Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2024., 19:40   #1
Stari prijatelj

Da skratim priču, imala sam prijatelja u srednjoj školi s kojim sam sjedila četiri godine. Uvijek smo se jako dobro razumjeli, mogli se provjeravati jedno drugome i naše su tajne ostale samo naše. Nakon škole se taj kontakt s vremenom izgubio, počeli smo živjeti jako daleko, svatko od nas je imao neke velike životne probleme i to je to. Tada (u školi) nije nikada između nas postojala neka seksualna napetost, ali znam da mi onak nije bilo svejedno kad je znao biti s nekom curom, ali i ja sam imala dečka cijelu srednju pa nisam to komentirala ili pokazivala. Sreli smo se nakon 20 g., zafeštali vani, završili kod njega doma u 4 ujutro slušati mjuzu i pričati. (opet bez seksualnih insinuacija ili bilo čega). Dogovor za neku sljedeću kavu je pao i sad ja usprkos svom udanom životu koji je sretan i ispunjen razmišljam već danima o njemu. Čak možda niti ne kao o seksu već ga ne želim izgubiti ponovo i sve mi se vrzma po glavi i nemam pojma što ću. Od uvijek smo bili srodne duše i totalno mi je prečudno da smo i nakon svih tih godina ostali isti. Kako urediti misli? Osjećam čak i neku grižnju savjesti što razmišljam o njemu.


Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
zelenamilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 20:07   #2
Pa, ne znam sto te muci ako nema fizicke privlacnosti. Ne znam zasto bi ga izgubila kao frenda.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 20:09   #3
Ne laži si.
mucasta666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 20:32   #4
Quote:
mucasta666 kaže: Pogledaj post
Ne laži si.
Ovo se i meni čini.

Rekao bih si da ga želi potrošiti.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 20:36   #5
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Ovo se i meni čini.

Rekao bih si da ga želi potrošiti.
Kak je Kafka rekao Franz Kafka 'I was ashamed of myself when I realised life was a costume party and I attended with my real face. Malo ljudi si je spremno priznati istinu
mucasta666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 22:42   #6
Quote:
mucasta666 kaže: Pogledaj post
Kak je Kafka rekao Franz Kafka 'I was ashamed of myself when I realised life was a costume party and I attended with my real face. Malo ljudi si je spremno priznati istinu
Najlakše je ponavljati si laži.
One su slatke, a istina boli...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 11:57   #7
Pitanje za onu drugu temu,Poziv na spoj Je li ili nije

Što će bit,biti će,naravno sex,jer nije ni on baš tutlek,stari prijatelj.
Bernd is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 13:48   #8
Ja bih prije rekla da je tutlek kakav je i bio. Dobro se pitanje postavilo, jeli to poziv na spoj ili ne!?

Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
zelenamilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 13:51   #9
Quote:
zelenamilja kaže: Pogledaj post
Da skratim priču, imala sam prijatelja u srednjoj školi s kojim sam sjedila četiri godine. Uvijek smo se jako dobro razumjeli, mogli se provjeravati jedno drugome i naše su tajne ostale samo naše. Nakon škole se taj kontakt s vremenom izgubio, počeli smo živjeti jako daleko, svatko od nas je imao neke velike životne probleme i to je to. Tada (u školi) nije nikada između nas postojala neka seksualna napetost, ali znam da mi onak nije bilo svejedno kad je znao biti s nekom curom, ali i ja sam imala dečka cijelu srednju pa nisam to komentirala ili pokazivala. Sreli smo se nakon 20 g., zafeštali vani, završili kod njega doma u 4 ujutro slušati mjuzu i pričati. (opet bez seksualnih insinuacija ili bilo čega). Dogovor za neku sljedeću kavu je pao i sad ja usprkos svom udanom životu koji je sretan i ispunjen razmišljam već danima o njemu. Čak možda niti ne kao o seksu već ga ne želim izgubiti ponovo i sve mi se vrzma po glavi i nemam pojma što ću. Od uvijek smo bili srodne duše i totalno mi je prečudno da smo i nakon svih tih godina ostali isti. Kako urediti misli? Osjećam čak i neku grižnju savjesti što razmišljam o njemu.


Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
Moguće je imati muškog prijatelja! Jako, jako dobrog i zanimljivog, a bez sexualnih želja. Pa imamo toliko potreba, ne samo hrana, piće i sex.
Ja imam takvog i dobro nam je. Uglavnom igramo povremeno šah i kotrljamo veće ili manje teme, bavimo se cerebralnom gimnastikom. Čini se i on i dalje podjednako zainteresiran i zadovoljan, mada i ne bih dala ruku u vatru da ne bi krenuo i dalje kada bi mu se učinilo mogućim ili vjerojatnim. Ali, kako nije, a vjerojatno niti neće biti, očito mu je i ovako OK i potrebno.
Koja je zapravo razlika da se ima ženska prijateljica, ili muški? U oba je slučaja u teoriji moguća i neka sexualna napetost, možda, nekada, ovisno o... i tako to. Pa svejedno imamo prijateljice.
Zašto bi nas zbog toga grizla savjest? Jer je nešto moguće?
Sjedamo svaki dan u auto, a itekako je moguće da ćemo jednog dana nekoga njime ubiti. Pa svejedno to radimo i dalje.
Ili jer nas partner nije u stanju zadovoljiti baš na svakom milimetru života i interesa? Stoga i imamo prijatelje, kao i on, zar ne?!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 13:56   #10
Quote:
zelenamilja kaže: Pogledaj post
Ja bih prije rekla da je tutlek kakav je i bio. Dobro se pitanje postavilo, jeli to poziv na spoj ili ne!?

Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
Ovo mi se baš ne čini fer konstatacijom. Misliš da nekome, makar bio muškarac, možeš biti isključivo zanimljiva za sex? Pogotovo u tim godinama. Ne, nije to baš tako.
Ili zapravo ti želiš nešto sexualno s njim, a problem je što on ne? Hja, i to se da riješiti, Bog, ili tko već, nam je dao jezik i riječi.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 14:06   #11
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ovo mi se baš ne čini fer konstatacijom. Misliš da nekome, makar bio muškarac, možeš biti isključivo zanimljiva za sex? Pogotovo u tim godinama. Ne, nije to baš tako.

Ili zapravo ti želiš nešto sexualno s njim, a problem je što on ne? Hja, i to se da riješiti, Bog, ili tko već, nam je dao jezik i riječi.
Ne, ne, ne, definitivno to ne mislim iako u vezi drugih žena nije baš nikad bio pretjerano nametljiv ili ono da bi se šepirio kao paun. On je tip koji čega da njega ženske nađu.
Mene više brine što ja nekako konstantno razmišljam o njemu i cijeli naš susret je ostavio snažan dojam na mene.

Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
zelenamilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 14:50   #12
prvo počisti svoju situaciju - jel ti se zbilja sviđa on ili ne. i tu gledaj ponajprije osjećaš li fizičku privlačnost prema njemu, jer je očito da se mentalno-emocionalno slažete.

ako ti se sviđa, dalje je pitanje tvog morala hoćeš li prihvatiti pozive za daljnja druženja.
ako ti se ne sviđa, onda slobodno prihvati pa će vrijeme pokazati njegove namjere.

ali prvo sebe riješi za sebe, prije nego ti njegove namjere i osjećaji dođu na stol.
femanon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 14:54   #13
Nemoj si raditi te probleme u zivotu.
dal je stvarno vrijedno?
gđica smokvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 15:58   #14
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Moguće je imati muškog prijatelja! Jako, jako dobrog i zanimljivog, a bez sexualnih želja. Pa imamo toliko potreba, ne samo hrana, piće i sex.
Ja imam takvog i dobro nam je. Uglavnom igramo povremeno šah i kotrljamo veće ili manje teme, bavimo se cerebralnom gimnastikom. Čini se i on i dalje podjednako zainteresiran i zadovoljan, mada i ne bih dala ruku u vatru da ne bi krenuo i dalje kada bi mu se učinilo mogućim ili vjerojatnim. Ali, kako nije, a vjerojatno niti neće biti, očito mu je i ovako OK i potrebno.
Koja je zapravo razlika da se ima ženska prijateljica, ili muški? U oba je slučaja u teoriji moguća i neka sexualna napetost, možda, nekada, ovisno o... i tako to. Pa svejedno imamo prijateljice.
Zašto bi nas zbog toga grizla savjest? Jer je nešto moguće?
Sjedamo svaki dan u auto, a itekako je moguće da ćemo jednog dana nekoga njime ubiti. Pa svejedno to radimo i dalje.
Ili jer nas partner nije u stanju zadovoljiti baš na svakom milimetru života i interesa? Stoga i imamo prijatelje, kao i on, zar ne?!
Jel to onaj koji je pokušao napraviti move prema tebi (ako se dobro sjećam), ali si ga stopirala pa je sad zadovoljan i s ovim mrvicama koje mu daješ?

Ja na tvom mjestu ne bih pričao na temelju ovog tvog konkretnog iskustva: "Moguće je imati muškog prijatelja! Jako, jako dobrog i zanimljivog, a bez sexualnih želja." jer govoriš samo u svoje ime. On bi skočio na tebe na tvoj prvi znak odobravanja tog skakanja. Ali je očito izuzetno očajan pa trpi i ovakvu interakciju s tobom.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 15:59   #15
Quote:
femanon kaže: Pogledaj post
prvo počisti svoju situaciju - jel ti se zbilja sviđa on ili ne. i tu gledaj ponajprije osjećaš li fizičku privlačnost prema njemu, jer je očito da se mentalno-emocionalno slažete.



ako ti se sviđa, dalje je pitanje tvog morala hoćeš li prihvatiti pozive za daljnja druženja.

ako ti se ne sviđa, onda slobodno prihvati pa će vrijeme pokazati njegove namjere.



ali prvo sebe riješi za sebe, prije nego ti njegove namjere i osjećaji dođu na stol.
Jedan od najboljih savjeta. Hvala! Definitivno je naša mentalna privlačnost jasna od uvijek i nije se promijenila. Što se toga tiče mislim da mi je on najsličniji opisu srodne duše. To nam je bilo i isključivo važno od uvijek i nikad se ništa drugo nije dogodilo. U srednjoj školi su drugi znali jednostavno isključiti se iz nekog razgovora jer smo mi od uvijek bili dovoljni jedno drugom i tema bi nas preuzela i mi nju. Nikad nitko nije spominjao samo jedno od nas nego uvijek nas dvoje jer smo bili uvijek zajedno kao nokat i prst. Nikada više nisam naišla baš na nešto slično.

Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
zelenamilja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 20:55   #16
Quote:
zelenamilja kaže: Pogledaj post
Da skratim priču, imala sam prijatelja u srednjoj školi s kojim sam sjedila četiri godine. Uvijek smo se jako dobro razumjeli, mogli se provjeravati jedno drugome i naše su tajne ostale samo naše. Nakon škole se taj kontakt s vremenom izgubio, počeli smo živjeti jako daleko, svatko od nas je imao neke velike životne probleme i to je to. Tada (u školi) nije nikada između nas postojala neka seksualna napetost, ali znam da mi onak nije bilo svejedno kad je znao biti s nekom curom, ali i ja sam imala dečka cijelu srednju pa nisam to komentirala ili pokazivala. Sreli smo se nakon 20 g., zafeštali vani, završili kod njega doma u 4 ujutro slušati mjuzu i pričati. (opet bez seksualnih insinuacija ili bilo čega). Dogovor za neku sljedeću kavu je pao i sad ja usprkos svom udanom životu koji je sretan i ispunjen razmišljam već danima o njemu. Čak možda niti ne kao o seksu već ga ne želim izgubiti ponovo i sve mi se vrzma po glavi i nemam pojma što ću. Od uvijek smo bili srodne duše i totalno mi je prečudno da smo i nakon svih tih godina ostali isti. Kako urediti misli? Osjećam čak i neku grižnju savjesti što razmišljam o njemu.


Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk

Pokušaj i probaj. Saznat ćeš pravu istinu, te vidjeti na čemu si.
Misterij riješen.
Dan Draper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 22:54   #17
Quote:
zelenamilja kaže: Pogledaj post
i nemam pojma što ću. Kako urediti misli?
Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
Odi pod hladan tuš.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 10:52   #18
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Moguće je imati muškog prijatelja! Jako, jako dobrog i zanimljivog, a bez sexualnih želja. Pa imamo toliko potreba, ne samo hrana, piće i sex.
Samo ovo sto je ona opisala nije muski prijatelj.

Imam i ja par prijateljica, ali takodjer imam i puno vise poznanica/kolegica/drugarica koje bi puknio, a vjerojatno i obrnuto da je bilo prilike.

Ako ti je netko samo prijatelj ne osjecas ljubomoru kada ima partnera, ako osjecas onda tu ima neceg vise.
bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 12:11   #19
Quote:
bistabil kaže: Pogledaj post
Ako ti je netko samo prijatelj ne osjecas ljubomoru kada ima partnera, ako osjecas onda tu ima neceg vise.

Ovo je jako dobar test. Ako osjecas ista drugo osim srece kad cujes da je netko tog tvog frenda dobro izjebao, nije ti pravi prijatelj.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2024., 16:22   #20
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post


Ovo je jako dobar test. Ako osjecas ista drugo osim srece kad cujes da je netko tog tvog frenda dobro izjebao, nije ti pravi prijatelj.
Je kak da ne, uvijek se jako razveselim kad čujem da se drugi odlično prcaju.

Gesendet von meinem ALI-NX1 mit Tapatalk
zelenamilja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger