Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2014., 10:35   #3041
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
ja sam jednom prije godinu dana imala ljubicasti vernel i bila sam razocarana, meni se nista nije osjetio.
Ne znam koliko je bitan dezerdzent koji se kombinira s omeksivacem, ali u zadnje vrijeme mi omeksivaci imaju bolji miris s praskastim deterdentima, tekuci kao da ubiju miris. U kombinaciji s dreftom za sareni ves svaki omeksivac mi je cak i smrdio

Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk

slažem se s tobom, ali nisam mijenjala deterdžent! o tome se radi. miris ovog omekšivača mi je prekrasan...

ni ja ga inače ne kupujem, ali bio je na nekoj akciji za manje od 10 kuna, pa rekoh uzet ću, nema veze što bude - bude. a na kraju... pa da sam tražila postojanost i dugotrajnost mirisa, ne bi bolje prošla!!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 10:43   #3042
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim svoju oduševljenost ovim :klanjase: Baš mi je poseban miris, nimalo deterđentast i prejak (nije identičan ovome na slici, al ne mogu pronaći jednaku bocu).

Potpis! Mama kupuje takav ali skroz plavi...odlican miris! :-)
Victoria88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 17:39   #3043
Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim svoju oduševljenost ovim :klanjase: Baš mi je poseban miris, nimalo deterđentast i prejak (nije identičan ovome na slici, al ne mogu pronaći jednaku bocu).

ja sam probala sve te , ali jedini koji od toga meni valja je sa narancastim cepom , dok su sa plavim i zelenim cepom totalno razocarenje.beg, ne znam da li je netko primjetio il se to moj nos nesh mjenja , onaj ornelov cokoloda- vanilija il kako vec , nekoc je bio bolji , sad kao da su mu promjenili formulu i bash mi je zao zbog toga

btw, imas ih u kauflandu , bar sam ja tamo kupovala,a prije toga u trstu ..
ellyon is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 19:30   #3044
Cure,ja kupila 6l drefta za 30kn,to je bila neka rasprodaja,pa sam uzela,ali vec mi je i prije toga ves jako smrdio posle drefta i omeksivaca,dreft se pokvario i sad kad potrosim to sto imam vise ne kupujem dreft..a kombinacija perwooola i baby soft ornel,mirisi roba predivno..
ninci2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2014., 20:08   #3045
Dreft je postao uzasan, slazem se

Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 17:16   #3046
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Dreft je postao uzasan, slazem se

Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
Meni je bio super onaj 5U1, kao sa omekšivačem, ali već ga dugo ne viđam.

Quote:
Cetripenula kaže: Pogledaj post
Samo da prijavim svoju oduševljenost ovim :klanjase: Baš mi je poseban miris, nimalo deterđentast i prejak (nije identičan ovome na slici, al ne mogu pronaći jednaku bocu).

I ja volim taj, onaj plavi i zeleni mi nisu "fini". Jedino kaj su sad promijenili čepove, pa plavi ima plavi čep, ovaj na slici narančasti, a onaj sa zelenom etiketom, očito - zeleni. Tako da forumašica koje je citirala ovaj post i napisala da je njoj jedino onaj sa narančastim čepom dobar - to je baš taj .
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 08:02   #3047
Eto ja isto moram pohvaliti lenor spring za naše tržište, kupila ga u dm - u samo zbog nagradne igre, a nisam već godinama. Ponovno sliči na lenor iz onih dana kad se tek pojavio.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 10:43   #3048
Quote:
Nera Kokorera kaže: Pogledaj post
Eto ja isto moram pohvaliti lenor spring za naše tržište, kupila ga u dm - u samo zbog nagradne igre, a nisam već godinama. Ponovno sliči na lenor iz onih dana kad se tek pojavio.

I nema onaj "kiseli" miris kad odstoji?
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 14:58   #3049
Quote:
Aerin kaže: Pogledaj post
I nema onaj "kiseli" miris kad odstoji?
Nema, super je, ja ga već godinama ne kupujem zbog toga i sad sam totalno na blef ga uzela samo radi nagradne igre i zbilja se ugodno iznenadila. Baš pravi miris svježine. Tako su nekad mirisali svi omekšivači, dok su još postojali samo plavi....
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2014., 15:12   #3050
kakve nagradne igre?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 08:00   #3051
Ona dm za čisti dom,lenor je isto ulazio u to.
Nera Kokorera is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 11:44   #3052
aha, ja sam kupovala wc net i profissimo kalupe za muffine
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 11:28   #3053
Mislim da ću si ponovo kupiti Lenor Inocente jer ga stvarno obožavam. Isto kao i Cocolino passion fruit i bergamot ili citrus što li već. Stvarno je divno!!!


A sad imam na sebi vestu opranu s plavim Vernelom friško jutro i fino je, ali više volim kiselkaste ko ova dva gore...
__________________
Volim brusnice.
Achamiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 13:10   #3054
Znam da nisu bas omeksivaci, ali kakvi su woolite tekuci deterdenti?
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 13:38   #3055
Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
Znam da nisu bas omeksivaci, ali kakvi su woolite tekuci deterdenti?
meni su odlični najbolji mi je onaj u crvenoj boci za šameno rublje
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2014., 16:29   #3056
Tnx. Taman su na nekoj dobroj akciji, a tila bi probat nesto jer mi je Nila postala prosjek
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 11:34   #3057
Vidiš meni je taj crveni woolite nakon nekog vremena jako usmrdio mašinu, pa sam je morala doooobro oprati sodom i octom. Onda sam si uzela Dreft za osjetljivu robu i bila ugodno iznenađena mirisom i mekoćom.Sad ga više ne koristim jer se nešto promijenilo u formuli,pa mi roba ima ustajali miris. Sad sam na vulgaris deterdžentu i Ornelovom Calmingu. Ali vidim da mi se i on lagano lovi po stjenkam perilice.
Elabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:17   #3058
Potpis. Dreft je zavrsio u smecu-ves je poceo smrditi kao da se upljesnivio. Crveni woolite mi je ok za sad. Ne mirisi, ali I ne smrdi :kucamodrvo:

Sent from my Speedy Gonzales using Tapatalk
Maslinica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2014., 12:50   #3059
Quote:
aquaviva kaže: Pogledaj post
Evo i mene ponovo da iznesem svoja nosić mišljenja
Kupila sam Softlan plavi i ljubičasti prema preporukama foruma, no plavi mi je puuuuno puuuuno bolji od ljubičastog. Ja sam ovaj novi ornel pošnjofala u Konzumu ali mi nije imao neki miris... Možda sam se prevarila
Nekako mi je i dalje top top Lenor flower (onaj koji kupimo u Kozumu), baš se duuuuugo osjeti miris poslije peglanja a kad se suši, cijelo susjedstvo miriši .
Kakav je ovaj Sparov od badema? Ja ga gledala ali mi se čini užasno rijedak, ko Silan kojeg baš ne ljubim nešto.
plavi softlan, slažem se, puuuuuuuuno puuuuuuno bolji od ljubičastog i jedini sposoban za neusmrđivaje tamnog veša. usudim se reći da s njim čak i miriši.
zeleni coccolino za svjetli veš , mljac.
sparov od badema mi užasno smrdi i guši.
imala sam nedavno i zlatni coccolino...onak, nije loš, ali nije ni nešto posebno.
__________________
“Ako uspijemo pobijediti svoje strasti, to je više zbog njihove slabosti nego zbog naše snage.”
femi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2014., 23:01   #3060
Ja jos ne nadjoh prasak za sareni ves da mi je suuuper..dreft je bio odlican nisa nikada omeksivac koristila a uvijek roba bila mirisna,ja bas volim da roba mirisi,woolit mi isto bez veze nema mirsa,bila kupila nilu od 5l iz pocetka mi bila super posle koma,e sad kad potrosim zalihu,imam iz njemacje rex za sareno,jel neko zna jel on valja?
ninci2306 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.