Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 17:24   #201
Nemojte zezati taxiste,oni budu prijavili forum na sud.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 17:38   #202
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Nemojte zezati taxiste,oni budu prijavili forum na sud.


vidio sam to

i to za govor mržnjr i diskriminaciju
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:18   #203
dajte link!
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:23   #204
https://www.forum.hr/showthread.php?t=590934

oštovani
nažalost bit ću prinuđen podnijeti kaznenu prijavu Državnom odvjetništvu u kojoj ću ukazati na govor mržnje,rasizam i vrijeđanje udruge Radio-taxi Zagreb u topicu:Taxisti kreću u štrajk.Po mom mišljenju dopustili ste na svojim stranicama bezprimjereno vrijeđanje samozaposlenih obrtnika kojemu su se pridružili neki od vaših uposlenika tzv.moderatora.Prijavu ću podnijeti ukoliko se javno ne ispričate taxistima u roku koji je zakonom određen.
za Zgsvoša
ko si ti i taj tvoj čopor moderatora da se uopće usudite procjenjivat i komentirat nečiji kućni odgoj kad vi to nemate?


a pogledaj samo njegove upise, posebno o ostalim ljudima koji pričaju

imaš još dvije teme otvorene na baniranima

jadan, znaš taksist, kaj da ti više pričam
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 18:59   #205
hahaha ali meni je samo žao što ovakve ljude ne puste da malo više pišu, baš unose život na forum!
_Mystical_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 20:08   #206
pa ima ih još na pdf auti i zagreb
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:32   #207
Exclamation ZAKON!

Ako je točno postano na drugom forumu Taxisti su sporom vožnjom u prekršaju:


Zakon o sigurnosti prometa na cestama, NN 67/08

Članak 51.

(2) Vozač ne smije bez opravdanih razloga voziti tako sporo da bitno usporava prometni tok ili ugrožava druge sudionike u prometu. Kada se iza vozila koje se kreće brzinom koja je manja od najveće dopuštene brzine na cesti, ili dijelu ceste po kojoj se kreće, ili manja od brzine prometnog toka vozila u prometu na tom dijelu ceste, nakupi kolona vozila koja ga ne mogu sigurno preteći, vozilo se mora na prvom pogodnom mjestu isključiti iz prometa i propustiti kolonu vozila iza sebe.
(5) Novčanom kaznom u iznosu od 500,00 kuna kaznit će se za prekršaj vozač koji brzinu kretanja svog vozila ne prilagodi osobinama i stanju ceste i drugim uvjetima ili ako postupi suprotno odredbama stavka 1. i 2. ovoga članka.

Molim Policiju da se pozabavi!!!
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:41   #208
Jutros pametnjakovici (njih sest) zakuhali nenormalnu guzvetinu na potezu Kustosija-Selska, a policije nigdje.

Dobra je strana tog poteza sto su uspjeli velike mase motovirati da obrate paznju na njihov problem
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 12:54   #209
Thumbs down 0192

Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Jutros pametnjakovici (njih sest) zakuhali nenormalnu guzvetinu na potezu Kustosija-Selska, a policije nigdje.

Dobra je strana tog poteza sto su uspjeli velike mase motovirati da obrate paznju na njihov problem
A ja zovem policiju i ovi vele da delaju sve što mogu. da ih nema dosta? Za Varšavsku i Seljake ih je bilo dosta???

Treba izorganizirati i blokirati im stajališta! Ja tražim tko je ZA, ali nikome ni traga ni glasa!
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 13:38   #210
Thumbs up he, he...grupa protiv taxista i na fejsu....

Već skoro 200 članova

http://www.facebook.com/editgroup.ph...59832184050118
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 14:29   #211
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
pa ima ih još na pdf auti i zagreb
i svi su od istog datuma ...taj mora da je izlizao blackberry (jer, ne vidim kako bi mogao taxirat od doma za kompom), a da 95% njegovih klijenata blackberry ne može ni sanjat, a kamoli si priuštiti
__________________
Broomstick operator level A1
Madame Hooch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 15:46   #212
Stranica u zamjenu za grupu...

Quote:
Nadobudan kaže: Pogledaj post
Napravljena je i stranica u zamjenu za grupu
http://www.facebook.com/pages/Svi-mi...9029183?v=wall
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 09:09   #213
Baš zanimljivo..dans slušam na radiju. Oni se ne boje konkurencije, ali su spremni spustiti cijene uz uvjet da zadrže monopol u zagrebu Konjine, mrak ste. Haračili ste s nenormalnim cijenama, i sad kad je pri guzi prisviralo i dalje nedate. Sramota ste za ovaj grad.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 15:32   #214
Ma, van svake pameti je to. Ja se nažalost često koristim TAXIem i često razgovaram s vozačima o njihovoj situaciji. Meni se jada lik kako mu mjesečno ostaje 4000-5000 kn čistoga, a da je u autu po 10 sati dnevno. Ja ga pitam koliko vožnja ima u tih 10 sati, a on kaže u prosjeku 2-3. Dakle, efektivno je sat vremena rada dnevno a ostalih 9 sati je šah, TV, radio, Internet... Ma, marš, 20 godina smo u kapitalizmu i kofol slobodnom tržištu, a još uvijek ih ima s planskom privredom, živi smo spomenik prošlih vremena.
Inače, jedan od razloga njihovog štrajka je ukidanje doživotne licence, pazi ti to, morat će je obnavljati, neće jednom izvaditi i da im vrijedi do kraja života, zamisli užasne li promjene.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 16:37   #215
http://www.index.hr/vijesti/clanak/z...ti/519648.aspx
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 16:48   #216
sječam se jednog članka u novinama....Taxist završio pmf tako da je učio na poslu. Toliko o tome koliko rade. Sad ih jebe što će 8 sati morati voziti a ne izdrkavati se po parkiralištima. Bolje niš ne raditi pa zaraditi 5-6 tkn nego raditi i zaraditi 8 tkn. Ja ih potpuno razumijem.
covjek-od-leda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 17:05   #217
Pravi razlog štrajka Taxista u ZG

Ukidanje licence na neodređeno.
Do sad si morao "kupiti" licencu od postojećeg taxiste (10-15.000€).
Novi taxist znači ukidanje jednog starog (odlazak u mirovinu npr).
Sada to grad želi ograničiti tj. ukinuti.
Licence na 5 godina, vjerojatno putem javnog natječaja, pa tko vidi interes i priliku, da ponudu.
Automatski je svim članovima Radio Taxi Zagreb iz đepa "izbijena" mogućnost da
svoju licencu prodaju po 10-15.000 €.
Zato bi oni i pristali sniziti cijene, da im ostane monopol...
el.danchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 17:38   #218
ma to se štrajka preko tjedna, a vikendima kad se ljudi vraćaju doma rade sve u šesnaest! evo baš sam se u subotu vraćala s Jaruna i bilo je 10-ak taksija samo na jednom ulazu. štrajk, aha, kako da ne
celesta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:12   #219
I ja sam ih vidio na Jarunu.

Mislio sam napisati nesto o tome na forumu, ali bio sam preumoran dok sam dosao doma. Ocito je da nisu u štrajku, već samo zajebavaju pošten narod blokadama cesta.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:50   #220
Thumbs up PRAVILO!!!

http://www.jutarnji.hr/taksi-zagreb-...oznju-/898004/ - ovog se treba držati!!!
__________________
I ja sam mislio da sam majstor dok nisam završio školu. Sad znam koliki sam bio fušer!!!
Nadobudan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:31.