Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2012., 18:49   #81
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Old 10.08.2012., 20:59   #82
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
željena tvoj me nick inspirirao kad sam ime firmi davala
Nemoj mi sad reci da se nalazi na gornjem gradu?
Obavijestio me Mirkec o bircu istog imena. Obavezno mora pasti cuga tam


Sent from my iPhone using Tapatalk
željena is offline  
Old 10.08.2012., 21:23   #83
Quote:
željena kaže: Pogledaj post
Nemoj mi sad reci da se nalazi na gornjem gradu?
Obavijestio me Mirkec o bircu istog imena. Obavezno mora pasti cuga tam


Sent from my iPhone using Tapatalk
donjem... odmah u centru:P... samo ti dođi... dobre vibre nikad dosta , bit će nas po celom gradu
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Old 10.08.2012., 21:27   #84
Zakon!
Onda imamo dogovor


Sent from my iPhone using Tapatalk
željena is offline  
Old 10.08.2012., 21:43   #85
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
nemam namjeru iznova. gadi mi se pomisao na zbližavanje, upoznavanje, približavanje, prepričavanje života, trauma, detalja, svih nekakvih trica koje te oguljuju i čine slabim, krhkim, ranjivim.
i onako sve te triper kombinacije na kraju završe loše.
Ovo je moj problem, sad kad sam slobodna, službeno rastavljena i kad imam cijeli život pred sobom, nemogu se riješiti situacije da budem nekome ljubavnica, jer mi se neda opet upoznavat nekoga i graditi odnos ispočetka s tom osobom
varazdinka is offline  
Old 10.08.2012., 22:42   #86
Quote:
željena kaže: Pogledaj post
Zakon!
Onda imamo dogovor


Sent from my iPhone using Tapatalk
naravno... samo se javi kad se pojaviš u ovim krajevima
Quote:
varazdinka kaže: Pogledaj post
Ovo je moj problem, sad kad sam slobodna, službeno rastavljena i kad imam cijeli život pred sobom, nemogu se riješiti situacije da budem nekome ljubavnica, jer mi se neda opet upoznavat nekoga i graditi odnos ispočetka s tom osobom
ti ćeš biti ok. proći će. riješila si stvari i stvorila pretpostavke... kod mene su stvari zapetljane.
ništa nisam riješila. ne mogu. ne znam. a vjerovatno i ne želim iz svega. spetljala sam se u cjeloživotnoj vezi bez koje ne funkcioniram, a ni u njoj.i toliko sam se pogubila da samu sebe više ne osijećam.
__________________
tko spava, nije budan

Zadnje uređivanje flekica35 : 10.08.2012. at 22:48.
flekica35 is offline  
Old 10.08.2012., 23:07   #87
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
naravno... samo se javi kad se pojaviš u ovim krajevima

ti ćeš biti ok. proći će. riješila si stvari i stvorila pretpostavke... kod mene su stvari zapetljane.
ništa nisam riješila. ne mogu. ne znam. a vjerovatno i ne želim iz svega. spetljala sam se u cjeloživotnoj vezi bez koje ne funkcioniram, a ni u njoj.i toliko sam se pogubila da samu sebe više ne osijećam.
Iskreno, ja sam se osjećala u braku, grozno, zarobljeno, nikako nismo funkcionirali, ja sam bila ta koja se trudila i koja je vukla obitelj za sobom, drugi put sam s mužem prolazila kroz fazu kad je on ostao bez posla, priča se ponavljala, nije bio zainteresiran da pronađe nešto drugo, a ja sam se ubijala sa kreditima, bila prisljena prodati auto u bezcijenje, zatvarala sam se u sobu ili ostajala na poslu, a onda sam pukla, popila sa ljubijem par pića opustila se i završila u vezi s njim, iskreno da se nije on pojavio vjerojatno bi još sad patila u tom braku, zbog djeteta, zbog kredita... Teško mi je i sad bivši me muž maltretira iz dana u dan, još uvijek se nada da ću mu se vratiti, a sad je već i saznao za moju vezu sa ljubijem, pa prijeti da će s njegovom ženom pričati, pa da će njega ubiti, pa mene, pa kak ja luđakinja živim ko muha bez glave, da sam sad gradska gospođa, da ništa ne radim jer živim u 30 m2, hodam po kavama i samo čekam kad se bude i on razveo
varazdinka is offline  
Old 10.08.2012., 23:19   #88
Quote:
varazdinka kaže: Pogledaj post
Iskreno, ja sam se osjećala u braku, grozno, zarobljeno, nikako nismo funkcionirali, ja sam bila ta koja se trudila i koja je vukla obitelj za sobom, drugi put sam s mužem prolazila kroz fazu kad je on ostao bez posla, priča se ponavljala, nije bio zainteresiran da pronađe nešto drugo, a ja sam se ubijala sa kreditima, bila prisljena prodati auto u bezcijenje, zatvarala sam se u sobu ili ostajala na poslu, a onda sam pukla, popila sa ljubijem par pića opustila se i završila u vezi s njim, iskreno da se nije on pojavio vjerojatno bi još sad patila u tom braku, zbog djeteta, zbog kredita... Teško mi je i sad bivši me muž maltretira iz dana u dan, još uvijek se nada da ću mu se vratiti, a sad je već i saznao za moju vezu sa ljubijem, pa prijeti da će s njegovom ženom pričati, pa da će njega ubiti, pa mene, pa kak ja luđakinja živim ko muha bez glave, da sam sad gradska gospođa, da ništa ne radim jer živim u 30 m2, hodam po kavama i samo čekam kad se bude i on razveo
samo ti budi mirna... sve će biti ok.
recesija nam je svima bila teška ( a i sad je), rasturila je brakove na sve strane.
ima jedna stara poslovica: novac kroz vrata, ljubav kroz prozor.
puno ih je kroz prozor iskočilo... previše :tužni:

(kod mene se sve saznalo bez da je išta i bilo. svi su se upetljali, stvorila se atmosfera koja nije bila dobra. kod njega.
na kraju je svemu presudila njegova zakonita. nije mi žao, iako tužna jesam, ali mi nismo imali popun odnos, premda smo dijelili puno više nego mnogi i u brakovima, pa vjerujem da će i prebolijevanje ići puno lakše.
muž ko muž. srasli smo. ne pričamo uopće. osim o ručku, vinu, novcima, djeci, računima. sjajan čovjek- zgodan tip, divan roditelj. preporučam ga svima )
__________________
tko spava, nije budan

Zadnje uređivanje flekica35 : 10.08.2012. at 23:47.
flekica35 is offline  
Old 11.08.2012., 07:20   #89
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
mi nismo imali popun odnos, premda smo dijelili puno više nego mnogi i u brakovima
Ova rečenica je koju mnogi ljudi ne shvaćaju, to mogu shvatiti samo žene koje se nalaze u istoj ili sličnoj poziciji, naša veza je sad već javna tajna, mi se nikad nismo pretjerano skrivali i on se povjerio nekim svojim prijateljima...Mene moje prijateljice pitaju šta vidim u njemu da je 15 godina stariji, jedna me uvjerava kako je on sad prošao 40-tu i šta ću s njim, da ću vidjeti kako će sad brzo ostariti. Al ja znam da mi imamo uvijek o čemu pričati, da nama nikad nije dosadno kad smo skupa, znam i da ga žena cijeli život sputava i da s njom nikad nije mogao pričati o nijednom problemu, a samnom to može, to je taj odnos koji ja i on imamo, samo nažalost upali smo u probleme zadnjih dva mjeseca, jer se umiješalo sad dosta ljudi... Između ostalog i njegova punica i moja bivša svekrva
varazdinka is offline  
Old 11.08.2012., 13:17   #90
Cool

Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
... kod mene su stvari zapetljane.
ništa nisam riješila. ne mogu. ne znam. a vjerovatno i ne želim iz svega. spetljala sam se u cjeloživotnoj vezi bez koje ne funkcioniram, a ni u njoj.i toliko sam se pogubila da samu sebe više ne osijećam.
eto, ovo opisuje i mene, donekle. Ali mi se u zadnje vrijeme cini da se neke stvari doma polako mijenjaju. Ne znam, mozda sam ja njega pocela gledat drugim ocima i stvari percipirat drugacije. U zadnje vrijeme smo imali turbulentno razdoblje i MM me ponovo fascinirao kolicinom povjerenja i bezrezervnog suosjecanja koje mi pruza na njemu svojstven nacin, ne ono sa puno velikih rijeci nego onim malim stvarima, zagrljajem kad vidi da sam uplakana i "bit ce sve ok" nakon mojih suvisnih analiza stvari na koje ne mogu utjecati mada me se direktno ticu. Jesam li pocela ponovo cijeniti one stvari koje sam zaboravila da ih ima i u koje sam se davno i zaljubila? Ili sam tek sad nakon iskustva s papkom, skinuvsi ga s trona i nakon sto sam ga prestala idealizirati ponovo prepoznala i cijenim ono iskreno sto mi on cijelo vrijeme pruza? U fazi sam da na dane mislim kako mi i imamo buducnost, ali uz jako puno truda. Samo ne znam imamo li snage...
__________________
...negdje na pola puta...
takozbunjena is offline  
Old 11.08.2012., 20:55   #91
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
muž ko muž. srasli smo. ne pričamoaccesso-sa.be uopće. osim o ručku, vinu, novcima, djeci, računima. sjajan čovjek- zgodan tip, divan roditelj. preporučam ga svima )
Bas si to sjajno rekla

Ja jedan dan vazem plusiće (sjajan lik, ugodno drustvo, pouzdan, radisan...).
I mislim si da brakovi uvijek zavrse na toj razini- ni prelose da odes, ni dobro da bas uzivas.

Jedan dan se borim s mislima o razvodu. Drugi dan je bolji, pa sve zaboravim.

A bilo bi mi lakse da znam kaj hoću. Ali ne znam. Pogubljena sam u svim tim mislima, osjecajima, bezosjecajima...

K vragecu!



Sent from my iPhone using Tapatalk
željena is offline  
Old 11.08.2012., 21:02   #92
k vrapcu... svima nam je isto... razlog više da to proslavimo
__________________
tko spava, nije budan
flekica35 is offline  
Old 12.08.2012., 15:10   #93
Quote:
željena kaže: Pogledaj post
Nemoj mi sad reci da se nalazi na gornjem gradu?
Obavijestio me Mirkec o bircu istog imena. Obavezno mora pasti cuga tam


Sent from my iPhone using Tapatalk

Si sigurna?
Mirko_M is offline  
Old 12.08.2012., 16:33   #94
Quote:
flekica35 kaže: Pogledaj post
k vrapcu... svima nam je isto... razlog više da to proslavimo
Da, zato smo tu, sve u istim govnima
__________________
...negdje na pola puta...
takozbunjena is offline  
Old 12.08.2012., 18:46   #95


Volim vaterpolo
Jebate, sretna sam zbog zlata i to sve, nacionalni ponos, ruka na srcu..
Ali što volim kada pobjede pa se grle izvan bazena onako mokri i ogromniii

Bingo, nećemo cendrati. Dogodilo nam se barem jednom, nekima nikada.
Evo, ja sam spremna za nove avanture, vaterpolisti javite se.
__________________
Everything will be ok in the end. If it's not ok, it's not the end..
rajderica is offline  
Old 12.08.2012., 18:55   #96
Dobro veče, šta se ovdje radi??
varazdinka is offline  
Old 12.08.2012., 18:57   #97
Quote:
rajderica kaže: Pogledaj post


Volim vaterpolo
Jebate, sretna sam zbog zlata i to sve, nacionalni ponos, ruka na srcu..
Ali što volim kada pobjede pa se grle izvan bazena onako mokri i ogromniii

i napeti....
varazdinka is offline  
Old 12.08.2012., 22:30   #98
meni žao za rukometaše, palim se na Balića

večer noćna
__________________
....da si otrovna k'o bršljan koji preko zida puže,trov'o bi se svakog dana, a živeo triput duže.....
golden eye is offline  
Old 12.08.2012., 22:36   #99
Večer i laku noć
Mirko_M is offline  
Old 13.08.2012., 00:06   #100
Pozdrav kutku s Otoka
Ovdje je internet veza u kurcu, pa se ne spajam cesto.
Uzivam, kupam se, jedem, pijem i spavam.
Ljubim uredno i redovno, sada samo telefonski, ali sve je super.
Kisss i pozzz
__________________
Majka Tereza Kesovija
harpy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.