Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2011., 23:30   #61
gluposti.....nemaju pametnijeg posla pa zajebavaju bicikliste
Gigi06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 23:32   #62
Quote:
Glavni frajer kaže: kaže: Pogledaj post
kada bi se u zagrebu moglo govoriti o pravim biciklin stazama tada neka se govori i o biciklin kaznama,ovo sada u zagrebu su staze na razini ležečih policajaca na ostatku cesta, znači za k.
Istina, one stazice koje su uže od volana nisu staze.


Quote:
zvonac kaže: Pogledaj post
ne...bicikl nema pravo voziti po sredini prometne trake, kao ni skuter tako da bi i ja isto napravio kao i matko
Nikad se neću više vozit uz rub, jer me jedan kao ti i matko okrznuo i malo je falilo da padnem, šupak od vozača nije mogao na uskoj cesti čekat da se napravi malo mjesta nego je morao prolazit kad je kamion išao iz drugog smjera. Vozio sam se uz sam rizol.
Nakon toga se vozim barem 1 m od ruba, tako da ne može proć pored mene dok mu idu auti iz drugog smjera, i to ne zbog bahatosti nego zbog svoje sigurnosti.

Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Članak 112.

(1) Vozači bicikla dužni su se kretati biciklističkom stazom ili biciklističkom trakom, a ako one ne postoje, što bliže desnom rubu kolnika.


Dakle što bliže desnom rubu kolnika, a ne po sredini prometne trake - tamo voze samo neotesane seljačine, koje pritom i krše zakon.
Za TAJ zakon me zaboli, htio bi samo da se onom tko ga je osmislio dogodi isto što i meni pa da vidi koje sranje je napravio.
Osim toga tko nikad ne krši zakon pa da se ima pravo pozivat na ovo? Pogotovo cestovni?


EDIT: A što se matka tiče, nadam se da se šalio jer ako nije onda je gori od svih biciklističkih seljačina.
Micek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 23:34   #63
Quote:
danijeld kaže: Pogledaj post
biciklisti imaju svoj prijelaz da ne trebaju sići - crvena linija ili bijele kocke pored zebre.
Toga na 90% zebri u ZG nema... Čak ni na većim raskrižjima, kamoli na manjim.
A i ako ih ima često se njima ljudi prešetavaju bez pardona.
Evo, danas na križanju Heinzelove i Zvonimirove, ja i biciklist iz drugog smjera, jedno 5 pješaka, od kojih se bar 2 šeću po toj traci i ne pomišljaju se maknuti...

Osobno pazim, ne zalijećem se na crveno, niti među pješake, ali biciklisti su daleko najugroženija skupina u prometu, bar u ZG.
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 23:35   #64
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
Jesi li ti malouman ?

Vrati se u autoskolu i nauci se preticat

Pretice se suprotnom trakom
Ako ga ne mozes tako pretec ima da vozis za njim dok ne bude prilike za preticanje
A zaoblaženje te nisu učili
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 23:42   #65
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Potpisujem.

Istina da policija ima i drugog pametnijeg posla, ali vrijeme je i da se uvede reda i među bicikliste.

Neki dan je mladić na pješaćkom usmrtio biciklistu koji je izletio iz parka direktno na pješački prijelaz tako da ga je ovaj direktno pokupio unatoč sporoj vožnji...
Tako da je krajnje vrijeme da se biciklisti nauče da je pješački prijelaz za pješake, a ne bicikliste i da je nemoguće reagirati kad ti on sa biciklom izleti iza zgrade direktno na pješački s mišlju da češ mu uspjeti stati.
Potpis na potpis!

Biciklisti se bune da ih vozači ne doživljavaju kao ravnopravne u prometu, a onda se u stotinku transformiraju iz vozača "u prometu" do pješaka koji ide 40km/h, ovisno kako im odgovara.

Nemoguće ga je skužit kad projuri pješačkim i to još kroz pješake.
Jumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2011., 23:54   #66
Quote:
Kakve su to gluposti kažnjavanje biciklista za krivi smjer na biciklističkoj stazi!?
Hmmm... čini mi se da netko ima bujnu maštu ali u ovoj zemlji koja lagano klizi iz nadrealizma u dadaizam je čak i to moguće. Uostalom, biciklističke staze uz Zagrebačku aveniju su glede gustog biciklističkog prometa jasno definirane: sjeverna prema zapadu, južna prema istoku. Prekid uz svaku zebru i semafori na tastere koji se ne otvaraju ako pritisak uslijedi 0.02 sekunde nakon što bi se upalilo zeleno nego moraš čekati slijedeći ciklus. Kakvi građani, takvi političari, takvi prometni stručnjaci, takav i promet u gradu. Teorijski bi policija mogla hvatati & kažnjavati one koji se kreću sjevernom trakom prema gradu ali ako se to stvarno desilo možda bi trebalo provjeriti da Karamarko nije prepustio fotelju Luki šam. Hodaku.

Quote:
Da te netko pretice na 10 cm od tebe?
Onomad kad sam u prošlom mileniju položio vozački, bilo je dozvoljeno pretjecanje bicikala i mopeda ako se pri tome ne prelazi na suprotnu stranu i ne ugrožava dotični biciklist. Dakle, ako ga pretekneš sa 3 cm fore i ne ubiješ ga, onda je sve OK ali ako ga ubiješ e ondak si u prekršaju. Koliko vidim, trenutno važeći ZoSPnC nije eksplicitan po tom pitanju ali bi svaki odvjetnik bez problema podržao ovako ciničnu interpretaciju. Živio Zakon o sigurnosti prometa na cestama i oni koji su ga donijeli.

Quote:
kako su biciklisti u stvari teroristi koji su pokušali... nešto već teroristički, ali su ih naši revni organi prozreli i preduhitrili.
Aha... evo fotografije s mjesta događaja:

http://store.recessrecords.com/image...danceparty.jpg
Sova77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 00:07   #67
Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
Potpis na potpis!

Biciklisti se bune da ih vozači ne doživljavaju kao ravnopravne u prometu, a onda se u stotinku transformiraju iz vozača "u prometu" do pješaka koji ide 40km/h, ovisno kako im odgovara.

Nemoguće ga je skužit kad projuri pješačkim i to još kroz pješake.
Ja se slažem da treba kažnjavat bicikliste koje izlijeću na crveno i sl., ali činjenica je da ne rade to svi. I naravno da mi onda smeta ako me netko ne doživljava ravnopravnom, jer ja ne radim takve gluposti. Nije u redu da se sve bicikliste trpa u isti koš, jer kao što ima i i neodgojenih vozača automobila, ima i takvih biciklista, ali čini se da ljudi odbijaju to shvatiti.
Elessael is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 00:45   #68
to je to nekaaaaaaaaa ajmo po dzepu pedalirajuce sabane, a bome i pjesake jer neki su stvarno gori od stada ovaca po pameti
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 01:07   #69
Quote:
Jumai kaže: Pogledaj post
Nemoguće ga je skužit kad projuri pješačkim i to još kroz pješake.
Ja tu nevidim baš neki problem ako su pješaci na pješačkom znači da njih trebaš propustiti što te briga jel među njima biciklist druga je stvar da ti doleti na biciklu dok skrećeš u bočnu ulicu al kog vam vraga smetaju biciklisti
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 01:16   #70
vidim da se puno velikih umova okomilo na mene zbog posta

e sad cu vas nešto pitat,sjećam se tog dana i to dobro (nažalost) zar vi nikad nemate osobnih problema,vi ste svaki dan odlične volje i uvjek ste super raspoloženi? ako jeste,blago vama i ja bi takav život !!

OT: naime sve bi bilo uredu da je se on odmah barem malo sklonio ili da je bilo moguće pretjecat jer je to bio ljetni mjesec i naravno i gužva,ja biciklistu svirnem on čuje ali me ne jebe ni 2% opet svirnem i on ništa,turiram opet ništa...tek je onda uslijedio šlajfung ( sve je bilo pod kontrolom pa ga nebi ni udario niti bi mu prošao 2cm od njega...tek je se onda frajer sklonio

da sam bio bolje raspoložen i da me taj dan nije tako izmučio SIGURNO to nebi uradio, i mogu vam reć da mi je sad pomalo i žao zbog tog ali bilo pa prošlo...svejedno nije bilo uredu s njegove strane
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 02:01   #71
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
vidim da se puno velikih umova okomilo na mene zbog posta

e sad cu vas nešto pitat,sjećam se tog dana i to dobro (nažalost) zar vi nikad nemate osobnih problema,vi ste svaki dan odlične volje i uvjek ste super raspoloženi? ako jeste,blago vama i ja bi takav život !!

OT: naime sve bi bilo uredu da je se on odmah barem malo sklonio ili da je bilo moguće pretjecat jer je to bio ljetni mjesec i naravno i gužva,ja biciklistu svirnem on čuje ali me ne jebe ni 2% opet svirnem i on ništa,turiram opet ništa...tek je onda uslijedio šlajfung ( sve je bilo pod kontrolom pa ga nebi ni udario niti bi mu prošao 2cm od njega...tek je se onda frajer sklonio

da sam bio bolje raspoložen i da me taj dan nije tako izmučio SIGURNO to nebi uradio, i mogu vam reć da mi je sad pomalo i žao zbog tog ali bilo pa prošlo...svejedno nije bilo uredu s njegove strane
... ako tvoje psihičko stanje utječe na tvoje ponašanje u prometu, nemoj više nikad sjedati za volan - za svoje i za tuđe dobro...

da nemaš slučajno i dozvolu za držanje oružja ?

a da ima budalaša u prometu, neovisno o broju kotača - ima...
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 02:14   #72
Quote:
clouseau kaže: Pogledaj post
Neki biciklisti misle da su neka povlaštena kasta u prometu i dozvoljavaju si raditi svakakva sranja, što se uostalom vidi i kad se ode tu na forumu čitati pdf o biciklizmu.
jer, fala onoj stvari, takvih vozaca automobila nema jel?

kreten je kreten, bio on u autu, na biciklu il pjeske a ako cemo kaznjavat bicikliste za voznju u suprotnom smjeru na bic. stazi onda bi bio red kaznjavat i one koji se secu po bic. stazi, koji se parkiraju na bic. stazama i one koji ih osmisljavaju ovakvima kakve trenutno jesu
lijeviguz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 02:17   #73
Quote:
sagi kaže: Pogledaj post
upravo sam to htio napisati..
imao sam razdoblje u životu kada sam pedalirao svaki dan skoro 10 mjeseci u godini..i nemali broj puta su me ili okrznuli tako da sam jedva održao ravnotežu ili su prošli 2 cm od mene..a to nije zabavno ni kada ti automobil napravi,a kamoli šleper..
tada sam odlučio bojkotirati taj zakon koji je napisan za neku zemlju gdje su ceste fino uređene i vozači kulturni i počeo se voziti na trećini trake..pa neka fino oni pričekaju da se susjedna traka oslobodi i obave preticanje po propisima..
ništa meni ne bi vrijedilo to što sam ja imao pravo po zakonu ako bih bio pokojni..
i da,odustao sam od pedaliranja jer nije bilo dana da nisam imao 2 kritične situacije..a uredno sam se vozio po propisima ,osim gore navedenog..čak sam poštivao i kontra smjerove i sve ostale pizdarije..
Da, nekad svo to poštivanje pravila ne pomaže. I ja sam skoro odustala od bicikliranja ove godine nakon što me je auto udario (nisam bila kriva, vozač uopće nije pogledao kad se prestrojavao u traku gdje sam ja bila), ali sad ipak ponovno vozim po cesti, samo više ne po onima gdje je veća gužva
Elessael is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 02:19   #74
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
vidim da se puno velikih umova okomilo na mene zbog posta

e sad cu vas nešto pitat,sjećam se tog dana i to dobro (nažalost) zar vi nikad nemate osobnih problema,vi ste svaki dan odlične volje i uvjek ste super raspoloženi? ako jeste,blago vama i ja bi takav život !!
cesta je zadnje mjesto za riješavanje osobnih problema.
chelsea_fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 02:27   #75
Quote:
vukojarac1 kaže: Pogledaj post
Podsjetio si me na zgodu u Gundulićevoj.Idem autom prema sjeveru(jasno,jednosmjerna ulica) kad u kontri prođe biciklist sa šeširićem veličine pivskog čepa na tikvi.Burek u jednoj ruci,a mobitel u drugoj.Ja stojim u koloni,prozor mi otvoren i ženi pokazujem ova pokretni ured za van kako se đira u kontra smjeru sa svim opisanim radnjama.Ne znam da li je biciklist prošao još auto iza mene kad čuješ bum,tres...Bože sačuvaj.Gledam u retrovizor.Biciklista nema,ali čujem glas"E ne mreš vjerovat kak sam se razbil."Pogledam prema podu,a ovaj s iskrivljenim volanom,burek na podu,ali još metilja na mob.Šeširić se nije ni pomaknuo.Valjda ga ljepi ljepilom koji koristi Duško Lokin za svoju sačekušu na glavi.

Vukojarac, ne prestajem se smijati na ovaj tvoj opis

Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Ipak, tvrditi da su biciklisti najveće zlo našeg prometa je jednostavno izvrtanje činjenica i zamjena teza. Biciklisti su ugroženi od bahatih i neukih automobilista, te jednako takvih pješaka.
Ma daj! Ja dosada ugrozila hrpu biciklista na pločniku. Ono, mislim! Svakodnevno se lijepim na fasadu, kantu za smeće ili parkirani auto ne bi li gospon biciklist prošao MOJIM pločnikom. Još mi zvonca da mu se što prije maknem. A da ne velim koliko puta su mi skoro pregazili psa (četiri kg) jer ga ne vide od mojih leđa, a obilaze me slalomski, pa ravno pred mene na njega.

Posebno veselje mi je priredila jedna cura koja me je skoro oborila na kućnom pragu. Samo što sam htjela iskoračiti iz zgrade, kad onda profijuknu meni na centimetar od nosa i mogu reći da sam taj dan imala vrašku sreću da nisam završila na podu, a vjerojatno i u bolnici. U punoj brzini je vozila (a što čine i drugi) uz samu zgradu i izlazna vrata zgrada, jer su na 1,2 m udaljenosti od zgrade parkirani aubomobili. A cesta prazna .

Da ne kažem da mahom svi biciklisti prolaze kroz crveno na semaforima, ako ustanove da ne prolazi ni jedan automobil. Za pješake im se živo fućka.

Quote:
towar kaže: Pogledaj post
Osobno pazim, ne zalijećem se na crveno, niti među pješake, ali biciklisti su daleko najugroženija skupina u prometu, bar u ZG.
Misliš? Pitaj to moje dvije susjede - jedna sa slomljenom rukom, druga sa slomljena tri rebra na nogostupu u mirnoj šetnji, mirnom kvartu, bez označenih biciklističkih staza, srušene od 'ugroženih' biciklista.



Nego, meni nešto nije jasno, pa molim da me prosvijetlite po tom pitanju. Ako je zamišljeno da se biciklima zamijeni, odnosno, smanji automobilski promet, zašto onda biciklističke staze nisu na kolniku? Ovako su nogostupi uzurpirani i od automobila (Zagrebparking privatizirao nogostupe, čak smanjivši minimalne udaljenosti od fasade zgrada; Čistoća stavila kante za smeće uz fasade zgrada, pa dodatno suzila nogostup (nekada su kante stajale na nogostupu, ali uz rub kolnika), a sada još i biciklisti. Ako sam dobro shvatila, treba ukinuti pješake, jer oni prave gužvu i probleme na nogostupu.

Po mome, biciklima je mjesto jedino i samo na kolniku. Bilo bi lijepo da im se osigura posebna traka, ali ja, kao pješak, nemam namjeru uredovati na kolniku.
__________________
fermina-daza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 02:48   #76
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Da ne kažem da mahom svi biciklisti prolaze kroz crveno na semaforima, ako ustanove da ne prolazi ni jedan automobil. Za pješake im se živo fućka.
A to pješaci ni pod razno ne rade?

Evo danas sa skretanja sa šubićeve na lijevo u branimirovu skoro pregazio 3 ljudi jer su, pogodi, išli kroz crveno. Na tom skretanju se tamo to REDOVITO događa, bilo pješaci bilo biciklisti. Ono što je najgore niti jedan nikad nije reagirao na trubu.
Tu se radi samo o kulturi, ničem više.
Kad sam bio u Grazu, stoji jedno 20ak ljudi na semaforu na crvenom, nema auta nigdje i nitko ne želi preć cestu dok se ne upali zeleno, ljudi od 10-90 godina na semaforu.


Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Po mome, biciklima je mjesto jedino i samo na kolniku. Bilo bi lijepo da im se osigura posebna traka, ali ja, kao pješak, nemam namjeru uredovati na kolniku.
To će ostat samo na boldanome nažalost, vjeruj mi ja bi se rađe vozio po cesti nego uz parkirane aute i blizu ulaza u zgrade.
A ona traka na zelenom valu, ta je inače za motore makar je namjenjena isključivo za bicikliste.
Micek100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 03:03   #77
Quote:
E30 kaže: Pogledaj post
Ja tu nevidim baš neki problem ako su pješaci na pješačkom znači da njih trebaš propustiti što te briga jel među njima biciklist druga je stvar da ti doleti na biciklu dok skrećeš u bočnu ulicu al kog vam vraga smetaju biciklisti
Srećeš lijevo na semaforu, gledaš pravo jer moraš propustiti automobile koji idu ravno, uočiš da imaš vremena skrenuti, baciš pogled lijevo i vidiš pješaka na nogostupu koji je taman ugazio na pješački, pogledaš pravo, skreneš i pokupiš biciklista.

Pješak ne može napraviti 5m u 2-3s, biciklist može. Biciklista, posebno ako ti je u mrtvom kutu na nekih 230 stupnjeva - ne vidiš. Pješak koji hoda može stat odmah, biciklist koji vozi (a najčešće projure) - ne može.

Mnogo je takvih nesreća i biciklisti su krivi, bilo je par slučajeva u novinama kad su kukali kako su se polomili i još moraju platiti štetu na autu iz vlastitog džepa (jer nemaju osiguranje).

Pa naravno da moraju platiti, još najbolje da vlasnik auto ni kriv ni dužan plaća štetu koji je napravio nemarni bickiklist.
Jumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 03:42   #78
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
Ali lijepo da je pokrenuta tema o žrtvama automobilističko-pješačkog terora u Hrvata.
prije bi se reklo kako su automobilisti žrtve biciklističkog terora

Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Nego, meni nešto nije jasno, pa molim da me prosvijetlite po tom pitanju. Ako je zamišljeno da se biciklima zamijeni, odnosno, smanji automobilski promet, zašto onda biciklističke staze nisu na kolniku?.
bicikl. staze su za ništa. i još bi se kao trebalo očekivati da biciklista prelazi zebre kako bi pogodio smjer staze za pravac kam se uputio, smješno.
u zg-u ima na zelenom valu staza na kolniku, pa pogledaj koliko se vozača prilikom skretanja boji propustiti biciklistu koji mu s boka ide ravno, jer kao što će mu reči vozač straga
zapravo još i dobro što imamo samo 2km pravih bicikl.staza, još bi više bilo ranjenih biciklista

Zadnje uređivanje Glavni frajer kaže: : 27.09.2011. at 03:50.
Glavni frajer kaže: is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 03:48   #79
Pa jednog dana je moralo i to doc na red,da se regulira i taj segment prometa.I naravno da ce pripadnici razlicitih grupa navlacit pravdu na svoju stranu,no valjda smo svi svjesni da prometna pravila i kultura u tom istom prometu bas i nisu na razini kod nas.Druga stvar,prometna infrastruktura isto tako,zaostala i zbunjujuca,no kakva je takva je,prisiljeni smo je koristit ovakvu i nastojat ne ozlijedit,i ostati neozlijedjeni.
Ali sve skupine ucesnika prometa krse prometne zakone,i interpretiraju iste na svoj nacin.Svi su spomenuli pjesake koji prelaze cestu na crvenom,bicikliste koji izlijecu kao kauboji,vozace automobila koji ne obracaju paznju na bilo koga drugog itd. itd...
Prvu i jedinu kaznu sa pedal-masinom platih u Njemackoj prije neke cetiri godine,propisna strana,ispravan bicikl,osvjetljenje na mjestu,no malo se zapricah na mobitel.Policajka s druge strane zvizdi i zvizdi,ja pogledam,upre prstom u mene i dobijem cestitku,40 eurica mislim.Nakon beskrajnog cudjenja ,shvatim da nema s tim sale,bar ne gore.
Uglavnom,trenutno rijetko pedaliram,mada imam nakanu,i kada se rijesi (naravno ako se ikad rijesi) infrastruktura vezana konkretno za bicikliste,i tada ce se ponavljati slicne ako ne i iste stvari koje se sad dogadjaju.Neki su imali vjerojatno priliku voziti po cestama gdje se uz pjesake ravnopravno svojom trakom krecu i biciklisti,prolaze kroz raskrizja,jednostavno presijecaju cestu (npr. kad morate skrenut lijevo prisiljeni ste preci preko biciklisticke staze koja je siroka skoro pa 2 metra),ili pak te staze presijecaju sporednu cestu koja se iz stambenog bloka ukljucuje na glavnu,ali bez semafora,pa isti ti biciklisti tu prolijecu u punoj brzini...Da skratim,par puta mi je u takvim situacijama biciklist prozujao par cm od haube,par puta sam zaustavio promet jer ih moras sacekat da prodju,ali eto,kad vec postoji biciklisticka traka onda se skuliras i pricekas malo,i vozis dalje svojim putem.
Proci ce jos vremena dok se vozaci naviknu na pjesake i bicikliste u pravom smislu,biciklisti budu postivali makar osnovna pravila,a i pjesaci isto tako(tipa crvenog svjetla na pjesackom,normalnog koraka prilikom prelaza a ne poziranja kao na pisti).
Sto se kaznjavanja tice,sitnice isto ne odobravam,ali ipak neke stvari treba pripazit,smjer npr. (ako vec postoje biciklisticke staze sa obje strane ulice,onda ne vidim neki problem vozit po onoj koja ide u ispravnom smjeru),osvjetljenje,mobitel,mp3 player u usima (naravno da onda nije cuo "matka" kako turira )...Opirali smo se i jurisu sa rigoroznim kaznama na vozace automobila,pa se danas koliko toliko pridrzavamo propisa (nakon placene 3 kazne za pojas u nekih mjesec dana i on mi postade nekako drag ),pa cemo i ovo s biciklima nekako prezivit,samo polako.
__________________
Potpis? Pa čime da se potpišem,prstom jel...
kieler is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2011., 08:47   #80
Quote:
matko_gsi kaže: Pogledaj post
vidim da se puno velikih umova okomilo na mene zbog posta

e sad cu vas nešto pitat,sjećam se tog dana i to dobro (nažalost) zar vi nikad nemate osobnih problema,vi ste svaki dan odlične volje i uvjek ste super raspoloženi? ako jeste,blago vama i ja bi takav život !!

OT: naime sve bi bilo uredu da je se on odmah barem malo sklonio ili da je bilo moguće pretjecat jer je to bio ljetni mjesec i naravno i gužva,ja biciklistu svirnem on čuje ali me ne jebe ni 2% opet svirnem i on ništa,turiram opet ništa...tek je onda uslijedio šlajfung ( sve je bilo pod kontrolom pa ga nebi ni udario niti bi mu prošao 2cm od njega...tek je se onda frajer sklonio

da sam bio bolje raspoložen i da me taj dan nije tako izmučio SIGURNO to nebi uradio, i mogu vam reć da mi je sad pomalo i žao zbog tog ali bilo pa prošlo...svejedno nije bilo uredu s njegove strane
Sad se tu posipaš pepelom i kao opravdanje navodiš da si taj dan bia nadrkan radi svojih problema i sad si kao svijestan da nisi bia u pravu?
pa koji si onda racku to uopće navea kao primjer i pohvalija se svojim ponašanjem
E30 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.