Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2011., 21:24   #1321
Ja upadam kao padobranac ali zanima me je li netko doživio, fizičku manifestaciju demona ili čegaveć pa da ju opiše? I kako je do nje došlo; ne zanimaju me detalji rada; bilo bi super kad bi napisali, recimo, prema čemu ste radili, koja knjiga ili autor...

U pitanje spadaju i sve ono za što se vama učinilo kao demon (?), isto tako uključuje i stanja promjenjene svijesti; tu naravno ne mislim na potpunu otkačenost od svijeta i slično.

Zafaljujem unaprijed.
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 22:35   #1322


Pa osnovna stvar kod priziva je da prije uđeš u promjenjeno stanje svijesti. Ako ti to uspjeva sa svakodnevnom svješću onda si spreman za ludaru
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2011., 23:23   #1323
Da, kužim, nespretno sam se izrazila; htjedoh uključiti sve oblike promijenjene svijesti izuzev onih šizoidnih i mortus pijanih pa i one koji se možda na prvu ne bi klasificirali kao magijski , kao npr. fizički stres ( iako je i to relativno)

Nego, na stranu moja opravdanja. Iskustva, molim.
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 09:24   #1324
Fizičku manifestaciju tj. materijalizaciju prizvanog entita koji bi bio vidljiv i pasivnim promatračima tog priziva, nisam doživio.

Za tako nešto sam pročitao samo u knjigama i, koliko se sjećam, na samo 2-3 mjesta (Austin Osman Spare, Kenneth Grant...)
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 14:15   #1325
Ja nemam nikakvog iskustva za grupnim prizivima, a i minimalnog sa individualnim ali čini mi se da bi za tako nešto trebala postojati velika usklađenost jer hrpa ljudi sa skrivenim, različitim interesima - tulum Bacila bum pogled na knjige koje spominješ, baš me zanima kak je to izgledalo.

Jel imaš iskustva sa radovima M. Forda? Ja sam se igrala prije par godina sa nekim njegovim radovima i ostala blago rečeno zatečena. Nit sam iskreno išta htjela nit sam išta očekivala, gonila me samo znatiželja zbog onih njegovih upozorenja i sličnog pa rekoh idemo vidjet čega tu ima.

Ukratko, strah koji doživjeh od viđenog je neopisiv i sad se bojim priziva više od ičeg Mislim, jasno mi je da se bojim svojih vragova ali đaba to znati na racionalnoj osnovi. Tek sad, nakon par godina od tada želim saznati što se dogodilo. I da je bila halucinacija nije mi važno jer je utisak postignut.
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 15:46   #1326
Imam par njegovih knjiga i ne odgovaraju mi. Ne vidim nikakvu originalnosti u njegovim radovima već samo kopiranje postojećeg, ali možda sam u krivu, tko zna.

Najvjerojatnije ne bi iskusila nikakav strah da nije bilo njegovih upozorenja

Ali i takvi strahovi nisu rijetka pojava, pogotovo kad prate paralizu sna i kad si 100% siguran da je netko u sobi sa tobom a u biti nema nikoga.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2011., 16:17   #1327
Da, autosugestija je jako moćna stvar Pogotovo kad to podupiru i natalne astrološke konfiguracije

Ali ovo čemu ja pričam nije bilo u snu, niti za vrijeme priziva već u relativno uobičajenim okolnostima, dan nakon; inače se radi o njegovom ritualu opsjednuća ; ne znam znaš li koji je taj. Iz Libera HVHI.

Mislim, ne zanosim se da sam vidjela ne znam što ali definitivno je bilo friki iskustvo. Neka odvratna misaona forma.. Ne bih htjela detaljno opisivat jer mislim da bi bilo presmiješno ali ima veze sa ogromnim crnim psom. Il tak nečim. Neka ideja kaj bi to moglo biti? U kojem smjeru da krenem tražit nešto o tome?
Dea Ex Machina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 00:31   #1328
hmmm...evo večeras smo frendica,frend i ja "prizivali duhove",zapravo smo sjedili na cesti,u krugu,vani,kraj željezničkog mosta (taj most je neka vrsta okupljališta mještana,ugl. nije važno),zapalili dvije lučice,primili se za ruke,zažmirili i šutili,nismo ništa govorili...e sad,pošto sam primjetila da za prizivanje duhova postoje određene metode,može li se ovako prizvati nešto :S i tijekom prizivanja nismo primjetili ništa neobično...i da,bio je mrak...
DogWhisperer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2011., 20:15   #1329
Quote:
Deus Ex Machina kaže: Pogledaj post
Ali ovo čemu ja pričam nije bilo u snu, niti za vrijeme priziva već u relativno uobičajenim okolnostima, dan nakon; inače se radi o njegovom ritualu opsjednuća ; ne znam znaš li koji je taj. Iz Libera HVHI.

Mislim, ne zanosim se da sam vidjela ne znam što ali definitivno je bilo friki iskustvo. Neka odvratna misaona forma.. Ne bih htjela detaljno opisivat jer mislim da bi bilo presmiješno ali ima veze sa ogromnim crnim psom. Il tak nečim. Neka ideja kaj bi to moglo biti? U kojem smjeru da krenem tražit nešto o tome?
Imam tu knjigu ali kao što rekoh ne odgovara mi ta njegova teorija. Ali bila je fora kad sam je kupio sva neka mračna i "sotonska"

Pa ako nisi id alje u kontaktu i ne dobivaš nikakve poruke s onostranog nema se potrebe ni zamarit s time pogotovo kad kažeš da je bilo odvratno.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2011., 04:10   #1330
Quote:
Deus Ex Machina kaže: Pogledaj post
Ja upadam kao padobranac ali zanima me je li netko doživio, fizičku manifestaciju demona ili čegaveć pa da ju opiše? I kako je do nje došlo; ne zanimaju me detalji rada; bilo bi super kad bi napisali, recimo, prema čemu ste radili, koja knjiga ili autor...

U pitanje spadaju i sve ono za što se vama učinilo kao demon (?), isto tako uključuje i stanja promjenjene svijesti; tu naravno ne mislim na potpunu otkačenost od svijeta i slično.

Zafaljujem unaprijed.
Lično sam samo uspeo da se pojavi miris koji su i drugi mogli da osete. Do fizičke materijalizaciije nisam uspeo da stignem. Jednom sam učestvovao u egzorcizmu demona iz prostora gde su se u bili pojavili i napali, tokom spavanja, tj već se bila probudila, jednu devojku. To je bilo evidentno jer je imala ugrize po rukama koji nisu odgovarali nekoj poznatoj nam ćivotinji ili ljudskoj osobi. ali u toj prostoriji se ništa nije bilo pojavilo kada smo došli , da li zbog tog što je vodio egzorcizam i njegovih svetih vodica, ili zbog mog stava da ako nešto može da se materijalno pojavi i ujede mogu i ja tom nečemu da razvalim vilicu, shodno čemu sam bio opremljem štanglama, noževima i još ponečemim što neću da pominjem javno u slučaju ako bi trebalo da isprangijam ološ demonski. I tako ja čuvao dobro naoružan zgodnu plavušu i nikakvi demoni se nsu pojavili...te stoga i tu mrka kapa što se tiče fizičkog pojavljivanja

E da, još samo ovo. Moj gari je u banja Luci sa još jednim što je posle otišao u Australiju u bernerov ašram prizivao demona iz goecije. To su radili sa dve devojke koje su hteli da malo impresioniraju, a i nisu im rekli da je jedna od specifičnosti tog demona da može da učini da žene budu gole što su oni, jelte, pokvareno i planirali da mu traže vezano za ove dve. I jedino što su uspeli je to da se prostorija ispunila nekim sumporastim dimom i da su istovremeno obojica imali spontanu erekciju u donji veš pri čemu se samo nadam da nisu bili u belim pantalonama

Zadnje uređivanje Bat Kol : 08.08.2011. at 13:48.
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2011., 05:49   #1331
Quote:
DogWhisperer kaže: Pogledaj post
hmmm...evo večeras smo frendica,frend i ja "prizivali duhove",zapravo smo sjedili na cesti,u krugu,vani,kraj željezničkog mosta (taj most je neka vrsta okupljališta mještana,ugl. nije važno),zapalili dvije lučice,primili se za ruke,zažmirili i šutili,nismo ništa govorili...e sad,pošto sam primjetila da za prizivanje duhova postoje određene metode,može li se ovako prizvati nešto :S i tijekom prizivanja nismo primjetili ništa neobično...i da,bio je mrak...
Ne igraj se, to nije igra.

Duhovi i pokojnici trebaju počivati u miru Božjem , a ne da ih se na bilo koji način uznemirava..

Može se odraziti i na zdravlje, i fizičko i (pogotovo) psihičko .

Ako vjeruješ u "boga" to pogotovo radit nećeš, jer i Jahve kaže da tko se bavi magijom i čaranjima se gadi Njemu..

lupus_est is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:10   #1332
Ja sam prizivo duhove i preporucam vam NEMOJTE.prvi puta sam gledo prizivanje na griblju sto je izricito zabranjeno.sve je bilo uobicajeno prvih 3 min a onda su se slike nad svim nadgrobnim spomenicima zatamnile i sve svijece su se ugasile.sve kaj se culo je bio duuuubok glas koji je nesto mrmljao.bilo me strah slusati kaj on govori al neki prijatelji su mi rekli da je bilo micite se il tak nesto.drugi put sam ja sudjelovo u prizivanju.isto je sve bilo normalno nekih 2 min a onda hladan vjetar,a onda neka maglica na prozoru.sjedili smo u krugu i jedna casa je pala na pod.i to je bilo to dok sljedeci dan taj prijatelj kod kojeg smo prizivali nije rekel dok je spaval da mu je nekaj puhalo po vratu i da je vidjao sjene po kuci...KATASTROFA
high jumper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:21   #1333
P.s. Ako jam se pojavi duh s rogovima na prozoru odmah prestanite s prizivanjem.ako vam se to dogodi prizvali ste poligestera kaj nikak nije dobro
high jumper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 14:27   #1334
Quote:
high jumper kaže: Pogledaj post
Ja sam prizivo duhove i preporucam vam NEMOJTE.prvi puta sam gledo prizivanje na griblju sto je izricito zabranjeno.sve je bilo uobicajeno prvih 3 min a onda su se slike nad svim nadgrobnim spomenicima zatamnile i sve svijece su se ugasile.sve kaj se culo je bio duuuubok glas koji je nesto mrmljao.bilo me strah slusati kaj on govori al neki prijatelji su mi rekli da je bilo micite se il tak nesto
Bogami, dobro ste se nadrogirali.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 21:37   #1335
Svete duše netreba zvati one i same dođu ako žele . Može se jedino zvati ako vam treba sveta duša određene osobe . Nije strašno u društvu sa njima se osjećam dobro .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 21:44   #1336
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Svete duše netreba zvati one i same dođu ako žele . Može se jedino zvati ako vam treba sveta duša određene osobe . Nije strašno u društvu sa njima se osjećam dobro .
a čijte nije se s tim stvarima igrati.
duhovi i duše postoje.
i to su ozbiljne stvari.
možeš ih pozvati, ali ih treba znati i vratiti natrag,
a to je problem
plemenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 21:54   #1337
Onaj ko ih zna prizvati taj ih mora znati i vratiti , jedino ako ne žele otići tada imaš punu kuću svetih duša .
cb3000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:16   #1338
Quote:
cb3000 kaže: Pogledaj post
Onaj ko ih zna prizvati taj ih mora znati i vratiti , jedino ako ne žele otići tada imaš punu kuću svetih duša .
da to je problem šta ih ne znaju vratiti.
ap onda više nikada nema mira u toj kući
plemenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:18   #1339
Quote:
plemenko kaže: Pogledaj post
da to je problem šta ih ne znaju vratiti.
ap onda više nikada nema mira u toj kući
I šta kažeš, kako se vraćaju?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 22:24   #1340
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
I šta kažeš, kako se vraćaju?
ja se na bavim s tim stvarima.
samo prepričavam šta sam čuo.
plemenko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:51.