Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Pogledaj rezultate ankete: Koji internet provider vam je najbolji?
T-com 60 34.88%
A1 56 32.56%
Optima 6 3.49%
Iskon 33 19.19%
Tele2 17 9.88%
Glasovatelji: 172. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2016., 14:59   #1501
Ja sam stalno na T-Comu, imam MAX2 S paket za 215 kn full s PDV-om
i super sam zadovoljan.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	5136265914.jpg‎
Views:	153
Size:	9.7 KB
ID:	16329  
vikend-seljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 15:00   #1502
Kažu u ookli da sam bržji od 95% Hrvata.
vikend-seljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2016., 19:01   #1503
zasto nije moguce imat privremeno iskljucenje duze od 3 mjeseca u godini s ni jednim tv+internet providerom osim t com,naime zelim internet i tv bez telefona,ali bi koristio samo u periodu od 6 mjeseci,postoji li kakva alternativa(ne zelim tcom)
tonchido is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 22:19   #1504
Kad se prelazi kod drugog operatera,jel se dobije i njihov ruter, ili ostaje ovaj kojeg imaš od prijašnjeg op.? Naime za 2mjeseca mi istiće UO za ADSL kod HT-a, pa gledam malo cijene kod drugih op.

Jel se vraća postojeći ruter i sva oprema t-comu, ili ostaje kod mene?
nicky2009 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 07:10   #1505
Ja nisam vraćao prilikom prijelaza.

Ruter, iako je bio identičan, nije se spajao na isti način(odnosno telefon i net nisu radili kada sam samo prebacio kablove iz jednog u drugi). Vjerujem da nije moguće raditi s istim ruterom, ali možda nisam u pravu
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 08:12   #1506
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
Kad se prelazi kod drugog operatera,jel se dobije i njihov ruter, ili ostaje ovaj kojeg imaš od prijašnjeg op.? Naime za 2mjeseca mi istiće UO za ADSL kod HT-a, pa gledam malo cijene kod drugih op.

Jel se vraća postojeći ruter i sva oprema t-comu, ili ostaje kod mene?
U pravilu vraćaš opremu, za sve uređaje isporučene nakon 2009. godine njih dobivaš u najam.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2016., 18:39   #1507
Od 22.03.2008. sam na t-comu.
nicky2009 is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2016., 11:23   #1508
'Vako... selim se na drugu adresu - mogu li postojeći HT-ov paket (internet+telefon) prebaciti na novi telefonski broj, bez potpisivanja novog ugovora?

Također me zanima, ukoliko na novoj adresi već postoji nekakav paket, može li se isti prebaciti na drugo ime bez potpisivanja novog ugovora (ne znam o kojem se operateru radi)?
Dostoj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 16:01   #1509
ugovor mi ističe za 2 dana,presao sam sa tcom-a na H1(zvao ih i ugovorio prije 10-tak dana) rekli su mi da oni to sređuju direktno s njima i da ja ne moram nista odjavljivat,zanima me jer nisam dobro shvatio kako to ide s racunima,hoce li mi doc oba "puna" računa i od tcom-a i h1 jer cu vjerovatno bit pola mjeseca kod jednih pola kod drugih,ili to oni drugacije nekako rjesavaju?
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 16:11   #1510
Quote:
ajmoplavi kaže: Pogledaj post
ugovor mi ističe za 2 dana,presao sam sa tcom-a na H1(zvao ih i ugovorio prije 10-tak dana) rekli su mi da oni to sređuju direktno s njima i da ja ne moram nista odjavljivat,zanima me jer nisam dobro shvatio kako to ide s racunima,hoce li mi doc oba "puna" računa i od tcom-a i h1 jer cu vjerovatno bit pola mjeseca kod jednih pola kod drugih,ili to oni drugacije nekako rjesavaju?
platiš samo onoliko koliko potrosis...
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 16:17   #1511
Quote:
Ssung kaže: Pogledaj post
platiš samo onoliko koliko potrosis...
Pa to bi bilo logicno,al kod tcom-a sam imo max3 paket(tv,telefon,internet) a u h1 cu imat samo telefon i internet,znaci plaćam oba racuna(fiksna cijena paketa+koliko potrosim) ?
ajmoplavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2016., 16:19   #1512
Doci ce ti racun prijelazni samo za onoliko dana kolko si bio kod njih u tom prijelaznom mjesecu

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 18:35   #1513
Pozdrav, zivim u novosagradjenoj kuci i treba mi telefon+adsl prikljucak, je li moguce imati prikljucak bez Tcoma i zapravo koja je procedura? Hvala
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 18:47   #1514
Quote:
exception kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zivim u novosagradjenoj kuci i treba mi telefon+adsl prikljucak, je li moguce imati prikljucak bez Tcoma i zapravo koja je procedura? Hvala
Imaš operatera koliko god hoćeš. Odaberi onog koji ti pruža ono što ti želiš za najmanje love. Imaš optimu, iskon, h1, amis itd

Jedino što ne znam ima li tvoja adresa paricu pošto je novosagrađena kuća
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 22:23   #1515
Quote:
CroGamer24 kaže: Pogledaj post
Imaš operatera koliko god hoćeš. Odaberi onog koji ti pruža ono što ti želiš za najmanje love. Imaš optimu, iskon, h1, amis itd

Jedino što ne znam ima li tvoja adresa paricu pošto je novosagrađena kuća
Nemam zice do kuce jos, susjedi imaju okolo, ali svi spominju nekih 600 kn HTu za prikljucak, pa je li moguce da je takav monopolist da drugi ne bi spojili zicu dugu 10 metara. Nadam se da nije, jer nemam jos broja nikakvog, a kad odem na stranice operatera trebao bi upisati broj telefona.
exception is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 22:45   #1516
Nema vise 600kn,sad je badava

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
__________________
---VOLIM SVOJU DOMOVINU!!!!---
kova11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 20:27   #1517
U 5mjesecu ni izlazi UO za adsl i fiksnu liniju pa se mislim prebaciti u VIP. Kakva su vasa iskustva sa vip-om? Nude mi kao novom korisniku net+linija (broj) za 155kn - brzina do 4mbit, a 10mbit za 205kn. Od prvog dana sam na t-comu.
nicky2009 is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 13:06   #1518
Pozz bando. Imam jedno možda blesavo pitanje, ali nemojte zamjeriti.

Imam MAX3M paket koji više nije pod ugovorom i htio bi odjaviti cijeli paket zajedno s telefonskim brojem, znači odjavio bi i telefonsku liniju.

Umjesto toga bi uzeo Iskon duo Televizija + Internet (bez telefonske linije). Taj paket mi je dostupan.

Koliko vidim to je izvedivo (navodno). Ima li netko iskustva??! Izvedivost?!? Na što bi morao paziti?!?
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2016., 17:33   #1519
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Pozz bando. Imam jedno možda blesavo pitanje, ali nemojte zamjeriti.

Imam MAX3M paket koji više nije pod ugovorom i htio bi odjaviti cijeli paket zajedno s telefonskim brojem, znači odjavio bi i telefonsku liniju.

Umjesto toga bi uzeo Iskon duo Televizija + Internet (bez telefonske linije). Taj paket mi je dostupan.

Koliko vidim to je izvedivo (navodno). Ima li netko iskustva??! Izvedivost?!? Na što bi morao paziti?!?
Morat ćeš u tcentar ić da sve odjaviš. To traje 12 radnih dana koliko sam ja upoznat. Nazvat će te neki njihov agent da te nagovori da odustaneš sa nekom (za tcom) niskom cijenom. U tih 12 radnih dana će neko doć po sve uređaje te si ti nakon tih 12 radnih dana slobodan.

Ja bih ti preporučio da u tcomu/tcentru isključiš samo telefonsku liniju te da u Iskonu predaš zahtjev za prelaskom kod njih kao svog operatera jer oni to sve rade za tebe (gase usluge u tcomu i aktiviraju kod sebe). Isključiti samo telefonsku liniju jer ako ne ideš u tcentar isključivat ništa već samo kod iskona preć onda postoji mogućnost da ti ostane aktivna linija u tcomu. Pazi na to.
CroChuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 00:22   #1520
Quote:
nicky2009 kaže: Pogledaj post
U 5mjesecu ni izlazi UO za adsl i fiksnu liniju pa se mislim prebaciti u VIP. Kakva su vasa iskustva sa vip-om? Nude mi kao novom korisniku net+linija (broj) za 155kn - brzina do 4mbit, a 10mbit za 205kn. Od prvog dana sam na t-comu.
To i nije baš neka posebna ponuda...
Gilach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:32.