Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2003., 21:59   #1
titlovi?

dovukla sam jedan film i titlove za njega, kaj trebam napraviti da mi se titlovi prikazuju simultano sa slikom?
soks is offline  
Old 26.02.2003., 22:12   #2
Pa to ovisi o mnogo toga.

Kao prvo u kojem su formatu titlovi. SRT, SUB i slično.

Nadalje, nadam se da ne koristiš Windows Media Player već npr. BSPlayer ili neki sličan.

Inače, ostali playeri imaju mogućnost "Load subtitles".
Icepick is offline  
Old 26.02.2003., 23:29   #3
Re: titlovi?

Quote:
soks kaže:
dovukla sam jedan film i titlove za njega, kaj trebam napraviti da mi se titlovi prikazuju simultano sa slikom?
Preimenuj datoteku s titlovima tako da ima isto ime kao i film, ali da joj ostane nastavak (.sub, .srt, .txt...). Ako imas BSPlayer, RADLight te neke druge playere, pokreni reprodukciju filma i oni bi sami trebali prikazivati titlove. Mali je problem s Windows Media Playerom, ali to je samo uvjetno receno - postoje prikazivaci titlova (VobSub, Subtitle displayer...) koji prikazuju titlove izravno na slici, neovisno o playeru video datoteka. Ja koristim BSPlayer, ali ne i njegove mogucnosti titliranja jer mu titlovi bas i ne izgledaju lijepo - prije sam koristio VobSub, a sad koristim posljednju verziju filtra ffdshow (odlican filter za postprocesiranje slike - za poboljsavanje kvalitete lose iskodiranih filmova s tonom drugih mogucnosti - izmedju ostalog, zna i kvalitetno prikazivati titlove).
MaxB is offline  
Old 27.02.2003., 09:37   #4
slafko je to riješio gledanjem filmova bez titlova. tako si sačuvam živce od lošeg prijevoda.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 27.02.2003., 14:44   #5
Quote:
slafko kaže:
slafko je to riješio gledanjem filmova bez titlova. tako si sačuvam živce od lošeg prijevoda.
Slafko bi se trebao malo potruditi i potraziti kvalitetne prijevode... I prestati govoriti u trecem licu...
MaxB is offline  
Old 27.02.2003., 15:18   #6
Puno hvala svima, uspjelo mi je s BSPlayerom.
soks is offline  
Old 30.07.2009., 03:17   #7
ovoga zanima me kako maknuti titlove sa filma ako sam ga skinula sa titlovima, dali je to moguće?
gledam u vlc playeru
superbaka is offline  
Old 30.07.2009., 18:14   #8
Baba,teško, moraš skinuti inaće bez titlova.Obićno filmovi s titlom na filmu imaju ovaj nastavak npr.dinosaurs Cam.xvid.Spanish,e sad skini novi ako ti smeta,a u budće obavezno pročitaj komentare vezane uz taj film.
darge is offline  
Old 04.08.2010., 02:47   #9
Question

ima li neko prevod ili zna gdje ga mogu naci za ovaj film Der Schuh des Manitu film je prejak, parodija na vestern filmove
pinki_ng is offline  
Old 04.08.2010., 11:27   #10
Imaš na Film podforumu veliki topic sa titlovima pa tam pogledaj.
Fosna is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:14.