Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 10:15   #4141
Unazad 2-3 mjeseca mi izbija crvenilo na vrhu nosa. Jasno mi je da se to događa zimi i to mi je sasvim normalno. Kad se smrznem, prvo nos pocrveni! Međutim, došle su više temperature, a ja i dalje izgledam k'o Rudolph. Uredno to prekrivam puderom, ali s nosa mi puder brzo sklizne obzirom da je uvijek nekako ispoliran. Ne znam kako bih to drugačije rekla.
Možda radim nešto što ne bih trebala. Događa li se to još kome i što radite?
mirtochka is offline  
Old 17.04.2014., 19:40   #4142
Meni to isto bude, ali samo preko zime, sad ne. Onako vrh nosa mi se zacrveni i puder mi samo nestane s njega, a ne trljam nos.
RetroDanceFreak is offline  
Old 18.04.2014., 20:12   #4143
cure jel imala možda neka sličan problem

naime, u zadnje vrijeme mi se često događa da kad nalakiram nokte, lak mi se slijedeći dan doslovno odlijepi sa nokta u jednom komadu? i to ne na jednom noktu, nego više manje na svima... nije do laka jer mi se ista stvar događa i sa essence, catrice, rimmel, essie,chanel...svima... namažem dva sloja laka+top coat
fluffy chicken is offline  
Old 18.04.2014., 20:19   #4144
Sve što ste željeli znati, a niste se usudili pitati #2

Pokusaj odmastit povrsinu nokta
Akvarela is offline  
Old 19.04.2014., 08:05   #4145
Quote:
fluffy chicken kaže: Pogledaj post
cure jel imala možda neka sličan problem

naime, u zadnje vrijeme mi se često događa da kad nalakiram nokte, lak mi se slijedeći dan doslovno odlijepi sa nokta u jednom komadu? i to ne na jednom noktu, nego više manje na svima... nije do laka jer mi se ista stvar događa i sa essence, catrice, rimmel, essie,chanel...svima... namažem dva sloja laka+top coat
Quote:
akvareLa_neGra kaže: Pogledaj post
Pokusaj odmastit povrsinu nokta
da, dobar savjet
nemoj mazati ruke prije lakiranja, a prije lakiranja umoči štapić za uši u odtrsanjivač ilagano pređi preko svakog nokta.
i koristi bazni lak
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 19.04.2014., 09:22   #4146
hvala cure, budem probala baš danas
fluffy chicken is offline  
Old 19.04.2014., 13:54   #4147
Meni se to dogada s odredenim bazama i ako namazem deblji sloj laka


Sent from my iPhone using Tapatalk
-donna- is offline  
Old 19.04.2014., 16:46   #4148
Moze li se pantenol krema koristiti kao nocna krema za područje oko očiju?!
aaatina is online now  
Old 20.04.2014., 19:20   #4149
cure, trebam savjet i mišljenje. moj nemarni brat ima paradentozu o kojoj baš i nije previše vodio brigu jer mu nije zadavala veće probleme. no sad je u inozemstvu, stamatolozi su preskupi a problem naravno eskalirao ko nikad dosad. što bi preporučile da koristi i kupi? koristio je neki propolis koji mu je navodno pomagao al ni to nema sa sobom. kaže da mu paradontax ne pomaže.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 20.04.2014., 19:56   #4150
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
cure, trebam savjet i mišljenje. moj nemarni brat ima paradentozu o kojoj baš i nije previše vodio brigu jer mu nije zadavala veće probleme. no sad je u inozemstvu, stamatolozi su preskupi a problem naravno eskalirao ko nikad dosad. što bi preporučile da koristi i kupi? koristio je neki propolis koji mu je navodno pomagao al ni to nema sa sobom. kaže da mu paradontax ne pomaže.
treba mu stomatolog, ni upali pluca ne bi rjesavao sam. a bakterije koje su prisutne kod parodontoze su posebno gadne i svakim cetkanjem dospiju u krvotok. neka to rijesi cim prije, makar dosao tu na godisnji.
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is online now  
Old 20.04.2014., 20:13   #4151
Da li korektor za mrljice (od pristica) i onaj za bore idu prije ili poslije primera?
Dea007 is offline  
Old 20.04.2014., 20:16   #4152
S čime je najbolje očistiti četkicu laka ako želim s njim koristiti drugu boju?
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 20.04.2014., 20:21   #4153
Acetonom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
orangecounty is offline  
Old 20.04.2014., 20:28   #4154
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Acetonom?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ae,možda,nije mi ni palo na pamet.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Old 20.04.2014., 21:30   #4155
Quote:
Little Mermaid kaže: Pogledaj post
treba mu stomatolog, ni upali pluca ne bi rjesavao sam. a bakterije koje su prisutne kod parodontoze su posebno gadne i svakim cetkanjem dospiju u krvotok. neka to rijesi cim prije, makar dosao tu na godisnji.
nažalost doma može tek krajem svibnja, ima takav ugovor i nema šanse da dođe prije što napraviti za prvu ruku?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 21.04.2014., 06:29   #4156
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nažalost doma može tek krajem svibnja, ima takav ugovor i nema šanse da dođe prije što napraviti za prvu ruku?
ako vec nije neka kupi pastu(http://www.pharmapoli.com/Product.ph...73&Language=en )ili nesto na tu foru i cetkicu tipa najmekseg curaproxa
neka redovito uzima vitamin c i neki kazu da pomaze ispiranje usta
sa maslinovim uljem
Duga111 is offline  
Old 21.04.2014., 08:26   #4157
nek drmne rakijicu ujutro
Treba antibakterijsku vodicu za ispiranje, zubni konac koristiti, četkicu mijenjati tjedno, ne jesti šećer
u stvari nekog lijeka tipa "uzmem tabletu i sve 5" nema, nego se koristi cjeloživotna preventivna terapija - koja je za neke ljude u stvari normalna stvar

ja sam bila, kao prevoditelj, s jednom prijateljicom kod zubara zbog početnih problema s tom boleštinom i taj posjet se sastojao od sat vremena monologa o higijeni usne šupljine
moćna carica is offline  
Old 21.04.2014., 11:13   #4158
Da li je itko probao ovu pastu za zube???

https://www.facebook.com/kingjulioherbarium?fref=ts
http://grumpycke.blogspot.com/2013/0...a-za-zube.html
http://modakomoda.tportal.hr/inspira...-pristase.html
Afro Dita is offline  
Old 21.04.2014., 12:22   #4159
Kod paradontoze se ne preporuca zubni konac, jer on dodatno nabija sve u depove izmedu zubi i zubnig mesa, nego se koriste interdentalne cetkice-nakon svakog jela (npr jordan)
I nek uzme u ljekarni neku vodicu za ispiranje, ne one iz drogerije
Kazu da su za takve probleme dobri zubni tusevi (ima cak u dm-u neki od oral b), pa mozda da ulozi u tako nesto, jer to je problem koji ce ga pratiti cijeli zivot


Sent from my iPhone using Tapatalk
-donna- is offline  
Old 21.04.2014., 16:55   #4160
kad smo već kod zubića, jel ima kod nas za kupiti Crest pasti za zube?
yogalove is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:12.