Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2010., 19:13   #81
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Kako si mi ti Nova, jel se javlja onaj što?
culi smo se nes kratko na msnu...
sta ce dalje bit tko zna...
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 19:14   #82
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
culi smo se nes kratko na msnu...
sta ce dalje bit tko zna...
Ma što bude, biti će, samo ne razbijaj glavu s tim
c.sunny is offline  
Old 24.10.2010., 19:17   #83
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ma što bude, biti će, samo ne razbijaj glavu s tim
i ne mislim
uzmi ili ostavi
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 19:20   #84
E, čim Jurica ozdravi ti ćeš doći do mene na veliku čašu

A gle mene, ni goste ne primam dok je Jurica bolestan
c.sunny is offline  
Old 24.10.2010., 19:25   #85
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
E, čim Jurica ozdravi ti ćeš doći do mene na veliku čašu

A gle mene, ni goste ne primam dok je Jurica bolestan
hehe moze draga

pa da, treba pazit sad imunitet i jos sam fali da osjeti te pse na meni pa da jedni padne u komu
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 19:30   #86
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Gandalf, pričaj, što se zbiva?
Ovaj forum non stop pada, pa nikako ne mogu odgovoriti. Odlucio sam i rekao sam zeni da vise ne ide kako je bilo, i da volim drugu. Mislim da vam je jasno sto to znaci, sada sam u fazi organiziranja svega kako dalje. Malo mi je dobro, malo lose, ali znam da postupam onako kako osjecam u srcu i to mi daje snagu. Strah me je, da, ali odluku sam donio. Ne znam kamo nas to vodi, ali biti cu uz nju i nadam se da ce mi htjeti vjerovati toliko da joj mogu pruziti sve sto joj zelim dati, a moju dusu vec ima. Kao neki zombi sam, ako odspavam sat vremena na noc dobro je, ali tako to mora biti. Ne bi valjalo da mi je svejedno, ovako znam da me sve dira i vise nego sto si priznajem.
Gandalf87 is offline  
Old 24.10.2010., 19:31   #87
Quote:
Gandalf87 kaže: Pogledaj post
Ovaj forum non stop pada, pa nikako ne mogu odgovoriti. Odlucio sam i rekao sam zeni da vise ne ide kako je bilo, i da volim drugu. Mislim da vam je jasno sto to znaci, sada sam u fazi organiziranja svega kako dalje. Malo mi je dobro, malo lose, ali znam da postupam onako kako osjecam u srcu i to mi daje snagu. Strah me je, da, ali odluku sam donio. Ne znam kamo nas to vodi, ali biti cu uz nju i nadam se da ce mi htjeti vjerovati toliko da joj mogu pruziti sve sto joj zelim dati, a moju dusu vec ima. Kao neki zombi sam, ako odspavam sat vremena na noc dobro je, ali tako to mora biti. Ne bi valjalo da mi je svejedno, ovako znam da me sve dira i vise nego sto si priznajem.
Držim fige da sve prođe ok i što bezbolnije i da budeš sretan
Jesi još doma ili?
Kako je žena primila? Što lj kaže?
c.sunny is offline  
Old 24.10.2010., 19:34   #88
Quote:
Gandalf87 kaže: Pogledaj post
Ovaj forum non stop pada, pa nikako ne mogu odgovoriti. Odlucio sam i rekao sam zeni da vise ne ide kako je bilo, i da volim drugu. Mislim da vam je jasno sto to znaci, sada sam u fazi organiziranja svega kako dalje. Malo mi je dobro, malo lose, ali znam da postupam onako kako osjecam u srcu i to mi daje snagu. Strah me je, da, ali odluku sam donio. Ne znam kamo nas to vodi, ali biti cu uz nju i nadam se da ce mi htjeti vjerovati toliko da joj mogu pruziti sve sto joj zelim dati, a moju dusu vec ima. Kao neki zombi sam, ako odspavam sat vremena na noc dobro je, ali tako to mora biti. Ne bi valjalo da mi je svejedno, ovako znam da me sve dira i vise nego sto si priznajem.
Bitno da radis sto te usrecuje i zelim ti svu srecu dalje

a sunny je sve ostalo pitala
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 21:51   #89
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Držim fige da sve prođe ok i što bezbolnije i da budeš sretan
Jesi još doma ili?
Kako je žena primila? Što lj kaže?
Doma sam. Neke stvari se dogadaju, zena shvaca, sve sam objasnio. Moja ljubav jos ne shvaca puno toga, ali znam sto osjeca i time se vodim. Shvatiti ce. Nadam se. A ako to ne uspije makar mogu reci da sam probao, a onda cu biti sam.
Gandalf87 is offline  
Old 24.10.2010., 22:01   #90
Quote:
Gandalf87 kaže: Pogledaj post
Doma sam. Neke stvari se dogadaju, zena shvaca, sve sam objasnio. Moja ljubav jos ne shvaca puno toga, ali znam sto osjeca i time se vodim. Shvatiti ce. Nadam se. A ako to ne uspije makar mogu reci da sam probao, a onda cu biti sam.
Bitno je da si iskren prema sebi.

Ne znam jel se to tako samo čini ali skroz si mi nekako miran, a sve to ipak nije mala stvar. I ti i žena.
Pa kakav vam je brak bio, koliko vidim nije iznenađena.
Imate li djece?
c.sunny is offline  
Old 24.10.2010., 22:07   #91
ovaj forum vise... uh.. pa sta je tak tesko sredit to?
nisam vidla da ni jedan drugi forum nas ili strani tolko steka a znaju bit 5 put veci
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 22:13   #92
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Bitno je da si iskren prema sebi.

Ne znam jel se to tako samo čini ali skroz si mi nekako miran, a sve to ipak nije mala stvar. I ti i žena.
Pa kakav vam je brak bio, koliko vidim nije iznenađena.
Imate li djece?
Jesam, i to me jedino drzi. To i sto znam da i ona mene voli. Daleko sam ja od mirnog, ne spavam vec danima, vise zombificiran pa ne mogu vise od umora dramatizirati bas. Treba raditi sutra a ja ukomiran. Probati cu staviti misli on hold i sabrati se, ipak imam posao koji trazi potpunu koncentraciju. Nije ni ona mirna. Daleko od toga, da drame fali.

Bilo je svega, gore i dole, ali bilo je lijepo. Necu sada u detalje, ne znam tko je kriv, oboje je istina vjerojatno. Djece nemamo.
Gandalf87 is offline  
Old 24.10.2010., 22:14   #93
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
ovaj forum vise... uh.. pa sta je tak tesko sredit to?
nisam vidla da ni jedan drugi forum nas ili strani tolko steka a znaju bit 5 put veci
Da užas
A ne znam kome se tužiti. Ne znam tko su vlasnici, došla bi ja do glavešine.
I bome hoću. Uzimam si to za zadatak sutra
Ne bu oni nas...
c.sunny is offline  
Old 24.10.2010., 22:16   #94
Quote:
Gandalf87 kaže: Pogledaj post
Jesam, i to me jedino drzi. To i sto znam da i ona mene voli. Daleko sam ja od mirnog, ne spavam vec danima, vise zombificiran pa ne mogu vise od umora dramatizirati bas. Treba raditi sutra a ja ukomiran. Probati cu staviti misli on hold i sabrati se, ipak imam posao koji trazi potpunu koncentraciju. Nije ni ona mirna. Daleko od toga, da drame fali.

Bilo je svega, gore i dole, ali bilo je lijepo. Necu sada u detalje, ne znam tko je kriv, oboje je istina vjerojatno. Djece nemamo.
Ne živiš u laži, ne muljaš, iskren si, to nešto valjda vrijedi. Doći će i mr i olakšanje, bez obzira na ishod.
Samo budite fer i korektni jedno prema drugome.

A to je prevagnulo?
Kada si došao, pisao si da voliš svoju ženu.
c.sunny is offline  
Old 24.10.2010., 22:19   #95
da slazem se, iskren si prema sebi i njima i to je bitno
bez lazi i muljanja...
tako ce sve strane na kraju nac svoj mir brze
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 22:22   #96
Da se i ja malo ubacim sa svojim kukanjem

mislim da mi se neda vise ovakvo bezvezno komuniciranje..
sad se prebacit ovak na neku prijateljsku komunikaciju, pravit se da se nis prije nije dogodilo i kao da smo od pocetka samo prijateljski
molim vas sve - svaki dan mi spomenite da mu se ne javljam vise!!
ak me hoce neka nade nacin doc do mene
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 22:24   #97
Nova, ne javljaj mu se prva

I traži novog, bolje da imaš na izbor nego da kukaš i ovisiš samo o jednom
c.sunny is offline  
Old 24.10.2010., 22:29   #98
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Nova, ne javljaj mu se prva

I traži novog, bolje da imaš na izbor nego da kukaš i ovisiš samo o jednom
i da znas da hocu!

ja ne mislim cekat na nikoga da se odluci.

jedan dan sam ti slatkica blabal drugi dan samnom pricas ko sa susjedom
e nece ic!

lopta je prebacena a sad je na njemu

Grrrrrr!!
__________________
"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day."
ponovnoNova is offline  
Old 24.10.2010., 22:31   #99
Quote:
c.sunny kaže: Pogledaj post
Ne živiš u laži, ne muljaš, iskren si, to nešto valjda vrijedi. Doći će i mr i olakšanje, bez obzira na ishod.
Samo budite fer i korektni jedno prema drugome.

A to je prevagnulo?
Kada si došao, pisao si da voliš svoju ženu.
Nadam se, da hoce. Da ce sve doci na mjesto. Prevagnulo je to sto me voli, i o jos nekim drugim stvarima smo raspravljali koje ne zelim iznositi ovdje, a zbog kojih sam siguran da me voli iskreno. Zato sam se i odlucio na to, iako je jako veliki dio toga povezan i samnom. Znam da nema smisla zapocinjati nesto novo ako obje strane to ne zele, a u ovom slucaju ja volim nju i ona voli mene, i zato sam se odlucio na to. Da, ja jos osjecam prema zeni dosta toga, ali zbog drugih stvari koje su mene gusile to vise ne bi islo dalje. Preko nekih stvari nazalost ne mogu prijeci, jer sam takav. Ako te netko gusi, onda ljubav je uzalud utrosena, koliko god to grubo zvucalo.
Gandalf87 is offline  
Old 24.10.2010., 22:32   #100
Quote:
ponovnoNova kaže: Pogledaj post
da slazem se, iskren si prema sebi i njima i to je bitno
bez lazi i muljanja...
tako ce sve strane na kraju nac svoj mir brze
Nastojim biti iskren, tesko je biti iskren, ali nastojim. Ne mogu i ne zelim nikome lagati.
Gandalf87 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.