Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2016., 15:36   #1201
Ivan Pernar

bilo je dosadno, ali je na sreću kratko trajalo.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 15:40   #1202
Aco po običaju uvijek bio i ostao p***a. A gostima koji imaju iza sebe silu i moć vire samo Acine pertle iz anusa. Bahati, aroganti i umišljeni loš pokušaj od novinara :riganje:
tzipiripi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 15:55   #1203
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Svaka čast Pernaru Ukrao je Stankoviću show. O etničkom čišćenju Palestine se ne smije govoriti. .
Ovaj Stanković je totalni neradnik i ljenčina! Čovjek dobiva priličnu lovu za doslovno 1 sat rada tjedno i onda se za još za taj rad sprema manje nego bilo koji osnovnoškolski nastavnik za nastavni sat!

Pernara je samo trebao pitati: " A što je s 800 000 do milijun Židova koji su istovremeno protjerani iz arapskih zemalja? Nije li problematično i što je npr. netko u Kairu, Damasku ili Aleksandriji umjesto da u kuću ili radnju protjeranog Židova useli prognanog Palestinca s obitelji u tu kućiu uselio svog sina ili rođaka? Razmjena stanovništava je bilo nekoliko tijekom povijesti, a samo su Palestinci problem!? Istovremeno jedino Arapi imaju više od 20 država iz kojih su uredno protjerali Židove i oduzeli im imovinu, a braću Palestince ostavili u izbjegličkim kampovima!"

Rationalist is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:03   #1204
Stankovic je pogrijesio sto ga je uopste zvao u emisiju (osim ako je pretpostavio unaprijed da ce Pernar pobjeci). U tom slucaju, fino ga je navukao jer je pretpostavio da ce pobjeci pod pritiskom.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:21   #1205
Quote:
Rationalist kaže: Pogledaj post
Izrael je jedina demokracija zapadnjačkog tipau cijeloj toj ogromnoj regiji.
I to je potpuna istina. Izrael je jedina demokracija zapadnjackog tipa u toj ogromnoj regiji.

Evo primjer..ovo je gay pride u izraelu.

https://www.youtube.com/watch?v=qmXdmxorijc

ne samo da tako nesto ne postoji u regiji (ili je region ) nego i u ovoj primitivnoj sredini (RH) koliko mora biti policije da cuva gayeve....

A sto se tice pernara i NU2..

https://i.sli.mg/WctOoH.png
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 18:25   #1206
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
Stankovic je pogrijesio sto ga je uopste zvao u emisiju (osim ako je pretpostavio unaprijed da ce Pernar pobjeci). U tom slucaju, fino ga je navukao jer je pretpostavio da ce pobjeci pod pritiskom.
Pernar nema o čemu pričati sat vremena, zato je i otišao.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:26   #1207
Ja čim sam vidjela da je neka druga emisija u još važećem terminu Nedjeljom u 2 odmah znala da je Pernar sigurno demonstrativno otišao.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 21:27   #1208
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Pernar nema o čemu pričati sat vremena, zato je i otišao.
Naprosto nije istina.
Pernar može držati maratonske govore i monologe.

Uglavnom, ako ništa drugo pokazao je da nije sljepljen za kameru kao mnogi i mnogi političari koji bi dali sve što imaju da sjede tamo gdje je on sjedio...
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:16   #1209
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Naprosto nije istina.
Pernar može držati maratonske govore i monologe.

Uglavnom, ako ništa drugo pokazao je da nije sljepljen za kameru kao mnogi i mnogi političari koji bi dali sve što imaju da sjede tamo gdje je on sjedio...
upravo tako .. Pernar doista može pričati dugo, i kada vidi da nema smisla trošiti energiju na bezveznjake tipa Stankoviće, čemu ... Pernaru nije do naslikavanja, a poglavito impotentnog podvaljivanja Stankovića o "nervozi"

Stanković se ponovo pokazao kao đikan ... što nije Grabarku pitao o vozikanju?
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:17   #1210
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Naprosto nije istina.
Pernar može držati maratonske govore i monologe.

Uglavnom, ako ništa drugo pokazao je da nije sljepljen za kameru kao mnogi i mnogi političari koji bi dali sve što imaju da sjede tamo gdje je on sjedio...
Krivo sam se izrazio, isprike. Htio sam reći da nema o čemu razgovarati sat vremena. Razgovor uključuje dvije ili više osoba koje si međusobno postavljaju pitanja ili razmjenjuju iskustva. On si je fino pripremio monolog za televiziju, ali voditelj mu nije dozvolio da pretvori emisiju u svoju vlastitu cirkusku točku. Može netko o voditelju Stankoviću misliti što želi, ali Nu2 je emisija koja je razgovor dva čovjeka, domaćina emisije i gosta. Bilo je do sada svakakvih gostiju i razgovora koji su ostavljali različite dojmove. Ali ja do sada nisam vidio da je teški nitko dolazio s takvim ego tripom gdje sam sebi želi birati pitanja i odgovore. Pernar bi trebao biti zahvalan da mu je HRT kao javna televizija dala šansu 1 na 1 u udarnom terminu da izloži svoju priču. On je politički i ekonomski nitko i ništa i kao takav bi trebao znati svoje mjesto pod Suncem. Onaj tko želi poštovanje gledatelja i sugovornika mora to poštovanje nekako steći, ne dolazi autoritet i respekt u životu tako da ga se kupi u dućanu. Dečko je danas pokazao da nema ništa za ponuditi i da je toga itekako svjestan. Zato je i nervozan, zato jer zna da ne može s odraslim čovjekom razgovarati sat vremena o različitim temama. Od tuda dolazi agresiva prema sugovornicima i izjave poput "ja sam u politici zato jer sam shvatio da nitko drugi ne razumije svijet osim mene". Samo nazoveš sve oko sebe glupima i problem riješen.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:30   #1211
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Naprosto nije istina.
Pernar može držati maratonske govore i monologe.

Uglavnom, ako ništa drugo pokazao je da nije sljepljen za kameru kao mnogi i mnogi političari koji bi dali sve što imaju da sjede tamo gdje je on sjedio...
Vjerujem da bi mogao o chemtrailsima i masonima pričati danima pošto obje teme na alternativi imaju po 5000+ postova
Da samo citira 10% svega što tamo ekipa nadrobi idučih godinu danan NU2 bi bio gost pernar
Ne kužim kak je lik sa živog zida i Hr politike došao na židove i palestince mislim čim je emisija krenula odmah je krenuo na nož odpočetka je imao u planu da se demonstrativno digne i ode jer mu kao stanković nije dao da odgovori
Kad ga je pitao za sinčića da ga nigdje nema odmah se digao na zadnje noge da je isto pitao sinčića gdje je pernar
Ja bi ih da sam Stanković pozvao obojicu u NU2 čisto da ih malo provociram
Zašto pernar ne ode iz sabora demonstrativno čak je rekao da će podržati poreznu reformu????
Jer su im iz HDZ-a prijetili
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:33   #1212
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Vjerujem da bi mogao o chemtrailsima i masonima pričati danima pošto obje teme na alternativi imaju po 5000+ postova
Da samo citira 10% svega što tamo ekipa nadrobi idučih godinu danan NU2 bi bio gost pernar
Ne kužim kak je lik sa živog zida i Hr politike došao na židove i palestince mislim čim je emisija krenula odmah je krenuo na nož odpočetka je imao u planu da se demonstrativno digne i ode jer mu kao stanković nije dao da odgovori
Kad ga je pitao za sinčića da ga nigdje nema odmah se digao na zadnje noge da je isto pitao sinčića gdje je pernar
Ja bi ih da sam Stanković pozvao obojicu u NU2 čisto da ih malo provociram
Zašto pernar ne ode iz sabora demonstrativno čak je rekao da će podržati poreznu reformu????
Jer su im iz HDZ-a prijetili
hvala bogu što sma zatražio parcijalu tamo, jer modovi ne obavljaju svoj posao
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 22:36   #1213
Davor Gjenro napustio otvoreno
Gjenro napustio otvoreno
__________________
reminder
tonijel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 23:31   #1214
Ne mogu se oteti dojmu da je Stanković još jednom napravio dobar novinarski uradak. Dati blatiti Hrt nekakvom donedavno anonimcu (klincu) je nedopustivo.
Malo starija generacija sam pa se sjećam TV Zagreb poodavno : Dakle, u to vrijeme su radili Gordana Bonetti, Oliver Mlakar, Vlado Levak, Saša Zalepugin, Mladen Delić, Helga Vlahović, Jasmina Nikić, Ljubo Jelčić, Vesna S. Prelog, Hrvoje Macanović i mnogi drugi kvalitetni vrhunski novinari, te su sve emisije informativnog programa, kontakt-programa ("Nedjeljom u 2", show programa ("Malo ja, malo ti", "Kviskoteka") bile vrhunski napravljene, za ono vrijeme solidno producirane, a zabavno natjecateljski show "Jadranski susreti" je do dan danas mjerilo kvalitete produkcije jedne TV kuće !
U ono vrijeme smo paralelno (u doba "mračnog" socijalizma) sa naprednim evropskim državama gledali "Zvjezdane staze", "Colombo", "Manix", "Šerif u Newyorku", "Benacek", "Sandokan", "Daktari" ,"UFO", "Suparnici", "Osvetnici", a seriju "Twin Peaks" smo gledali premijerno isti dan kao i cijeli svijet !!!
Filmski program je također bio solidan. Svaki tjedan je bilo desetak vrhunskih filmova , što američkih, a i ostalih zemalja, išli su ciklusi F. Capre, A. Wajde, A. Hitchcocka, da ne nabrajam dalje....
Sportski program senzacionalan: prenosila su se sva svjetska i evropska prvenstva u svim sportovima, Olimpijade, skijanje, tenis, sjećam se kada me otac probudio u sitne sate da gledamo boks iz Manile : Clay-Frazier ....
Dokumentarno-obrazovni program također , njemački , francuski , engleski dokumentarci su nam oduzimali dah svojom inventivnošću, a i naš domaći doku program je uvijek bio pristojan.
I ostali programi kao dječji, kulturni te ostali su također bili vrlo dobri i gledani...
Nastankom nove hrvatske države to se možda malo razvodnilo, bio je rat, mnogi stručnjaci su ostarili, nekih nema više sa nama, sve manje kinte, ali je kvaliteta HRT-a još uvijek za pet koplja ispred privatnih tv postaja koje su se pretvorile u veliki reklamni program pa se između kojeg bloka reklama može čak i vidjeti pokoji film ili nekaj drugo.
Nakon "Latinice" Denisa Latina, "NU2" je najbolji zabavno-politički show, Stanković ga vodi solidno, goste bira nasumice, ali iz nekog pitanja aktualne, te je ovaj put i mlad čovjek kao Pernar imao šansu u živo , u prime-timeu reći što ima !!!
A on je počeo piliti o Izraelu, (što uopće nije u HR aktalno), te o lošem programu Hrt-a . Na pitanje Stankovića da li je gledao dječji program ikada, da li je gledao kulturni program ikada, te da li uopće gleda program Hrt-a , Pernar odgovora sa NE !!!????
Takva osoba više nema kompetenciju pričati o onome što želi jer ju nije zaslužio.
Gledanost naše državne kuće će sigurno još malo porasti jer vjerovatno svi bruje o tome što se dogodilo...
buc2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 23:46   #1215
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Pernar nema o čemu pričati sat vremena, zato je i otišao.
samo vi branite tog pederčića stankovića,ništ koristi na televiziji,pametan ga ne može gledati ni pet minuta,isto kao ni onog pederčića bujaneca.nije uspio zadržati gosta u emisiji i to mu je toliki minus da bi na nekoj normalnoj televiziji smjesta dobio nogu,al na televiziji na kojoj je čak i onaj dujmović urednik i voditelj nema nikakvoga kriterija za voditelja a i urednika.sve go šljam se nakupio na toj televiziji.sramota što je nastalo od nekadašnje TVZagreb,koja je bila jedna od najboljih televizija u europi.zato im je i smetao radman koji je strogo tražio profesionalizam.niti jedno ozbiljno ime novinarstva više nema na toj TV,dno dna.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 00:01   #1216
Quote:
wizardofOZ kaže: Pogledaj post
I to je potpuna istina. Izrael je jedina demokracija zapadnjackog tipa u toj ogromnoj regiji.

Evo primjer..ovo je gay pride u izraelu.

https://www.youtube.com/watch?v=qmXdmxorijc

ne samo da tako nesto ne postoji u regiji (ili je region ) nego i u ovoj primitivnoj sredini (RH) koliko mora biti policije da cuva gayeve....

A sto se tice pernara i NU2..

https://i.sli.mg/WctOoH.png
stvar je u tome da se NAMA nameće taj ZAPADNI način života,a taj ZAPADNI način života diktiraju ŽIDOVI,a to je MATERIJALIZAM.bez ljudske topline,ljubavi.pažnje,suosjećanja,samo pare.e protiv toga se bune ljudi koje još nije preobratila TELEVIZIJA,kojoj je jedini zadatak danas zatupiti svakog čovjeka,uzeti mu dušu i vladati s njime kako se to sviđa ROKEFELERIMA,e da bi zgrnuli još veće materijalno bogatstvo.usput,nemam ništa protiv LGBT populacije,al i to je dio plana kako nam smanjiti brojno stanje.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 00:06   #1217
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
samo vi branite tog pederčića stankovića,ništ koristi na televiziji,pametan ga ne može gledati ni pet minuta,isto kao ni onog pederčića bujaneca.nije uspio zadržati gosta u emisiji i to mu je toliki minus da bi na nekoj normalnoj televiziji smjesta dobio nogu,al na televiziji na kojoj je čak i onaj dujmović urednik i voditelj nema nikakvoga kriterija za voditelja a i urednika.sve go šljam se nakupio na toj televiziji.sramota što je nastalo od nekadašnje TVZagreb,koja je bila jedna od najboljih televizija u europi.zato im je i smetao radman koji je strogo tražio profesionalizam.niti jedno ozbiljno ime novinarstva više nema na toj TV,dno dna.
Daj me nemoj je.at Stanković postavi pitanje što sa HTV-om Pernar okrene na okupaciju palestine
Jel tak normalna osoba razgovara???
Točno se vidi da ga je malo ponio ˝saborski imunitet˝ i da je podigao ljestvicu laprdanja na max
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 00:07   #1218
Quote:
buc2 kaže: Pogledaj post
Ne mogu se oteti dojmu da je Stanković još jednom napravio dobar novinarski uradak. Dati blatiti Hrt nekakvom donedavno anonimcu (klincu) je nedopustivo.
Malo starija generacija sam pa se sjećam TV Zagreb poodavno : Dakle, u to vrijeme su radili Gordana Bonetti, Oliver Mlakar, Vlado Levak, Saša Zalepugin, Mladen Delić, Helga Vlahović, Jasmina Nikić, Ljubo Jelčić, Vesna S. Prelog, Hrvoje Macanović i mnogi drugi kvalitetni vrhunski novinari, te su sve emisije informativnog programa, kontakt-programa ("Nedjeljom u 2", show programa ("Malo ja, malo ti", "Kviskoteka") bile vrhunski napravljene, za ono vrijeme solidno producirane, a zabavno natjecateljski show "Jadranski susreti" je do dan danas mjerilo kvalitete produkcije jedne TV kuće !
U ono vrijeme smo paralelno (u doba "mračnog" socijalizma) sa naprednim evropskim državama gledali "Zvjezdane staze", "Colombo", "Manix", "Šerif u Newyorku", "Benacek", "Sandokan", "Daktari" ,"UFO", "Suparnici", "Osvetnici", a seriju "Twin Peaks" smo gledali premijerno isti dan kao i cijeli svijet !!!
Filmski program je također bio solidan. Svaki tjedan je bilo desetak vrhunskih filmova , što američkih, a i ostalih zemalja, išli su ciklusi F. Capre, A. Wajde, A. Hitchcocka, da ne nabrajam dalje....
Sportski program senzacionalan: prenosila su se sva svjetska i evropska prvenstva u svim sportovima, Olimpijade, skijanje, tenis, sjećam se kada me otac probudio u sitne sate da gledamo boks iz Manile : Clay-Frazier ....
Dokumentarno-obrazovni program također , njemački , francuski , engleski dokumentarci su nam oduzimali dah svojom inventivnošću, a i naš domaći doku program je uvijek bio pristojan.
I ostali programi kao dječji, kulturni te ostali su također bili vrlo dobri i gledani...
Nastankom nove hrvatske države to se možda malo razvodnilo, bio je rat, mnogi stručnjaci su ostarili, nekih nema više sa nama, sve manje kinte, ali je kvaliteta HRT-a još uvijek za pet koplja ispred privatnih tv postaja koje su se pretvorile u veliki reklamni program pa se između kojeg bloka reklama može čak i vidjeti pokoji film ili nekaj drugo.
Nakon "Latinice" Denisa Latina, "NU2" je najbolji zabavno-politički show, Stanković ga vodi solidno, goste bira nasumice, ali iz nekog pitanja aktualne, te je ovaj put i mlad čovjek kao Pernar imao šansu u živo , u prime-timeu reći što ima !!!
A on je počeo piliti o Izraelu, (što uopće nije u HR aktalno), te o lošem programu Hrt-a . Na pitanje Stankovića da li je gledao dječji program ikada, da li je gledao kulturni program ikada, te da li uopće gleda program Hrt-a , Pernar odgovora sa NE !!!????
Takva osoba više nema kompetenciju pričati o onome što želi jer ju nije zaslužio.
Gledanost naše državne kuće će sigurno još malo porasti jer vjerovatno svi bruje o tome što se dogodilo...
Sve 5
osim što HRT nije ništa od navedenog
već dugo

a Pernar je - klaun
na stranu što on govori neke stvari koje stoje

@galeni
Quote:
stvar je u tome da se NAMA nameće taj ZAPADNI način života,a taj ZAPADNI način života diktiraju ŽIDOVI,a to je MATERIJALIZAM.bez ljudske topline,ljubavi.pažnje,suosjećanja,samo pare.e protiv toga se bune ljudi koje još nije preobratila TELEVIZIJA,kojoj je jedini zadatak danas zatupiti svakog čovjeka,uzeti mu dušu i vladati s njime kako se to sviđa ROKEFELERIMA,e da bi zgrnuli još veće materijalno bogatstvo.usput,nemam ništa protiv LGBT populacije,al i to je dio plana kako nam smanjiti brojno stanje.
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 00:08   #1219
Quote:
galeni kaže: Pogledaj post
stvar je u tome da se NAMA nameće taj ZAPADNI način života,a taj ZAPADNI način života diktiraju ŽIDOVI,a to je MATERIJALIZAM.bez ljudske topline,ljubavi.pažnje,suosjećanja,samo pare.e protiv toga se bune ljudi koje još nije preobratila TELEVIZIJA,kojoj je jedini zadatak danas zatupiti svakog čovjeka,uzeti mu dušu i vladati s njime kako se to sviđa ROKEFELERIMA,e da bi zgrnuli još veće materijalno bogatstvo.usput,nemam ništa protiv LGBT populacije,al i to je dio plana kako nam smanjiti brojno stanje.
Ja bi najradije da nas Izrael okupira ili bilo koja druga država tipa Švedska i postavi svoju vladu jer nema šanse da budu gori od svih naših političara u zadnjih 25g
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 00:36   #1220
Quote:
Davorček kaže: Pogledaj post
Ja bi najradije da nas Izrael okupira ili bilo koja druga država tipa Švedska i postavi svoju vladu jer nema šanse da budu gori od svih naših političara u zadnjih 25g
eeee
ali tamo je - diktatura
ako sam ne poštuješ zakon brzo te nauče
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.