Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2012., 23:34   #61
ne znam da li koja prati na crno jaje isto ima neka foto knjiga u ponudi pa kome nije tesko nek provjeri,cini mi se da su ipokloni u igri!
koka7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2012., 12:05   #62
Fotoknjiga iz Poreča je svojevremeno imala akciju s Pentax fotićima, dobivao se bon za 100 kn popusta uz kupnju bilo kojeg fotoaparata. Pa eto, ako nekom slučajno treba i fotić novi...
mala1mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2012., 12:05   #63
Pitanjce u vezi formata (računalnog formata dokumenta, ne dimenzija papira).

U kojem formatu "ispadaju" radovi iz njihovih besplatnih programa? Neki standardni, svima nam znan i sa svime kompatibilan format, ili neki unikatan?

Već imam izrađen album/reportažu, i u .pdf formatu je, i ono što trebam je kvalitetan ispis i uvez. Cewe fotoknjiga bi mogla biti ono što tražim, ali kao što rekoh, skeptičan sam prema tim gratis programima, a rad je ionako gotov.

Puno hvala!
__________________
I turn another corner, I go down a corridor + I see this guy / He must be about 100ft tall + he only has 1 eye;
He asks me 4 my autograph, I write NOBODY & then / I wrap myself up in a woolly coat + blind him with my pen
J.Ralston is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 09:51   #64
Quote:
J.Ralston kaže: Pogledaj post
Pitanjce u vezi formata (računalnog formata dokumenta, ne dimenzija papira).

U kojem formatu "ispadaju" radovi iz njihovih besplatnih programa? Neki standardni, svima nam znan i sa svime kompatibilan format, ili neki unikatan?

Već imam izrađen album/reportažu, i u .pdf formatu je, i ono što trebam je kvalitetan ispis i uvez. Cewe fotoknjiga bi mogla biti ono što tražim, ali kao što rekoh, skeptičan sam prema tim gratis programima, a rad je ionako gotov.

Puno hvala!
.pdf je format već gotov za printanje, nećeš moći iz njega prebacivati u cewe fotoknjigu.
Inače, njihov program je jako dobar ako ubacuješ fotke već obrađene u PS-u
hrčak008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 13:36   #65
Quote:
Nature kaže: Pogledaj post
Nesanica?

Sve su iste: one iz DM-a, Mullera, Tiska... ne znam jel ima još gdje. Sve su Cewe.
Mi smo radili već par puta, uglavnom u DM-u i odlične su nam
Kvaliteta je super. Mi smo uglavnom uzimali velike s mekanim koricama, s tim da su te korice poprilično čvrste, a papir unutra je debel i gladak. Stane puno slika.
Po meni, vrijede svake kune. Možeš si super posložiti slike unutra, ubacit tekstove, baš bude fora.

Uglavnom uzmem u DMu jer vrebam kad je akcija, a i iskoristim i onaj bon od 25 % popusta od skupljenih bodova.

Čeka se oko tjedan dana, često i manje.

jel mi mozes molim te staviti link tocan gdje se moze napraviti fotoknjiga u dm-u...trazila sam ali ne mogu naci :/ havla
jurdan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 10:22   #66
Quote:
jurdan kaže: Pogledaj post
jel mi mozes molim te staviti link tocan gdje se moze napraviti fotoknjiga u dm-u...trazila sam ali ne mogu naci :/ havla
http://cs.photoprintit.com/web/84005913/
dorakukec is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 20:45   #67
[help]

naručila sam cewe fotoknjigu prije 7 dana u dm-u. preko onog njihovog software-a. dobila sam mail da je narudžba zaprimljena, ali do današnjeg dana ne i mail da je fotoknjiga obrađena i da će za x dana biti u odabranoj poslovnici.
zanima me koliko ste vi obično čekali taj mail. ovo mi već malo čudno predugo traje.

puno hvala
kuku-lele is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2012., 22:06   #68
Quote:
J.Ralston kaže: Pogledaj post
Pitanjce u vezi formata (računalnog formata dokumenta, ne dimenzija papira).

U kojem formatu "ispadaju" radovi iz njihovih besplatnih programa? Neki standardni, svima nam znan i sa svime kompatibilan format, ili neki unikatan?

Već imam izrađen album/reportažu, i u .pdf formatu je, i ono što trebam je kvalitetan ispis i uvez. Cewe fotoknjiga bi mogla biti ono što tražim, ali kao što rekoh, skeptičan sam prema tim gratis programima, a rad je ionako gotov.

Puno hvala!
Ako nije kasno evo što ja mislim. Ja bi na tvome mjestu stranicu po stranicu tog PDF-a u Photoshopu pretvorila u tiff. ili jpg. i onda (kao da je svaka ta tvoja stranica jedna velika slika) ubacivala u taj njihov program. Mislim da nebi trebalo biti problema, jer ti možeš na svaku stranicu staviti po jednu veliku sliku, njemu je svejedno. Javi da li je uspjelo.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2012., 12:47   #69
Quote:
kuku-lele kaže: Pogledaj post
naručila sam cewe fotoknjigu prije 7 dana u dm-u. preko onog njihovog software-a. dobila sam mail da je narudžba zaprimljena, ali do današnjeg dana ne i mail da je fotoknjiga obrađena i da će za x dana biti u odabranoj poslovnici.
zanima me koliko ste vi obično čekali taj mail. ovo mi već malo čudno predugo traje.

puno hvala
najbolje ti je skoknut u DM i vidjel je li stigla. Tako sam ja u Bipi naručila, i stigla puno prije nego sam došla po nju
doubletrouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2013., 13:27   #70
Quote:
doubletrouble kaže: Pogledaj post
najbolje ti je skoknut u DM i vidjel je li stigla. Tako sam ja u Bipi naručila, i stigla puno prije nego sam došla po nju
Ili nazoves njihovu službu za korisnike i sve ti kažu.
Kožuhar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 15:54   #71
Trebala bih hitan savjet. Imala sam bon za izradu fotografije na platnu preko onog dm-ovog programa, no bon je istekao, a kako nisam ni vidjela područje za upisati jer sam mislila da kasnije mogu podesiti, slučajno sam napravila narudžbu i hoću ju poništiti. Čak sam (blesava) tri puta stavila u košaricu tako da je ispalo preko 600 kn. Na mail mi je odmah došlo da je narudžba zaprimljena i ide u obradu, na što sam odmah zvala na telefon da pitam za prekid. Tada mi je rečeno da se ne može prekinuti, ali da ne dođem podići to u dm poslovnicu, a kad me oni nazovu da kažem da neću podići i to ide za par mjeseci na uništenje. E sad, pod njihovim pravilnikom piše da se narudžba mora platiti jer će ići opomena i sl. Žena kaže da u pravilu da, ali ne. Da je bilo slučajeva da ljudi nisu podigli i da je prošlo bez problema. Što sad raditi?
kikakm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 22:49   #72
Posalji ti mail kojim otkazujes i objasni da je greska i sacuvaj ga pa ako ti dode kakva opomena imas pismeni trag da si otkazala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 19:35   #73
Podižem temu

Da li znate da li u iPokloni ima još uvijek besplatna mala fotoknjiga?

Mi bi naručili inače velike fotoknjige al me zanima da li ima i ta besplatna?
kiki_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 14:15   #74
Podižem temu

Imate preporuke za dobru fotoknjigu, po cijeni i kvaliteti. Slike su stare.... na Cd-u su.
Hvala!
Mira K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 09:33   #75
Da li netko u zadnje vrijeme skidao onaj program od DM-a za izradu fotoknjiga, slika itd.? Ja ga nikako ne uspijevam skinuti, uvijek mi na kraju javi neku grešku, ne kužim u čemu je problem. Prije (davno) sam ga skidala bez problema.
Yin&Yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2023., 15:16   #76
Dižem temu iz mrtvih...
Ako nekom treba kod za 10% popusta na cewe: 2K23CW152

Inače mi redovito radimo knjige sa Cewe, i zadovoljni smo...
Istina da bi mogli biti malo jeftiniji... ali ne znam koja je druga opcija?

Od google sam jednom naručivao slike, pa je trajalo više od mjesec dana da stignu, pa mi oni nisu opcija
seasej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.