Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2020., 23:43   #1
Marija Selak Raspudić

Dr.sc. Marija Selak Raspudić nezavisna je kandidatkinja na listi MOST-a nezavisnih lista u I.izbornoj jedinici.
Tihotap is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 00:11   #2
Meni osobno zasada najugodnije iznenađenje. Vrlo dobra u javnim nastupima, vlada materijom, ne boji se duela.

Pred neki dan je s Marasom obrisala pod kada je on pomislio da će ju navući na tanak led po pitanju pobačaja. Večeras je onog De Vrgnu s RTLa s takvom lakoćom i osmijehom pasivizirala da je inače terijerski raspoložen voditelj mogao samo sjediti i slušati kako MSR dominira emisijom.

Palac gore. Mogao bi se i gospodin Raspudić ugledati na dotičnu jer mi je trenutno ona bolja i uvjerljivija.
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 00:15   #3
Dobit će manje glasova i od Plenkovića, i Bernardića, i Hasana, i Tomaševića, a moguće i od Dalije. Neće proći prag.
Imbarazzato is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 00:15   #4
Svakako je pojačanje za MOST, ali mislim da će biti na nekih 4% u ovoj izbornoj jedinici i ispod praga.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 00:25   #5
Bez obzira na ishod, pokazala je ogromnu hrabrost da se upusti u fajt s prekaljenim političkim figurama u 1. IJ.

I ne samo da se upustila, nego baš - da se tako izrazim - sportski i srčano sudjeluje. Nije da samo sudjeluje pa APP, već pokazuje volju iako je i sama svjesna da se neće biti lako osvojiti mandat.
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 00:30   #6
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Svakako je pojačanje za MOST, ali mislim da će biti na nekih 4% u ovoj izbornoj jedinici i ispod praga.
Vidjet ćemo, do izbora ima još vremena, a po medijima se dosta vrti tako da je ne bih odmah otpisao.

Svakako bi bilo zanimljivo gledati debatu između nje i Plenkovića, Bernardića i Hasanbegovića (i Tomaševića ako ga se sjete pozvati) , pa se nadamo da će se ista dogoditi!

Imala je danas i dobro gostovanje na RTL-u:
https://www.facebook.com/MarijaSelak...8621808539567/
Out Of Time Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 00:36   #7
Dok ona prica, ispod vijest:"Grcka otvara bordele, svakom klijentu 15 minuta."
KingstoneD is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 01:28   #8
Ljudi često govore o Ninu kao najboljem oratoru u hrvatskom javnom životu. Šteta što Marija ponekad zna ostati u sjeni iako je ona u raspravama možda čak i jača od Nina. Bude li na nacionalnoj televiziji sučeljavanje kandidata iz prve izborne jedinice (Marija, Plenković, Bernardić, Hasan) mogao bi MOST na krilima Marije preko noći porasti za barem 2-3 posto. Zašto? Zato jer ljudi vole inteligentne, poštene, lijepe i mlade žene. Bero i Plenki pored nje izgledaju ko tamo neki potkapacitirani eurobirokratski bezveznjaci (ala Olli Rehn) u usporedbi sa ženskim Sokratom.
Carsten Jancker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 01:48   #9
Quote:
Carsten Jancker kaže: Pogledaj post
Ljudi često govore o Ninu kao najboljem oratoru u hrvatskom javnom životu.
Neki dan je na Trešnjevci prošao pokraj mene gurajući dječja kolica, ne znam je li dijete bilo u kolicima, nije se niš čulo od njegova ganganja na mobitel (ili reranja, ne kužim se baš u taj žanr). No vjerojatno je zaspalo, bebe vole kad im se tako melodično broji. A zbog prometne buke nisam razabrala ni što on govori, ali zvučalo je moćno, muževno, a on visok, stasit, jebeno...

A Marija, Marija... Veliko razočaranje... Baca me na tužne misli o tome kako nas pošalju da se školujemo, sa svom dodatnom opremom... I udamo se za budalu...
Valissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 02:02   #10
Bezsadržajna, klasičan tv filozof opće prakse, lupa ko maksim po diviziji, a i ispod pojasa. Vidim da se to omililo i gospodinu suprugu i to spram ljudi koji su mu dojučer bili društvu mili što sasvim sigurno puno govori o njemu kao osobi i karakteru. Oko konkretnih stvari oko kojih bi mogla izreći stav skriva se ko zmija noge, željna je povući iz bazena desnog centra, tu vidi priliku, ali je svjesna da kao samoproglašeni centar (vjerojatno i nešto lijevije) mora glumiti Kolindu pa ide uokolo, muti, izjegava, napada, vrijeđa. No, mislim da je izvrsna akvizicija za Most, to i je Most - hrpa licemjernih demagoga i sofističkih laprdala koji znaju sve što ne valja, ali nemaju niti jedan konkretan prijedlog, plan i viziju ničega.
faks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 08:42   #11
Gledala sam ju u srazu s Dalijom.
Dakle, X minuta pila po tome da se Dalija treba povući iz politike jer kao, uz svu medijsku pažnju koju je imala, narod ju nije prepoznao. I zbog toga nema ona što raditi na političkoj sceni
Istovremeno, 2x koaliranje Mosta s HDZom pripisuje naivnosti i političkom neiskustvu.
Obzirom da je Most s 19 zastupnika spao na 13 i na kraju ostao s trojicom, mogla je mlada dama preporučiti Mostovcima također da se povuku iz politike jer ih je narod "odbacio", a ne se kandidirati na njihovoj listi
Ako ćemo istim aršinima ili materijalnim činjenicama na koje se rado poziva.
Pa tako je "materijalna činjenica" da je Dalija u novinarskom video isječku u trajanju 20ak sekundi povezala pobačaj, ustaše i katolibane. Nema veze što je Dalija rekla da je isječak zlobno montiran od njene izjave od 10 minuta na 20 sekundi, Marija se šeretski smješka
Istovremeno, s gnušanjem odbacuje tvrdnju da joj je suprug izjavio da je protiv pobačaja čak i kod silovanja (btw, gledala sam ga kad je to izjavio pa čak i spominjao neke danas sretne ljude začete na taj način kako bi valjda potkrijepio ispravnost svog stava)
Živjelo licemjerje
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 09:07   #12
Kolegice, ako je Dalija žrtva medijske manipulacije na način da su joj maliciozno smontirali izjavu - netko bi joj mogao postaviti pitanje kako to da ona sama svo ovo vrijeme nije reagirala i ukazala na to.

Još će netko biti tako zloban pa zaključiti kako je Dalija rado pristala na to da se s tako smontiranom izjavom prezentira određenom dijelu biračkog tijela, a od te interpretacije se ograđuje tek onda kada ju netko argumentima stjera u kut.
Mostaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 09:11   #13
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Kolegice, ako je Dalija žrtva medijske manipulacije na način da su joj maliciozno smontirali izjavu - netko bi joj mogao postaviti pitanje kako to da ona sama svo ovo vrijeme nije reagirala i ukazala na to.

Još će netko biti tako zloban pa zaključiti kako je Dalija rado pristala na to da se s tako smontiranom izjavom prezentira određenom dijelu biračkog tijela, a od te interpretacije se ograđuje tek onda kada ju netko argumentima stjera u kut.
Nije je nitko isjekao.
https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo
Faktoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 09:13   #14
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Kolegice, ako je Dalija žrtva medijske manipulacije na način da su joj maliciozno smontirali izjavu - netko bi joj mogao postaviti pitanje kako to da ona sama svo ovo vrijeme nije reagirala i ukazala na to.

Još će netko biti tako zloban pa zaključiti kako je Dalija rado pristala na to da se s tako smontiranom izjavom prezentira određenom dijelu biračkog tijela, a od te interpretacije se ograđuje tek onda kada ju netko argumentima stjera u kut.
Dalija je rekla da je protestirala, čak i Mariju zamolila da urgira kod "prijateljice" kad se već toliko odlučno poziva na tu izjavu
Koji argument?
Videokompilacija izjave u 20 sec?
Really?

Jebote, pa nas se uvjeravalo da Most nije u koaliciji s HDZom a 2 x s njima oformili vladu i to nije bio nikakav argument, a sad je argument video uradak nabacanih riječi u trajanju 20 sec
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 09:40   #15
Quote:
Carsten Jancker kaže: Pogledaj post
Ljudi često govore o Ninu kao najboljem oratoru u hrvatskom javnom životu. Šteta što Marija ponekad zna ostati u sjeni iako je ona u raspravama možda čak i jača od Nina. Bude li na nacionalnoj televiziji sučeljavanje kandidata iz prve izborne jedinice (Marija, Plenković, Bernardić, Hasan) mogao bi MOST na krilima Marije preko noći porasti za barem 2-3 posto. Zašto? Zato jer ljudi vole inteligentne, poštene, lijepe i mlade žene. Bero i Plenki pored nje izgledaju ko tamo neki potkapacitirani eurobirokratski bezveznjaci (ala Olli Rehn) u usporedbi sa ženskim Sokratom.
Marija se savršeno nosi sa novinarima iz režimskih (HDZSDP )medija i definitivno je jača od Nina u raspravama. Od 5 medijskih nastupa u 4 mora pojašnjavati što je pjesnik htio reći " Moj muž nije to mislio..."
Tianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 09:50   #16
Pitanje za bolje poznavaoce lika i djela gospođe.
Znam ju samo iz nekoliko emisija Petog dana.
Kaj je ona oduvijek bila konzervativna jer u emisijama sam dobio dojam da je feministkinja?
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 09:52   #17
Quote:
Tianne kaže: Pogledaj post
Marija se savršeno nosi sa novinarima iz režimskih (HDZSDP )medija i definitivno je jača od Nina u raspravama. Od 5 medijskih nastupa u 4 mora pojašnjavati što je pjesnik htio reći " Moj muž nije to mislio..."
Kao da je to teško....,. pa muž je se svaki puta u javnom nastupu objesi o vlastiti štrik.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 10:22   #18
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Pitanje za bolje poznavaoce lika i djela gospođe.
Znam ju samo iz nekoliko emisija Petog dana.
Kaj je ona oduvijek bila konzervativna jer u emisijama sam dobio dojam da je feministkinja?
I ja bih to bila rekla.
Izgleda da je sve po "potrebi"
__________________
Mislim, dakle pišem
odakusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 10:31   #19
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Pitanje za bolje poznavaoce lika i djela gospođe.
Znam ju samo iz nekoliko emisija Petog dana.
Kaj je ona oduvijek bila konzervativna jer u emisijama sam dobio dojam da je feministkinja?
Nikad nije bila feminstkinja,čak što više jer je razbijala neke leftardske priče sa činjenicama prozvana je u nekim medijima desničarkom a to je kao ideja da je se diskreditira od daljne rasprave jer je u nas kod nekih ljudi uvriježeno mišljenje da su desničari nižeg intelekta i da je njihovo mišljenje bezvrijedno.
Faktoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2020., 10:42   #20
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Pitanje za bolje poznavaoce lika i djela gospođe.
Znam ju samo iz nekoliko emisija Petog dana.
Kaj je ona oduvijek bila konzervativna jer u emisijama sam dobio dojam da je feministkinja?
Peti dan sam pratila redovito dok nisu uključili Dujmovića i nije mi djelovala kao feministkinja niti kao konzerva, ne sjećam se da se uopće izjašnjavala o takvim stvarima . Temama u emisiji je najčešće pristupala s filozofskog stajališta. Ne znam, samouvjerena je i lajava pa možda zbog toga netko stekne dojam da je feministkinja .
Tianne is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.