Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2013., 13:10   #1
Unhappy LGBT populacija i upoznavanje

Bok,

Povremeno bacim pogled na US, kao i na slavni topic "tražim & nudim". Koliko vidim, svaki oglas je heteroseksualne naravi, sve je striktno podređeno standardnim ljudima koje isključivo zanima suprotan spol, i sve se vrti oko te crno-bijele šablone. Uvijek jedno te isto. Stoga me zanima što je sa pripadnicima LGBT populacije? Ima li ikakvog smisla bilo što pokušavati ako na sebi imate tu nesretnu gay/bi etiketu? Gdje da uopće probate upoznati nekoga sličnog sebi? Mene je to pitanje uvijek mučilo jer internet je tu skoro pa beskoristan. Naši malobrojni LGBT portali/društvene mreže ustvari su jedna velika hrpa ničega. Moguće je da dobro ne gledam, ali čini mi se da nikakve stvarne opcije/alternative ne postoje, i da je možda najbolje pomiriti se sa izolacijom.

Ako netko ima kakav savjet ili se našao u takvoj situaciji, neka slobodno veli.
unloved28 is offline  
Old 19.11.2013., 13:17   #2
Quote:
unloved28 kaže: Pogledaj post
Bok,

Povremeno bacim pogled na US, kao i na slavni topic "tražim & nudim". Koliko vidim, svaki oglas je heteroseksualne naravi, sve je striktno podređeno standardnim ljudima koje isključivo zanima suprotan spol, i sve se vrti oko te crno-bijele šablone. Uvijek jedno te isto. Stoga me zanima što je sa pripadnicima LGBT populacije? Ima li ikakvog smisla bilo što pokušavati ako na sebi imate tu nesretnu gay/bi etiketu? Gdje da uopće probate upoznati nekoga sličnog sebi? Mene je to pitanje uvijek mučilo jer internet je tu skoro pa beskoristan. Naši malobrojni LGBT portali/društvene mreže ustvari su jedna velika hrpa ničega. Moguće je da dobro ne gledam, ali čini mi se da nikakve stvarne opcije/alternative ne postoje, i da je možda najbolje pomiriti se sa izolacijom.

Ako netko ima kakav savjet ili se našao u takvoj situaciji, neka slobodno veli.
Ne priječi te nitko da ostaviš oglas, ta tema je ionak kaotična.
Koliko sam ja upoznata postoje dvije teme na LjESu namijenjene druženju osoba LGTB populacije.

edit: našla sam i treću al ne znam o čem raspravljaju tamo
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Old 19.11.2013., 13:18   #3
Quote:
unloved28 kaže: Pogledaj post
Ako netko ima kakav savjet ili se našao u takvoj situaciji, neka slobodno veli.
probaj na ovom sajtu
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 19.11.2013., 13:25   #4
Meni je neki peder (nisam ga trazio) uletio na oglas.Mozda i tebi tako...
Mozes kopirati neki od mojih deblinih oglasa koji su tolko glupi da se netko ide javit haha
dodozgd is offline  
Old 19.11.2013., 13:36   #5
jako dobro pitanje. koliko sam sama sebi, a i ovdje pitanja postavljala da razlog sto ne mogu upoznati neku curu, da nije do mene, kad ono sve si mislim da je "problem" u tome - gdje?
istina, teze je upoznati na netu, makar se mozda cini - a Internet, na njemu se moze svasta pronaci. moze, ali valjda osobe koje su nase populacije, osjecaju strah ili nesto prilikom takvog nacina upoznavanja.
a, gdje je veca vjerojatnost da upoznas nekoga? u vecem gradu, da ne kazem i drzavi. kazu, ako upoznas jednu lezbu, onda zna vec drugu lezbu, itd.
neki misle, da samo treba izac van kad ima i dogadjanja samo za nasu populaciju i takva mjesta.
i, ni neznam jel postoji nesto, a da nisam rekla.

kao, ima nas. ok, ali opet kad gledas na to, u odnosu na heteroseksualce, nas je jako malo.
anonimna123 is offline  
Old 19.11.2013., 14:07   #6
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
kazu, ako upoznas jednu lezbu, onda zna vec drugu lezbu, itd.
Ne baš. Bila sam u vezi sa lezbom koja me od svih skrivala kao zmija noge. I ne samo to, nego je također rogoborila protiv mojih kontakata. A ja, sva pokorna, sam prekinula komunikaciju sa svima i posvetila se isključivo njoj. Naravno, tada me ostavila.

Quote:
neki misle, da samo treba izac van kad ima i dogadjanja samo za nasu populaciju i takva mjesta.
i, ni neznam jel postoji nesto, a da nisam rekla.
Možda. Ne znam. Takva događanja su jednom-dvaput godišnje i tamo se opet drže zajedno oni koji se već poznaju. Uglavnom su prema autsajderima svi zatvoreni kao konzerve, neovisno radi li se o internetu ili događaju u stvarnosti.
unloved28 is offline  
Old 19.11.2013., 14:08   #7
Pa normalno da će ih većina biti heteroseksualne naravi, ako je većina heteroseksualno orijentirana. Nije sve tako sivo, znam vidjeti par gay/bi oglasa na tražim & nudim.

Di naći gay/bi orijentirane ljude, to nebi znao. Pošto to baš ne piše na čelu, ne možeš znati tko je kakve orijentacije.

šta nema nikakvih barova di možeš pogledati?

http://www.youtube.com/watch?v=-XNFokmDKrE
__________________
Ovdje ide nešto pametno / lukavo / smiješno / dubokoumno / mračno / nešto što vlasnika ovog potpisa definira kao osobu. Pick your poison.
NOBUNAGA is offline  
Old 19.11.2013., 14:11   #8
Quote:
NOBUNAGA kaže: Pogledaj post
šta nema nikakvih barova di možeš pogledati?
rush bar ima i tam zna biti super duper
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 19.11.2013., 14:29   #9
Ne bih se složio da je to tako teško pronaći. Ja više nailazim na gay/bi osobe nego na osobe na kakve bih želio naići, ali neću sada govoriti o tome što bih ja želio jer tema nije o mojim željama i inspiracijama. Samo želim reći da smatram da pokretačica teme zapravo previše kuka i da postoje opcije koje je mnogo teže pronaći nego to što ona traži. Nailazio sam relativno često na djevojke koje su zainteresirane za djevojke i koje su mi pričale da im baš trenutno treba ženska osoba.
isprika is offline  
Old 19.11.2013., 14:34   #10
Osim gej klubova i online dejt stranica jedino ostaje da se uključiš u neke aktivnosti. Što više ljudi znaš to su veće šanse za upoznati nekog svog.
piki is offline  
Old 19.11.2013., 14:41   #11
Neznam kak je kod lezbijki, ali moj gay frend ima dečkiju na bacanje Svako malo upozna i zbari nekog novog frajera. Uglavnom preko interneta na gay portalima. Upozna više potencijalnih partnera nego ja strejt dečkiju dok sam bila solo
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 19.11.2013., 15:04   #12
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Neznam kak je kod lezbijki, ali moj gay frend ima dečkiju na bacanje Svako malo upozna i zbari nekog novog frajera. Uglavnom preko interneta na gay portalima. Upozna više potencijalnih partnera nego ja strejt dečkiju dok sam bila solo
Internet je dobar za one koji ne gube vrijeme tipkajući s drugim osobama barem mjesec dana. Ako im osoba preko dopisivanja odgovara tek onda odluče da se nađu s istom. Dobra stvar je što neinteresantne možeš odmah prepoznati.

Loša stvar je ako je osoba gledala previše romantičnih filmova i očekuje da pravog nađe tako što će im se susresti pogledi dok se budu mimoilazili u nekoj ulici.
piki is offline  
Old 19.11.2013., 15:14   #13
Quote:
anonimna123 kaže: Pogledaj post
kao, ima nas. ok, ali opet kad gledas na to, u odnosu na heteroseksualce, nas je jako malo.
Bilo bi cudno da obratno je, ne?
Ne ustrajem na religioznoj formi povise navedenog, vec vise nako...prokreacijski fabularno referiram se :-)
LjES imat ce odgovore na slozenosti socijalnih okruzenja vasijeh.
Sretno!


via tapatalk
scarletlemur is offline  
Old 19.11.2013., 15:55   #14
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
To je za deckice. Postoji li lezbojulia sajt?
__________________
Bolje šutit nego ništa ne reć.
jednokratna nika is offline  
Old 19.11.2013., 16:05   #15
Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
To je za deckice. Postoji li lezbojulia sajt?
www.gay.hr.
Ima dosta lez i bi cura.
Imas i ovo: http://queersport.drupalgardens.com/
dosta je cura u sekcijama:lez,bi str8
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 19.11.2013., 16:17   #16

Ako je nekome možda nejasno, ovo nije tema za sprdnje s homoseksualcima, niti rasprave o homoseksualnosti općenito. Za to postoje drugi forumi.

Meadow is offline  
Old 19.11.2013., 16:20   #17
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
www.gay.hr.
Ima dosta lez i bi cura.
Imas i ovo: http://queersport.drupalgardens.com/
dosta je cura u sekcijama:lez,bi str8
Al ne zove se julia a oni imaju romea, bas nije fer
__________________
Bolje šutit nego ništa ne reć.
jednokratna nika is offline  
Old 19.11.2013., 16:27   #18
Quote:
jednokratni nik kaže: Pogledaj post
Al ne zove se julia a oni imaju romea, bas nije fer
Nije
Ako volis pjevati mozes u Le Zbor.
Ma imas mogucnosti samo se pokreni.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 19.11.2013., 17:44   #19
anononimna123

zbog nepoznavanja statistike

--

unoloved28

zato jer misliš da su Oglasi superalat za uparivanje.


--

Iskoristit ću tvoju temu i pitati USaše da li bi biseksualka došla u obzir za duže sparivanje ili je to nepoželjna seksualna orijentacija u vašim kriterijima. Mogu i žene odgovoriti.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 19.11.2013., 17:46   #20
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post

Iskoristit ću tvoju temu i pitati USaše da li bi biseksualka došla u obzir za duže sparivanje ili je to nepoželjna seksualna orijentacija u vašim kriterijima. Mogu i žene odgovoriti.
Meni je to izrazito bitan kriterij, mora bit bisex.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:10.