Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2014., 00:11   #81
Kako si uspio ući u kompleks?

Idem ove godine pa je svaki info za detalje dobrodošao.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 19:47   #82
Ok, trebam pomoć. Dakle, karte za RG kreću u prodaju 13.2. Nije tajna da se hvata Rafa, jel'. Za finale svakako uzimam, ali me zanimaju ovi dani prije, kako to biram, muče me dani + tereni. Svaka pomoć je dobrodošla i hvala unaprijed.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 20:26   #83
Meni piše da počinje 12.3. Si sigurna? Što se infa tiče, pitaj, ali pročitaj i link u mom potpisu kao i ono što sam pisao ovdje.

Mogu ti poslati i svoj info kad sam išao na RG. Možda odem i ove godine .
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2014., 21:13   #84
U pravu si, izokrenula sam 2 i 3. Bacam se na čitanje bloga, nadala sam se da ćeš se ti javiti jer se sjećam da smo i prošle godine nešto sitno o ovome razgovarali.

Malo sam sad na brzinu prošla kroz uvodni dio posta i ovo me najviše brine:

Quote:
Tako na primjer, kupljena ulaznica za Lenglen osigurava mjesto na Leglenu i svim dodatnim terenima, ali se s njom ne mogu gledati mečevi na Chatrieru i/ili Courtu 1: potrebno je i za njih kupiti posebne ulaznice.
E sad, kako znati na kojem će terenu igrati. Najgore bi mi bilo da uzmem ulaznicu za Lenglen, a on bude na Chatrieru ili Court 1.

Druga stvar, karte planiram kupiti preko njihove stranice i ima ih toliko da uopće ne znam koju je najpametnije uzeti. Možda ovu Multi-day passes za semifinals i finals? Iako mi je to glupo jer me doubles i žene uopće ne zanimaju. Buni me što nema fino po danima (kako znati koje dane uzeti?) nego su sve paketi, što za po 2 dana, što VIP. I što je kupnja tako striktno limitirana.

Svjesna sam da većina ovih pitanja zvuči glupo, ali bear with me, ja sam onaj stari tip koji najviše voli doći na šalter i to direktno riješiti.

Quote:
Rainalcar kaže: Pogledaj post
Mogu ti poslati i svoj info kad sam išao na RG. Možda odem i ove godine .
Svakako, odlično! Možda se i vidimo.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2014., 23:55   #85
Odgovor je da neće sigurno igrat na court 1, ili Lenglen ili Chatrier. Ne možeš znat na kojem će igrat, osim za polu i finale gdje je uvijek sve Chatrier.

Svaki se dan moglo kupiti i na šalteru, čak i za najjače mečeve. Moraš doć dosta ranije i stat u red, možeš uć na teren u neku malo kasniju uru, ako imaš sriće, doć će ti Nadal.
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 01:36   #86
Samo da se i ja prijavim ove godine za RG. Kakve su mi šanse da kupim tri karte za Lenglen za drugo kolo, kad krene internet prodaja?
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 00:17   #87
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
DRUGI pokusaj lovljenja Davida je bio masters u Rimu 2011.
...
sto se tice turnira, kompleksa, organizacije, popratnih sadrzaja... to je nesto nevjerojatno. zovu ga peti GS(ali tako zovu jos 2,3 mastersa. to valjda svako svoje).
glavni stadion ima 15000 mjesta, drugi(ukopan u tlu) ima cca 5-6 sigurno. ima jos jedan veliki teren za 2-3 tisuce. ostalo su oni "ground" kojih ima cini mi se 3 za igru i 3 za zagrijavanje.
karte su podijeljene na nocne/dnevne te u 3 kategorije. prva je za glavni stadion(i ostali tereni), druga je za ovaj drugi stadion(i ostali tereni) i treca je samo ground.
posto "mojih" nema, meni nije bilo smisla placat cca.25 eura(cijena nocna 2 meca na glavnom) da odem vidjet sharapovu i murraya kako u sat vremena obavljaju posao. za razliku od cure(tu je ona isto na forumu) koja je otisla to vidjet. dan kasnije i federera(vs. tsonga)
kako se mogu nabaviti karte? mora li ih se unaprijed kupiti ili se može i na licu mjesta? koliko košta karta za drugi stadion i ostale terene?

postoji li u hrvatskoj neka agencija koja organizira odlazak na turnire kao što to u srbiji čini marlin travel?

jel još netko u skorije vrijeme bio na mastersu u rimu? svaka informacija je dobrodošla
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 02:24   #88
a što ti treba netko organizirati odlazak na neki događaj?

odeš na službene stranice turnira koji te zanima i tamo ti piše kako online možeš kupiti karte i odeš na autobusni/željeznički kolodvor ili aerodrom i kupiš si povratnu kartu i odeš na booking.com i platiš si smještaj i to je to...ne može jednostavnije i jeftinije...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:02   #89
Svi putevi vode u Rim, osim iz Zagreba.
Jednom sedmicno, u nevrijeme, mess.

Bas i nije tako jednostavno.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 23:34   #90
šta ti pričaš? bio sam prije 3 mjeseca u rimu na jednom koncertu i sve sam sam organizirao...odeš na kolodvor autobusni i kupiš povratnu kartu do trsta, svaki dan rano ujutro ide bus i vraća se popodne i odeš na www.trenitalia.it i tu kupiš kartu za vlak trst - rim... na www.booking.com rezerviraš smještaj i to je to...zaista ne može jeftinije i jednostavnije...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 00:03   #91
To sto i ti pricas.
Da ne postoji direktna linija Zagreb - Rim.
Mos preko Trsta ili Venecije, al s presjedanjem nikad nije najjednostavnija varijanta.

Zato bi fino bilo da neko to sve organizuje i da jedina briga bude doci do zagrebackog kolodvora.

Al posto to nije opcija, ostaju muke po trenitaliji.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 03:04   #92
nisu nikakve muke nego je jednostavnije doći nego do zadra ili splita jer ne da su točno u minutu, nego u sekundu...voze bez greške, bez ikakvih nepotrebnih stajanja, kako piše, tako vozi i tako će doći, sve u sekundu točno i što je najbitnije sigurno i udobno...

rekao sam da ima rano ujutro bus do trsta, tamo se vlak za rim čeka sat i pol, 2 taman za kavu popiti jer su oba kolodvora jedan pored drugoga i ista je stvar kad se vraća natrag, oko sat i pol se čeka bus za zagreb...
__________________
"Jesam li veći kockar ja koji sam izgubio novac ili neki koji su prokockali svetinju i navijače" Josip Kuže, Uno di noi!
Uvijek spreman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 10:06   #93
Quote:
Solna Kiselina kaže: Pogledaj post
Zato bi fino bilo da neko to sve organizuje i da jedina briga bude doci do zagrebackog kolodvora.
Samo što ti taj koji ti to organizira, zaračuna barem 30% na cijenu koju bi platio da ideš u vlastitom aranžmanu. Ali ako imaš viška novaca...

Osobno nikad nigdje nisam išao organizirano, već isključivo u vlastitom aranžmanu, jer je:
1. puno jeftinije
2. ne ovisiš o nikome i sam si slažeš aktivnosti
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 19:43   #94
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
kako se mogu nabaviti karte? mora li ih se unaprijed kupiti ili se može i na licu mjesta? koliko košta karta za drugi stadion i ostale terene?

postoji li u hrvatskoj neka agencija koja organizira odlazak na turnire kao što to u srbiji čini marlin travel?

jel još netko u skorije vrijeme bio na mastersu u rimu? svaka informacija je dobrodošla
nisam bio preko mjesec dana na ovom pdfu,ali vidim da ne kasnim puno s odgovorom.

karte se mogu na licu mjesta nabavit. doduse, cekat ces u redu 15ak minuta jer je guzva iako radi 6,7 blagajni. polufinala i finala ti eventualno mogu bit rasprodana,ali ides vidjet turnir te po mogucnosti ulovit autogram/sliku najdrazeg igraca.
u hrv nema nista kao marvin travel tako da ili lovi akije croatije airlines gdje se moze ulovit povratna za 160eura ili idi preko Trsta kako je objasnio US ili mozes cak preko budimpeste. povratna zg-bud-zg je cca.35 eura,a onda tamo imas ryanair koji vozi do rima(oko 30eura u jednom smjeru).
planiras ic ove godine?
ja bas idem u rim sad za 2 tjedna i vracam se preko budimpeste

najdrazi masters sam posjetio,a ove godine je na redu najdrazi GS, RG naravno.
uzet cu karte za 2 dana drugog ili treceg kola tako da imam u "izboru" sve igrace. mislim da je tako najbolje. dat 30/40 eura za kupit kartu napamet kako bi gledao nadala/dokovica/murraya na glavnom je ludost(ako nisi pri parama).
meni osobno nema velike razlike izmedu gledanja svog najdrazeg igraca uzivo i gledanja na tvu. sta mi ostaje od toga? nista osim pricanja kako sam gledao xy uzivo.
ono na sto ciljam su nekakvi potpisi i slikanja pa da imam nesto za, ajmorec, uspomenu.
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 00:28   #95
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
najdrazi masters sam posjetio,a ove godine je na redu najdrazi GS, RG naravno.
uzet cu karte za 2 dana drugog ili treceg kola tako da imam u "izboru" sve igrace. mislim da je tako najbolje. dat 30/40 eura za kupit kartu napamet kako bi gledao nadala/dokovica/murraya na glavnom je ludost(ako nisi pri parama).
meni osobno nema velike razlike izmedu gledanja svog najdrazeg igraca uzivo i gledanja na tvu. sta mi ostaje od toga? nista osim pricanja kako sam gledao xy uzivo.
ono na sto ciljam su nekakvi potpisi i slikanja pa da imam nesto za, ajmorec, uspomenu.
Kako točno loviti autogram/slikanje?

Za finale planiram uzeti svakako, ali htjela bih i za koji dan prije pošto ću čitavo vrijeme biti tamo, ali opet, kako znati koji stadion ako se hvata Nadal?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 02:11   #96
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
nisam bio preko mjesec dana na ovom pdfu,ali vidim da ne kasnim puno s odgovorom.

karte se mogu na licu mjesta nabavit. doduse, cekat ces u redu 15ak minuta jer je guzva iako radi 6,7 blagajni. polufinala i finala ti eventualno mogu bit rasprodana,ali ides vidjet turnir te po mogucnosti ulovit autogram/sliku najdrazeg igraca.
u hrv nema nista kao marvin travel tako da ili lovi akije croatije airlines gdje se moze ulovit povratna za 160eura ili idi preko Trsta kako je objasnio US ili mozes cak preko budimpeste. povratna zg-bud-zg je cca.35 eura,a onda tamo imas ryanair koji vozi do rima(oko 30eura u jednom smjeru).
planiras ic ove godine?
ja bas idem u rim sad za 2 tjedna i vracam se preko budimpeste

najdrazi masters sam posjetio,a ove godine je na redu najdrazi GS, RG naravno.
hvala puno na informacijama, i sadašnjim i prijašnjim, od pomoći su

je, ove godine se ide. ni ne cilja se na polufinale i finale nego na ranija kola, vidjeti serenu, viku, rafu, grigora i koga se sve još uspije ulovit

odlično ovo za karte, više mi se sviđa ta starinska opcija kupovanja na licu mjesta nego ovo moderno online nabavljanje

i bilo bi lijepo da se nađe neka linija kojom bi se došlo od zagreba do rima u normalno doba i po normalnoj cijeni, bez promjene prijevoznih sredstava/obilaska pola europe pri tome. ja mislila da će se komotno bez problema moći doći, kad ono nije baš tako jednostavno. razmotrit će se ove opcije koje si ponudio

uživaj na rg-u, ne znam jel loviš koga ko onomad nalbija, ako da, sretno ti bilo

Zadnje uređivanje lyra777 : 08.03.2014. at 02:31.
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 16:31   #97
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Kako točno loviti autogram/slikanje?

Za finale planiram uzeti svakako, ali htjela bih i za koji dan prije pošto ću čitavo vrijeme biti tamo, ali opet, kako znati koji stadion ako se hvata Nadal?
a sto je veci turnir, to je teze. u rimu se moglo doc do svih osim tadasnjeg top4(nole,rafa,fed,murray) s tim da je murray jedan dan imao 1sat u adidasu kad je potpisivao i slikao. ostali tipa tsonga, ferrer, berdych, azarenka bez problema... na rgu ce to bit gotovo nemoguce osim na takvim nekim potpisivanjima ili trazit onaj "tajni prolaz" na rgu. bio nekoc davno video na game, set & mats.
kako zznati gdje ulovit nadala? to nikako ne znas,ali od treceg kola nadalje ce 100% bit na glavnom, prva 2 mozda nece ako bude igrao protiv nekog neatraktivnog protivnika. dobra stvar je sto na RGu nema dnevnih i nocnih karata ko na recimo AO, USO, Rim masters.(bar tako mislim)

@lyra,
u teniskom kompleksu imas adidasov, nikeov i slicne ducane. svaki dan tamo 2,3 igraca imaju satnicu kad potpisuju i to fino pise na ulazu u ducane. samo moras znat tko je sponzor tvom igracu.

nalby je nalby pa se vise nikog tako ne lovi, eventualno delpo, ali on je jadan cijelu karijeru ozlijeden i ko zna oce igrat.
da budem iskren, ni tenis toliko ne pratim u zadnje vrijeme pa eto idem vise vidjet grad i opcenito da vidim kako izgleda RG.
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 17:04   #98
Quote:
Mario0o0 kaže: Pogledaj post
a sto je veci turnir, to je teze. u rimu se moglo doc do svih osim tadasnjeg top4(nole,rafa,fed,murray) s tim da je murray jedan dan imao 1sat u adidasu kad je potpisivao i slikao. ostali tipa tsonga, ferrer, berdych, azarenka bez problema... na rgu ce to bit gotovo nemoguce osim na takvim nekim potpisivanjima ili trazit onaj "tajni prolaz" na rgu. bio nekoc davno video na game, set & mats.
kako zznati gdje ulovit nadala? to nikako ne znas,ali od treceg kola nadalje ce 100% bit na glavnom, prva 2 mozda nece ako bude igrao protiv nekog neatraktivnog protivnika. dobra stvar je sto na RGu nema dnevnih i nocnih karata ko na recimo AO, USO, Rim masters.(bar tako mislim)

@lyra,
u teniskom kompleksu imas adidasov, nikeov i slicne ducane. svaki dan tamo 2,3 igraca imaju satnicu kad potpisuju i to fino pise na ulazu u ducane. samo moras znat tko je sponzor tvom igracu.

nalby je nalby pa se vise nikog tako ne lovi, eventualno delpo, ali on je jadan cijelu karijeru ozlijeden i ko zna oce igrat.
da budem iskren, ni tenis toliko ne pratim u zadnje vrijeme pa eto idem vise vidjet grad i opcenito da vidim kako izgleda RG.
Taj tajni prolaz ne postoji. Na RG-u možeš vidit igrače ako dođeš ranije prije svih (vrlo skupa karta) ili na jedan dan kad ih nekoliko potpisuje autograme. Ja sam bio 2 dana i od bilo kog poznatijeg vidio sam Llodru okruženog s 5 čuvara
Rainalcar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 12:26   #99
ma ok, na velikim turnirima ne mozes ni ocekivat da ces ulovit najdrazeg igraca. mislim, 10 000 - 15 000 ljudi je u kompleksu,a oni nisu ludi da setaju uokolo i dijele autograme. na velike turnire se ide "vidjet turnir",a na malim turnirima lovis najdraze igrace.
Mario0o0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 19:53   #100
Quote:
bezimeni11 kaže: Pogledaj post
Za wimbledon je zajebano nabavit kartu, vecina karata ide na lutriju (a u toj lutriji su igraci,treneri i ko sve ne iz njihovih saveza i klubova iz UK)
Iako mislim da se mogu i obicni ljudi prijavit na tu lutriju (moras prijavu poslat tipa pol godine+ ranije )
edit : http://www.wimbledon.com/en_GB/ticke...562669724.html
info o lutriji , kao sto vidite rok za prijavu je bio 31.12.2012

Drugi nacin za nabavit karte je da stojis/kampiras u redu 24h
edit : http://www.wimbledon.com/en_GB/ticke...565749973.html
evo info o "The Queue"


Ima valjda i treci nacin , da kupis karte od agencija za neke bijesne pare al o tome neznam nista
Ova priča o lutriji se (nadam se) odnosi na finalne mečeve, kraj drugog tjedna ili?

Nadam se da ne moram prodati kuću za pogledati kojeg top igrača prvi tjedan na Centralnom?

Glavni cilj je vidjeti Rafajla, a sudeći prema prethodnim godinama, karta za prvo kolo je možda jedina koja će mi trebati

Uglavnom, ako ima netko iskustva, info, dojmove s Wimblija, nek slobodno podijeli.
Rieys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:23.