Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2010., 01:11   #221
veceras oko 22.30 na relaciji glavni kolodvor-Maksimiru,ZETova 4...crn
ka.,preslatke crne oci,crna kosa,traperice i slatke cizmice,izmjenili smo par pogleda...kad bi barem ovo procitala i javila se
bernard7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 01:31   #222
zakaj ne priđete tim ljudima kada ih vidite? nema veze ako i dobijete odjeb, bar ste probali.


ove godine, državna matura na FSB-u, sjeo je iza mene na njemačkom i odmah sam ga skužila. svako malo sam se okretala iza da ga mogu vidjet. ( i dobila hrpu opomena) kada je ispit završio, okrenula sam se prema njemu i počela pričati nešto vezano za njemački i za naše tadašnje fakultete. pričali smo nekih 15 min, izašli van i još malo pričali ispred faksa. poslje sam ga vidjela na FER-u, pisali smo ispit u istoj prostoriji, malo je kasnio, potrčao na svoje mjesto i u prolazu mi dobacio "a, tu si." i nasmijao se. završila sam prije njega i čekala vani, došao je sa frendom, opet smo nešto pričali ali nikako da ga pitam za ime.
srela sam ga jednom na glavnom, bio je u tramvaju, kasno smo se skužili.
crna kosa, malo duža, visok oko 180, nosi naočale, stariji je god-dvije od mene i ima fora glas.

nije bilo čarobno, nestvarno ili tako nešto, ali bio je lijep susret.
__________________
Od tad je prošao vek ili dva, javi se retko, ponekom kartom
i ko zna gde je, ne želim da zna, koliko čeznem za dalekim martom
kad sam je sreo prvi put...
frčkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 01:48   #223
Sidney Sheldon

Trinaestog ovog mjeseca u jednom zagrebačkom klubu gdje je metal ujedinjeno razrokavao te noći srela sam mladića čijeg se imena ne sjećam i bacala mu bureke sigurno pol sat da bi u našu priču uletio stari thrasher nakon čega sam se ustala, pozdravila i otišla. Sama od sebe, odjednom. Alkoholne jedinice u krvi sjebale su stvar. U svakom slučaju, ako kojim slučajem naleti, nek se slobodno javi na pm. Bit ću manje nego euforična, više nego sretna. Hvala i do čitanja.
__________________
What you don't understand, you can make mean anything.

Zadnje uređivanje Kyouko : 19.11.2010. at 02:05.
Kyouko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 01:56   #224
ajd i ja ću
2. mjesec hitna Merkur,dosla radi lupanja srca
kad sam ga vidjela još mi jače lupalo
a bilo je nešto,neka napetost u zraku
al me je dobro preslušao
poslala mu friend request nas faceu i odbio me

poželim da mi opet bude loše...
bubulea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 02:06   #225
Vozim bicikl, a cura sa rolama ispred mene na nekih 50 metara, taman da cu joj pric , majke mi uvatio san hrabrosti, ona pocme na PROKLETI mobitel pricat i jos auto u tom trenu projuri. al zapamtio sam je!
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 03:30   #226
nekidan popodne,neznam kad tocno cekam na trgu tramvaj,dode 14 mislim i otvore se vrata i vidjeh tako duboke sjajne oci na jednoj djevojci,ajoj,nista drugo nisam uocio samo njene oci,tako duboke i bezbojne da su izgledale kao prolaz u drugi svijet,htio sam ih odmah prstima dirat
sjajne crneee,aaaa kao kad se u event horizonu otvori portal sa onom kuglom
ako itko zna ocem pricam
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 05:11   #227
Prosli petak u Westgateu. Visoki decko, 1,90 barem, crna kosa, tamne oci. Isprobavao sa frendom zimske jakne, i stalno nesto mrmljao "te ovo nije dobro, te ono nije dobro..." Pa sam se nakraju vec pocela smijati, skuzio me i okrenuo se, gleda u mene tim tamnim ocima, gleda, gleda... "a sta vi mislite?"

Ja sam se toliko smela da sam skoro porusila sve jakne oko sebe, koji prodoran pogled, i onda taj glas i mali osmijeh u kutu usana.. auf. Protisnula "a bolje ti stoji ona prije" i smugnula dalje van iz ducana.
Dammarena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 14:56   #228
joooj koja super tema

ja se točno sjećam datuma svoga slučajnog susreta iako je bio u rujnu prošle godine jer sam dotičnog uslikala da bih prijateljici mogla pokazati kako je visok i kako sladak džemper ima (a sliku još uvijek imam u mobu)

dakle, 16.9.2009, 19:39, 109ka, smjer črnomerec, njemu je prvo glava lupala u onu šipku za koju se ljudi drže pa se cijeli iskrivio kad je sjeo. imao je predivne prste na rukama, džemperić je bio sivo-crveni, a traperice su mu stajale mljac.
aclarea is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 13:27   #229
Danas ujutro u NSB-u na 3. katu, prelijepa cura sa ravnom crnom kosom lijepo njegovanom. Bila je u crnim hlačama i nekoj rozikastoljubišastoj majici. Primjetio sam da se nešto stalno šeta poslje moga pogleda koji je ostao zaljepljen na njoj, a i na izlazu iz lifta dok je ona ulazila osjetio sam da mi je poklonila smiješak.
__________________
Sinoć, vraćajući se kući, ušao sam u pogrešno dvorište i udario u drvo koje nemam.
beljo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:52   #230
1x mjesečno(u prosjeku),u banfičkom konzumu(Vž) naletim na jednog dečka-on se okreče za menom, ja za njim i nikad ništa.....
sused?
Misija moguće is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 09:23   #231
2x tjedno kod sedmerokatnice vidim jednog "Sokola", svaki puta se okrene i gleda za mnom (dok ne vidi i ja za njiim), ali to je sve, nikako da progovori, a ja presramežljiva, očito i on
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više nego sebe 13.05.2009-27.01.2011
Bella007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 10:14   #232
Bilo je to jednog užurbanog dana kada sam se vraćao s posla i svratio u Konzum po osnovne potrepštine. I tako sam s košaricom punom špeceraja krenuo prema blagajni. A tamo je bila ona....svojim mesnatim rukama i prstima poput ćevapa sigurno je grabila pakiranja koječega s trake i trpala ih u vrećice. Ta sigurnost, njezina kruškolika fizionomija u crvenoj konzumovoj pregači i blagi brčići su me potpuno oborili s nogu. Ostao sam bez daha na nekoliko sekundi, a vrhunac je uslijedio kada me je pitala "Igrate li nagradnu igru?". Samo sam lagano kimnuo, a ona mi je svojim jakim ženskim rukama, punim majčinske topline, spustila konzumove naljepnice u vrećicu. U zadnji tren uspio sam pogledom uhvatiti njezino ime. Danka.
O kako je tužan ovaj život moj....O kako su noći duge Danka.....Ja ispijam čaše bez prestanka...I šapućem Danka Danka volim te.....
tranquility is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:18   #233
Prije dvije godine u Splitu, na dječijem rođendanu, pa ove godine ponovno sve isto. Zantrigirao je moju maštu!
lara32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:31   #234
Pred par godina skoro svako jutro viđao jednu krasnu curu na tramvajskoj stanici prema istoku na zagrebačkom Glavnom, negdje oko pola devet ujutro... Izlazila kod džamije, pa gore uvijek nekamo odlazila desno u Martićevu.

Ali uvijek je imala slušalice u ušima.

Onda sam ju samo jednog dana prestao viđati.

Naravoučenije: NE SLUŠAJTE JE*ENI VOKMEN ILI AJPOD VANI.
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 16:58   #235
Importane centar, butiq Roberto, sa kolegicama uređivala izlog. Skoro pa visoka brineta kose vezane u rep, plave traperice, siva majica, crne čizme iznad koljena, skladne figure upala mi u oko dok sam prolazio pokraj nje. Ako se nađe u postu neka....

Tramvaj broj 2, stari vozio sa glavnog kolodvora prema žitnjaku, cura crvene kose, lijepog lica, sa ljubičastim kišobranom također mi zapela za oko. pa ako vidi post neka ....
u potrazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2010., 17:08   #236
Quote:
lara32 kaže: Pogledaj post
Prije dvije godine u Splitu, na dječijem rođendanu, pa ove godine ponovno sve isto. Zantrigirao je moju maštu!

Zaboravih, bio je animator na rođendanu
lara32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 01:46   #237
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Pred par godina skoro svako jutro viđao jednu krasnu curu na tramvajskoj stanici prema istoku na zagrebačkom Glavnom, negdje oko pola devet ujutro... Izlazila kod džamije, pa gore uvijek nekamo odlazila desno u Martićevu.

Ali uvijek je imala slušalice u ušima.

Onda sam ju samo jednog dana prestao viđati.

Naravoučenije: NE SLUŠAJTE JE*ENI VOKMEN ILI AJPOD VANI.
pa uvijek možeš bacit neki mot da skine slušalice
jer s muzikom znaš na čemu si, a bez muzike u ušima ti može uletit i neki debo zadnji najzadnjiji pa ga ti trpi...
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 15:38   #238
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Naravoučenije: NE SLUŠAJTE JE*ENI VOKMEN ILI AJPOD VANI.
Nakon ovakve lipe zamolbe sigurno će poželit skinit slušalice
tcog is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 16:00   #239
Tko ne skine slušalice nego zuji uokolo otkačen od svijeta, ne može očekivati neki ulet
_MK_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2010., 16:58   #240
Opet. Ovaj cetvrtak, hodam sa starom kroz Pothodnik, i kraj zenskice koja prodaje kape, stoji zastitar, nisam skuzila koja firma, ali susreli nam se pogledi na sekundu i ostala sam bez teksta. Onako doslovce ostala bez teksta, stara mi se smijala.

Ah ah. Ne dogodi se to tako cesto. Bila smotana jos dobrih 10minuta.
Dammarena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.