Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2014., 23:01   #1
Thumbs up Underrated (podcijenjene) igre

Ovde mozete postat o igricama koji,po vama,zasluzuju malo vise paznje.
Po meni FlatOut2 (trkaća igra) je bolji od nekih Need For Speedova.
__________________
For you to die now,that would be a privalage.First I will take everything from you,everything you love,and then,I will drive an arrow through your eye.
wardishyrda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 00:11   #2
dragon age 2, svi ga nest pljuju, a meni je fino sjela igra.
odlicno mi je odgovarao omjer akcije i price.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 00:38   #3
Planescape: Torment

Nekima zvuči ludo ali ja kome god spomenem ovu igru a vole RPG svi samo govore BG2 BG2, a nitko nije igrao Torment.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 01:36   #4
Spec Ops: the line
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 09:43   #5
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Spec Ops: the line

ooo da. koji story!
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:05   #6
Igra nakon koje si u banani 4 dana
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 10:30   #7
Spec Ops odlican,taman ga zaigra ! :c
Samo da dodan,Torchlight,igra kao Diablo,ima i drugi dio al nisan ga još igra,stvarno zaslužuje više pažnje,kritićari su mu dali odlićne ocjene,stvarno me ćudi šta neke jako dobre igre samo padnu u sjenu ne-inspiriranih igara ka Call of Duty :/
__________________
For you to die now,that would be a privalage.First I will take everything from you,everything you love,and then,I will drive an arrow through your eye.
wardishyrda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 11:13   #8
Quote:
zli_pablo kaže: Pogledaj post
Planescape: Torment

Nekima zvuči ludo ali ja kome god spomenem ovu igru a vole RPG svi samo govore BG2 BG2, a nitko nije igrao Torment.
definitivno jedan od najboljih RPG-ova svih vremena...i to uglavnom orijentiran na priču
DarkWanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:28   #9
Aliens: Colonial Marines
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 16:56   #10
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
Aliens: Colonial Marines
https://www.youtube.com/watch?v=ztVMib1T4T4
So Lid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2014., 17:29   #11
Prey, odlična igrica.
Viktor Vaughn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2014., 00:08   #12
MediEvil 1 i 2 za PSX.

Od kompjutorskih; Prey.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 18:28   #13
Quote:
number47 kaže: Pogledaj post
Spec Ops: the line
Da, nezaboravna igra. Jedino je dosta kratka (ali i mora biti zbog priče).

Binary Domain mi je bio super. Jako dinamična igra sa zanimljivom radnjom, smješnim likovima i neprestanom raznolikom akcijom. Jedino preporučam igranje bez mikrofona jer nije da sound recognition radi najbolje.

Divinity 2: The Dragon Knight Saga je jako podcjenjena igra(mislim da nije ni blizu poznat kao novi Divinity Original Sin). Ogromna igra sa odličnom borbom, raznolikim misijama koje zahtjevaju istraživanje svijeta(rijetko šta je na mapi označeno) i mnogo šarma. Preporučam Developer cut jer je popravio mnoge bugove.

Of orc and man nije baš odlična i bogat rpg, ali je jako zabavan i ima dobru priču.

Shadow Warrior iz 2013 je jedna od boljih prerada klasične igre. Brza i brutalna borba, ok radnja (za divno čudo jer se cijela igra bazira na napucavanju i sjeckanju demona) i solidna grafika.

Call of Juarez: Gunslinger me ugodno iznenadio prošle godine nakon onog smeća Cartel. Zabavna radnja, brzo napucavanje i prejebena atmosfera.
Staroprameno is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 21:42   #14
Ja sam od Spec Opsa odustao nakon par sati, prije nego je priča postala jebena pa da me nešto zadrži. Jednostavno mi se nije sviđala mehanika igre, tj. sami gameplay. :/
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 23:22   #15
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Ja sam od Spec Opsa odustao nakon par sati, prije nego je priča postala jebena pa da me nešto zadrži. Jednostavno mi se nije sviđala mehanika igre, tj. sami gameplay. :/
Meni je igra bila baš dobra. Pravi mračnjak koji ima nešto više od obične pucnjave.
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 08:47   #16
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
Ja sam od Spec Opsa odustao nakon par sati, prije nego je priča postala jebena pa da me nešto zadrži. Jednostavno mi se nije sviđala mehanika igre, tj. sami gameplay. :/
Napucavanje je ništa posebno... ali kasnije postane dosta izazovno pa i bolje. I super su one sjebane moralne scene, doduše, najveći je šus na kraju kad saznaš istinu
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 11:07   #17
Mogu joj dati drugu šansu obzirom na pohvale. Ionako traje cca 6 sati, zar ne?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 11:23   #18
Nije... duže traje. Barem meni.

ja bi dodao i
Asuras Wrath. Ako je išta biblijskih proporcija na epsku potenciju onda je to ovo. Neograničeno pretjerivanje, zanimljiv setting, cutscene koje je gušt gledat... ma savršeno nešto :klap:

Call of Juarez: Bound in Blood je isto tako savršen. Izgleda super, super osjećaj, zarazno... Prešo valjda 3 puta za redom bez pauze

Blur & Split/Second - izašle u isto vrijeme... arkadne utrke sa prekrasnom grafikom, brzim gameplayom i uništavanjem protivnika ili cijelih staza do te mjere da svaki sljedeći kurg izgleda drugačije. Iako je Blur superiorniji, S/S mi je pružio više trenutaka

Brothers: A Tale of Two Sons - prekrasno, inteligentne zagonetke, i na kraju te još rasplače.

Singularity - zabavno, zanimljivo i fora mehanika sa manipuliranjem prolaznosti vremena. A na kraju i fora zavšetak u više vremenski odjeljenih paralelnih stvarnosti.
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 12:17   #19
Temple of Elemental Evil. Meni osobno sjajan RPG sa 3.5 edicijom D&D-a.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2014., 13:29   #20
Disciples 2. Nakon Heroesa 2 i 3, meni osobno najdraži fantasy TBS. Atmosfera i art u igri su fenomenalni!
__________________
'Time is like a forest fire.' This was the motto of the Adonis Syndicate.
Acid303 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.