Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2017., 13:25   #9961
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Prije sam vec naveo a i sad velim, u tijeku je budjenje svijesti, rat tolko nije vise aktualan kao prije (30-60god.) mislim da je ljudima dost ratovanja, na eliti je da nas zavede i okrene jedni progiv drugih, na nama je da se odupremo tomu i okrenemo to u svoju korist, odnosno ucinimo svijet boljim; imam osjecaj da elita sad puca iz svih raspolozivih sredstava, vjerojatno vide da se broj ovaca smanjuje i bude se..
Upravo tako.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 07.05.2017., 13:58   #9962
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
@Cosmic Wanderer... a zašto je došlo do degradacije svijesti duše, pa ju ona mora razvit?
Ne mogu ovdje o tome pisati jer ovo nije tema za to , ali samo ukratko , oko 1/3 zemaljske populacije i nema mogučnost razvijanja ili evolucije svijesti(osim razvitka u lukavosti) i njih možemo nazvati ljenjive , zakržljale duše-svijesti i oni su ti kroz koje ovi mračnjaci najviše djeluju , jer ovi zakržljali nemaju razvijene više centre svijesti i neki su ih negdje nazivali "organski portali" jer upravo kroz njih ovi mračnjaci djeluju.
Njihov vrhunac do kojeg mogu ići u svijesti je niža 4astralna dimenzija , dok spavaju i kada napuste fizičko tijelo-umru.

Ostale razvijene svijesti-duše imaju mogučnost spajati se sa svojim višim centrima svijesti , svojim višim ja/nadsvijesti u višim dimenzijama , višim dimenzijama koje možemo nazvati i nivoi duše.

Ovo je sada jako široka tema pa je bolje da je skratim , nije došlo do degradacije svijesti duša jer su večina ljudi ili skoro pa svi na planeti , duše koje su započele svoj evolucijski ciklus upravo na ovom planetu i večina tih svijesti duša su se nekada davno poistovječivale/inkarnirale se u formama dinosaura i mnogobrojnim drugim životinjskim i biljnim formama , a kad sam napisao da je čovjek u višim dimenzijama svijesti izabrao nova zemaljska iskustva , mislio sam na nižu i višu 4astralnu dimenziju u koju čovjekova svijest ide poslije smrti fizičkog tijela , a kad se nanovo inkarnira u 3d fizičko tijelo , to i možemo nazvati degradacija svijesti duše iako ne u potpunosti.

Trečeg svjetskog rata neće biti upravo iz razloga što se probudio velik broj ovih razvijenih svijesti-duša.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 07.05.2017., 15:04   #9963
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
.... Trečeg svjetskog rata neće biti upravo iz razloga što se probudio velik broj ovih razvijenih svijesti-duša.
Volio bih da je tako, ali jako griješiš. Kad bi se "male ljude" pitalo, rata sigurno ne bi bilo, a pogotovo ne kad bi o tom odlučivali probuđeni.
Cilj mračnih se upravo i tiče probuđenih. Žele ih sve pobiti i učinit će sve da u tome uspiju. Ako u svoju, onu gore tvrdnju doista vjeruješ, ti si pacifist utopist.
satir_ is offline  
Old 07.05.2017., 15:08   #9964
.
Zapad treba prihvatiti svoje pogreške u jugoistočnoj Europi i ispraviti ih na vrijeme, prije nego što to učini Rusija – piše u svome osvrtu u Observeru John R. Schindler, bivši analitičar američke Nacionalne sigurnosne agencije (NSA).

Schindler smatra da rusko uplitanje prijeti guranjem krhkih i siromašnih država regije preko ruba sukoba kakvi su se dogodili u 1990-ima , što je prijetnja koja ugrožava cijelu jugoistočnu Europu. ...

http://net.hr/danas/svijet/sokantna-...rzati-podalje/

http://observer.com/2017/05/vladimir...alkans-threat/
arthura is offline  
Old 07.05.2017., 18:28   #9965
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
.
Zapad treba prihvatiti svoje pogreške u jugoistočnoj Europi i ispraviti ih na vrijeme, prije nego što to učini Rusija – piše u svome osvrtu u Observeru John R. Schindler, bivši analitičar američke Nacionalne sigurnosne agencije (NSA).

Schindler smatra da rusko uplitanje prijeti guranjem krhkih i siromašnih država regije preko ruba sukoba kakvi su se dogodili u 1990-ima , što je prijetnja koja ugrožava cijelu jugoistočnu Europu. ...

http://net.hr/danas/svijet/sokantna-...rzati-podalje/

http://observer.com/2017/05/vladimir...alkans-threat/
A možda će nas opet gurnuti u novu Jugoslaviju, pošto im obje nisu uspjele, pod izgovorom da područje treba obraniti od Rusa. Pošto se svi raseljavamo, bit će puno lakše sjebati Hrvatsku nego prije što neki projugoorijentirani zapadnjaci očito jedva čekaju.
klokanovac is offline  
Old 07.05.2017., 18:29   #9966
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
.
Zapad treba prihvatiti svoje pogreške u jugoistočnoj Europi i ispraviti ih na vrijeme, prije nego što to učini Rusija – piše u svome osvrtu u Observeru John R. Schindler, bivši analitičar američke Nacionalne sigurnosne agencije (NSA).

Schindler smatra da rusko uplitanje prijeti guranjem krhkih i siromašnih država regije preko ruba sukoba kakvi su se dogodili u 1990-ima , što je prijetnja koja ugrožava cijelu jugoistočnu Europu. ...

http://net.hr/danas/svijet/sokantna-...rzati-podalje/

http://observer.com/2017/05/vladimir...alkans-threat/
Na Zapadu ništa novo.
Što su neodrživo sklepali u Dejtonu,sad će prekrajati,naravno sve u "strahu"
od ruskog uplitanja.

Zapad je kreirao,gurnuo države bivše juge u rat,a sad retrogradno i za to optužuju ruse.
Pa će krojiti i prekrajati kako se njima ćefne,
koga briga žele li to oni kojima kroje.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 07.05.2017., 18:47   #9967
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Volio bih da je tako, ali jako griješiš. Kad bi se "male ljude" pitalo, rata sigurno ne bi bilo, a pogotovo ne kad bi o tom odlučivali probuđeni.
Cilj mračnih se upravo i tiče probuđenih. Žele ih sve pobiti i učinit će sve da u tome uspiju. Ako u svoju, onu gore tvrdnju doista vjeruješ, ti si pacifist utopist.
Moš mislit koji je to gušt da po tebi padaju bombe. Dušu ti ispune srećom i pripreme te za novu dimenziju taman kad pogineš. Od ovog Cosmica svakakve divote možeš pročitati. Žrtva i agresor su isto. Nije kriv agresor što te zaklao, kriv si ti jer si tako htio, samo što se ne sjećaš toga.
klokanovac is offline  
Old 07.05.2017., 20:40   #9968
.
Kakve bi posljedice imao nuklearni rat Sjeverne Koreje i SAD-a?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/k...da/967902.aspx
arthura is offline  
Old 07.05.2017., 21:13   #9969
Više me brine Izrael koji dirinči po Palestini, Siriji i Libanonu, nego S. Koreja koja nikog ne osvaja i nigdje ne dirinči. Osim što Voljeni Vožd ugnjetava svoj narod.

S. Koreja možda ima nekoliko NUKE. Izrael ih ima 150-200.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 07.05.2017., 21:42   #9970
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Više me brine Izrael koji dirinči po Palestini, Siriji i Libanonu, nego S. Koreja koja nikog ne osvaja i nigdje ne dirinči. Osim što Voljeni Vožd ugnjetava svoj narod.
S. Koreja možda ima nekoliko NUKE. Izrael ih ima 150-200.
Dobra logika, ... Izraelcima (naročito NEsemitskim hazarskim-aškenazima) bilo bi bolje se, na vrijeme, izmjestiti u okupirani dio Ukrajine (prije nego se "zapali" čitav arapski/semitski svijet protiv njih).
Iran i Egipat su izgleda dobili nuklearne bombe/projektile, preko tajnih kanala, od Pakistana.
arthura is offline  
Old 07.05.2017., 23:52   #9971
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
Volio bih da je tako, ali jako griješiš. Kad bi se "male ljude" pitalo, rata sigurno ne bi bilo, a pogotovo ne kad bi o tom odlučivali probuđeni.
Cilj mračnih se upravo i tiče probuđenih. Žele ih sve pobiti i učinit će sve da u tome uspiju. Ako u svoju, onu gore tvrdnju doista vjeruješ, ti si pacifist utopist.
Kad su ovakve stvari u pitanju ja ne griješim , očito nisi shvatio o čemu sam pisao , ali to i nije toliko važno jer sve dođe na svoje mjesto kada dođe pravo vrijeme za to.

Možeš ako te volja pročitati nešto sa ove dvije teme , pa ti možda bude jasnije o čemu pričam:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=978579

https://www.forum.hr/showthread.php?t=984653

jer mi se ne da ponovo pisati o nečemu o čemu sam napisao stotinu postova.

Značenje riječi pacifist:

pacifizam (franc. iz lat.), ideološki i polit. pokret koji, polazeći od osude svake sile, zahtijeva očuvanje mira, te osuđuje svaku vrstu rata.

Ja nigdje , u niti jednom postu , nisam osuđivao silu , niti ratove , niti sam zahtjevao očuvanje mira , već sam uvijek naglašavao da su to sve iskustva kroz koja svijest duše prolazi dok evoluira , što znači da nisam pacifist , a što se utopije tiče ona dolazi iznutra i projicira se prema van , realnost je unutar čovjeka , a vanjski svijet je samo perojekcija te unutarnje čovjekove realnosti.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 08.05.2017., 00:13   #9972
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Moš mislit koji je to gušt da po tebi padaju bombe. Dušu ti ispune srećom i pripreme te za novu dimenziju taman kad pogineš. Od ovog Cosmica svakakve divote možeš pročitati. Žrtva i agresor su isto. Nije kriv agresor što te zaklao, kriv si ti jer si tako htio, samo što se ne sjećaš toga.
Dovoljno mi je bilo da pročitam one nebuloze o tvom "vjerovanju" o ravnoj zemlji(ustvari ti i ne vjeruješ u to ,več tražiš da neki druge potvrde tu glupost , pa da ti počneš što više vjerovati u to , ali naravno toga nisi ni svijestan) pa da znam kakav ti je mentalni sklop(bez ikakve uvrede) , a pošto te priče o ravnoj zemlji nisu čak ni za malu djecu i ne očekujem od tebe i sličnih tebi da shvate išta o čemu sam pisao ovdje.

Ti pišeš:

"Žrtva i agresor su isto. Nije kriv agresor što te zaklao, kriv si ti jer si tako htio, samo što se ne sjećaš toga."

Žrtva i agresor su djelići iste božanske svijesti i nitko od njih dvoje nije kriv , već su to samo mračna iskustva kroz koja svijesti duše evoluiraju i na koja su pristala prije nego su se inkarnirala u fizička tijela.

Ne pišem ovo zbog tebe , jer tebi još nije došlo vrijeme da ovo shvatiš , već za ponekog koji čita što se piše ovdje , a koji ima dovoljno proširenu-otvorenu svijest da isto percipira.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 08.05.2017., 00:16   #9973
Aupičkumaterinu, .. da su ova trojca:



.. podržali Teslu javno - sa barem 10 US$ - nebi bila "potrebna" dva svjetska rata (citaj: jagmi za fosilnim energentima), zagadjenja atmosfere, itd.itd.
Tek sada stižemo do doba pocetka masovnije uporabe elektricnih automobila .. tek sada nam "sve to" stiže iz dupeta u glavu.
Da li je i "to" ipak na vrijeme ... u ovom vec osvitu i trećeg rata?!
arthura is offline  
Old 08.05.2017., 00:36   #9974
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Kad su ovakve stvari u pitanju ja ne griješim , očito nisi shvatio o čemu sam pisao , ali to i nije toliko važno jer sve dođe na svoje mjesto kada dođe pravo vrijeme za to.

Možeš ako te volja pročitati nešto sa ove dvije teme , pa ti možda bude jasnije o čemu pričam:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=978579

https://www.forum.hr/showthread.php?t=984653

jer mi se ne da ponovo pisati o nečemu o čemu sam napisao stotinu postova.

Značenje riječi pacifist:

pacifizam (franc. iz lat.), ideološki i polit. pokret koji, polazeći od osude svake sile, zahtijeva očuvanje mira, te osuđuje svaku vrstu rata.

Ja nigdje , u niti jednom postu , nisam osuđivao silu , niti ratove , niti sam zahtjevao očuvanje mira , već sam uvijek naglašavao da su to sve iskustva kroz koja svijest duše prolazi dok evoluira , što znači da nisam pacifist , a što se utopije tiče ona dolazi iznutra i projicira se prema van , realnost je unutar čovjeka , a vanjski svijet je samo perojekcija te unutarnje čovjekove realnosti.
E pa.....
dragi moj, znaj da u slijedećim rečenicama nema ništa osobno, već samo želim reći slijedeće:

Sram te bilo ako u niti jednom postu nisi osuđivao silu, ratove, nanošenje bola nedužnima, što nisi zahtjevao očuvanje mira i slično.
Vidi se da si "pun" kanaliziranih sranja, koja su kreirana tako da uglavnom dezinformiraju i ljudima "pune" glave raznim glupostima. Pogledao sam one tvoje postove i znaj da dobro znam o čemu pišeš i čim si okupiran. U tvojim postovima prepoznajem sebe u dobu prije 20-tak godina. Čitao sam sve to o čemu pričaš, pa čak i prevodio neke knjige na tu temu, za koje vjerojatno nisi ni čuo. U to doba je bilo 7 denziteta, pa onda 12, pa onda 24, a sad nebrojeno.
Tako to ide. CIA radi svoje. Soroševa ekipa također, pa tko hoće, neka vjeruje.
Ti kažeš da ne griješiš kad je ta tema u pitanju, pa mi to zvuči kao da nikad ne griješiš, a takvu osobu nitko ne želi za prijatelja, vjeruj mi. Priznajem, ja griješim i to mi je katkad teško priznati, ali vjeruj, kad tvrdim da će 3. svjetskog rata biti i da, na žalost, na to nećemo dugo čekati, neizmjerno bih volio da griješim.
satir_ is offline  
Old 08.05.2017., 00:53   #9975
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Dovoljno mi je bilo da pročitam one nebuloze o tvom "vjerovanju" o ravnoj zemlji(ustvari ti i ne vjeruješ u to ,več tražiš da neki druge potvrde tu glupost , pa da ti počneš što više vjerovati u to , ali naravno toga nisi ni svijestan) .....
Razumijem ja klokanovca, jer sam i sam pogledao stotine dokaza da Zemlja nije kugla i ne rotira brzinom od 1200 km/ sat, ne putuje oko sunca desecima tisuća km na sat, a zajedno sa sunčevim sustavom ne putuje nekoliko milijuna km na sat .....
Nakon svega toga više ni u što ne vjerujem i tim se jednostavno ne opterećujem, ali baš me zanima kako bi ti, CW, objasnio tvrdnje o viđenju naše obale iz Italije u kratkom video uratku na linku :

https://www.youtube.com/watch?v=UPUF1fXcC-0
satir_ is offline  
Old 08.05.2017., 00:58   #9976
Quote:
satir_ kaže: Pogledaj post
E pa.....
dragi moj, znaj da u slijedećim rečenicama nema ništa osobno, već samo želim reći slijedeće:

Sram te bilo ako u niti jednom postu nisi osuđivao silu, ratove, nanošenje bola nedužnima, što nisi zahtjevao očuvanje mira i slično.
Vidi se da si "pun" kanaliziranih sranja, koja su kreirana tako da uglavnom dezinformiraju i ljudima "pune" glave raznim glupostima. Pogledao sam one tvoje postove i znaj da dobro znam o čemu pišeš i čim si okupiran. U tvojim postovima prepoznajem sebe u dobu prije 20-tak godina. Čitao sam sve to o čemu pričaš, pa čak i prevodio neke knjige na tu temu, za koje vjerojatno nisi ni čuo. U to doba je bilo 7 denziteta, pa onda 12, pa onda 24, a sad nebrojeno.
Tako to ide. CIA radi svoje. Soroševa ekipa također, pa tko hoće, neka vjeruje.
Ti kažeš da ne griješiš kad je ta tema u pitanju, pa mi to zvuči kao da nikad ne griješiš, a takvu osobu nitko ne želi za prijatelja, vjeruj mi. Priznajem, ja griješim i to mi je katkad teško priznati, ali vjeruj, kad tvrdim da će 3. svjetskog rata biti i da, na žalost, na to nećemo dugo čekati, neizmjerno bih volio da griješim.
Itekako griješiš momče ,
rekao sam da u "ovim" stvarima ne griješim , jer znam o čemu pričam i odgovoran sam za svoje riječi za razliku od nekih , a to kako tebi zvuči je tvoja subjektivna stvar , a o tome kako kažeš , da ti vidiš da sam ja pun kanaliziranih sranja koja kako kažeš si nekada i prevodio , ja po tome vidim da si jako zatvoren-ne intuitivan i da ti samo lijeva intelektualna polutka radi , jer da si imalo otvoren , vidio bi ako ne sve onda veliki dio istine u ovome o čemu pričam , ali kao što sam napisao u gornjem postu još ti nije vrijeme za to i ovo nisu kanalizirane stvari o čemu pišem ovdje.

Da si malo bolje pročitao moje gornje tekstove , vidio bi da sam napisao ovo:

"Da nastavimo s temom o 3 svjetskom ratu....ja sam sasvim siguran da 3svj.rata neće biti u ovoj realnosti-dimenziji u kojoj ja tipkam ovaj tekst zato jer meni ta iskustva ne trebaju , a pošto sam ja sam svoj kreator , odlučio sam da ne prolazim kroz ta iskustva , jednostavno zar ne? "

Ako si imalo pronicljiv shvatit ćeš o čemu pišem , naravno ako možeš shvatiti ili barem imalo pojmiti kako funkcioniraju paralelni univerzumi ili dimenzije.
Cosmic Wanderer is offline  
Received Infraction
Old 08.05.2017., 01:43   #9977
@Cosmic Wanderer

Ti kao da si pao sa Marsa...rat se ne sprema od jučer, nego već decenijama unaprijed. Pogledaj samo stanje na Balkanu...svaka se zemlja naoružava...valjda si gledao sabor ovih dana...ako jesi, reci mi sliči li tebi Hrvatska na jednu ozbiljnu zemlju ? Meni više sliči da je nama glavni Soroš i Putin, a ne Plenković.

Zapitaj se malo što je grčevita borba za ostanak ministra Marića ? Valjda će ti neke stvari biti jasnije.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 08.05.2017., 01:52   #9978


Hajde dobri ljudi,zar zaista ne možete bez uvreda i omalovažavanja?
Svatko od nas ima pravo na svoje mišljenje ili uvjerenje,pa ako ga iznosi na kulturan način nitko drugi ne mora ga niti smatrati ispravnim niti ga prihvatiti.
Tako dugo,dok nečije uvjerenje objektivno ne utiče na nas,na zbivanja oko nas, ne nanosi nam ni štetu.
Ono što se događalo u Splitu,kad se pojavio Plenković i ostali lažovi,te ulizice iz bliza i daleka, grabežljivci,srdačno pozdravljanje,naravno i sa predstavnikom crkve.

Cp novinskog napisa:
Nakon brzog posjeta Rivi, povukao se zajedno sa svojom pratnjom u prostorije Splitsko-makarske nadbiskupije.

Ti i takvi direktno utiču na našu egzistenciju.
Na takve se treba ljutiti i više od od samo ljutiti...
Takvi izdajice dobrobiti vlastitog naroda,koji se arogantno šeću i ponašaju se kao da su najomiljenije osobe(te se ni ne obazire što ih ljudi ovoreno imenuju onim što stvarno jesu),a savjest im čista kao anđeoska halja,koji ne mare ni za čiju patnju,koji su sami sebi i vlastitoj pohlepi najbitniji.

To bi nas trebalo uzrujati i radi čega bismo se trebali ljutiti.
Mi,koji ovdje pišemo, samo smo obični ljudi bez moći i uticaja,pa nemojmo se još i međusobno vrijeđati.
Ako je netko tup i glup,to je onda 90 % čovječanstva,koje dozvoljava da budu tako manipulirani i žrtvovani.A i mi ovdje prisutni, smo dio te većine.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 08.05.2017., 02:22   #9979
@Felga ,

istina je da ovi mračnjaci iz sjene o kojima sam napisao stotinu postova spremaju i spremali su ovo što se sada događa još stotinama i tisućama godina prije , a ne decenijama unaprijed kako ti kažeš.
Što misliš da su Nostradamusova predviđanja-predskazanja i tko je on uopće bio , njihov agent iz onog vremena , naravno , i sva druga predskazanja i predviđanja za završno doba , a zašto i kako....

....zato jer su znali mračnjaci tisućama godina unaprijed kada završava jedan ciklus i kada započima drugi-novi i znali su vrlo dobro da završna vremena koja su upravo sada , nisu završna vremena za čovječanstvo već upravo za ove mračne manipulatore koji događaje dirigiraju iz sjene.

Kako su oni to znali?
Tako što su majstori astralnih dimenzija , u koje inače ideš svaku noć kad zaspeš(tvoja svijest , dok tijelo spava) i pošto su majstori astrala mogli su vrlo lako predvidjeti-vidjeti što bi se sve moglo desiti u budučnosti na planeti ,vidjeli su u paralelne dimenzije u budučnosti , a u tome je najpoznatiji bio Nostradamus naravno.

Ali glavna stvar je ovdje što planeta i čovječanstvo prelazi u više sfere-vibracije-dimenzije svijesti , gdje ovih mračnih entiteta više neće biti i zato oni , kako je @Zvonac lijepo opisao , rade očajničke pokušaje da ljudima izvrnu percepciju da ovi prihvate 3 svjetski rat kao jedino riješenje.

Ministar Marić i ostala ekipa na vlasti samo provode naredbe ovih mračnjaka-Iluminata iz sjene , kao što to rade u većini zemalja EU , tu nema ništa novo , a ja ovdje samo pokušavam objasniti ljudima da je sve ovo samo jedna jako mračna igra mračnjaka , ali njihova zadnja, ovo su im zadnji trzaji i zato pucaju sve što imaju ,a riješenje je da čovjek ostane miran jer se ništa značajnije neće desiti i neće biti nikakvog trećeg svjetskog rata.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 08.05.2017. at 02:34.
Cosmic Wanderer is offline  
Old 08.05.2017., 13:00   #9980
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post

.... Da si malo bolje pročitao moje gornje tekstove , vidio bi da sam napisao ovo:

"Da nastavimo s temom o 3 svjetskom ratu....ja sam sasvim siguran da 3svj.rata neće biti u ovoj realnosti-dimenziji u kojoj ja tipkam ovaj tekst zato jer meni ta iskustva ne trebaju , a pošto sam ja sam svoj kreator, odlučio sam da ne prolazim kroz ta iskustva , jednostavno zar ne? " ....
Ono što malo po malo vrijeđaš, neću ti zamjeriti, ali čovječe.....
Ma ne mogu drugo nego čestitati tebi, samokreatoru. Rata neće biti, jer ti tako želiš. Pozlatile ti se te riječi. Živ ti meni i zdrav bio.
satir_ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.