Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2012., 13:06   #21
Quote:
Ostoja Grubica kaže: Pogledaj post
Koliko god ja voljela BiH i bila mi na srcu ta država, znam da je prihvaćenost drugih i drukčijih, multikulturalnost i multietničnost bila zastupljenija i više življena u Vojvodini nego u BiH.
mrš' u Banjaluku, od kud si i došla, krcata ti je Srbima čak ima i onih iz Hrvatske - nad kojim suze liješ, grad taman tebi po mjeri - u Bosni je i ima hrpetinu srbadije.
Tvrd0linijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:08   #22
Quote:
Leoben Conoy kaže: Pogledaj post
Prve četnikoidne spodobe u novijoj povijesti ovih prostora viđene su na ulicama Novog Sada 1988. tokom jogurt revolucije.
Dosta tih spodoba je došlo s Kosova... Mislim da je u onom dokumentarcu bilo rečeno (Smrt Jugoslavije)... vozikao ih Slobo s vlakom po Jugi, jedino kroz Hrvatsku kad su trebali ić u Sloveniju nisu prošli.
Tvrd0linijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2012., 13:10   #23
Quote:
Matrix@ kaže: Pogledaj post
Možda pomješali sa zastavom EU ili Kosova, sve imaju zvjezdice.
jbt, znači slijepi i glupi.
Tvrd0linijaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 11:50   #24
greška je kao što reče jedan forumaš od starih lala stvarati mirne ljude i nacionalno neopterećene.

Vojvodina je bila stjecište i i prije i poslije ujedinjenja sa Srbijom epicentar srbijanske hegemonije, pogotovo prema Hrvatima i hrvatskim krajevima..
sedan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 14:58   #25
Quote:
denacifikator kaže: Pogledaj post
Ja sam rođeni Vojvođanin i odrastao sam u njoj. Ono što mogu da potvrdim je da nikada u Vojvodini nije bilo međunacionalne mržnje i ekstremizma bilo koje vrste, sve do dolaska izbeglica. Napominjem da je u Vojvodinu došlo 70% svih srpskih izbeglica iz RH, BiH i Kosova, a njihova deca danas su osovina fašističkih organizacija.
Zaista mi ne ide u glavu to nepoštovanje teritorije koja ti je pružila drugi život i novu nadu. Srbiji (pogotovo Beogradu i Vojvodini) se sada obija o glavu zvo zlo koje je napravila u Hrvatskoj i Bosni.
Najpre su upropastili Hrvatsku i Bosnu, onda su uništili Beograd svojim divljačkim plemenskim mentalitetom, a sada upropašćuju Vojvodinu:http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/311...grade-policije

Mogu zamisliti kako je Bosancima kojima ovakvi kontrolišu četrdeset devet procenata države. Vi Hrvati ste dobro uradili sa Olujom. Resili ste se gamadi!
nije dobro cijeli jedan narod okaraktezirati kao gamad,pogotovo jos ako si srbin nije mi jasno kao za svoj narod tako mozes govoriti
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:11   #26
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
nije dobro cijeli jedan narod okaraktezirati kao gamad,pogotovo jos ako si srbin nije mi jasno kao za svoj narod tako mozes govoriti
Jel bi ti mogao isto reći za hrvatsku stranu?
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:13   #27
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Jel bi ti mogao isto reći za hrvatsku stranu?
definiraj malo pitanje,ne razumijem bas sta me pitas
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:18   #28
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
definiraj malo pitanje,ne razumijem bas sta me pitas
Dakle, ima u RH u medijima dobar dio novinara i političkog establišmenta koji misli na isti način kao što ovaj forumaš misli o svojoj domovini. U prilog toj tezi ide Josipovićeva izjava o "ustaškoj zmiji u Hrvatskoj"(dakle ocrnjivanje zemlje koje predstavljaš u međunarodnoj zajednici) kao i u prilog toj činjenici idu neki novinari koji pišu na sličan ali pristojniji način.

Poštovani forumaš, jel bi isto takvu izjavu mogao dati tim pojedincima kao što si upravo preporučio forumašu koji krizira svoju zemlju Srbiju?

EDIT: naravno, ne očekujem da odgovoriš.

Zadnje uređivanje master_mind_ : 15.03.2012. at 16:31.
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:32   #29
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Dakle, ima u RH u medijima dobar dio novinara i političkog establišmenta koji misli na isti način kao što ovaj forumaš misli o svojoj domovini. U prilog toj tezi ide Josipovićeva izjava o "ustaškoj zmiji u Hrvatskoj"(dakle ocrnjivanje zemlje koje predstavljaš u međunarodnoj zajednici) kao i u prilog toj činjenici idu neki novinari koji pišu na sličan ali pristojniji način.

Poštovani forumaš, jel bi isto takvu izjavu mogao dati tim pojedincima kao što si upravo preporučio forumašu koji krizira svoju zemlju Srbiju?

EDIT: naravno, ne očekujem da odgovoriš.
naravno svatko ko ocrnjuje svoj narod je po meni neznam kako bi to rekao, neka vrste izdajice
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:34   #30
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
naravno svatko ko ocrnjuje svoj narod je po meni neznam kako bi to rekao, neka vrste izdajice
Zašto si onda tako uporan s onim "Hrvatska je Balkan i nema nikakve veze sa srednjom europom, a svi koji kažu suprotno su austrijski konjušari" glupostima?
thatfeel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:35   #31
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
naravno svatko ko ocrnjuje svoj narod je po meni neznam kako bi to rekao, neka vrste izdajice
Jel bi u tu skupinu stavio predsjednika Josipovića (izjava u Izrelu) kao i novinare EPH?
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:37   #32
Quote:
thatfeel kaže: Pogledaj post
Zašto si onda tako uporan s onim "Hrvatska je Balkan i nema nikakve veze sa srednjom europom, a svi koji kažu suprotno su austrijski konjušari" glupostima?
pa zar ja ocrnjujem hrvatski narod tom cinjenicom?ima veze sa srednjom europom ali manje nego sa balkanom
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:38   #33
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Jel bi u tu skupinu stavio predsjednika Josipovića (izjava u Izrelu) kao i novinare EPH?
ako je josipovic na taj nacin to izjavio onda da,jer nisam bas upucen sta je rekao u izraelu
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 16:40   #34
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
ako je josipovic na taj nacin to izjavio onda da,jer nisam bas upucen sta je rekao u izraelu
Teško će se naći u našim medijima ali ima nekih koji to prenose
http://pressonline.rs/sr/vesti/vesti...Hrvatskoj.html
master_mind_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:02   #35
Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Teško će se naći u našim medijima ali ima nekih koji to prenose
http://pressonline.rs/sr/vesti/vesti...Hrvatskoj.html
aha,a sta da kazem mogao je i na drugi nacin se ispricati i ulizati židovima,ni ja ne simpatiziram ustase i njihovu ulogu u 2.svj. ali opet nebi nikad tako nesto izjavio
balkanunited is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:17   #36
Quote:
balkanunited kaže: Pogledaj post
nije dobro cijeli jedan narod okaraktezirati kao gamad,pogotovo jos ako si srbin nije mi jasno kao za svoj narod tako mozes govoriti
Izgleda je netko tko želi stvoriti novo bratstvo i jedinstvo, ali na potpuno novoj i originalnoj osnovi: "Srbi iz HR i BiH su gamad, zato braćo Hrvati, Bošnjaci, Crnogorci i Makedonci zbijmo redove i ujedinimo se u zajedničkoj borbi!"
ridli81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 17:25   #37
Quote:
denacifikator kaže: Pogledaj post
Najpre su upropastili Hrvatsku i Bosnu, onda su uništili Beograd svojim divljačkim plemenskim mentalitetom, a sada upropašćuju Vojvodinu:[url]

Mogu zamisliti kako je Bosancima kojima ovakvi kontrolišu četrdeset devet procenata države. Vi Hrvati ste dobro uradili sa Olujom. Resili ste se gamadi!
Spaljivanje vojvođanske zastave je od strane"našijenaca"čin suludog slijepila i primitivizma.To su neki opskurni tipovi sa osnovnom školom,protuhe koje se podvlače pod istoimenom ruskom inačicom"Naši".
Ti"Naši" su obična ilegalna skupina kvazipatriota koji spaljuju i napadaju tijela prvenstveno vojvođanske autonomije,te potiču nasilje protiv hrvatskog bunjevačkog stanovništva.
Osuditi napad i pozvati žandarmeriju da ih privede jer to što čine je uzurpiranje demokracije i poticanje na nasilje!
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 18:31   #38
Quote:
ridli81 kaže: Pogledaj post
Izgleda je netko tko želi stvoriti novo bratstvo i jedinstvo, ali na potpuno novoj i originalnoj osnovi: "Srbi iz HR i BiH su gamad, zato braćo Hrvati, Bošnjaci, Crnogorci i Makedonci zbijmo redove i ujedinimo se u zajedničkoj borbi!"
ne znam jesu li dobro kolektivizirati, ali čini mi se da su srbi iz hr i bih koji su pobjegli u srb. gotovo kivni na srbiju što se nije samouništila do kraja podupirujući njihovu megalomaniju i separatizam
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 19:44   #39
Quote:
ridli81 kaže: Pogledaj post
Izgleda je netko tko želi stvoriti novo bratstvo i jedinstvo, ali na potpuno novoj i originalnoj osnovi: "Srbi iz HR i BiH su gamad, zato braćo Hrvati, Bošnjaci, Crnogorci i Makedonci zbijmo redove i ujedinimo se u zajedničkoj borbi!"
Kao što sam rekao, ne vidim razliku u odnosu prema Hrvatima kod Srba iz Kina i kod Srba iz Zrenjanina
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2012., 19:56   #40
super temu je otvorio kolega forumaš iz Bačke , Banata ili Srijema . Evo mu link pa nek se malo poduči di je i tko je
Povijest Vojvodine- zemlja s najmanje Srba postala Srbija.
istox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.