Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2014., 15:32   #2681
ne..mislim da nisam sposobna,ni podobna bit ljubavnica..i vise ne zelim ni misliti,a jos manje pokusati..!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 14.01.2014., 05:33   #2682
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Ja ti to mogu reć na osnovi svog iskustva.

Uostalom, shvatit ćeš sama kad završiš priču
zavrsila sam pricu i ne osjecam se lose.
Zbunjena sam is offline  
Old 15.01.2014., 04:19   #2683
mislim ne razumijem ljude..
svi smo mi samo to..
ljudi..
ili smo slova??
nema smisla zarezivati bas svaki post star stoljećima..ako je tako,onda sam ja eto stara valjda i 3000godina
nego..
Uvjek ista pitaqnja..zar se nisi razvela??
Zar ne odlazis??
Zar ovo ,zar ono?
Kao da je ljudima lakse čitati kad netko samo o lošem govori..
Čim počne optimiwtičnije,malo šale,malo nekih dobrih vibracija..
Ajme lud je,smeten ili boze dragi mozda i psihoorganicum ;//
Ne,nisam ništa od toga..

objasnim ipak,najlakse je tako....

Nausikaja..

da,otišla sam..
Muzu sam rekla onako direkt;biraj,hoćeš li poći za mnom ili ostati u sumanutu svekrvu..
Izabrao je okrenuti samnom novi list,ostaviti stari zivot iza nas..
odlučio je ostaviti sumanutu,opasnu i potpuno ludu majku
koja je ugrozila zivot naseg djeteta dva puta u jednom tjednu..
šamaqr iz sve snage djetetu i govor mržnje..nema oprosta i nema tolerancije..
nema i nema..

I tako aj umjesto da sam rastavjena ja sam sastavljena..

od ljubavnika definitivno odustala,prije nego sam i počela..
donjela sam ispravan izbor..
U nekom drugom vremenu,da j mozda nekako 2005/2006 a ja mladi curetak..birala bih tog čovjeka i uzivala kao kraljica par godina prije udaje
Ali,eto nije ta godina nego 2014g a ja sam sa ulaskom u tu novu godinu donjela tolikko zivotnih odluka i promjena
koje bi komotno stale u nečiji petogodisnji plan..

Pozdrav od vase nesudjene ljubavnice
koja jos muza voli
kojoj je nesudjeni ljubavnik sada na kraju nesto kao dosta dobar prijetelj
i od žene koja napkon stoji čvrsto nogama na tlu,jačaq nego ikad dosada
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Old 19.01.2014., 14:26   #2684
Poz..
Evo i mene..I ja sam baš nedavno izašla iz slične situacije..Nakon dvije godine konstantnog nabacivanja, normalno da sam spavala s njim..Pa nitko nije kamen..kad ti se neko dvije godine nabacije, normalno da pomalo počneš i vjerovat u tu slatkorječivost..i tako...jedan labilan trenutak i završim s njim u krevetu..Normalno da mi je odmah na početku rekao da ne planira ostavit svoju ženu, jer mu je stalo do nje, ali mu je stalo i do mene..Mislim, šuplje priče.. I tako, trajalo je kratko, dok nisam se malo spustila s oblaka i shvatila da se nalazim u nekoj neobjašnjivoj situaciji, nerješivoj...prekinula sam to kratko i jasno s odgovorom da mi moja savjest ne dopušta da nastavim dalje.. A u biti krajnji je odgovor bio da mi je toliko stalo do njega da me izjeda svaka pomisao kad je sa svojom ženom.. I tako, ja sam ispala brutalna na kraju jer sam se poigrala njegovim osjećajima..wtf..hm..izbjegavao me nekih mjesec dana, kao da imam zaraznu bolest, a ja sam se u njegovoj blizini nastojala uvijek da mi kao zazvoni telefon i dogovarala termine za kavu.. Sad je sve to iza mene, a ja i dalje često plačem zbog svoje gluposti, labilnosti..Ili možda zato što sam mu dopustila da mi se približi i povrijedi me ili bolje rečeno da ja povrijedim samu sebe..
confusedddd is offline  
Old 19.01.2014., 15:25   #2685
Odgovor je i bio ne, nismo se nasli, u razgovoru sa psihologicom to bi bila brutalna pogreska, ona mi je cak savjetovala da mozda neko vrijeme ni ne citam temu o ljubavnicama, pa se nisam javljala, ispricavam se curke na tome.
Orijentirana sam trenutno na nesto drugo, svidio mi se netko, zamislite slobodan i mojih godina, ali isto tako moja odluka i odluka psih mozda pricekat jos malo jer me mozda sad tjera nesto u meni imat drugog pa ako sretno ne zavrsi mozda bi me dosta jako pogodilo.
Treba jos radit na sebi, radit, radit, uzivat, aktivnosti nastavit, jer iskreno prpdrmalo me sto me zvao, pitala se jako cesto sta zapravo hoce, a odg je jedan: smirio mu se brak, mene smatra svedskim stolom i hoce se doc posluzit opet..jer sumnjam da bi s takav covjek htio ispricat..
Sto sam napravila na prijedlog psih? Blokirala broj njegov, bacila sve sto mi je poklonio, iskreno to sam jos do neki dan cuvala, ipak neke stvari nisu bas jeftine bile i od tad se jos bolje i bolje osjecam...
Jednostavno nastavit jos radit na sebi da jer ako ce sljedeci put doc do ovakvog zvanja na kavu da se uopce ne moram razmisljat jel bi il ne bi, nego da se mogu samo nasmijat i obrisat poruku i rec u sebi: naravno da necemo na kavu nit na razgovor...a ne razbijat glavu jel bi osla, da me zanima.
Trebam doc do one tocke da me apsolutno ne zanima di je, sta je, kako mu je i jel razmislja o meni... Ocito do te faze jos nisam bila dosla iako sam mislila da jesam... Uglavnom oprostite na duzem postu i eto da vam samo javim
Treba puno puno truda maknut to sve iz glave i kad mislimo da jesmo ako nas i dalje uzdrma bar imalo njegov poziv, poruka, znaci da nismo maknuli to iz glave... Ali idemooo dalje, samo hrabro
__________________
Better to be slapped with the truth than kissed with a lie...
belinda44 is offline  
Old 19.01.2014., 18:22   #2686
Poštovana ekipo,

moderatorska odluka je da zatvorimo četove. S obzirom da su tijekom godina i godina neopreznih postupaka pojedinaca koji su dozvolili izložiti svoju intimu van foruma pojedinim provokatorima sastajući se s njima uživo i izlažući svoju i intimu svojih kolegica, nastali problemi koji se prelijevaju po cijelom pdf-u, a posebno van naše moderatorske dužnosti i zahtijevaju policijsku obradu, ne preostaje nam ništa drugo.

Također, čet privlači pojedine izuzetno problematične osobe i problemi koji iz toga proizlaze nisu nešto što je u nadležnosti moderatora, a budući da to nije izoliran nego opetovani slučaj i da se prelio i na susjedne četove, ovo je najbolja odluka za sve.

Mi smo dosad radili sve što je u našoj moderatorskoj moći i nadležnosti, međutim stvari su izmakle kontroli, a ne možemo dozvoliti da četovi ugrožavaju dinamiku cijelog pdf-a i postaju izvorište i sastajalište problematičnih individua koje narušavaju cijeli podforum.

Ukoliko želite, možete otvoriti novu čet temu na Off-u, u dogovoru s nadležnim moderatorom.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:19.