Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 07:56   #1
Kako umanjiti neugodni miris

Nadam se da moderatori neće zamjeriti,iako sam postavio temu na zdtavlje,primarni problem je taj smrad dolje upisan...


Nepodnošljiv znoj

Imam problem sa znojenjem,pogotovo noću a sam znoj je,očito,nepodnošljivog smrada.

Najveći problem je soba,u kojoj spavam,učim.Ne prođe jedan dan nakon što sve preskinem opet je nakon noći,prvo jastučnica onda i ostalo smrdljivo.

Još veću glupost sam napravio kupivši francuski ležaj,u koji se to uvuklo još više.

Uglavnom,kad je nekih 8 sati preko noći soba skroz zatvorena (vrata,prozor) ujutro kad se probudim je nepodnošljiv smrad.


Neznam da li je samo za zdravlje ova tema ili jei za neku drugu temu jer mi je katastrofa živjeti u toj sobi.

Pitanje isto,ali više za stanovanje,kako umanjiti taj smrad neke alternative,osim možda kupovina novog ležaja,koji je dosta velik problem,što baš nisam imao u planu?
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 09:47   #2
Istuširati se..??
zvizdanova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 10:11   #3
Quote:
zvizdanova kaže: Pogledaj post
Istuširati se..??
zajebancija ili'
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 10:38   #4
zašto malo ne otvoriś prozor dok spavaš?

trebaš vidjeti jel to nekakav zdravstveni problem, imaš li gljivično oboljenje kože. također, vidi malo šta to jedeš, izbaci neko vrijeme glavne uzročnike neugodnog mirisa - češnjak ili bijeli luk, kupusnjače, i proteinske dodatke ako ih koristiš. uzimaš li neke lijekove?

makni si svu sintetiku iz priče, od pidžame do posteljine i deke ili popluna, ne znam čime se pokrivaš. nakon tuširanja koristi Lidera deo-kremu, imaš je među deodoransima u većim dućanima i DM i sl.

ako si zdrav i čist, znoj ti ne bi trebao biti nepodnošljivog smrada, tak da neki problem imaš.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:18   #5
još nešto. što si mislio s ovim da je sve još gore otkad si kupio francuski ležaj? novi madrac? kakav si imao prije? nemaš letvičastu podnicu ispod madraca pa nema prozračivanja, ili ... ?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 12:24   #6
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
zašto malo ne otvoriś prozor dok spavaš?

trebaš vidjeti jel to nekakav zdravstveni problem, imaš li gljivično oboljenje kože. također, vidi malo šta to jedeš, izbaci neko vrijeme glavne uzročnike neugodnog mirisa - češnjak ili bijeli luk, kupusnjače, i proteinske dodatke ako ih koristiš. uzimaš li neke lijekove?

makni si svu sintetiku iz priče, od pidžame do posteljine i deke ili popluna, ne znam čime se pokrivaš. nakon tuširanja koristi Lidera deo-kremu, imaš je među deodoransima u većim dućanima i DM i sl.

ako si zdrav i čist, znoj ti ne bi trebao biti nepodnošljivog smrada, tak da neki problem imaš.
ne trošim lijekove,češnjak i bijeli luk konzumiram,ali rijetko...

e,problem prozora je što mi je relativno blizu septička,koja je sada brzo puna ,pogotovo ove godine,a sad je ovo vrijeme katastrofa pa smrdi i ona.....

Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
još nešto. što si mislio s ovim da je sve još gore otkad si kupio francuski ležaj? novi madrac? kakav si imao prije? nemaš letvičastu podnicu ispod madraca pa nema prozračivanja, ili ... ?


to i je najveći problem,kaj taj krevet toliko smrdi,a nije star da se mijenja i sve novo još i on zasmrdi...

nema ničega,neznam zašto sam to uopće kupovao...

ovakav je http://www.nas-dom.hr/namjestaj/lezaji/lord.html
mjesam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 13:01   #7
ok, imaš više problema, i bez nešto truda tj. novaca to neće biti tako lako.

dajte isprazniti septičku, i koristite neki od enzimskih dodataka za bržu razgradnju otpada, kao Septiclean ili Bio-Algeen. mislim koji je to način života da ne možeš prozračiti sobu? lako je moguće da ti je taj miris i prodro negdje odozdo kroz pukotinu u podu ili zidu.

bijeli luk i češnjak su jedno te isto, i iako je zdrav, miris mu je jako prodoran i kad se jede ide na kožu van kao nijedna druga namirnica. ako ga ne možeš skroz izbaciti iz jelovnika, bar smanji količinu.

krevet ti nije dobar jer je zračenje madraca preslabo, ali to si i sam shvatio.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 13:51   #8
ako ti je nabavka gnjavaža, možeš naručiti poštom, ovo ti je količina za 12 mjeseci http://www.ebay.co.uk/itm/Septic-Tan...item2335b9cf58
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:48.