Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2014., 20:09   #81
Quote:
springsteen kaže: Pogledaj post
Tako je! Mi hoćemo Mamiće i Šukere! I Bandiće! Vrbanoviće! Treba nam još 100 takvih da vode savez! Ma šta savez, državu!
Živili Mamići!
Mi nećemo Mamiće, nećemo ni da se prekida utakmica. Ako ti Mamić smeta traži drugi način da ga se riješiš, ne prekid utakmice. Ne želim da izgubimo 3:0 radi nekakvih huligana koji su umislili da rade nešto pametno i potrebno.
Meni je važno da HR izbori plasman, tko to ugrožava neprijatelj je sto puta gori od Mamića.
Kexx is offline  
Old 17.11.2014., 20:13   #82
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Mi nećemo Mamiće, nećemo ni da se prekida utakmica. Ako ti Mamić smeta traži drugi način da ga se riješiš, ne prekid utakmice. Ne želim da izgubimo 3:0 radi nekakvih huligana koji su umislili da rade nešto pametno i potrebno.
Meni je važno da HR izbori plasman, tko to ugrožava neprijatelj je sto puta gori od Mamića.
Naravno. Nema veze što su lopovi na čelu saveza, važno je da smo na velikom natjecanju. Jer ono, ne zarađuje Mamić od toga neg ti i ja, jelda
__________________
I can feel the heat coming 'round
springsteen is offline  
Old 17.11.2014., 20:14   #83
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
Odrežeš držak baklje i zaturiš je u gaće.
Neprobojna metoda jer neće sad policija 6.000 ljudi skidati do gola
vidim, iskustvo progovara

al tako komplicirani potezi da bi na stadion na kojem su se navijači dobacivali Vespom, unio malo baklju, zapravo nisu potrebni
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Old 17.11.2014., 20:35   #84
Quote:
Kanzas kaže: Pogledaj post
Ti si umišljaš da si dalekovidan? Da su divljaci koji razbijaju po gradu nekakva avangarda? Revolucionari?
Ovisi o zemljopisnoj širini. U milanu divljak a na majdanu heroj.

Za tebe zemljopisna širina ni dužina neigraju ulogu. Na svakoj strani svijeta si licemjer.
__________________
Boreći se za te i za dom ko lavić
Kao prethodnik mu slavni Berislavić
vitez teutonac is offline  
Old 17.11.2014., 20:45   #85
Quote:
Kung-Lao kaže: Pogledaj post
Odrežeš držak baklje i zaturiš je u gaće.
Neprobojna metoda jer neće sad policija 6.000 ljudi skidati do gola

Jedino engleska metoda pali: brutalne kazne za najmanji eksces, pa ako si želiš upropastiti život zbog jedne tekme, samo izvoli
Zar nemaju Talijani prijenosni rendgen ili nešto takvo, za nadzor ovakvih situacija?
Kojiro Izawa is offline  
Old 17.11.2014., 20:47   #86
Quote:
springsteen kaže: Pogledaj post
Naravno. Nema veze što su lopovi na čelu saveza, važno je da smo na velikom natjecanju. Jer ono, ne zarađuje Mamić od toga neg ti i ja, jelda
Da, važno je da smo na velikom natjeecanju, to je smisao svega. To je ono što želim gledati, kako se nadigravaju sa velikim ekipama. Ako ti smeta Mamić bori se protiv njega na koji god način hoćeš, meni svejedno, osim jednoga-trajni prekid utakmice na našu štetu. Banditi su to jučer željeli postići jer ako stvari nisu kako oni žele neće biti nikakve, to je autodestruktivno, to je neprihvatljivo.
Meni je reprezentacija važnija od svih klubova HNL lige zajedno, te Mamića, navijača i vaših frustracija njime.

Da napakostim Mamiću sad treba izbaciti HR tim iz natjecanja, genijalno.
Pa iskreno, radije ću Mamićevu pobjedu i reprezentaciju na velikim natjecanjima, nego vašu pobjedu i reprezentaciju van velikih natjecanja.
Tko želi biti destruktivan uvijek mu nešto smeta, prije su to bili Canjuga, Tuđman i Croatia, a klub je imao jako dobru igru, smetalo je, danas više nema Croatie, nema Tuđmana, nema Canjuge, ali ste dobili Mamića, pa opet ne valja. Kad ode Mamić opet nešto neće valjati. Nije valjao Marković, sad ne valja Šuker, nije valjao Bilić, pa nije valjao Štimac, pa sad ne valja Kovač. Nema toga što bi vas zadovoljilo, zato vašu kvaziborbu ne doživljavam, ionako nikad nećete biti zadovoljni. Nitko od vas ne traži da navijate za HR tim, ali nemojte provocirati kniženje utakmice za stolom na našu štetu. Za koga vi uopće radite?
Kexx is offline  
Old 17.11.2014., 20:48   #87
Odlican prilog Brune Kovacevica

http://sport.hrt.hr/osvrt-brune-kova...buka-s-tribina

Zadnje uređivanje Rory Delap : 17.11.2014. at 20:55.
Rory Delap is offline  
Old 17.11.2014., 20:51   #88
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Da, važno je da smo na velikom natjeecanju, to je smisao svega. To je ono što želim gledati, kako se nadigravaju sa velikim ekipama.
Jesi se ti formatirao prekjučer? Bili smo nedavno u Brazilu. Al smo se naigrali, baš smo se nadigravali. Sammir je letio čovječe. Brozović poooojeo Brazil. Pojeo. Pletikosa sve obranio.
Ali dobro, to je smisao svega. Da.
__________________
I can feel the heat coming 'round
springsteen is offline  
Old 17.11.2014., 20:56   #89
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Da, važno je da smo na velikom natjeecanju, to je smisao svega. To je ono što želim gledati, kako se nadigravaju sa velikim ekipama. Ako ti smeta Mamić bori se protiv njega na koji god način hoćeš, meni svejedno, osim jednoga-trajni prekid utakmice na našu štetu. Banditi su to jučer željeli postići jer ako stvari nisu kako oni žele neće biti nikakve, to je autodestruktivno, to je neprihvatljivo.
Meni je reprezentacija važnija od svih klubova HNL lige zajedno, te Mamića, navijača i vaših frustracija njime.

Da napakostim Mamiću sad treba izbaciti HR tim iz natjecanja, genijalno.
Pa iskreno, radije ću Mamićevu pobjedu i reprezentaciju na velikim natjecanjima, nego vašu pobjedu i reprezentaciju van velikih natjecanja.
Tko želi biti destruktivan uvijek mu nešto smeta, prije su to bili Canjuga, Tuđman i Croatia, a klub je imao jako dobru igru, smetalo je, danas više nema Croatie, nema Tuđmana, nema Canjuge, ali ste dobili Mamića, pa opet ne valja. Kad ode Mamić opet nešto neće valjati. Nije valjao Marković, sad ne valja Šuker, nije valjao Bilić, pa nije valjao Štimac, pa sad ne valja Kovač. Nema toga što bi vas zadovoljilo, zato vašu kvaziborbu ne doživljavam, ionako nikad nećete biti zadovoljni. Nitko od vas ne traži da navijate za HR tim, ali nemojte provocirati kniženje utakmice za stolom na našu štetu. Za koga vi uopće radite?
Meni u glavu počinju teorije urote dolaziti. Jer stvarno netko mora željeti zlo Hrvatskoj pa da pokuša isprovocirati prekid utakmice i knjiženje utakmice za Italiju. Mislim, što Talijan zna razlikovati Srbina od Hrvata po prezimenu? Vraga zna razlikovati. A putovnice imaju i ovdađšnji Srbi.
Kojiro Izawa is offline  
Old 17.11.2014., 20:57   #90
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Zar nemaju Talijani prijenosni rendgen ili nešto takvo, za nadzor ovakvih situacija?
Koliko sam čuo od ljudi, pretres prije tekme je bio smijurija.
Walkman is offline  
Old 17.11.2014., 20:59   #91
Quote:
springsteen kaže: Pogledaj post
Jesi se ti formatirao prekjučer? Bili smo nedavno u Brazilu. Al smo se naigrali, baš smo se nadigravali. Sammir je letio čovječe. Brozović poooojeo Brazil. Pojeo. Pletikosa sve obranio.
Ali dobro, to je smisao svega. Da.
I što sad treba spriječiti nacionalni tim da ide na velika natjecanja?

I mnogi drugi su ispali u skupini, i jača imena od nas. Što bi i oni trebali spriječiti reprezentaciju da ide na novo veliko natjecanje?

Genijalno.
Kexx is offline  
Old 17.11.2014., 21:01   #92
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
I što sad treba spriječiti nacionalni tim da ide na velika natjecanja?

I mnogi drugi su ispali u skupini, i jača imena od nas. Što bi i oni trebali spriječiti reprezentaciju da ide na novo veliko natjecanje?

Genijalno.
Italija, Engleska, Portugal, Španjolska! Kad oni mogu ispasti bez općenarodnog nereda, možemo valjda i mi.
Kojiro Izawa is offline  
Old 17.11.2014., 21:05   #93
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
I što sad treba spriječiti nacionalni tim da ide na velika natjecanja?

I mnogi drugi su ispali u skupini, i jača imena od nas. Što bi i oni trebali spriječiti reprezentaciju da ide na novo veliko natjecanje?

Genijalno.
Ma zaboli me zapravo. Neću bzvz gubiti vrijeme.
__________________
I can feel the heat coming 'round
springsteen is offline  
Old 17.11.2014., 21:06   #94
Quote:
Rory Delap kaže: Pogledaj post
Dobro je rekao, neka se kazni te samoproklamirane borce za ne znaju ni oni što. Moram priznat da sam bio blagonaklon prema navijačima do ove utakmice, ono, pa neka ih, nema veze, ali gledam dobru igru HR, a onda idioti žele isprovocirati prekid utakmice i izbacivanje HR, ma što je previše, previše je.
Njima je sukob sa mamićem smokvin list za ispoljavanje agresije i destrukcije, iz čiste obijesti. Ne vjerujem im ništa više. Tko je spreman riskirati hrvatski plasman prekidom utakmice nije iskreni navijač, samo huligan koji traži povod za nasilje i destrukciju. Zabranit im dolaske na stadion, novčana i zatvorska kazna ovisno koji je što napravio.
Kexx is offline  
Old 17.11.2014., 21:09   #95
Dokle će nas sramotit ?

Ne znam kako drugi, ali mene huligani ne mogu sramotiti.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 17.11.2014., 21:23   #96
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Da, važno je da smo na velikom natjeecanju, to je smisao svega. To je ono što želim gledati, kako se nadigravaju sa velikim ekipama. Ako ti smeta Mamić bori se protiv njega na koji god način hoćeš, meni svejedno, osim jednoga-trajni prekid utakmice na našu štetu. Banditi su to jučer željeli postići jer ako stvari nisu kako oni žele neće biti nikakve, to je autodestruktivno, to je neprihvatljivo.
Meni je reprezentacija važnija od svih klubova HNL lige zajedno, te Mamića, navijača i vaših frustracija njime.

Da napakostim Mamiću sad treba izbaciti HR tim iz natjecanja, genijalno.
Pa iskreno, radije ću Mamićevu pobjedu i reprezentaciju na velikim natjecanjima, nego vašu pobjedu i reprezentaciju van velikih natjecanja.
Tko želi biti destruktivan uvijek mu nešto smeta, prije su to bili Canjuga, Tuđman i Croatia, a klub je imao jako dobru igru, smetalo je, danas više nema Croatie, nema Tuđmana, nema Canjuge, ali ste dobili Mamića, pa opet ne valja. Kad ode Mamić opet nešto neće valjati. Nije valjao Marković, sad ne valja Šuker, nije valjao Bilić, pa nije valjao Štimac, pa sad ne valja Kovač. Nema toga što bi vas zadovoljilo, zato vašu kvaziborbu ne doživljavam, ionako nikad nećete biti zadovoljni. Nitko od vas ne traži da navijate za HR tim, ali nemojte provocirati kniženje utakmice za stolom na našu štetu. Za koga vi uopće radite?
oni su idealisti, a ostali su konformisti i malogradjani.

hebote logike, ajmo bacat baklje u teren i prekidat utakmice, nakeljit U na tribinu (u drzavi kojoj je to isto U dok je imalo kratku priliku vladat poklonilo skoro svu jadransku obalu), radit pizdarije - jer se borimo protiv mamica.

a mamic neuzdrman od te idealisticke borbe... jaci nego ikad takoreci.

do sad su valjda mogli shvatit da od destrukcije usmjerene protiv nacionalne vrste za koju se kao navija - nista.

jebo takve idealiste.
__________________
De Coubertin: Nije važno pobijediti, važno je sudjelovati
Milanović: Nije važno sudjelovati, važno je izgubiti
watrai is offline  
Old 17.11.2014., 21:35   #97
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ne znam kako drugi, ali mene huligani ne mogu sramotiti.
Istina, niti mene.

Osobno mislim da je to ekipa koja Mamica uzima samo kao ispriku da bi radili pizdarije.
Ali neka na tenutak zamislim da je njihov cilj zbilja ono sto ionako svi normalni ljudi zele, a to je da se ocisti hrvatski nogomet i sve ostalo....opet mi nije jasno sto su ovim bakljama postigli. Ok, HNS ce dobiti kaznu, mozda i igru pred praznim tribinama.....ali nece te novce Mamic i Vrbanovic platiti iz svog dzepa? Oni misle da Mamicu i Sukeru ovime nanose neku materijalnu stetu? Pa sto drugo reci nego stvarno nevjerojatno razmisljanje.
A drugo, nastavili li se ovo divljanje, kad tad ce doci do toga da ce ih nekako neutralizirati, metode postoje...pa i druge zemlje imaju taj problem huligana, pa ga znaju rijesiti, pa i kod nas ce doci taj dan...i sto ce onda, koju ce metodu koristiti, hoce otimati ljude po ulicama, dizati aute u zrak...?
Ne kuzim, kuda to vodi....?
A ovima koji ne vide nista spektakularno u tome da navijaci malo polude na tribinima, pozeljela bih da sjednu jedno desetak redova ispod, pa da ih ti tzv temperamentni navijaci tijekom utakmice lagano ishrackaju i dobace im koju pivsku flasu na glavu ....a moze i upaljenu petardu ili baklju.
mirjam is offline  
Old 17.11.2014., 21:43   #98
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Istina, niti mene.

Osobno mislim da je to ekipa koja Mamica uzima samo kao ispriku da bi radili pizdarije.
Ali neka na tenutak zamislim da je njihov cilj zbilja ono sto ionako svi normalni ljudi zele, a to je da se ocisti hrvatski nogomet i sve ostalo....opet mi nije jasno sto su ovim bakljama postigli. Ok, HNS ce dobiti kaznu, mozda i igru pred praznim tribinama.....ali nece te novce Mamic i Vrbanovic platiti iz svog dzepa? Oni misle da Mamicu i Sukeru ovime nanose neku stetu? Pa sto drugo reci nego stvarno nevjerojatno razmisljanje.
A drugo, nastavili li se ovo divljanje, kad tad ce doci do toga da ce ih nekako neutralizirati, metode postoje...pa i druge zemlje imaju taj problem huligana, pa ga znaju rijesiti, pa i kod nas ce doci taj dan...i sto ce onda, koju ce metodu koristiti, hoce otimati ljude po ulicama, dizati aute u zrak...?
Ne kuzim, kuda to vodi....?
A ovima koji ne vide nista spektakularno u tome da navijaci malo polude na tribinima, pozeljela bih da sjednu jedno desetak redova ispod, pa da ih ti tzv temperamentni navijaci tijekom utakmice lagano ishrackaju i dobace im koju pivsku flasu na glavu ....a moze i upaljenu petardu ili baklju.
Ne misle oni ništa, samo im je Mamić izgovor za nasilje. Takvi koji misle da će prekidima i kaznama spriječiti da Hrvatska ode na veliko natjecanje, samo će navući bijes umjerenijih navijača.

Napravit će samo kontraefekt, a borba protiv vrha HNS-a ne može biti da se jedna talentirana generacija igrača spriječi da ostvari vrhunske rezultate u svojim karijerama. To je sebično, malograđanski i postaju svrha samo samima sebi.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 17.11.2014., 21:48   #99
Quote:
Kojiro Izawa kaže: Pogledaj post
Meni u glavu počinju teorije urote dolaziti. Jer stvarno netko mora željeti zlo Hrvatskoj pa da pokuša isprovocirati prekid utakmice i knjiženje utakmice za Italiju. Mislim, što Talijan zna razlikovati Srbina od Hrvata po prezimenu? Vraga zna razlikovati. A putovnice imaju i ovdađšnji Srbi.
Ma kakvi Srbi, MUP ima popis svih tih kvazi navijača i poslali su ga Talijanima.Danas je bilo službeno priopćenje.

Ima na žalost u Hrvatskoj dovoljno retarda da ne moramo uvozit eventualne srpske.
FranKrsto is offline  
Old 17.11.2014., 21:49   #100
Quote:
watrai kaže: Pogledaj post
hebote logike, ajmo bacat baklje u teren i prekidat utakmice, nakeljit U na tribinu (u drzavi kojoj je to isto U dok je imalo kratku priliku vladat poklonilo skoro svu jadransku obalu), radit pizdarije - jer se borimo protiv mamica.

.
Ovo je zaista, al zaista bez premca. Glorificirati ustasku drzavu i to usred Italije , kojoj je taj isti rezim poklonio obalu?
Zbilja, opcenito ovi koji vicu za dom i nose ustaske simbole po tekmama, koja je to ambicija, to sad vec vise nije ni za zgrazanje, vec je tragikomicno.
Jadnici. Al stvarno.
mirjam is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:22.