Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2012., 11:45   #21
Meni je to osobna stvar. Mene i eventualno mog partnera. Jer neki vole dlakavo

Ja se depiliram i placam to. Moj izbor.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 11:48   #22
kozmeticka, modna ili bilo koja industrija te ne moze samoj sebi zgaditi ni poruzniti ako imas mozdane stanice koje aktivno upotrebljavas
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 11:52   #23
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Čak se zove Emer. Emeru će biti drago.
Je l' me netko tražio?

Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:15   #24
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
kozmeticka, modna ili bilo koja industrija te ne moze samoj sebi zgaditi ni poruzniti ako imas mozdane stanice koje aktivno upotrebljavas
da , tko je vidio da su modna ili kozmetička ind (ili bilo koja druga) uvjerili bilo koga u bilo kaj?

uvjerili su te u toliko toga da ti ne bi bila dovoljna bilježnica a4 formata ispisana sitnim slovima

i da, samoj sebi su te poružnile . ili ti ne kupuješ razne proizvode za uljepšavanje?
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:17   #25
Quote:
Studentica iz Dublina odrekla se brijanja: Žene su pod prevelikim pritiskom jer moraju biti savršene

http://www.jutarnji.hr/video-dlakava...janja/1026055/
I ovakva pickarija je dobila svoj medijski prostor?
Nije mi jebeno jasno.
Ako se hoces brijati - brij se. Ako hoces cupati dlake - cupaj.
Ako neces niti jedno od toga - nemoj.

Al nemoj mi servirat neku ribu koja je odlucila da se ne brije jer ''zene su pod prevelikim pristiskom'' kao neku revolucionarku sa svjezim idejama.

Za koji se kurac onda ta mala sminka ako propagira vracanje prirodi? Osobno veca tlaka mi je namazat se neko obrijat si pazuh.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:26   #26
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Za koji se kurac onda ta mala sminka ako propagira vracanje prirodi?
propagira prirodnu dlakavost a ne nenašminkanost


ti kad odlučiš pomoć humanitarno djeci u nigeriji , onda ti neko ima pravo srat da zakaj nisi pomogla djeci u hr? kad neko odluči pomoć napuštenom psu na cesti onda mu se ima pravo srat zakaj ne zbrine brojne pse iz šinteraja?, zakaj bi sve moralo biti apsolutno , čemu uvjek isti besmisleni argumenti ?
ona se ,eto, odlučila za jedno a ne za drugo

i nigdje ne tvrdi da je revolucionarka
Satene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:33   #27
Quote:
Trance Girl87 kaže: Pogledaj post
zar nije dovoljna ova tema na muškom kutku?
moderatori, brišite ovo!
Ti fakat imaš gadnih problema..

Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
dakle , ovakvo je mišljenje kod mlađih generacija toliko često da je i mene iznenadilo , tak da prije nego graknete na autoricu teme zakaj se pravi da je ovo neka velika vijest , imajte malo ovo na umu
Ma to je dijelom i rezultat toga što te mlađe generacije više nemaju svoje osobnosti - imam osjećaj da među tim mladcima sve više zaživljava mentalitet stada

Quote:
Maremonti kaže: Pogledaj post
Meni je to osobna stvar. Mene i eventualno mog partnera. Jer neki vole dlakavo
Al fakat vole.. imala sam priliku čuti od nekoih frajera da je njima dlakavost na određenim mjestima jebeno napaljujuća
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:33   #28
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
da , tko je vidio da su modna ili kozmetička ind (ili bilo koja druga) uvjerili bilo koga u bilo kaj?

uvjerili su te u toliko toga da ti ne bi bila dovoljna bilježnica a4 formata ispisana sitnim slovima

i da, samoj sebi su te poružnile . ili ti ne kupuješ razne proizvode za uljepšavanje?
uopce se ne smatram ruznom.

kupujem, minimum.
koristim tocno 3 proizvoda za sminkanje.

logicno mi je da cu voditi racuna o svojoj higijeni.
ne zato sto mi je reklama rekla da je masno lice ruzno, nego zato sto mi to smeta.

kad mi se ne sminka, jednostavno to ne napravim.

uostalom, ljudi se ureduju od pamtivijeka (jel ono ryell spomenula kleopatru).

ja ne poricem utjecaj industrije na kolektivno misljenje, ali svatko sam za sebe vaze sto je istina, a sto ne.

i nema tog isusa ni te dobre zenske s reklame zbog koje se osjecam lose
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:48   #29
možda sam ja idiot,ali ja uopce ne kužim kome ona što želi dokazat?
znaci jedni su nas naguzili i ubjedili da trebamo bit glatke ko bebina guza i evo sad se ona našla da nam objasni da bi ipak trebale biti što dlakavije,a ne da nam ovi prvi peru mozak.....wtf?ko tu koga?
ne podnosim dlake i da ih sad cijeli svijet pocne uzgajat ja bi se opet depilirala
koja glupost,ono,ne depiliram se,tak sam spešl i idem sad to cijelom svijetu pokazat,jer je to tak super i sigurno sve zanima........ma.....
GumBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:50   #30
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
propagira prirodnu dlakavost a ne nenašminkanost
Propagaira prirodnost jer je tako zenama - lakse. Jel tako?
Jer ona smatra da im je tesko i da su opterecene time sto ''moraju'' vjecitno biti ''savrsene'' (uopce ne znam od kud joj ta budalastina, al ajd).

A nekako mi u to ulazi i sminkanje, koje je, priznat ces, daleko veca jebada, trosi puno vise love od - povlacenja britvom dva puta po porucju pazuha
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:52   #31
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
al budite svjesne da mlade djevojke ne samo da im je ružno vidjeti neobrijane žene (kao i nama uostalom ) neg im se dlake doslovno gade , a mnogima i njihove vlastite .
Ovo je zapravo argument protiv brijanja, odličan je osjećaj naživcirati neku tuku samom svojom pojavom, morat ću to isprobati
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:58   #32
Quote:
Satene kaže: Pogledaj post
i da, samoj sebi su te poružnile . ili ti ne kupuješ razne proizvode za uljepšavanje?
Evo, ja se baš i nisam pretrgla od toga.
Kupujem Niveu i kremu za ruke jer mi je koža suha pa me zateže.
Kod frizera idem jer mi je besplatan, inače bih kurac pljunula 400 kn za farbanje i rezanje vrhova.
Kupujem doduše lakove za nokte jer se volim igrati s bojama, al' ne zavaravam se da me oni "uljepšavaju".
Tako da, ponekad, sve ovisi o tome kako se postaviš.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 12:59   #33
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ovo je zapravo argument protiv brijanja, odličan je osjećaj naživcirati neku tuku samom svojom pojavom, morat ću to isprobati
Ja povremeno uzjebem par njih kad dođemo na tu temu, a ja velim kako po zimi malo uzgojim dlačice - da mi bude toplije
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:37   #34
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ovo je zapravo argument protiv brijanja, odličan je osjećaj naživcirati neku tuku samom svojom pojavom, morat ću to isprobati
evo, meni se gade dlake
bas su mi fuj
zasto bi bila tuka zato, samo ti znas

pa eto, mozes lijepo staviti ovdje svoju sliku pa cu ti javiti jesam li se izivcirala
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:40   #35
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
evo, meni se gade dlake
bas su mi fuj
zasto bi bila tuka zato, samo ti znas

pa eto, mozes lijepo staviti ovdje svoju sliku pa cu ti javiti jesam li se izivcirala
Tuka je onaj tko smatra da bi se ostali trebali brijati zato jer se njemu/njoj gade dlake.
(A i toliko gađenje prema dijelu vlastitog tijela mi, sori, lagano vuče na neku patologiju.)
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:44   #36
Meni se gade jako izražene akne. Ne volim vidjeti ni dlake. Ne znam zašto bi to bila patologija.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:44   #37
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Tuka je onaj tko smatra da bi se ostali trebali brijati zato jer se njemu/njoj gade dlake.
(A i toliko gađenje prema dijelu vlastitog tijela mi, sori, lagano vuče na neku patologiju.)
patologiju... mozda malo pretjerujes

patologija bi bila kad bi dobivala napadaje uzasa pri pogledu na dlake ili kad bi, mozda, razvila kakav strah od dlaka
obicno gadjenje je jos uvijek prihvatljivo

one noge gore ti nisu gadljive? dotaknula bi ih da moras? ili cak i da ne moras?
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:51   #38
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
one noge gore ti nisu gadljive? dotaknula bi ih da moras? ili cak i da ne moras?
nogice su egzotične
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:51   #39
Ja ne vidim razlog zakaj bih toj gore išla uopće dirati noge a da ih već diram, svejedno mi je jesu dlakave ili nisu.
Da sam kojim slučajem lezba, tak bi me bolila briga dal mi cura ima dlakave noge ili ne, tj. dal te dlake pušta ili odstranjuje.

Svoje vlastite dlake djelomično odstranjujem al ne zato "da me netko ne bi vidio dlakavu" nego zato kaj mi je fino pipkati glatka područja. Dlake ispod pazuha eliminiram uglavnom iz higijenskih razloga (manje znoja se zadržava kad nema dlaka), jerbo pazuhe baš i ne pipkam.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 13:53   #40
sjećam se profesorice u srednjoj koja je paradirala u miniću s dlakama

al bošnjakinja je , koliko sam čula kod njih to vjera valjda nalaže iako naravno ne prakticiraju svi .

al je bilo gadno za vidjet , zgodna, u srednjim godinama i još drži do sebe
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:46.