Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2013., 16:46   #61
Quote:
pamti pa vrati kaže: Pogledaj post
Ne razumijem sta zelis reci
Ne znam koliko jasniji mogu biti. Nije dozvoljeno pisanje isključivo velikim slovima jer se to smatra deranjem i ometa druge korisnike, pa te molim da to ne radiš. Ako imaš pitanje o nekom drugom pravnom problemu, onda pronađi odgovarajuću temu, a nemoj sve stavljati u ovu - ova je jedino o uvjetnoj osudi (a niti prvo pitanje ti ne spada baš tu). I u desnom gornjem uglu imaš link na svoje "Privatne poruke", pa ih pogledaj jer sam ti njima sve više puta objasnio. Ako imaš kakvih pitanja o funkcioniranju samog foruma, molim te da mi ih postaviš privatnom porukom, a ne ovdje, ili da preletiš podforum Forum Help!.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 20:49   #62
Glumi nevinašće idi na sućut loša obitelj i tako to,,, nasmiješi se šarmiraj... ma budi kurva ka i ja......to pali ...rasplači se......a pa nemogu ti ja pomoči muški sam ali san se izvuka bija san u sličnim situacijama.....bio sam i lopov i isljednik i znam kako je s obje strane,,,,,lkaži i maži ali pametno.....pazi da se ne preskočiš......
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 09:50   #63
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Takođe pronađoh stare globe i sudske troškove,pa bih molio savjet ,jer sam čuo od drugih da se može platititi na rate ako je globa prevelika(međutim,prošao rok za žalbu od 8 dana) , smatram da bih ju mogao riješiti u šest rata ali ne znam, pošto su mi sudije već poslali uplatnicu sa serijskim brojevima, koje to serijske brojeve moram znati prepisati,jer bih želio uplatiti prvu ratu?
I da li je istina da se kaznena uplata vidi kompjuterski,ali se ne vidi i iznos nevedene?
Za "uvjetni opoziv" samo me interesira dokle traje,jeli doživotno ili je ograničeno,tj vremenski limitirano?
Isti brojevi i deri.Vidi se i koliko si platio da ne bi bilo "nismo znali".

Nije opoziv nego uvjetna kazna,vrijedi kako je napisano u presudi (vremenski ograničeno).
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:18   #64
Question Uvjetna kazna

Book prijatelj mi ima 18 god. dobijo je uvjetnu 2godine radi tjelesne ozljede i dava razbhojstva

sada je prekrsio uvjetnu opet ima prijavu ras razbojstava (iscupao je zlatni lancic jednoj gospodzi)

ga ceka sada zatvor ili se moze cup'at nekako

ceka jos djete sa curom koja ima 15 godina..
zato mu su i trebale brzo njovce..


-Hvala
Herzblatt014 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 02:58   #65
MOlim odgovor...

Naime krim policija upala mi s nalogom za pretres kuće,te nisam ništa imao
i nisu mi ništa našli,međutim u podrumu su našli kutiju Wanich-a,te su to uzeli
sa sobom,ja završio u zatvoru i bio 3 i pol mjeseca u istragi,te me se teretilo
zaa posjedovanje,proizvodnju i promet opojnim drogama.Kad je Wanich došao
sa vještačenja utvrđeno je da se unutra nalaze i tragovi čistog amphitamina
što je jednostavno nemoguće,na temelju toga ja sam dobio 7 mj. zatvora na 14
mj.uvjeta.Mislim da mi je krim policija podmetnula taj ampfitamin u taj" wenich"
jer nemam drugo objašnjenje...Na sudu sam priznao i kajao se da što prije izađem
iz pritvora,te sam sad na slobodi ali me čeka još 4 mjeseca zatvora i to ko zna kad,što je najgore,tek kad sam izašao imao sam uvid u spis gdje me terete 4
čovjeka da sam im prodavao a 2-icu uopče ne poznajem, a ovj drugoj dvojici
sam tu i tamo ali prije 3-4 godine prodao neš sitno..To što su oni dali izjave to su
takve laži i gluposti da mi se bljuvalo od toga,a što je najgore drukali su me
da sebe od robije spase. Takve izjave nisam nikad u životu vidio,nešto strašno
što nema vezu sa vezom a kamoli samnom..E sad vidim što sve policija
može i ima ovlasti na temelju laži i podmičivanja dokaza napravit običnom čovjeku koji je imao posao i sređen život donekle..
dj01sipa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.