Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2010., 16:51   #1
Telepatska ljubav

Da li ste ikad ikoga voljeli toliko da ste s njim osjećali telepatsku ljubav? Da li bi rekli da se telepatska ljubav stvara od previše ili premalo emocija?

Prije par godina bila sam s jednim muškarcem prema kojem sam mnogo osjećala. Stvorila mi se telepatija s njim. Potom sam bila s jednim drugim s kojim sam također osjećala telepatiju. Nakon prekida s drugim, ponovno sam došla u kontakt s prvim i ta telepatija se ponovno aktivirala. Što mislite? Ne paše mi, a ne znam radi čega se javlja. Iz kojeg dijela mozga kreće ta telepatija?

Meni se čini da je telepatija u mojem slučaju neizbježna s muškim osobama koje volim. Da li ta telepatija potječe iz neostvarene komunikacije koju bih htjela imati s njima i vibracija koje mi oni šalju ili potječe iz mojih osjećaja koje imam za njih?
Da li bi telepatsku ljubav poidentificirali s ljubavlju Petrarce prema Lauri ili je to nešto drugo?
Da li je telepatska ljubav žrtva ili je to personifikacija straha od vječne ljubavi?
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 16:53   #2
To su prisilne misli što opisuješ
leptirica 2 is offline  
Old 06.02.2010., 16:55   #3
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
To su prisilne misli što opisuješ
A da to nije aktivacija neostvarene ljubavi s njim?

Da li je to netko iskusio? Ne bih da samo pričamo o meni


Da li je telepatska ljubav vječna ljubav? Da li je moguće da mješam ljubav prema toj osobi s ljubavlju prema sebi samoj?
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 16:58   #4
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
To su prisilne misli što opisuješ

A ti se uvijek moraš pojavit i razbit iluzije na LJESu,ha?

Chansomps is offline  
Old 06.02.2010., 16:58   #5
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
A da to nije aktivacija neostvarene ljubavi s njim?

Iz kojeg dijela mozga se javlja telepatija? Meni se nekad čini da je to vječna ljubav koju ne mogu izbrisati.
Neznam iz kojeg djela ali znam da osobe koje žude za pažnjom i koje su ajmo reči rođene za ljubav..to mogu osjetiti..
npr.neko je više za biznis pa se posvetio biznisu..a neko traga za ljubavlju..pa tako osjeća dok se ne pokaže da nije pravi...jer se ponadaš..pa tako uvijek za novog iznova....
leptirica 2 is offline  
Old 06.02.2010., 16:59   #6
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post

A ti se uvijek moraš pojavit i razbit iluzije na LJESu,ha?

nisu to iluzije već prsilne misli ako se javljaju protivno našoj volji

Sjedni i slušaj
leptirica 2 is offline  
Old 06.02.2010., 17:03   #7
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Prije par godina bila sam s jednim muškarcem prema kojem sam mnogo osjećala. Stvorila mi se telepatija s njim.
I nakon toga ste prekinuli, zar ne.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 06.02.2010., 17:03   #8
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Neznam iz kojeg djela ali znam da osobe koje žude za pažnjom i koje su ajmo reči rođene za ljubav..to mogu osjetiti..
npr.neko je više za biznis pa se posvetio biznisu..a neko traga za ljubavlju..pa tako osjeća dok se ne pokaže da nije pravi...jer se ponadaš..pa tako uvijek za novog iznova....
Netko je rekao: "Prava ljubav je nijema, a lažna brbljava"

Da li to znači da je moja ljubav prava?
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 17:06   #9
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
I nakon toga ste prekinuli, zar ne.
Kako to misliš? Pa jesam li napisala da sam prekinula s njim? Nisu mi jasne stvari koje sam navela.

Iz kojeg dijela mozga kreće ta ljubav?
DA li je ta ljubav prava?
Da li sam pomješala ljubav prema samoj sebi s ljubavlju prema njemu?
Da li je to personifikacija straha od vječne ljubavi?


Ajde sad lijepo citiraj dio po dio ( kako ti to samo znaš ) svaku moju rečenicu i odgovori?
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 17:06   #10
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Netko je rekao: "Prava ljubav je nijema, a lažna brbljava"

Da li to znači da je moja ljubav prava?
U smislu telepatije ne....jer si je već nekoliko puta osjećala pa se ispostavilo da to ipak nije bilo to..dali je glasna ili ne to isto nema veze..svaka ljubav je drugačija..kada bude prava..osjetit ćeš je....ne brini..iako i ja sumnjam da te "prave " uopće postoje
leptirica 2 is offline  
Old 06.02.2010., 17:09   #11
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
U smislu telepatije ne....jer si je već nekoliko puta osjećala pa se ispostavilo da to ipak nije bilo to..dali je glasna ili ne to isto nema veze..svaka ljubav je drugačija..kada bude prava..osjetit ćeš je....ne brini..iako i ja sumnjam da te "prave " uopće postoje
Ali ne shvaćaš. Možda je s moje strane bila prava, a s njihove nije? Ili je možda bila kukavička s obe strane?


( Možemo malo filozofirati sad o dubokim pitanjima ljubavi koje sam spomenula da bih htjela o njima diskutirati. Nije život samo - kondomi, vagina, penis i slično, kako je većini ljudi na ovom podforumu! )

Da li je tko imao slična iskustva? Ti ili netko drugi? Da je volio telepatski na ovaj način bez ikakvog dodira s drugom osobom? Da li je prava ljubav samo fizička i mora biti ostvarena fizički ili i ovo može biti prava ljubav?

Ja se ne slažem s tobom da jedino ako se ljubav ostvari, onda je prava. ne bih rekla. Nekad su ljudi oboje kukavice, a vole jedno drugo..
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 17:14   #12
Quote:
BlueMarine kaže: Pogledaj post
Ali ne shvaćaš. Možda je s moje strane bila prava, a s njihove nije? Ili je možda bila kukavička s obe strane?


( Možemo malo filozofirati sad o dubokim pitanjima ljubavi koje sam spomenula da bih htjela o njima diskutirati. Nije život samo - kondomi, vagina, penis i slično, kako je većini ljudi na ovom podforumu! )

Da li je tko imao slična iskustva? Ti ili netko drugi? Da je volio telepatski na ovaj način bez ikakvog dodira s drugom osobom? Da li je prava ljubav samo fizička i mora biti ostvarena fizički ili i ovo može biti prava ljubav?

Ja se ne slažem s tobom da jedino ako se ljubav ostvari, onda je prava. ne bih rekla. Nekad su ljudi oboje kukavice, a vole jedno drugo..
Ma neznam..čovijek za takvom slikošću traga cijeli život..rijetki je dožive...u potpunosti...uvijek neki k fali
leptirica 2 is offline  
Old 06.02.2010., 17:25   #13
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Ma neznam..čovijek za takvom slikošću traga cijeli život..rijetki je dožive...u potpunosti...uvijek neki k fali
Slikošću? Što je to? Ja mislim da su takve ljubavi najjače i najpravlje. Neostvarene. Takve nas ljubavi mogu odvesti na ponor života, dok ove ostvarene najčešće ni nisu s osobom koju najjače volimo..

Ja mislim da su te moje neostvarene ljubavi bile najjače i najsnažnije. Otud telepatija.

Što je s tobom i drugima?

Zadnje uređivanje BlueMarine : 06.02.2010. at 17:30.
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 17:29   #14
Vidim da nitko skoro ništa ne piše. Očito tema nije tako interesantna kao što je to grupnjak, kondomi i slično..

Da li netko ima slična iskustva? Vidim da nitko, pa ni Lastan nema nešto za napisati na ovu temu. Jako čudno..

Ja mislim da je ova moja ljubav prema njima uistinu bila prava, koliko god to čudno bilo. Nije se nastavila vjerojatno radi toga što smo bili teški i komplicirani kao osobe i ja i oni.. Da je netko bio jednostavniji, onda bi uspjela..

Ali imam filing da su izrazito snažne emocije bile i s njihove strane, ali da nismo ni mogli uspjeti. Možda je to od početka bilo osuđeno na neuspjeh? Možda su loša karma i loše vibracije pratile tu ljubav? Ono kao ljubavi koje su proklete, koje su izmučene nekim prokletstvom. Patnja, tuga, mržnja, strah. Na ovom forumu mi ljudi nekako prejednostrano gledaju na ljubav u stilu, da svaka ljubav mora završiti nekim brakom ili dugom vezom - sretno i kao da ne prihvaćaju sve drukčije.

Zadnje uređivanje BlueMarine : 06.02.2010. at 17:47.
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 17:39   #15
Nije bas najjasnije sta ti zapravo podrazumjevas pod telepatija, kako je to ti osjecas.Jesu li oni osjecali isto?

Ja sam je dozivjela u smislu da, ja recimo kucam sms a on bas u tom trenutku zove...
E sad da li je to to i da li on misli na mene bas u ono trenutku kada ja na njega i da li su nam misli iste ... to ne bih znala...
baby_lon is offline  
Old 06.02.2010., 17:44   #16
To je onaj Law of Attraction
Chansomps is offline  
Old 06.02.2010., 17:45   #17
Quote:
baby_lon kaže: Pogledaj post
Nije bas najjasnije sta ti zapravo podrazumjevas pod telepatija, kako je to ti osjecas.Jesu li oni osjecali isto?

Ja sam je dozivjela u smislu da, ja recimo kucam sms a on bas u tom trenutku zove...
E sad da li je to to i da li on misli na mene bas u ono trenutku kada ja na njega i da li su nam misli iste ... to ne bih znala...
Takva vrsta telepatije se dešava s većinom ljudi. Da se netko sjeti nekoga baš u trenutku kad ga ovaj zove. Ova telepatija bi više bila izrazito snažni osjećaji prema navedenoj osobi. Osjećaji koji gotovo da te trgaju koliko su snažni. Osjećaš u sebi neko trganje, kao da ti se biće užasno u dubini muči. I da bi sve to bilo prekinuto jednim njegovim pogledom ili obraćanjem. ( ili njezinim.. whatever..)

Zadnje uređivanje BlueMarine : 06.02.2010. at 17:51.
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 17:48   #18
ako je telepatija tipa- sad bi se mogli malo ljubiti, a sad malo seksati, baš mislim na tebe jer sam gotov s poslom... onda i nije neka telepatija
ako pak kupi neku stvarčicu koju ti mjerkaš tjednima (bez da si ga šetala kraj tog izloga), e onda je to to
Akina is offline  
Old 06.02.2010., 17:52   #19
Leptirice, mislim da je ovaj moj osjećaj više bježanje od ljubavi. Da sam to shvatila. Kao da se u sebi borim protiv ljubavi i vjerojatno mi se to zato javlja i dešava toliko pojačano. Kao kad mičeš od sebe nešto što voliš na silu, a ono i dalje iskrsava svako malo. Za poluditi. Mogla bih van da zaboravim na to i frendica me pozvala, ali mi se ne da.

Baš sam danas u nekom očajnom stanju. Najradije bih plakala nad sobom jedan dan
BlueMarine is offline  
Old 06.02.2010., 17:55   #20
Mislim da taj tvoj osjecaj nema veze sa telepatijom. Malo progooglaj, shvatisec i sama.
Telepatija na neki nacin i jeste vezana za ljubav, jer se javlja medju emotivno bliskim osobama i to je ono kad mislite isto u isto vrijeme. Ili znas sta se nekom desava, jer ti on projecira te misli, nesto kao povezanost medju blizancima.
baby_lon is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger