Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2012., 14:34   #161
Mislim da babywatcher moze biti kontraproduktivan samo ako si frikusha pa ga ukljucujes svakih pola sata ili neprestano slusas bebine otkucaje. Meni je bio spas u nekim trenucima iako nisam panicar (ipak mi je jednom duplicu srceko prestalo kucati sa 9 tjedana), ja sam ga ukljucivala 1-2 puta dnevno po doslovno par sekundi samo da cujem srceko kad ne bih osjetila bebu neko dulje vrijeme pa da sam mirna. Imam MAS-ov babywatcher i istim takvim su chekirali srceko u Petrovoj dok sam lezala na patologiji. Meni se visestruko isplatio, bio na posudbi kod sogorice, sad je kod trudne kume, a i ja se nadam 2. trudnoci pa cu ga opet koristiti.
bugaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 15:03   #162
Baby doppler

Da li je netko imao iskustva sa ovakvim doplerima. Željeli bi naručiti jedan,a trenutno se može samo preko indiegoga. Bilo je po svim novinama i televizijama ali nas zanima što Vi mislite ?
To Watch or not to Watch
http://www.indiegogo.com/projects/babywatch--3
Majstor! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2013., 20:38   #163
pa ima takvih dopplera po ljekarnama samo se ne spajaju na mob link
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 10:56   #164
Evo i moje iskustvo - u 13 tjednu se nisu mogli naći otkucaji, sada u 17 jedva. Razlog - salo na trbuhu. No jednoj potpuno mršavoj djevojci su isto jedva našli u 14 tjednu. Tako da rezultati mogu biti jako individualni - vjerojatno ovisi i o položaju bebe i još mnogo stvari. Ja bi ga samo zloupotrebljavala, pa sam potpuno odustala.
pikica_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 14:31   #165
ja nasla otkucaje sa mas baby watcherom u 9. tjednu (prije toga ga nisam ni imala ), a daleko sam od mrsavice. sad negdi oko 11 tjedna sam pocela cuti i pokrete, a jucer (skoro 13. tjedan) sam cula i stucanje
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2013., 11:09   #166
Ja od 12-og tjedna uspjevam nać srčeko, na početku malo teže a sad u 28-om tjednu već u sekundi nalazimo, mala isto voli samnom slušat kako braci kuca srce
jokka55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 20:18   #167
Dižem temu

Razmišljam ga uzeti jer me konstantno peru paranoje svih vrsta i ne mogu si pomoći

Svaki dan imam novu fobiju
Han@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 18:01   #168
Ja sam se bila skoro odlucila da narucim neki (angelsounds) ali na kraju sam se informisala po internetu i zakljucila da je rizik da ce to bebi da smeta ipak prisutan, mada nije veliki. U sustini, radi na principu ultrazvuka i svaki ultrazvuk je bebi jako "bucan" ako sam dobro razumela. Poneki ultrazvuk na pregledu kod lekara je OK, ali ja bih sigurno koristila doppler skoro svaki dan, jer cim ne osecam kicking, ja se preplasim, pa mislim da je bolje da ga nemam pri ruci...
__________________
I too once thought I was owed something.
columna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 12:24   #169
ja sam ga bila uzela najvise zbog toga da stignem na vrijeme reagirati ako dodje do ikakvog problema.imala sam 14 ultrazvuka i bar 50ak ctg-a u trudnoci pa mislim da par minuta dopplera svako par dana malcu nije previse smetalo
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 16:49   #170
Quote:
Han@ kaže: Pogledaj post
Dižem temu

Razmišljam ga uzeti jer me konstantno peru paranoje svih vrsta i ne mogu si pomoći

Svaki dan imam novu fobiju
dižem temu
ja sam kao hana, stalno paničarim
muž će me zadaviti!
paranoje mi obično krenu par dana prije pregleda!
radi svoga i bebinog mira planiram ga kupiti krajem idućeg tjedna
tada ću biti kraj 11. tjedna i mislim da bi se tada moglo čuti!
660 kn u farmacia ljekarnama
mallinagrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 12:06   #171
Fetal doppler/baby watcher - aparat za praćenje otkucaja srca bebe

Ja imam od MAS-a i super je stvar, koristim ga i sad iako sam skoro 32tt, navikla sam se ne preporucam koristiti prije 12tt jer se moze lako desit da ne nadjete srce a to je onda panika... Ja sam pocela s 12+nesto i prvih 3 dana sam morala stojecki biti da uspijem naci srceko i to bi mi po par min trebalo... I da trazite tam di je rub gaca, cak i ispod toga...
Cookielicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2015., 08:09   #172
ja sam na MAS-ovom baby wathheru bila prikopčana minimum 2x dnevno sa starijom curom.... cijelu trudnoću.
i s mlađom također

Meni je to super stvar, umiri te.. nimalo štetno
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2015., 10:42   #173
molim vas da prodajete i kupujete na pdf-u mali oglasi, hvala.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 17:20   #174
Meni je Masov baby watcher super stvar, viđala sam ga po bolnicama. Imala sam ga u prvoj i drugoj trudnoći s time da sam prvi kupila u ljekarni ( i prodala ga kasnije ne misleći na drugo dijete). Sad sam opet kupila isti ali ovsj put ga nije bilo u ljekarnama pa sam se malo više namučila, eto umirivao me i ovu trudnoću naročito kada bi mislila da se beba malo manje miče. Uglavnom otkucaji na njemu odgovaraju ctgu jer sam pred kraj uspoređivala.
Uglavnom sada je bebica tu pa je u prodaji na njuškalu.
__________________
Mali princ je napokon stigao 2010:))))
A stigla je i princeza 2015:))))
najmanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 12:06   #175
Danas sam dobila BW i dobrih pola h tražila bebine otkucaje, ali sam ih našla..

Prije toga sam dalazila samo ove svoje mrtvačke 56-60

Pokušala sam zapamtiti mjesto gdje sam ih našla al mislim da ću uskoro morati kupiti novu bateriju jer mi treba puno vremena da ih nađem..
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 12:12   #176
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
Danas sam dobila BW i dobrih pola h tražila bebine otkucaje, ali sam ih našla..

Prije toga sam dalazila samo ove svoje mrtvačke 56-60

Pokušala sam zapamtiti mjesto gdje sam ih našla al mislim da ću uskoro morati kupiti novu bateriju jer mi treba puno vremena da ih nađem..
Koliko si trudna?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 14:27   #177
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Koliko si trudna?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
15+6 tt

__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 14:42   #178
Quote:
Meravigliosa Creatura kaže: Pogledaj post
15+6 tt

Najteze ih je prvi put naci. Nakom sto ih nadjes jednom vise manje sam nalazila na istom mjestu.
Ja prvi put nasla sa 9+6.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 16:51   #179
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Najteze ih je prvi put naci. Nakom sto ih nadjes jednom vise manje sam nalazila na istom mjestu.
Ja prvi put nasla sa 9+6.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
vježbom do savršenstva
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 09:32   #180
Isprobano u 2 navrata sam ulovila 125 do 133..a jednom 165 iako mislim da je to bilo uslijed prislanjanja na kožu.. Skroz dolje kako su rekli na početku uz rub gaća ja ću se utješit da je to to i da beba pliva i bježi jer se pojave otkucaji i onda nestanu..neznam jel ima plus što je ujutro na prazan želudac i mjehur.. Sad sam 9+5 znam da je rano al opet sam se malo utješila do pregleda u srijedu.. Više puta sam hvatala 60-80 a to sam ja i crijeva valjda

www.facebook.com/NakitLesis
__________________
www.facebook.com/NakitLesis - robica i ukrasi za djecu i mame
Andy_gfos is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:01.