Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 16:24   #241
Mogle bi otvoriti temu podcijenjene ljepotice, ha, šta kažete? Pa da mogu staviti Blanku Vlašić.

Meni je ona krasna. A svima gadna.

Dok mi je Belluci precijenjena ne zato jer mi je gadna nego zato jer mi je antipatična i arogantna.


dora - daj reci seriju... nema veze kaj je treš...
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:32   #242
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Mogle bi otvoriti temu podcijenjene ljepotice, ha, šta kažete? Pa da mogu staviti Blanku Vlašić.
Pa otovori! 'Ko ti brani

Quote:
dora - daj reci seriju... nema veze kaj je treš...
Majami vajs i Supernečural mi prve padaju na pamet kao dno dna serije kao takve, al koje sam gledala (gledam ) zbog muskica

Bilo ih je, pretpostavljam sa nevjerojatnom sigurnoscu - jos.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:33   #243
J.lo nominirana za oscara? Hahahahahahaha
rnr666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:34   #244
Potpis za J. Lo, žena ima vrhunsku njegu, odlične frizere, šminkere i sve to, ali ispod svega toga mi je skroz obična. Ni kao glumica mi nije sjela, sva mi je njonjasta, od nje ne očekujem da će ikada biti nominirana za Oscara ili nešto slično.
__________________
I've always been an introvert
Happily bleeding
Novembre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:37   #245
Quote:
Novembre kaže: Pogledaj post
Potpis za J. Lo, žena ima vrhunsku njegu, odlične frizere, šminkere i sve to, ali ispod svega toga mi je skroz obična. Ni kao glumica mi nije sjela, sva mi je njonjasta, od nje ne očekujem da će ikada biti nominirana za Oscara ili nešto slično.
Oskar?
Ta moze pobrat jedino Zlatnu malinu

Ja sam tu ribu gledala u dva filmuljka. Oba su bili negledljivi al sam gledala. Jedna je ukljucivao veliku kompjutersku zmiju - prestrasno nesto - to je jedan od onih filmova koje gledas i ne vjerujes da je netko dao novac nekome da to smece snimi.
U drugom je bila kao neka zena koju tuce muz - probajte zamisliti Segala kako glumi da place jer mu je netko ubio zenu na kucnom pragu nozem - nemoguca misija ... e tocno tak je ova glumila tu neku zlostavljanu zenu

Oba filma - gluma - dno dna.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:49   #246
Većina tog kaj ste postali tu je zgodno. Čak i lijepo.
Ali - definitivno i precijenjeno.
Sve te kvočke su precijenjene, al jbg, nije to laka uloga, treba netko biti vječiti materijal za punjenje žutih tiskovina
Natprosječno lijepe jesu. No, da su toliko svemirski divne, nisu

Inače, glede ljepote, neki dan gledam neku reportažu iz Kine, među ostalim, snimili neku malu konobaricu, Kineskinju, kojoj je san postati pjevačica.
To stvorenje je TOLIKO lijepo da sam gledala prilog umalo slineći.

I baš si razmišljam kako je čudan život - nekog prosječnog mašinerija će vinut u visine, trošit će se para i para da se tek malo natprosječne darove prirode što bolje zapakira (primjer J.Lo), dok negdje u zakutcima svijeta ćubi masa doista prelijepih stvorenja, koja crnče čitav život za neku siću u kafanama. A model za mejkap ili lice - samo tako bi mogla bit.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:52   #247
Uvijek će nam neka no name konobarica izrazite ljepote izgledat jebačkije nego neka s teveja.

Upravo zato jer od te s teveja očekujemo da nas baci u trans od ljepote, pa se to ne dogodi, dok od konobarice ne očekujemo ništa - a kad ono

Al dobro, ne mogu svi biti svjetske zvijezde.

Zadnje uređivanje Gzena : 17.07.2012. at 17:00.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:54   #248
Dora, pa Majami Vajs je kultna serija To sam gledala zbog sakoića. Jest da nam je danas treš, ali nekad je bila vrh - pa Michael Mann je režirao. Nemoj reć da si se palila na Sonnyja...

A Supernatural mi je oke serija, ja volim te bedaste SF/nadprirodne serije... a ova dva glavna glumca - baš zgodni..

Ja True Blood gledam zbog Skaarsgarda, ali bez obzira na to serija mi nije loša...Heroesima sam davala šansu samo zbog Mile.

Nego, jesi gledala Oz? Dobra serija, dobri frajeri....
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 16:57   #249
Quote:
Novembre kaže: Pogledaj post
Potpis za J. Lo, žena ima vrhunsku njegu, odlične frizere, šminkere i sve to, ali ispod svega toga mi je skroz obična. Ni kao glumica mi nije sjela, sva mi je njonjasta, od nje ne očekujem da će ikada biti nominirana za Oscara ili nešto slično.
E da, njen fenomen ne kužim. Nit neka pjevačica, nit neka glumica, nit sad neka pojava pa da se, ajde, iskompenzira nedostatak drugih talenata.
Zgodna - je. Da je izvukla max. iz sebe - je.
Al i dalje je to mlako i niš posebno. Po toj logici, iz svake druge šuše može se napravit silebriti

Veća mi je fora jedna Cameron Diaz, koju mnogi nazivaju ružnom, ali barem je nekakva glumica, plus ima super figuru i odlične noge. I meni osobno simpatična

Doduše, J.Lo vjerojatno posjeduje tu fotogeničnost koja je potrebna za kameru... biće da to dosta olakšava
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 17:05   #250
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Dora, pa Majami Vajs je kultna serija To sam gledala zbog sakoića. : D Jest da nam je danas treš, ali nekad je bila vrh - pa Michael Mann je režirao. Nemoj reć da si se palila na Sonnyja... : rofl:
Palim se jos uvijek

Quote:
A Supernatural mi je oke serija, ja volim te bedaste SF/nadprirodne serije... a ova dva glavna glumca - baš zgodni..: D
Nisu oba
Samo jedan, onaj stariji kao.
Onaj mladi mi je ruzan

Quote:
Ja True Blood gledam zbog Skaarsgarda, ali nije bez obzira na to, serija mi nije loša...
Nisam to gledala.

Quote:
Heroesima sam davala šansu samo zbog Mile.
Jel to onaj koji je mogo sve ikad?
Ja volim takva iksmen sranja di ljudi mogu svasta nesto.

Hiro!!! (ne nije mi Japanac zgodan, al mi je lik fora, veseo )

Quote:
Nego, jesi gledala Oz? :klopa : Dobra serija, dobri frajeri....: D
Jesam. Al toga se sjecam u magli
ALI se sjecam da je bilo par dobrih likova
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:13   #251
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
U drugom je bila kao neka zena koju tuce muz - probajte zamisliti Segala kako glumi da place jer mu je netko ubio zenu na kucnom pragu nozem - nemoguca misija ... e tocno tak je ova glumila tu neku zlostavljanu zenu

Oba filma - gluma - dno dna.
Ja sam gledala taj film. I uopće ne glumi tako loše, bar ne u tome filmu. Ne sjećam se da sam pogledala ijedan drugi njen.
Film se zove Enough.
Marša is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 18:56   #252
Quote:
dora kaže: Pogledaj post
Majami vajs i Supernečural mi prve padaju na pamet kao dno dna serije kao takve, al koje sam gledala (gledam ) zbog muskica
To nije dno dna serija, kako to možeš reći ? Miami Vice je praktički opća kultura, a Supernatural ima čak dva tipa za gledanje i jednostavno je taj žanr. E sad, ako gledaš koju sapunicu zbog tipova....

Ne znam kako bi išla tema s podcijenjenim ljepoticama - to bi trebale biti one koje su lijepe ali ih se ne razvlači posvuda? Blanka mi definitivno ne spada u ljepotice ni precijenjene ni potcijenjene.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:55   #253
__________________
hey man heard your dad got got
naïveté is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 19:56   #254
Blanka nije ljepotica, daleko od toga, često ju ljudi časte epitetima 'ružna, buljooka, nezgrapna, visoka..' a meni je baš krasna. Zbog prekrasne kože, divnih očiju, stava na uzletištu (sad zvučim ko Joško Vlašić ), dobrih frizura... jednostavno mi je kompletno ... pogotovo u atletskoj konkurenciji.

Sophia Loren - + 1
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 21:54   #255
Maria Sharapova
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 08:08   #256
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A Supernatural mi je oke serija, ja volim te bedaste SF/nadprirodne serije... a ova dva glavna glumca - baš zgodni..
Supernatural se gleda zbog komada, da. Plavokosa Ruby je predobra, ali ona mala od Deana je...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:40   #257
Quote:
Marša kaže: Pogledaj post
Ne sjećam se da sam pogledala ijedan drugi njen.
Bolje da nisi, osobito ovaj s gigatskom zmijom.

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
To nije dno dna serija, kako to možeš reći ? Miami Vice je praktički opća kultura: rofl:, a Supernatural ima čak dva tipa za gledanje i jednostavno je taj žanr. E sad, ako gledaš koju sapunicu zbog tipova....: mig:
Ak ovo nije dno, kaj je?
Nije da su neke duboke serije. U jednoj, dva lika love demone, cavrljaju s vragom, odu u pakao, cavrljaju s andelima, duhovima, pickama materinama, a u drugoj dva lika, iako rade u gradskoj murji zive ko Bond + voze daleko bolje aute od Bonda

To su serije koje se gledaju zbog komada, ne zbog radnje.
One koje se gledaju zbog radnje mi ne ulaze u pojam - dna.
(doduse takvih se ne mogu sjetit )

Ne ne gledam sapunice nicije.
To mi cak nije ni dno, to mi je nesto *trazi pravu rijec a ne nalazi*. Valjda da u kojoj glumi Marlon Brando ne bi mogla gledat.

Quote:
Ne znam kako bi išla tema s podcijenjenim ljepoticama - to bi trebale biti one koje su lijepe ali ih se ne razvlači posvuda? Blanka mi definitivno ne spada u ljepotice ni precijenjene ni potcijenjene.: D
Pa da.
Meni zenska nije neki vrh, ali ni dno.
Simpa je zenskica.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Supernatural se gleda zbog komada, da. Plavokosa Ruby je predobra, ali ona mala od Deana je... : s :c erek: : klopa:
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:42   #258
Jessica Parker, stvarno mi nije jasno .
Okej ima lijepo tijelo, ništa posebno ali je ok. ali lice, glava..
A i za Penelope Cruz mi nikada nije bila jasno.
Meni stvarno nije ništa posebno, ne sada da je ružna kao Parkerica,
ali stvarno nije tako wow.
e da, i drew barrymore isto. izgleda mi ko neka prosječna ženskica iz susjedstva.
__________________
It's not true i had nothing on. I had the radio on ! ;)
Sugar_blondie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 10:54   #259
pa šta se za saru jessicu parker ikad i govorilo da je neka ljepotica
Mopsi 7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 11:53   #260
Quote:
naïveté kaže: Pogledaj post
+ 1

jedino sta se izvrsno drzi za godine

Quote:
Sugar_blondie kaže: Pogledaj post
A i za Penelope Cruz mi nikada nije bila jasno.
Meni stvarno nije ništa posebno, ne sada da je ružna kao Parkerica,
ali stvarno nije tako wow.
a meni je bas krasna
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:30.