Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2015., 20:49   #41
Ormar za mijenjanje pelena

Pozdrav,
Ja bi želio napraviti ormar za mijenjanje pelena.
Pa sada imam pitanja dva:
1. Koliko je mjesto na kojem je beba visoko od poda te koliko ste vi visoki?
Tu mi možete reći koliko je visoko i dali vama to odgovara dali bi ste da je malo više ili niže u odnosu na vašu visinu.

2. Kolika je površina za vas da je i vama i bebi komotno i da vam sve stane?

Thanks na pomoči. Trebam napraviti idealni ormar za mijenjanje pelena.
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 01:37   #42
Kaj nitko ne zna? :-(
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 08:29   #43
evo ja ću par savjeta

1. meni su recimo sve prematalice užasno male i uske, ja na tome nisam mogla prematati niti bebu od 2kg, a kamoli veće koje se još bacaka uz to. mislim na one prematalice šta se kupe. ja svog prematam na krevetu

2. znam da mi je visina koja se kod nas zove "standardna" kuhinjskih ormarića, visine lavaboa, visine slavina i slično, meni jako nisko. visoka sam 175cm. i sva iskrivim kičmu jer sam u nekom blesavom polusagnutom položaju. tako da i na visinu pripazi.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 10:57   #44
ja sam si na komodu dimenzija 120 x 60 dala napraviti gore dasku dimenzija 120 x 85, sa dignutim rubnim stranicama sa tri strane tak da mi stvari ne mogu padati
Na toj dasci mi je onaj podložak za prematanje od spužve a sastrane mi stoje stvari
I meni se to pokazalo idealno
Stoji mi u uglu tako da mi djete ne može nikud past, stvari mi ne mogu past a sve su mi pri ruci (kremice, posudica s vodom, blazinice, vlažne maramice)

Mali ima 3 godine i još uvijek se presvlačimo na tome

Visinu ti mogu izmjeriti ali negdje oko struka mi je a visoka sam 160
Bolje je da je što višlja ali to moraš uskladiti sa osobom za koju radiš prematalicu
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2015., 12:26   #45
Moja komoda je visoka 90 cm. Ja sam 173 i visina mi pase.
Gornja ploha je dugacka 63 cm i prekratko mi je. Na nju sam stavila prematalicu koja je 80 cm pa viri van. Idealno bi ti bilo 80/85.
Siroko je 60 sto mi je ok jer imam policu pored prematalice pa na nju stavljam stvari. Ako nemas policu, bolje ti je 70, 75 cm.
Nykas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.