Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2008., 19:10   #1
Sa Vip-a na Tele2

Pozdrav, zanima me dali ima ovdje netko da je sa Vip prešao na Tele2 mrežu a da je ostavio stari 091 broj?

Kakva su vaša iskustva, pozitivna ili negativna?

Zanima me još dali se može prebaciti sa Tele2 na Vip mrežu natrag ako neću biti zadovoljan uslugom?

Tele2 mi se sviđa zbog cijena, no neznam koliko ima signala kroz hrvatsku u odnosu na Vip.

Hvala unaprijed i pozdrav!
dr. Zlatija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:31   #2
Ja se prebacio. Bilo je dosta gnjavaže jer su mi vipovci nekoliko puta odbijali prebaciti iz čudnih razloga (izgubio se zahtjev i slične gluposti). Tele2 uslugom sam zadovoljan. Signala ima svuda. Tamo gdje nije pokriveno tele2 stanicama prebaci se na vipovu mrežu (ne utječe ne tvoju cijenu poziva). Ipak, jeftinije mi je zvati vip ili t-mobile s tele 2, nego s drugog VIP ili t-com broja. Dakle, isplati se
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 19:49   #3
kolko kosta to prebacivanje, ja bi se prebacio al samo ak moze da mi cjeli broj bude isti ukljucujuci predbroj 091
trpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 20:49   #4
Quote:
trpi kaže: Pogledaj post
kolko kosta to prebacivanje, ja bi se prebacio al samo ak moze da mi cjeli broj bude isti ukljucujuci predbroj 091
Cijeli broj ti ostaje isti, znači, nema nikakve promjene za one koji te zovu. Prebacivanje je besplatno i još dobiješ neke pare na račun, naravno pazi da potrošiš svu lovu s kartice do datuma prijenosa jer se to ne prenosi.
ojpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2008., 21:13   #5
Slažem se sa svime već rečenim.

Ja sam se prebacio lani u 11.mjesecu i super sam zadovoljan.


Sada je baš u procesu obrade broj od mame također za s VIP-a na Tele2, zahtjev je jednom odbijen, sad se nadam da će ovaj tjedan odobriti prijenos.
Nije im baš u cilju da ljudi odlaze, pa gledaju sve moguće sitnice...


Imam još brojeva u obitelji i sve ćemo prenositi kako nam ističu postojeći ugovori.


Da iz nekog razloga nisi zadovoljan, operatera opet možeš promijeniti svakih 6 mjeseci, ali iskreno govoreći neće ti biti nimalo žao, već ćeš se kao i ja pitati zašto to nisi učinio već ranije.

Zato ne čekaj, odmah sutra odi predati zahtjev za prijenos .
smarty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.