet i gomilu informacija ljudima je i dalje teško napraviti bar nekakvo osnovno istraživanje onoga u šta vjeruju.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 12:23   #1285
Quote:
Beljki kaže: Pogledaj post
zene
Pa da! Zene i jesu najveci vragovi i demoni ovog modernog doba.
A i sami ih prizivate kad god stignete, ne razmisljajuci o posljedicama. Jel' tako?
Tko ne misli tako neka me razuvjeri
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 12:27   #1286
Quote:
tehuti kaže: Pogledaj post
Ovo je Bafi u mladim danima:



Ovaj je neki androgeni

Hajde, nećemo više zachatavat temu
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:40   #1287
Jučer sam sa prijateljicom razgovarala o neobičnim pojavama, bićima, prostorima i dr. pa mi je rekla da je bila na nekoliko radionica na kojima su između ostaloga ostvarivali i kontakte sa bićima koja mi uglavnom ne zamjećujemo, a koja nas dobro zamjećuju. Ona se je sa ostatkom grupe skoncentrirala na prostor oko sebe i u trenutku kad su se dovoljno usredotočili nekakvo svjetlosno biće je izašlo iz tog prostora i nakon par sekundi nestalo.
Rekla mi je da od tada redovito zamjećuje takve pojave, ali da nema negativan stav prema tome jer nema nikakvu štetu. Priča mi da su ta bića stalno blizu nas i da žele kontaktirati sa nama. Uglavnom ih vidi kao valove raznih boja, kao bljesak tj.žarko svjetlo ili kao sjenku. Ja osobno ih isto tako primjećujem, mada ih vidim i drugačije. Sve to ju je začudilo, ali i razveselilo jer veli da sad više zna o ovom čudnovatom svijetu.
Izgleda da ta bića imaju drugačiju energiju od ove naše i kao da se upliću u život čim se skrene u neke druge sfere.
Miranda3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:15   #1288
Quote:
Miranda3 kaže: Pogledaj post
Jučer sam sa prijateljicom razgovarala o neobičnim pojavama, bićima, prostorima i dr. pa mi je rekla da je bila na nekoliko radionica na kojima su između ostaloga ostvarivali i kontakte sa bićima koja mi uglavnom ne zamjećujemo, a koja nas dobro zamjećuju. Ona se je sa ostatkom grupe skoncentrirala na prostor oko sebe i u trenutku kad su se dovoljno usredotočili nekakvo svjetlosno biće je izašlo iz tog prostora i nakon par sekundi nestalo.
Rekla mi je da od tada redovito zamjećuje takve pojave, ali da nema negativan stav prema tome jer nema nikakvu štetu. Priča mi da su ta bića stalno blizu nas i da žele kontaktirati sa nama. Uglavnom ih vidi kao valove raznih boja, kao bljesak tj.žarko svjetlo ili kao sjenku. Ja osobno ih isto tako primjećujem, mada ih vidim i drugačije. Sve to ju je začudilo, ali i razveselilo jer veli da sad više zna o ovom čudnovatom svijetu.
Izgleda da ta bića imaju drugačiju energiju od ove naše i kao da se upliću u život čim se skrene u neke druge sfere.
ThoxHR is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 27.05.2011., 17:48   #1289
Koji dio je tebi Thox smješan da se i ja nasmijem?
Miranda3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 20:37   #1290
Quote:
Miranda3 kaže: Pogledaj post
Koji dio je tebi Thox smješan da se i ja nasmijem?
Ah nemoj se sekirati nekima je ovdje sve smješno a smiju se svome neznanju.
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 20:39   #1291
Quote:
Miranda3 kaže: Pogledaj post
Koji dio je tebi Thox smješan da se i ja nasmijem?
Bas i mene zanima Gdje je moderator, za smajle bez komentara se dobiva karton

Kako objasniti kad vidis energiju, duh, prikazu (nazovite kako god vam drago) zive osobe, tada moja kolegica, da prolazi kroz zid i ulazi u vasu spavacu sobu, usred noci, i porucuje vam nesto?
Imao netko takvo iskustvo?
I ne, nije bilo smijesno Skoro sam ju udavila slijedeci dan kad sam dosla na posao, pa sam se sjetila da bi me mrtva, njen duh jelte, mozda jos vise nervirala.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:20   #1292
Quote:
Miranda3 kaže: Pogledaj post
Koji dio je tebi Thox smješan da se i ja nasmijem?
povlacim to svatko vjeruje u sta hoce,samo mi je bilo malo pre smijesno,ne svacaj ko' uvredu
ThoxHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:22   #1293
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Bas i mene zanima Gdje je moderator, za smajle bez komentara se dobiva karton

Kako objasniti kad vidis energiju, duh, prikazu (nazovite kako god vam drago) zive osobe, tada moja kolegica, da prolazi kroz zid i ulazi u vasu spavacu sobu, usred noci, i porucuje vam nesto?
Imao netko takvo iskustvo?
I ne, nije bilo smijesno Skoro sam ju udavila slijedeci dan kad sam dosla na posao, pa sam se sjetila da bi me mrtva, njen duh jelte, mozda jos vise nervirala.
cek jesam dobro skuzio.Tvoja kolegica koja je ziva ti dolazi ponoci u sobu?Neznam,nikad nisam cuo za to,cuo sam da je to moguce samo astralnom projekcijom.Ako ti je kolegica ziva nemozes je nazvat duhom :P
ThoxHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:33   #1294
Quote:
ThoxHR kaže: Pogledaj post
cek jesam dobro skuzio.Tvoja kolegica koja je ziva ti dolazi ponoci u sobu?Neznam,nikad nisam cuo za to,cuo sam da je to moguce samo astralnom projekcijom.Ako ti je kolegica ziva nemozes je nazvat duhom :P
Nisam ju nazvala samo duhom, vec i energijom i prikazom. Projekcija, ok, to mi zvuci dosta dobro, realnije Znaci, moguce je?
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 21:35   #1295
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Nisam ju nazvala samo duhom, vec i energijom i prikazom. Projekcija, ok, to mi zvuci dosta dobro, realnije Znaci, moguce je?
neznam ti nisam informiran o tome ukratko astralnom projekcijom covijek moze izaci iz svoga tijela,moguce je jedino ako se tvoja kolegica time al ne vuci me za rijec ako se ne bavi,stvarno je najzanimljiviji slucaj do sad
ThoxHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 22:11   #1296
Quote:
ThoxHR kaže: Pogledaj post
neznam ti nisam informiran o tome ukratko astralnom projekcijom covijek moze izaci iz svoga tijela,moguce je jedino ako se tvoja kolegica time al ne vuci me za rijec ako se ne bavi,stvarno je najzanimljiviji slucaj do sad
Nikako mi nije stran termin astralna projekcija. Ili astralna putovanja. Dapace Vjerujem kako se ona bavi time, a tada sam ja jos bila pocetnica u svemu i vjeruj mi kad kazem da sam tad bila vise nego iznenadjena.
Malo smo otisli off topic Nju ne mogu nazvati demonom ili duhom.. jos ne..
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 22:13   #1297
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Nikako mi nije stran termin astralna projekcija. Ili astralna putovanja. Dapace Vjerujem kako se ona bavi time, a tada sam ja jos bila pocetnica u svemu i vjeruj mi kad kazem da sam tad bila vise nego iznenadjena.
Malo smo otisli off topic Nju ne mogu nazvati demonom ili duhom.. jos ne..
neznam sto da ti kazem osim da je pitas da li se bavi time i misterija rijesena
ThoxHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 22:25   #1298
Quote:
ThoxHR kaže: Pogledaj post
neznam sto da ti kazem osim da je pitas da li se bavi time i misterija rijesena
Vrlo rado, ali pojma nemam gdje je ta zena sad. Ni broja ni zvuka ni slike vec godinama od nje Bavila se ona svacim necim. Ona me malo poducila nekim stvarima.
__________________
I think every woman should have a blowtorch! Not only ... , Once
frontalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 22:27   #1299
Quote:
frontalna kaže: Pogledaj post
Vrlo rado, ali pojma nemam gdje je ta zena sad. Ni broja ni zvuka ni slike vec godinama od nje Bavila se ona svacim necim. Ona me malo poducila nekim stvarima.
Pa jel ti se sada pojavljuje?Ako ne mislim da je onda to to
ThoxHR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 12:21   #1300
Sve je pet. Možda se na ovaj način malo odjebava tema, ali što je tu je, vjerujem da će biti bolje. Tema je inaće prilično teška za razumjeti i za doživit pa se je nekad stvarno i ok smijati tome.
Htjela sam reći frontalnoj da ta prijateljica koja se pojavljuje kao duh, tj. prikaza, i nije drugo nego prikaza. Stvar je u tome da su prikaze jako inteligentne pa su u stanju preuzeti neki lik iz stvarnog života, bilo koji lik.
Zapravo često preuzimaju lik nekog poznatog zato da ti se lakše približi budući da želi veći kontakt sa tobom. Da se duh prikazao kao neko tebi skroz nepoznat ti bi se još više preplašila. Ovako u obliku prijateljice nije bio toliko strašan i vi ste imali bolji kontakt. Eto, to ti je to jako ukratko.
Miranda3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:14.