Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2010., 20:54   #61
Quote:
ivana.... kaže: Pogledaj post
nisam,sam ih svlacida,da i on je kao krmak
a sta smo se dogovorili?Pristao je na rastavu,ali ja u hr neidem jer znam da u svom malom mjestu nebi nasla posao,mogla bi jedino raditi kao konobarica mjesec dana jer ima jedna birtija koja svaki mjesec ima novu.svekrva je obecala pomoci da ostanem u austriji,neznam kako to planira al vidjet cemo iduci tjedan.nadam se da ce upalit ta njena ideja
Kaj već rastava ...Zbog čega....Čekaj malo... Kaj je priznal prevaru..voli ljupku, tak da ne želi ni pokušat ostaviti ju, zbog tebe i djeteta...brate mili, taj je brz...piši!...kaj je rekel...jel si ti predložila rastavu a on se složil, ili obrnuto...
Rosaly45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:01   #62
Quote:
Rosaly45 kaže: Pogledaj post
Kaj već rastava ...Zbog čega....Čekaj malo... Kaj je priznal prevaru..voli ljupku, tak da ne želi ni pokušat ostaviti ju, zbog tebe i djeteta...brate mili, taj je brz...piši!...kaj je rekel...jel si ti predložila rastavu a on se složil, ili obrnuto...
ma meni se čini da to i nije tako brzo..mislim..kod njih ovo stanje traje već poduže..
mama jeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:05   #63
moje dame
imam fri ivning,ako ne računam ovo malo klopotalo koje upravo vrišti jer mu je počeo ajron men ...
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:07   #64
Zene upomoc ! Ako pisanje bude ne povezano molim vas oprostite ali imam malo vremena da ovo napisem dok mi sin nije stigao kuci. Problem u mom braku je poceo prije tačno 18 mjeseci kada sam nakon 14 godina dobrog braka otkrila da moj muz ima emotivnu vezu sa svojom kolegicom iz drugog grada. Iz svih poruka i ljubavnih pisama shvatila sam da nisu imali nista fizicki ali je islo u tom pravcu. Rekao je da se kaje , da želi spasiti brak i da je svjestan da mu ta žena ne znači ništa osim neke fikcije, " virtualne veze ", koja mu je bila interesantna jer je bezazlena !!! Poslije mjesec dana sam otkrila da je i dalje traži po FB i zamolila sam ga za razvod ,ali je molio da to ne uradim jer on me voli i vjeruje da mozemo to prevazići. I krenulo je dobro ali ja nisam mogla da ne sumnjam pogotovu sto sam mu kada se to desilo predlagala milion nekih rituala koji bi obiljezili nas novi pocetak ali on nikada nije nista od toga uradio tako da sam ja ispala stalno zanovijetalo s napominjanjem da to ocekujem od njega, da mu do tada nista ne mogu vjerovati jer mi je to simbolično naš novi početak. I mozda bi i to doslo na red da mu tata nije imao infarkt i da nije svaki dan poceo ići mami i tati koji me nikada nisu prihvatili ali 14 godina nam to nije bila smetnja jer je on imao svoju kuću , svoj život i svoje stavove a njih je pazio kao roditelje a ja sam imala jedan korektan odnos s poštovanjem bez puno ljubavi ( redovno smo im išli , pratila sam sve značajne datume , čak neke praznike ili dio njih provodila s njima ....) su mu iz dana u dan predočavali njegove neuspjehe u našem braku a to je :
- kako ja ne pazim njegovu sestru ( što je čista laž koje je on do skora bio svjestan i sam iznosio njen bezobrazan odnos prema meni a meni bio zahvalan na tolerantnosti - ali sada počinje njegova velika prisnost s njom , tolika da za 8.mart prvo njoj ide odnijeti cvijeće i mami naravno pa tek onda meni )
- da smo sve investicije fulali jer nije pitao tatu koji bi mu na temelju iskustva zasigurno znao predložiti bolje investiranje ( a do juče smo bili presretni onime što smo stvorili ) - i sada i on počinje da se kaje zašto nismo ovo umjesto ono !!!
- mama mu sada redovno šalje medenjake , kiflice , njokice koje je on volio dok je bio momak. Ne bi mi bilo krivo da je to slala 14 godina , ali baš sada kada zna da nam je kriza u braku to mi dodje kao provociranje
- tata mu je rekao kako sam ja nikakva žena i nemam poštovanja prema njemu jer me vidio SAMU na kafi s našim vjenčanim kumom !!!!
- kako je on slabić jer sin za sve pita mene a ne njega .....itd.itd.

U našem silnom udaljavanju radi prevare uhvatili su ga u raskoraku – sa tom bolešću vezali ga da im dolazi skoro svaki dan tako da on više vremena provodi s njima nego samnom i djetetom a uz to nemamo nikakvih svojih slobodnih trenutaka i što je najtragičnije iz njega stalno »izbijaju » tatine riječi. Ja sam pokušavala 100 puta da razgovaramo ali sve se svodilo na prekide razgovora jer ga ja smaram i time nas udaljavam. I zaista smo se udaljili i razgovorom i sexom .Zna da ga volim i zna da će dijete emotivno strašno doživjeti naš razvod a da mene to strašno brine i mislim da me sada time ucjenjuje. U zadnjih 10 dana je neizdrživo da bi ja danas pukla. U ovih nekoliko dana je par puta jednostavno izasao napolje bez javljanja i dogovora a na moj upit gdje ce kaze da mu treba malo da proseta , mami i tati ide a da se ni ne javi , jedno jutro je samo rekao da mu treba auto i kada sam ga pitala : zašto ? napravio je cijelu dramu i rekao : treba mi i tačka ?! Danas sam sjela i razgovarala s njim i rekla da ovako više ne ide , da to nismo mi , da smo se pogubili i ako želi da ostanemo zajedno mora reći kakav sada on model braka zamišlja , zašto je toliko nezadovoljan ? Odgovor je bio da bi volio da ima život kakav su mu imali MAMA i TATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A mama mu je jedna nekomunikativna osoba koja u životu nije imala NIKADA pravo da prošeta sama , popije kafu s drugaricom i slicno ,a tata mu je cijeli život hodao pa čak se zna i za njegove višegodišnje veze. On kao meni ne brani ništa ali ne želi da ga ja »pritišćem i gušim » u njegovim potrebama a da tu neće biti više nikada prljuba ?!?!?!?!??!?!? Rekla sam da nema govoraali je on na to odmah rekao da želi ovaj brak , da ne želi razvod pa da razmislim o nekoj vrsti » slobodnog braka » u kome nema preljuba a da djete normalno odraste . Ma ja više nisam normalna i ne znam šta da radim . Još jednom kažem da mi je strašno teško jer ja volim onog ranijeg muža , ovakvog ne poznajem i ne mogu se s tim pomiriti a ne razvodi mi se . Njegovi su upoznati sa napetošću u kući ali kao da su jedva dočekali naglasili su mu da se oni slažu s njegovom odlukom kakva god bila i naravno odmah je mama zvala da mu javi da mu je ispekla medenjaka. Da li je normalno da ja ovog čovjeka volim i da se nadam da ce mu iz dupeta doći u glavu da su mu ponovo stavili pelenu na guzicu ? Dok ja ovo sada pišem on je otišao naravno mami i tati jer za Boga miloga juče ih nije vidio pošto su bili u šetnji kada je on došao do njih . Zašto pišem ovdje ? Zato što je sve krenulo od otkrivanja prevare a znam 100% da sada nema nikoga i da je onu vezu koju je imao ODMAH okončao emailom koji smo zajedno poslali . Ne pitajte me kako znam ali znam .
maja_70 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:09   #65
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
moje dame
imam fri ivning,ako ne računam ovo malo klopotalo koje upravo vrišti jer mu je počeo ajron men ...
kak češ ga iskoristiti?

ja sam svoja klopotala dala spat

i ja imam fri ivning

rođo je ođeka,nenadano,moš si mislit...

a jebote..ide mi para kroz sve rupe van
mama jeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:10   #66
Quote:
mama jeja kaže: Pogledaj post
kak češ ga iskoristiti?

ja sam svoja klopotala dala spat

i ja imam fri ivning

rođo je ođeka,nenadano,moš si mislit...

a jebote..ide mi para kroz sve rupe van
ajd ne kakaj,si dobila bebidolku
provest ću ga na netu ,više ne moram lovat komade po opštini
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:20   #67
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
ajd ne kakaj,si dobila bebidolku
provest ću ga na netu ,više ne moram lovat komade po opštini
da,da..viš,viš..tek mi sad na um palu da jučerašnja večerca i bebi dolka nije bila za bezveze..,i zamisli..čiribučiriba..drugi dan odma rođo dopili..

zove mene m i kaže:ja odo kod rođe na pivu
(aaaaaaaaaaaaa..ja popizdila..al sam zbojala do deset..mislim unatraške,mislim od deset do jedan..dok sam ja to zbrojala..on mislio da sam bacila telefon u wc)
ja rekokej..pa jel češ se doć presvuć?
ma jok..šta ću se za garažu presvlačit(jebemti garažu )

uglavnom

odhebo me brzinski..uz napomenu da se nemam pravo ljutut jer imamao DOGOVOR

i sad sam od muke pojela sve bosniše uštipke tak da mi niko nemore reć jesu dobri il loši..
mama jeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:23   #68
Quote:
mama jeja kaže: Pogledaj post
d

odhebo me brzinski..uz napomenu da se nemam pravo ljutut jer imamao DOGOVOR

i sad sam od muke pojela sve bosniše uštipke tak da mi niko nemore reć jesu dobri il loši..
ali ipak je bolje tako nego da sere sve u šesnaest i priča o partnerima ,jelda
ajd jejo,dobar je jole
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:25   #69
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
imam fri ivning
Quote:
mama jeja kaže: Pogledaj post
i ja imam fri ivning
I ja
(upravo uzela)
jesenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:27   #70
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
Zene upomoc ! Ako pisanje bude ne povezano molim vas oprostite ali imam malo vremena... .
ufff Majo..
mama jeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:30   #71
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
On kao meni ne brani ništa ali ne želi da ga ja »pritišćem i gušim » u njegovim potrebama a da tu neće biti više nikada prljuba ?!?!?!?!??!?!? Rekla sam da nema govoraali je on na to odmah rekao da želi ovaj brak , da ne želi razvod pa da razmislim o nekoj vrsti » slobodnog braka » u kome nema preljuba a da djete normalno odraste . Ma ja više nisam normalna i ne znam šta da radim . Još jednom kažem da mi je strašno teško jer ja volim onog ranijeg muža , ovakvog ne poznajem i ne mogu se s tim pomiriti a ne razvodi mi se . Njegovi su upoznati sa napetošću u kući ali kao da su jedva dočekali naglasili su mu da se oni slažu s njegovom odlukom kakva god bila i naravno odmah je mama zvala da mu javi da mu je ispekla medenjaka. Da li je normalno da ja ovog čovjeka volim i da se nadam da ce mu iz dupeta doći u glavu da su mu ponovo stavili pelenu na guzicu ? Dok ja ovo sada pišem on je otišao naravno mami i tati jer za Boga miloga juče ih nije vidio pošto su bili u šetnji kada je on došao do njih . Zašto pišem ovdje ? Zato što je sve krenulo od otkrivanja prevare a znam 100% da sada nema nikoga i da je onu vezu koju je imao ODMAH okončao emailom koji smo zajedno poslali . Ne pitajte me kako znam ali znam .
jesi ti draga maja baš 100 % sigurna da on više ništa nema sa tom drugom ženom ?
Znam da te živcira sve to oko njegovih staraca,ali on to sam dopušta iz samo njemu znanih razloga ...
dosada nije,jel ...
I rekao ti je da bi slobodan brak,sad ovo bez prevare se može shvatiti na razne načine ...
Treba ti vremena da razmisliš što ti želiš i na što možeš pristati ...
I normalno je što ga voliš
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:32   #72
Quote:
maja_70 kaže: Pogledaj post
Zene upomoc !
Uff
dobrodošlice

Quote:
Ne pitajte me kako znam ali znam
E, nemože tako
Mene baš to najviše zanima
jesenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:35   #73
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
jesi ti draga maja baš 100 % sigurna da on više ništa nema sa tom drugom ženom ?
Znam da te živcira sve to oko njegovih staraca,ali on to sam dopušta iz samo njemu znanih razloga ...
dosada nije,jel ...
I rekao ti je da bi slobodan brak,sad ovo bez prevare se može shvatiti na razne načine ...
Treba ti vremena da razmisliš što ti želiš i na što možeš pristati ...
I normalno je što ga voliš
sorry..i meni to smrdi na ljupku..starci su se samo pojavili kao šlag na sve..
to njegovo odlaženje, dolaženje,ljutnja ,neobjašnjavanje,skrivanje a sve pod parolom;treba mi prostora, treba mi vremena..sve me navodi na samo jedno..
mama jeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:37   #74
Quote:
jesenija kaže: Pogledaj post
I ja
(upravo uzela)
aha..najprije spičneš muža k meni na ručak a sad si uzela i slobodno večer..jel?
mama jeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:37   #75
Quote:
jesenija kaže: Pogledaj post
Mene baš to najviše zanima
aha ...

u što sam ja svašta bila sigurna
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:39   #76
Quote:
mama jeja kaže: Pogledaj post
sorry..i meni to smrdi na ljupku..starci su se samo pojavili kao šlag na sve..
to njegovo odlaženje, dolaženje,ljutnja ,neobjašnjavanje,skrivanje a sve pod parolom;treba mi prostora, treba mi vremena..sve me navodi na samo jedno..

status :asshole:

a jesmo mi babe baš
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:41   #77
Quote:
mama jeja kaže: Pogledaj post
aha..najprije spičneš muža k meni na ručak a sad si uzela i slobodno večer..jel?
Bit će da iz istog razloga imam slobodnu večer
jesenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:42   #78
došla mi susjeda prođuđlat
mama jeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:43   #79
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
status :asshole:

a jesmo mi babe baš
Ajme, mirna, di nas nađe baš večeras
Ajmo tulumarit, plakat ćemo sutra....ja sam neuračunljiva večeras
jesenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 21:43   #80
Quote:
jesenija kaže: Pogledaj post
Bit će da iz istog razloga imam slobodnu večer



nadam se da ovo nema veze sa crnogorskim kumstvom
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.