Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2014., 21:09   #5621
Hvala svima

Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
za one koje vole crveno kao ja iq lip liner olovka u nijansi 03 flame. tekstura nije ni premasna ni presuha, više je mat, te se bez problema može koristiti i kao ruž ako se malo izblota. dugo traje, ravnomjerno nestaje i nijansa je super. čak ni kist na vrhu nije potpuno beskoristan kako to inače zna biti. nedavno sam to kupila i kad sam ju nosila prvi put, dvije žene su me došle pitati kakav to divan skupocjeni ruž imam. rekoše mi da se odmah vidi kako je u pitanju nešto skupo i kvalitetno mislim da mi nisu povjerovale kad sam rekla da to dođe 30 kuna u bipi

eto i kistovi bi trebali spadati u ovu akciju.
sjetih se da Hairdo stalno hvali onu neku wah wah woom maskaru.
Joj ne treba mi crvena olovka a bas mi dobro zvuci ta 03 flame. Kkao iance vise volim mat ruzeve jako cesto nosim samo olovke. Uzela sam onaj bonbon olovku od bipe ali na zalost ne mogu se netjerati je nositi
Mozda odem pogledati nijansu te crvene
Galadriel is offline  
Old 17.04.2014., 21:26   #5622
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Joj ne treba mi crvena olovka a bas mi dobro zvuci ta 03 flame. Kkao iance vise volim mat ruzeve jako cesto nosim samo olovke. Uzela sam onaj bonbon olovku od bipe ali na zalost ne mogu se netjerati je nositi
Mozda odem pogledati nijansu te crvene
ma samo ti baci pogled, ovo je baš jedna divna nijansa koja gotovo svima paše ostale iz te kolekcije mi baš i nisu nešto al opet to je već stvar afiniteta. bitno je da su olovke dobre.
za bonbon se slažem, zanimljiva je nijansa al na meni izgleda malo cajkaški no zato preporučujem nijansu orchid iz te iste look by bipa linije. fina ljupčasta nijansa
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 17.04.2014., 21:30   #5623
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ma samo ti baci pogled, ovo je baš jedna divna nijansa koja gotovo svima paše ostale iz te kolekcije mi baš i nisu nešto al opet to je već stvar afiniteta. bitno je da su olovke dobre.
za bonbon se slažem, zanimljiva je nijansa al na meni izgleda malo cajkaški no zato preporučujem nijansu orchid iz te iste look by bipa linije. fina ljupčasta nijansa
Vec sam gledala tu Orchid olovku, lijepa mi je Ali imam nesto slicno pa sam se uvjerila da mi ne treba.

Da li je ovo realna boja od flame?
Galadriel is offline  
Old 17.04.2014., 22:04   #5624
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Vec sam gledala tu Orchid olovku, lijepa mi je Ali imam nesto slicno pa sam se uvjerila da mi ne treba.
i ja sam je dugo izbjegavala iz istog razloga da bi se na kraju ispostavilo kako nemam ništa slično
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post
Da li je ovo realna boja od flame?
nijansa je jako slična ovoj sa slike al mislim da to dosta ovisi i o samoj pigmentaciji usana.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Old 18.04.2014., 08:24   #5625
Hvala...necu sad stici na ovu akciju ali cu ih ici pogledati drugi tjedan
Galadriel is offline  
Old 18.04.2014., 10:25   #5626
Quote:
neheleniya kaže: Pogledaj post
mislite da ce ici kistovi LBB 2+1? I da, imam kist za rumenilo i za puder u kamenu .
Generalno sam zadovoljna , meki su , ne ispadaju dlacice , fino kupe proizvod,,ALI na oba kista onaj metalni dio između dlaka i drske je nekako klimav pa se stalno bojim da ce se raspasti ? Oba su kupljena u dosta velikom vremenskom razmaku i u raz. poslovnicama i bili su takvi nakon kupnje ( govorim to iz razloga da se slucajno radi o "seriji" takvih)

kakvi su vasi?da li preporucate neki za sjenilo,kakvih ima uopce? Za sjenilo imam samo 2 za blendanje od essenca, pa bi prosirila koleciju
valjda nisu dobro zaljepljeni: i meni se tako klima jedan kist za sjenilo (a imam dva). imam jos dva kista za ruz i kabuki.

Kist za sjenilo je obican, postoji samo jedna vrsta.


Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ma samo ti baci pogled, ovo je baš jedna divna nijansa koja gotovo svima paše ostale iz te kolekcije mi baš i nisu nešto al opet to je već stvar afiniteta. bitno je da su olovke dobre.
za bonbon se slažem, zanimljiva je nijansa al na meni izgleda malo cajkaški no zato preporučujem nijansu orchid iz te iste look by bipa linije. fina ljupčasta nijansa
I ja je imam: koristim je nekad umjesto ruza i krasna je. Dok mi je Bonbon od pocetka bila prekricava, pa je nisam niti uzimala. Lijepa mi je na drugome.
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Old 18.04.2014., 16:49   #5627
i meni se također klima kist za rumenilo
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 18.04.2014., 21:06   #5628
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
jel on inace za masnu kožu?
Nema oznake za kakvu je kožu, ali ako matira - ne bi to pisalo da je suhu kožu ili normalnu.

Ja imam masnu T zonu i meni je super.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 22.04.2014., 18:15   #5629
U vŽ Luminiju se otvara BIPA. U novinama piše: -25% na dekorativu i 1/2 cijene ne piše na koje proizvode. Nadalje, ne piše do kad je ovih 25% - pretpostavljam da je to vikend akcija, jer je otvorenje u četvrtak, a za ovo 1/2 cijene piše da vrijedi do 4.5. Ono što mene zanima je, iz iskustva vas drugih koje ste bile na drugim otvaranjima - što je najčešće u pola cijene?
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 22.04.2014., 18:41   #5630
neki prašak, omekšivač, wc papir, šampon za kosu, dezodorans...
charlizeos is offline  
Old 22.04.2014., 18:42   #5631
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
U vŽ Luminiju se otvara BIPA. U novinama piše: -25% na dekorativu i 1/2 cijene ne piše na koje proizvode. Nadalje, ne piše do kad je ovih 25% - pretpostavljam da je to vikend akcija, jer je otvorenje u četvrtak, a za ovo 1/2 cijene piše da vrijedi do 4.5. Ono što mene zanima je, iz iskustva vas drugih koje ste bile na drugim otvaranjima - što je najčešće u pola cijene?
Ovdje imaš katalog http://katalozi.net/bipa-katalog/bip...onji-kneginjec
nova_xy is offline  
Old 22.04.2014., 18:50   #5632
Quote:
nova_xy kaže: Pogledaj post
E hvala, hvala.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 23.04.2014., 10:24   #5633
od bipe mi je najbolja look by bipa marka, sve sto sam probala bilo mi je izvanredno: wah wah woom i lash unlimited maskare, olovke za usne i zadnja kupovina: all day long tekuci puder. zanimljiv je jer je medju jedinim drogerijskim puderima koji imaju breskvastu nijansu (nijansa 13, even). fino traje, ne bas all day al dobro , jedina stvar u kojoj apsolutno podbacuje je matiranje, obavezno trazi puder za matiranje preko. miris je predivan, kao plava nivea. slican je vrlo catrice all matt novom, samo upola jeftiniji (29.90). ima 4 nijanse, 2 tople i 2 roze
__________________
When roped to concrete and noose your bauble for car-powered head divorce. Then find your scheme all twunted by a Honda. And when all your taxi journeys come to this. Then welcome mmm Ooh, astonishing sod ape, welcome, in jam jam! jam! jam! jam! jaaaaaaaaam!
Hairdo is offline  
Old 23.04.2014., 10:54   #5634
Quote:
Hairdo kaže: Pogledaj post
od bipe mi je najbolja look by bipa marka, sve sto sam probala bilo mi je izvanredno: wah wah woom i lash unlimited maskare, olovke za usne i zadnja kupovina: all day long tekuci puder. zanimljiv je jer je medju jedinim drogerijskim puderima koji imaju breskvastu nijansu (nijansa 13, even). fino traje, ne bas all day al dobro , jedina stvar u kojoj apsolutno podbacuje je matiranje, obavezno trazi puder za matiranje preko. miris je predivan, kao plava nivea. slican je vrlo catrice all matt novom, samo upola jeftiniji (29.90). ima 4 nijanse, 2 tople i 2 roze
tako je dobra da mi se kist za rumenilo raspao za dva dana, znači nakon dva šminkanja.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 23.04.2014., 11:23   #5635
u svakom žitu ima kukolja
od look by bipa volim nijhove olovke za oči i usta te kistove. redovno koristim za puder, rumenilo, sjenilo i ruž. čak jedan kist za ruž koristim za nanošenje korektora i super mi se pokazao. Kist za rumenilo je odličan za praškasta rumenila, a nekim čudom uspijem i bourjois rumenila staviti.
Kist za sjenilo mi je super za iscrtavanje očiju, koristim ga i za precizno nanošenje sjenila u pregibu, samo je onda potrebno malo više blendanja.Žao mi je samo što nemaju neki malo širi kist za nanošenje sjenila preko cijelog kapka, to s ovim ne mogu.

ali da, slažem se s tobom, mogli bi poradiliti na ljepilu, meni se malo klima kist za puder. Ali, počeo se klimat tek nakon par mjeseci korištenja i ohoho pranja

e da, i sviđa mi se roza plastika u kojoj se nalaze kistovi, puno bolje nego essenceova plastika koja mi ničem ne služi
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Old 23.04.2014., 11:32   #5636
Jel u ovu akciju spadaju britvice? Ne, jelda?

vicious_ is offline  
Old 23.04.2014., 12:55   #5637
Ha, ja bi rekla da ni trebale, ali nema nijednog primjerka na plakatu, pa...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 23.04.2014., 13:11   #5638
Ja bi također rekla da spadaju u to, ali opet...
anđeo tame is offline  
Old 23.04.2014., 13:19   #5639
Trebam britvice pa neka netko dojavi ako su na akciji
Teeja is offline  
Old 23.04.2014., 13:25   #5640
drze li oni cupkove patrone za grijac?? To bi isto trebalo ulaziti u akciju?
neheleniya is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:44.